Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Antypolonizm w światowej prasie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Maj 09, 2015 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasjer dupa, Komorowski i PO cool. Do tych wspólnych mianowników można sprowadzić twoją pisaninę tutaj plus to, że tylko twoje posty są lepsze niż inne. Czy ty się nie nudzisz samym sobą? Bo ja i nie tylko jesteśmy tobą znudzeni od dawna.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 09, 2015 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
kasjer dupa, Komorowski i PO cool. Do tych wspólnych mianowników można sprowadzić twoją pisaninę tutaj plus to, że tylko twoje posty są lepsze niż inne. Czy ty się nie nudzisz samym sobą? Bo ja i nie tylko jesteśmy tobą znudzeni od dawna.

A ciebie nie nudzi węszenie gdzie nas prześladują i ośmieszanie Polaków tą chorobliwą podejrzliwością? Ja przynajmniej nie zakładam takich śmiesznych wątków. Naprawde sadzisz, że nasz MSZ nie ma nic lepszego do roboty niz reagowanie na każda pierdółkę? I myslisz, że te reakcje mają jakikolwiek efekt oprócz osmieszajacego nasze kompleksy?
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Maj 09, 2015 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ciekawe, że na tzw. Zachodzie powoli i metodycznie próbuje się z nas robić winnych lub współwinnych holokaustu Żydów – wszystko zależy tutaj od nas samych jak bardzo będziemy się stawiać. A z drugiej strony jakaś wewnętrzna piata kolumna sprowadza wszystko do wstydu, kompleksów i braku poczucia winy by nas powstrzymać przed opieraniem się, zahukać, zakrzyczeć i wyśmiać. Stąd kandydat na prezydenta, który nie ma nic z nazizmem wspólnego - oczerniany jest o takie związki, stąd każdy kto uczciwe stawia sprawę w relacjach polsko – żydowskich jest zaraz już na starcie dyskusji hamowany za pomocną słowa klucza, że jest antysemitą aby czasem za dużo nie powiedział.

Ś. P. Władysław Bartoszewski zwany profesorem przez niektórych (co mi nie przeszkadza, ale nie jest to prawdziwe) pisał nie raz jak się powinno rozmawiać z Żydami i twardo stawiał im warunki. W dniu Jego pogrzebu Kneset – Żydowski parlament zwołał specjalną sesję na Jego cześć a u nas w Polsce nie raz Go nazywali właśnie antysemitą. Przestali nieco wtedy kiedy związał się z PO. Ot taka prawdziwa hipokryzja na większą skalę.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 09, 2015 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że "powoli i metodycznie" to tylko w twojej głowie.
Czy kiedyś próbowano cos podobnego robić w sprawie historii innych krajów? Myślisz, że tylko my jesteśmy tym narodem (nieszczęśliwie) wybranym.
Jeśli ktoś chce na rocznicę 1050 lat chrztu Polski powsadzać politycznych przeciwników do więzień, to niestety mam właśnie skojarzenia najgorsze.
Znasz jakichkolwiek polityków w Europie, którzy w ogólnokrajowych programach skarżyliby się na żydowskie spiski? Spodziewasz się, że antysemita to musi od razu chcieć Żydów w obozach zamykać?
Podrzucisz jakis link do informacji, że Bartoszewskiego antysemita nazywano? Piszesz, że teraz "nieco" przyhamowali, to pewnie masz i bardziej aktualne oskarżenia Bartoszewskiego o antysemityzm. Cos mi podpowiada, że nie masz. Rzucasz oskarżenia o hipokryzję to udowodnij ją.

Największą tragedią Żydów jest nie to, że ich antysemita nienawidzi, ale to, że łagodni i dobrzy ludzie mówią: „porządny człowiek, chociaż Żyd".
Ludwik Hirszfeld: „Historia jednego życia”

http://www.wiez.pl/czasopismo/;s,czasopismo_szczegoly,id,318,art,7054
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Maj 09, 2015 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
To, że "powoli i metodycznie" to tylko w twojej głowie.
Masz u góry linki podane jak dziecku klocki a dalej będziesz bredził? Reszta głupich pytań o rzeczy podstawowe zostawiam bez komentarza. Sam sobie szukaj linków i się dokształcaj. Choć sam internet to za mało ale dzieci Neostrady tego nie ogarną.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 09, 2015 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
horrrnet napisał:
To, że "powoli i metodycznie" to tylko w twojej głowie.
Masz u góry linki podane jak dziecku klocki a dalej będziesz bredził? Reszta głupich pytań o rzeczy podstawowe zostawiam bez komentarza. Sam sobie szukaj linków i się dokształcaj. Choć sam internet to za mało ale dzieci Neostrady tego nie ogarną.

Sam mam szukać? Ilez razy słyszałem ten tekst, kiedy ktoś palnął coś nieprzemyślanego i głupiego i w ten sposób próbował ukryć swój błąd. Otóż szukałem już wcześniej i stawiam tezę, że opowiadasz bzdury. Zresztą jak zwykle.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Maj 09, 2015 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:


Ś. P. Władysław Bartoszewski zwany profesorem przez niektórych (co mi nie przeszkadza, ale nie jest to prawdziwe)

Buhahahah to po co o tym wspominasz? Żal.pl
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sob Maj 09, 2015 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
Jonas napisał:
horrrnet napisał:
To, że "powoli i metodycznie" to tylko w twojej głowie.
Masz u góry linki podane jak dziecku klocki a dalej będziesz bredził? Reszta głupich pytań o rzeczy podstawowe zostawiam bez komentarza. Sam sobie szukaj linków i się dokształcaj. Choć sam internet to za mało ale dzieci Neostrady tego nie ogarną.

Sam mam szukać? Ilez razy słyszałem ten tekst, kiedy ktoś palnął coś nieprzemyślanego i głupiego i w ten sposób próbował ukryć swój błąd. Otóż szukałem już wcześniej i stawiam tezę, że opowiadasz bzdury. Zresztą jak zwykle.
Napisałem wcześniej nie bez kozery, że internet to za mało aby czegoś się doszukać. Trzeba by zapytać ś.p. Bartoszewskiego byłych studentów KUL-u. A ich wypowiedzi mogą jakoś ominąć sieć choc dla chcącego nic trudnego. Tu przykład http://www.fzp.net.pl/opinie/bartoszewski-antysemityzm-czyli-etyczna-slepota-bozeny-keff . Nawet ja od niechcenia znalazłem ale oczywiście zaraz napiszesz, że to niczego nie dowodzi. Na szczęście inni umieją czytać, ty nie musisz.

horrrnet napisał:
Jonas napisał:
Ś. P. Władysław Bartoszewski zwany profesorem przez niektórych (co mi nie przeszkadza, ale nie jest to prawdziwe)
Buhahahah to po co o tym wspominasz? Żal.pl
Z grzeczności. Mówi ci to coś ? Chyba cię to przerasta.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 10, 2015 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z grzeczności wspominasz o tym, że nazywają go profesorem, chociaż nim nie jest? Mógłbys równie dobrze napisać, że czarne jest białe. Żałosne tłumaczenie.
Zajrzyjmy do linku. Tam, juz wcześniej byłem i spodziewałem się, że sięgniesz po ten "argument".
Cytat z linku
"Zatem ten dyskurs antysemicki ujawnia się w Polsce na różnych poziomach. Na jednym końcu neonazistowskie napisy na murach; na drugim przecież bardzo Żydom życzliwy Bartoszewski. Wygłaszający rzeczy obraźliwe bez poczucia, że one są obraźliwe.”
Autorka twierdzi, że Bartoszewski wyraził sie obraźliwie, ale nie zarzuca mu antysemityzmu.
A przypomnijmy co Ty napisałeś
Jonas napisał:
u nas w Polsce nie raz Go nazywali właśnie antysemitą. Przestali nieco wtedy kiedy związał się z PO. Ot taka prawdziwa hipokryzja na większą skalę.


Nie raz go nazywali antysemitą i znalazłeś ten jedyny przypadek, gdzie nikt go przecież antysemitą nie nazwał??? Na jakiej podstawie wyrobiłes sobie zdanie, że kiedy poparł PO "wtedy przestali"? Wszystko to sobie po prostu wymysliłeś i teraz jeszcze bezczelnie sugerujesz, że ci co "umieją czytać" , w domysle, zrozumieją, a ja nie potrafię? I ty nazywasz mnie hipokrytą? Ze swoim hasłem w awatarze? Jak ci nie wstyd takie bzdury wypisywać?
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Nie Maj 10, 2015 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i wyszło szydło z worka. To było do przewidzenia, że zamiast pogodzić się z tym, że nie umiesz czytać to zmyślasz tego typu bzdety że nikt mu antysemityzmu przecież nie zarzuca itd, itp. Oczywiście już tam wcześniej byłeś. Długo nad tym myślałeś? Zawsze okupujesz te forum i od razu piszesz po kilka odpowiedzi do jednego komentarza a teraz tyle godzin myślałeś jak wywinąć kota ogonem? Braków wiedzy nie nadrobi się googlowaniem. Wbij to sobie do pustego łba!

Proste przejście z jednego akapitu w drugi gdzie wcześniej Bożena Keff pisze o antysemickim gadaniu cię potrafi zgubić? Ciężko ci złapać właściwy sens przy tak krótkim tekście? Jesteś żałosny. Aż przykro z kimś takim jak ty dyskutować. Trolluj dalej dla mnie już cie nie ma.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Maj 10, 2015 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
. Wbij to sobie do pustego łba!

No, proszę, jaki piękny przykład "kultury" osoby, która wypisała sobie w awatarze, że "popiera Internet bez chamstwa". Trudno o lepszy przykład zakłamania. Równie dobrze mógłbyś sobie na czole wpisać, że jesteś hipokrytą.
Wpisz sobie jeszcze , że jesteś inteligentny, będzie równie bliskie prawdy.

To czy byłem na tej stronie niczego nie zmienia i mam w nosie czy w to wierzysz czy nie. Trudno tam nie trafić Sherlocku jeśli to pierwszy link z googla dla słów "bartoszewski antysemita". Aleś błysnął, gratuluję! Dodam jeszcze, że masz ogólen kłopoty z logicznym mysleniem. Jesli tam nie trafiłem może być co najwyżej dowodem braku inteligencji, a nie wiedzy. Wiedza do tego, żadna nie jest potrzebna.
cytat Bożeny Keff na temat wypowiedzi Bartoszewskiego
"to jest okropnie protekcjonalna, wręcz kolonizatorska wypowiedź! Jej sens sprowadza się do tego, że szlachetny zryw Żydów był możliwy wyłącznie dlatego, że obcowali ze szlachetnym narodem Polaków i czegoś się od nich nauczyli. "
"protekcjonalna, wręcz kolonizatorska " to nie antysemicka. Trudno odmówić p Keff pewnych racji. Nawet autor analizy pisze o oskarżeniu Bartoszewskiego o "udział w „dyskursie antysemickim” ", a nie o antysemityzm. To też różnica. Ale to sa niuanse, o których mogą podyskutować ludzie inteligentni i kulturalni. Ty nie spełniasz żadnego z tych wymogów. Szczególnie kiedy nie prowokowany walisz z grubej, chamskiej rury "pustym łbem".
Nawet jesliby przyjąć, że słowa p. Keff były oskarżeniem o antysemityzm, to i tak nie zmienia absolutnie niczego. Faktem pozostaje, że nałgałeś pisząc

Jonas napisał:
u nas w Polsce nie raz Go nazywali właśnie antysemitą. Przestali nieco wtedy kiedy związał się z PO. Ot taka prawdziwa hipokryzja na większą skalę.


Tłumaczenie tego tobie nie ma jednak sensu. Albo to dla ciebie zbyt skomplikowane, albo takiś dumny, że nie potrafisz przyznać sie do bredni, którą napisałeś.
Czekam na komentarze obrońców twojego chamstwa, którzy rzucą się na mnie, że to wszystko moja wina bo trolluje i prowokuję. Obrzydliwość!
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
„Teraz chciałbym […] przypomnieć że Żydzi przeszli przez historie doznając rożnego rodzaju nienawiści, rożnego rodzaju masakr i że w imię Judaizmu wspólnota Żydowska, nigdy nie powstała ani, żeby zniszczyć Hiszpanię która ich wypędziła ani Polskę, która ich zagazowała."


http://prawicowyinternet.pl/kolejne-znieslawienie-polska-zagazowala-zydow-podpisz-petycje/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Cytat:
„Teraz chciałbym […] przypomnieć że Żydzi przeszli przez historie doznając rożnego rodzaju nienawiści, rożnego rodzaju masakr i że w imię Judaizmu wspólnota Żydowska, nigdy nie powstała ani, żeby zniszczyć Hiszpanię która ich wypędziła ani Polskę, która ich zagazowała."


http://prawicowyinternet.pl/kolejne-znieslawienie-polska-zagazowala-zydow-podpisz-petycje/



I kto to powiedział.... no kto ?

UnJay jako pierwszy masz okazję na odpowiedź.
Dodam, że to słowo jest na literkę Ż, ostatnia to D a samogłoska to Y.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstydzisz się czegoś, że w literki się bawisz? Nie słyszałem wypowiedzi, chętnie posłuchałbym jak również komentarza autora.
Nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że nie wszystko jest takie jak autorzy listu to opisują. W Polsce również słyszałem wiele głupich wypowiedzi na temat Żydów (i nie mam na myśli forumowych filozofów) więc i głupia wypowiedź Żyda może się zdarzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Wstydzisz się czegoś, że w literki się bawisz? Nie słyszałem wypowiedzi, chętnie posłuchałbym jak również komentarza autora.
Nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że nie wszystko jest takie jak autorzy listu to opisują. W Polsce również słyszałem wiele głupich wypowiedzi na temat Żydów (i nie mam na myśli forumowych filozofów) więc i głupia wypowiedź Żyda może się zdarzyć.


Głupia wypowiedź ?

A jak się czuje Twój dziadek były SS-man ?
Jeszcze dycha ?

Upsss... pomyłiłem się. To nie Twój tak ? Co ja za głupoty piszę...
K...a chłopie co Ty za głupoty gadasz...

Głupia wypowiedź Żyda ? Za taką wypowiedź to język powinno mu się obciąć. Bo obraził miliony Polaków, którzy walczyli na wojnie i zginęli na wojnie. Ratując Żydów.

Mój Dziadek walczył. Moja Babcia wałczyła. I taki Żyd takim stwierdzeniem obraża mnie i moją Rodzinę. Jest zwykłym śmieciem... a Ty piszesz... że to jakaś niefortunna wypowiedź... chyba jaja sobie robisz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka