Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przeklinający radny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sebcio



Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 88

PostWysłany: Wto Sty 21, 2014 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro uważacie że Pan Rams jest słabym prezydentem top czemu zaden nie wystartuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Wto Sty 21, 2014 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj można znaleść analogię do rządów Tuska. Jest tragicznie a jednak nadal trzyma się władzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommekW



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 136

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokażcie mi miejscowość w tym kraju, gdzie mieszkańcy są zadowoleni z władzy… Może będzie to z 5% procent całość, głównie dlatego, że gmina jest bogata, podobnie jak mieszkańcy i nikt sobie polityką głowy nie zawraca. W pozostałych 95% zawsze znajdą się tacy, co narzekają. Każdy prezydent, każda władza ma swoich hejterów, a jak jest naprawdę dowiemy się podczas wyborów (przypominam, że 4 lata temu tez non stop padały słowa krytyki, a Rams miał jeden z najwyższych wyników w Polsce).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No miał najwyższy bo jak babcie mówią że na niego głosowały bo jest przystojny ha ha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andante78



Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 25

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, czytając to wszystko to mam wrażenie, że to trochę jest tak, jak z tą kolejką do lekarza, z której usatysfakcjonowani wizytą cichutko wracają do domu, czasem nawet zapominając o życzliwym "dziękuję" (albo nie zapominają, ale te "dziękuję" jest wypowiadane w zaciszu gabinetu), a słychać tylko pojedynczych krzykaczy i malkontentów, którzy zawsze będą niezadowoleni i którzy próbują swoją ocenę narzucić reszcie, w końcu służbie zdrowia zawsze warto przywalić, tak dla zasady. Co chcę przez to powiedzieć? Można kogoś nie szanować, ale trzeba uznać pewne fakty, które mówią same za siebie i nie uciekać w tanie złośliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1964



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andante78 napisał:
Wiecie co, czytając to wszystko to mam wrażenie, że to trochę jest tak, jak z tą kolejką do lekarza, z której usatysfakcjonowani wizytą cichutko wracają do domu, czasem nawet zapominając o życzliwym "dziękuję" (albo nie zapominają, ale te "dziękuję" jest wypowiadane w zaciszu gabinetu), a słychać tylko pojedynczych krzykaczy i malkontentów, którzy zawsze będą niezadowoleni i którzy próbują swoją ocenę narzucić reszcie, w końcu służbie zdrowia zawsze warto przywalić, tak dla zasady. Co chcę przez to powiedzieć? Można kogoś nie szanować, ale trzeba uznać pewne fakty, które mówią same za siebie i nie uciekać w tanie złośliwości.


Brawo! Podpisuję się pod tym rękami i nogami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sro Sty 22, 2014 6:26 pm    Temat postu: Przeklinający radny Odpowiedz z cytatem

Nie można natomiast gloryfikować tej prezydentury.
Oprócz sukcesów są i porażki jaką np. przez blisko 12 lat kadencji stało się zapuszczenie rejonu III Kolonii w Knurowie.
My też byśmy chcieli aby powalczono o odnowienie i termomodernizację budynków, niestety nie ma żadnych wzmianek w prasie i mediach na ten temat.
Wszystko zamieciono pod dywan, obszar ten ma nadal poczucie wykluczenia i pauperyzacji.
Zrównoważony rozwój miasta to dla prezydenta jest pojęcie mało zrozumiałe.
Doceniamy to, że coś drgnęło w tym temacie (wymiana dachów). co w swoim raporcie zarzucił NIK, że na dachówkach jest nadmiar zaprawy.
Nie ma wieloletniego planu dla III Kolonii.
Rozumiem, że jest w tej chwili porządkowanie gospodarki ściekowej.
Sierpień, gdy się to ma podobno skończyć to byłby najwyższy czas na wdrażanie programu który jeszcze nie istnieje i istnieć wydaje się nie będzie bo mieszka w nim niecałe 10 procent mieszkańców .
Nie jest korzystne zatem inwestować w obszar który może przynieść marne korzyści polityczne.
http://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiesiek70



Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 48

PostWysłany: Pią Lut 14, 2014 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tommekW napisał:
Pokażcie mi miejscowość w tym kraju, gdzie mieszkańcy są zadowoleni z władzy….


A znasz taką miejscowość KLESZCZÓW, ale nie tą pod Gliwicami? jak nie to nie wiesz o czym piszesz.

Odnośnie do jak ktoś tu napisał o wyborach PO jest zle a ludzie i tak na nich głosują ....
właśnie i to jest żenada jak można głosować na kogoś kto doprowadza kraj i ludzi do nędzy?

Nawet socjolodzy zastanawiają się nad tym wyborem po raz drugi PO

RUDY TUSK obiecał wszystkim Drogi no i raz dotrzymał słowa, mamy DROGI chleb, DROGI czynsz, DROGI prąd DROGI gaz ect.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesiek70 napisał:


Odnośnie do jak ktoś tu napisał o wyborach PO jest zle a ludzie i tak na nich głosują ....
właśnie i to jest żenada jak można głosować na kogoś kto doprowadza kraj i ludzi do nędzy?

Nawet socjolodzy zastanawiają się nad tym wyborem po raz drugi PO

RUDY TUSK obiecał wszystkim Drogi no i raz dotrzymał słowa, mamy DROGI chleb, DROGI czynsz, DROGI prąd DROGI gaz ect.
]



http://motoryzacja.interia.pl/raport/autostrady/budowa-autostrad-w-polsce/news/nie-uwierzysz-polska-w-autostradowej-czolowce-europy,1956320?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox#pst66652803

"Nie uwierzysz: Polska w autostradowej czołówce Europy! Malkontenci! Do klawiatury.
uż tylko pięć krajów UE ma dłuższą sieć autostrad i dróg ekspresowych niż my.Niedługo przegonimy też Brytyjczyków. A jeszcze w 2008 r. w Polsce było tylko kilkaset kilometrów tras szybkiego ruchu - pisze "Rzeczpospolita".

Skok nastąpił w minionych czterech latach."

Jak powiedział twój guru " nikt wam nie udowodni, że białe jest białe"
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 12:46 am    Temat postu: Re: Do Xander Cage Odpowiedz z cytatem

Leon_wspaniały napisał:
Po primo kolego Xander Cage zapewniam, że mam jeszcze wiele do powiedzenia. Po secundo to prawda, że nadchodzą wybory do parlamentu Unii w czerwcu a co to ma do rzeczy w moim wpisie? Po tertio wypraszam sobie nazywania mnie oszołomem, jeśli się nie zgadzasz ze mną to nie musisz. Po quarto proszę powiedzieć przez kogo jestem opłacany, bo żadnych pieniędzy nie dostałem jak dotąd 'Smile'Jeśli chcesz mnie opłacać to z chęcią podam konto. No chyba, że Ciebie kolego ktoś opłaca jeśli tak to proszę się pochwalić (jestem ciekaw jakie są stawki, po wpisie widać że kolega zorientowany). Po quinto Ramsowi nie zarzucam braku śniegu, ale jak człowiek trochę zasięgnie języka to można stwierdzić że Rams jest po prostu słabym prezydentem. Po sexto kiedyś trzeba napisać pierwszy wpis i zawsze możesz kolego poddać to krytyce. Proszę jednak nie oczekiwać ode mnie wielkiej aktywności na forum, ponieważ nie mam na to czasu, ale jeśli ciśnienie mi się podniesie to się odezwę. Tak było właśnie w tym przypadku. Reasumując w pełni podtrzymuję swoją opinię.
Pozdrawiam Kolego Xander Cage
Smile Smile Smile Smile


Drogi kolego Leonie! Celowo zwlekałem z odpowiedzią na Twój post skierowany w moją stronę, bynajmniej nie z braku argumentów, bo tymi akurat mógłbym Cię zasypać, ale po to by potwierdzić to co napisałem w tym temacie. User 2 postów i tylko tyle. Myślę, że to był po prostu falstart przedwyborczy. Już nie mogę się doczekać aby zobaczyć jak bardzo "AntyRamsowo" uaktywnisz się gdy wystartuje kampania wyborcza do samorządu. Mam nadzieję, że kontrkandydaci prezydenta Ramsa dobrze Ci zapłacą...
Pozdrawiam
Xander

Ps. Nikt mi za posty nie płaci. Primo jestem apolityczny i brzydzę się politykom. Secundo jeśli o czymś piszę to są to moje subiektywne opinie i na moje posty nikt nie ma wpływu (no może po za adminem jak nabluzgam).
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 11:04 am    Temat postu: Re: Przeklinający radny Odpowiedz z cytatem

Cytat: Nie można natomiast gloryfikować tej prezydentury.
Oprócz sukcesów są i porażki

Jak zawsze, nikt nigdy nie ma pasma sukcesów
.
Cytat: My też byśmy chcieli aby powalczono o odnowienie i termomodernizację budynków, niestety nie ma żadnych wzmianek w prasie i mediach na ten temat.
Termomodernizacja na osiedlach to sprawka spółdzielni lub wspólnot - nie Prezydenta

Cytat: obszar ten ma nadal poczucie wykluczenia i pauperyzacji.

Pauperyzacja nie jest chyba zasługą władz miasta????

Cytat: Nie jest korzystne zatem inwestować w obszar który może przynieść marne korzyści polityczne.

Każdy wyborca jest ważny


Zaczekajmy na kontrkandydatów - może okaże się jakiś gwiazdor środowiskowy i zgarnie prezydenturę Panu Adamowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jakby cały Stary Knurów głosował przeciw" wiecznie nic nie mogę" to i tak to jest za mało głosów bo tu mało ludzi mieszka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 12:43 pm    Temat postu: przeklinający radny Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o termin'' pauperyzacja'' to obecnie reprezentująca Nas władza
przyznała się do tego publicznie w Programie rewitalizacji na lata 2010-2013.
Rada Miasta przyjęła ten Program w formie uchwały.
To , że tak jest , wszyscy mieszkańcy Knurowa doskonale wiedzą .
Wystarczy zjechać z autostrady A1 aby znaleźć się w świecie zaniedbań.
Niestety obecny Prezydent Miasta sprawuje trzecią kadencję i nazbierało się tego prawie 12 lat. Spora odpowiedzialność za obecny stan więc spada na niego.
Gdybyś ''balbino '' interesowała się tematem , niedawno telewizja TVT wyemitowała reportaż na temat tego rejonu .
Wypowiadający się ludzie używają terminu '' getto'' co w krótki sposób charakteryzuje pewien sposób myślenia który utrzymuje się od dłuższego czasu.
Wypowiedź kierownika Stryczka w owej telewizji dotyczyła termomodernizacji 21 budynków na ulicy Dworcowej , trzymamy więc za Naszych reprezentantów kciuki aby weszli do wąskiego grona gmin które dostaną dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
Jest to ostatnie rozdanie funduszy unijnych w takim zakresie dlatego oczekujemy aby Nasi Urzędnicy byli jak pittbule i rotwailery a ścigali się jak charty.
No tyle możemy od nich wymagać , isn't she???
http://www.facebook.com/pages/Komitet-Obywatelski-Obszaru-III-Kolonii-w-Knurowie/331206253647698
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walt



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 74

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos autostrad, to liczbami można operować na różne sposoby. Może i prześcignęliśmy pod względem kilometrów dróg szybkiego ruchu Holandię, ale ten kraj jest tylko trochę większy niż województwo mazowieckie... Ważniejsza jest proporcja tychże do powierzchni kraju i co za tym idzie możliwości poruszania się nimi z jednego miejsca w drugie. Żadna z naszych trzech głównych autostrad nie jest ukończona, a gdybym miał jechać tylko autostradami i ekspresówkami z Knurowa do Warszawy, musiałbym odwiedzić po kolei Wrocław, Berlin, Poznań i Łódź. Faktyczną nędzę w tym zakresie pokazuje ta mapka:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Autostrada#Mapa_autostrad_i_dr.C3.B3g_ekspresowych_w_Europie
_________________
walt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twierdzenie, jednak, ze nie zbudowano zadnych dróg,jesli zbudowano wielokrotnie wiecej niz jakikolwiek poprzedni rzad, jest duzym przeklamaniem. Oczywiscie porownanie do .Holandii pokazuje tylko sam fakt wzrostu dlugosci autostrad, bo oba kraje nie nadaja sie do bezposredniego porownania.


http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=345003&page=2000
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.


Ostatnio zmieniony przez horrrnet dnia Sro Lut 19, 2014 8:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka