Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Place zabaw w Knurowie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jamalaja



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 76

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 6:51 pm    Temat postu: Place zabaw w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Witam...
Chciałam poruszyć ten temat bo place zabaw w naszym mieście dają dużo do myślenia.Po pierwsze czy widział ktoś aby chodź jeden plac był ogrodzony tak żeby dziecko nie mogło wybiec poza teren placu??Po drugie jak są fajne huśtawki to pod nimi jest masę błota i kałuże żeby włożyć dziecko na huśtawkę trzeba zrobić duży rozkrok i wykazać się nie lada zwinnością.Po trzecie stan niektórych ślizgawek czy to huśtawek nie jest chyba wcale sprawdzany,a powinien.Po czwarte albo place zabaw są pokryte trelinką gdzie dziecko przewracając się na bank ma albo obtarcia bo o możliwości wybicia zębów nie wspomnę albo jest trawa ,błoto, kałuże. Po piąte piaskowinice to dobre ubikacje dla psów i kotów,tabliczki z napisem nie wolno wprowadzać psów nic nie dają dlatego też place zabab powinny być ogrodzone.Po szóste place zabaw powinny być kolorowe dzieci mają się tam bawić i powinno być miło i przyjemnie.

Czy nie mogłoby być tak??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomarzyć można, chociaz jak mozna bylo wydac pieniadze na super boisko "orlik to moze i dla malych dzieci znajdzie sie jakas kasa !
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O pomstę do nieba woła plac zabaw na dworcowej naprzeciw boiska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mim



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 56
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jamalaja, gdzie zostały zrobione te zdjęcia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamalaja



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 76

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety zdjęcia pochodzą z Anglii Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mim



Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 56
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety. Sad Ładnie to wygląda. Plac świetny, jestem jak najbardziej za! Jedynie mam obawy o poszanowanie takich miejsc w Knurowie, zresztą w całej Polsce. Co jakiś czas niektórym przychodzi do głowy, żeby sprawdzić "czy da się to popsuć?". Chociaż przy dobrym monitoringu i szybkich interwencjach policji, może odstraszyłoby to wandali. Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak słyszę o placu zabaw to aż mi się nie dobrze robi.
Pod moim blokiem stoją huśtawki i piaskownica i jak jest ciepło to mamusie wychodzią ze swoimi niewychowanymi bachorami, które tak drą ryja że w domu (przy otwartym oknie) nie można wytrzymać tego hałasu Brick wall

Narzekacie że place zabaw są niszczone, ano są i nadal będą i to przez wasze dorastające dzieci.
Najlepiej wywalić dziecko na plac zabaw a samemu usiąść na ławce z poplotkować z koleżanką - niech się dzieci same wychowują. D'oh!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamalaja



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 76

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gotti ryja to masz TY.....
Ja mam dziecko 18 miesięczne i moim celem nie jest iść na plac zabaw i plotkować, samej mi się nie podoba jak widzę dwie mamuśki czy więcej jak siedzą i nawijają zamiast zająć się dziećmi.

Na następny raz powstrzymaj się od głupich komentarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zgadzam z Gottim, szlag człowieka może trafić, jak się dzieciarnia wydziera wniebogłosy przez cały dzień. Pół biedy jak ma to miejsce na placu zabaw, bo w końcu do zabawy on służy, ale jest różnica między zabawą a wydzieraniem się.. Shame on you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamalaja



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 76

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak a Wy byliście bardzo grzeczni i nigdy nie szaleliście i nie krzyczeliście........ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
A plac zabaw jest po to żeby się dziecko wyszalało.
Juz mi szkoda waszych dzieci o ile bedziecie je mieć. Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tasior



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 88
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jamalaja napisał:
Tak a Wy byliście bardzo grzeczni i nigdy nie szaleliście i nie krzyczeliście........ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Dobrze napisane... Nie pamięta wół jak cielęciem był....
_________________
http://www.aquarist.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jamalaja napisał:
Juz mi szkoda waszych dzieci o ile bedziecie je mieć. Brick wall
jamalaja napisał:
Gotti ryja to masz TY.....

Na następny raz powstrzymaj się od głupich komentarzy.
Już? Ulżyło Ci?
Może napiszesz coś więcej? Dlaczego komentarz jest głupi? Bo pisze w nim co sądzę o tym co się dzieje pod moim blokiem? Że nie mogę mieć w lecie otwartego okna bo przez te wrzaski nie słyszę głosu z TV ani muzyki? Że mam już dość tego wydzierania się pod blokiem?
Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy darciem ryja a "głośnymi zabawami" (trudno żeby grając w piłkę nożną nic się nie odzywać) to Twój problem

jamalaja napisał:
Ja mam dziecko 18 miesięczne i moim celem nie jest iść na plac zabaw i plotkować, samej mi się nie podoba jak widzę dwie mamuśki czy więcej jak siedzą i nawijają zamiast zająć się dziećmi.
A pisałem coś do Ciebie albo o Tobie? Skoro się tłumaczysz to może masz coś na sumieniu Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamalaja



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 76

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale temat dotyczy placu zabaw,a nie tego co się dzieje pod twoim blokiem.... Brick wall ja pisze o dzieciach,a nie wiem kto "drze ryja" pod twoim blokiem i ile mają lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CryForTheMoon



Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 185

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również popieram Yo! Gotti mieszkam obok boiska do gry w piłkę nożną i już nawet nie chodzi mi o hałas ale, o kulturę jak słyszę co słowo K... Ja pier.... Ch... itd itd itd to ręce mi opadają, a dzieci które grają chodzą góra do drugiej gimnazjum TRAGEDIA
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamalaja



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 76

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie temat placu zabaw dotyczy chyba młodszych dzieci.....nie wiem czy dzieci chodzące do drugiej gimnazjum chodzą się bawić na plac zabaw i zjeżdżają np. na ślizgawce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka