Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brak wody w szpitalu w Knurowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koralik



Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 13
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 1:32 pm    Temat postu: Brak wody w szpitalu w Knurowie Odpowiedz z cytatem

jak wyżej. Od wigilii nie ma wody w szpitalu. Nie ma- i już. Dwa razy dziennie jest włączana na 15 minut, wtedy salowe nalewają ja do wanien, misek, gdzie się da. Podobno to jakaś awaria, która ma być osunięta dopiero po świętach!!!! Ktoś coć wie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salowe wiedzą skoro nalewają na zapas.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koralik



Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 13
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi sie wydaje, ze prezes Ekkert przestal placic za wode i odcieli ja szpitalowi. Awarie usuwa sie od razu, szczegolnie w takich miejscach jak szpital. Szpital kilka dni bez wody???? A co na to sanepid???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koralik napisał:
a mi sie wydaje, ze prezes Ekkert przestal placic za wode i odcieli ja szpitalowi. Awarie usuwa sie od razu, szczegolnie w takich miejscach jak szpital. Szpital kilka dni bez wody???? A co na to sanepid???
Odcieli wode za nie zapłacone rachunki i włączają ją na 15 min 2 razy dziennie? Może jest to poważna awaria którą sie da usunąć dopiero po świętach jak wszystko zacznie pracować normalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koralik



Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 13
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a powazna awaria W SZPITALU, gdzie chorych trzeba myc, gdzie sa operacje, porody, gdzie personel powinien nieustannie myc rece, itd., itp. nie powinna byc usuwana W TRYBIE NARYCHMIASTOWYM???? Kilka godzin bez wody...ok. Ale KILKA DNI???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koralik napisał:
a powazna awaria W SZPITALU, gdzie chorych trzeba myc, gdzie sa operacje, porody, gdzie personel powinien nieustannie myc rece, itd., itp. nie powinna byc usuwana W TRYBIE NARYCHMIASTOWYM???? Kilka godzin bez wody...ok. Ale KILKA DNI???
Idź do dyrektora szpitala i zapytaj się o co chodzi. Woda być powinna ale dla zabawy jej nie zakręcili, widocznie są jakieś siły wyższe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koralik



Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 13
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla zabawy nie, ale z niedbalstwa prezesa Ekkerta na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renatka33



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 401
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 26, 2013 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są awarie i woda jest włączana co 2 godziny na 15 minut. Dla mnie to również niepojęte aby w takiej instytucji jak szpital miała miejsce tak długotrwała awaria ale i też rozumiem że nikt dla kaprysu nie przedłuża momentu jej usunięcia i jest ku temu ważna przyczyna. Pewnie jutro wszystko wróci do normy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koralik



Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 13
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 27, 2013 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie co dwie godziny tylko dwa razy dziennie. Spora roznica, prawda? i to nie osrodek wczasowy tylko szpital, bakterie, wirusy grzyby i inne swinstwa. Dla mnie to skandal. Ale tak, oczywiscie, jutro wszystko wroci do normy, wiec nie ma o czym mowic. Co tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka