Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Księga gości

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> O stronie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 9:21 pm    Temat postu: Księga gości Odpowiedz z cytatem

Nalezalem do pierwszych osob ktore sie wpisaly do ksiegi gosci zaraz po adminie albo nawet przed nim, jednak mojego wpisu niema, Marku co ty na to czy miales kiedys problemy? znikly dane, czy tez ksiazka jest specyficznie prowadzona? z drugiej strony czy ktos sie interesuje statystykami w knurowie jezeli chodzi o emigracje? 80% wpisow do ksiazki to od ludzi z zagranicy.
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 9:39 pm    Temat postu: Re: Ksiega gości Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
Nalezalem do pierwszych osob ktore sie wpisaly do ksiegi gosci zaraz po adminie albo nawet przed nim, jednak mojego wpisu niema, Marku co ty na to czy miales kiedys problemy? znikly dane, czy tez ksiazka jest specyficznie prowadzona? z drugiej strony czy ktos sie interesuje statystykami w knurowie jezeli chodzi o emigracje? 80% wpisow do ksiazki to od ludzi z zagranicy.


Księga gości istnieje od powstania strony. Trudno mi powiedzieć jak to było z Twoim wpisem sprzed ponad 8 lat, tym bardziej, ze Księga była "ręcznie" przenoszona kilka razy pomiędzy różnymi serwerami. Świadomie nie usuwam i nie usuwałem wpisów, które nie są SPAMem, bezpardonową reklamą czy po prostu tych niezgodnych z netykietą.

Księga pewnie wkrótce umrze śmiercią naturalną, bo bardzo mało jest tych nowych wpisów, a jeżeli już są, to tak naprawde od dłuższego czasu są to w większości wpisy mające na celu celu reklamę (pozycjonowanie) stron.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze i umrze ale zawsze jest jakas pamiatka co prawda nie wpisuja sie tutaj zadne VIP-y ale to tak jak ze starym zdjeciem ze szkoly czym starsze tym bardziej wartosciowe, jezeli przenosiles ciagle ta ksiazke to cie rozumie , kiedys wpisy sprawdzalem codziennie bo mialem okazje znalezc kilku znajomy ktorzy sa w USA i podali w ksiazce swoj adres mail , czyli mnie przynajmniej ta ksiazka pomogla, wiadomo dzisiaj wszyscy szukaja na stronach naszej klasy lub innych portalach czy tez wyszukiwarkach ale 10 lat wstecz bylo wprost niemozliwe kogos w necie wyszukac po mailu itd. ale mysle ze lepiej jest brac udzial w dyskusjach na forum jak zostac tylko martwym wpisem w ksiazce .......... Thumbsup
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pełna zgoda.

Do czasu uruchomienia forum, Księga gości była jedynym interaktywnym elementem strony, tak więc pełniła ona ważną rolę (przynajmniej dla mnie).
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy siedzą za dużo na fotce czy innej waszej klasie "Witam Wprawdzie jestem tutaj przypadkowo, no ale muszę stwierdzić że ciekawa strona. Życzę dalszego jej rozwoju i zapraszam do siebie. Pozdrawiam" Mr. Green Roflguy
Wystarczy tylko zablokować dodawanie nowych wpisów i po problemie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> O stronie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka