Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pediatra w Knurowie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz Magdziak



Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 96

PostWysłany: Czw Paź 03, 2013 8:49 pm    Temat postu: Pediatra w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy artykuł w Przeglądzie Lokalnym i mnie zmusił do opisania podobnej sytuacji. Kilka tygodni temu mój niespełna roczny syn w niedziele zaczął puchnąć na twarzy. Było koło południa. W żadnej przychodni nie ma pediatry, a w ambulatorium jakiś lekarz ( nie od dzieci) nie wiedział nawet jaką dać dawkę calcium takiemu maluchowi - dobrze, że miał internet w telefonie. W końcu pojechaliśmy z dzieckiem do Gliwic do szpitala na Kościuszki, gdzie miła Pani doktor raczyła nas w końcu przyjąć robiąc wyrzuty odnośnie braku opieki pediatycznej w Knurowie jakbym to ja był temu winny. O podobnych sytuacach z ambulatorium w naszym mieście i leczeniu dzieci w wieczory, wekeendy i święta słyszałem już wiele historii. Może w końcu nasi włodarze zajeliby się tym tematem, chyba, że skończy sie to jakąś tragedią i wtedy ktoś się wreszcie ruszy....
_________________
Instalacje elektryczne,pomiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 03, 2013 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy się jaką tragedią? Główny dowodzący dom ma już wybudowany, więc żadna tragedia nie wchodzi w grę w mniej niż osadzie Wink
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomasz Magdziak



Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 96

PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może masz trochę racji. Ale czy to nie jest dziwne, żeby w prawie 40 tysięcznym mieście wieczorem i dni wolne nie można znależć lekarza pediatry. Nie musi mnie być stać na prywatną wizytę. Zresztą nie zawsze lekarz chce przyjąć dziecko w wieczornej porze albo w niedzielę.
Ale taka Sośnica ma dyżur pediatryczny, tylko nas z Knurowa tam nikt nie przyjmie bo nie ten rejon. A ZUSy i tak muszę płacić i nikt mi za prywatną wizytę grosza nie zwróci...
_________________
Instalacje elektryczne,pomiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 12:24 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

pediatra w weekend? Ja się nawet ostatnio nie mogłam dostać w tygodniu do pediatry bo na kazimierza wielkiego przyjmują lekarze z innych przychodni i mają tyle dzieci że już więcej nie zapisują

to co się dzieje to jakaś masakra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mulkas



Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 1:00 am    Temat postu: pediatra Odpowiedz z cytatem

I dlatego my przenieslismy kartoteki dzieci do Czerwionki.Codziennie od poniedzialku do piatku do ok 17/18 przyjmuja nam corki bez problemu.Fakt w weekendy mamy dyzur w Przegedzy ale za to pediatryczny...zrobilismy tak z powodu odmowy przyjecia nam wtedy 4 tygodniowej corci ktora zaczela brzydko pokaslywac...
To co sie dzieje w Knurowie w tym temacie wola o pomste do nieba....brak slow...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz prezio zareaguje ale przed wyborami dopiero.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz Magdziak



Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 96

PostWysłany: Sob Paź 05, 2013 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz pozostaje tylko pytanie kto ma na to wpływ. Miasto czy może wojewódzki NFZ.
_________________
Instalacje elektryczne,pomiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stożek Katarzyna



Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 02, 2013 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od lutego 2014 otwarta będzie nowa poradnia z pediatrami w dotychaczasowym budynku poradni na marynarzy. Będą przyjmowali na kontrakt z NFZ .Jestem przekonana że znacznie poprawi się sytuacja w mieście i rodzice będą zadowoleni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barbarella



Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 14

PostWysłany: Nie Lis 03, 2013 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stożek Katarzyna napisał:
Od lutego 2014 otwarta będzie nowa poradnia z pediatrami w dotychaczasowym budynku poradni na marynarzy. Będą przyjmowali na kontrakt z NFZ .Jestem przekonana że znacznie poprawi się sytuacja w mieście i rodzice będą zadowoleni


A wiadomo kto z pediatrów będzie tam przyjmował?? bo słyszałam od lekarza, że przychodnia na wojska ma być zamknięta do końca roku, jeżeli to jest ta na marynarzy (nie znam wszystkich ulic na Wojska Polskiego)!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konri



Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 94

PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chce zasięgnąć informacji na temat doktor Szyrmel co sądzicie o jej przychodni... Kiedyś ktoś powiedział że Szyrmelka do dobra lekarka dla dzieci i że wszyscy do niej chodzą.. no to i my się do niej zapisaliśmy. Wszystko na samym początku było ok, do samej lekarki nie ma aż tylu pretensji co do obsługi petentów w rejestracji-żenada... A to dodzwonić się nie idzie, a to za dużo dzieci mają w danym dniu i więcej nie przyjmują, a to szczepią inny wiek nie maluchów teraz, a to pani z recepcji udziela porad co podawać dziecku i jak dawkować przez telefon. Nie miła obsługa,czasami to nie wiadomo o co im chodzi w tej rejestracji (zadąsane, obrażone, zmęczone? zawsze jakiś problem. Już nie wspomnę o zapisach wszystkich na jedną godzinę, a potem siedzisz jak ten wołek ze 2,3 godziny aż cie przyjmie. Czy wy tez mieliście takie sytuacje??

I tu moje pytanie:

Czy możecie polecić naprawdę i dobrego lekarza dziecięcego i normalną przychodnie..do której wchodząc nie będę miał ciśnienia 500.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzma



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 293
Skąd: Knurów/Gierałtowice

PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konri no My właśnie dzisiaj byliśmy z córą u dr Korus w Przyszowicach (prywatnie, ale to tylko 20 zł) bo do dr Szyrmel chodzę od 18 października i jak wyleczę jedno to mamy kolejne "coś" i dzisiaj dzwoniłam do przychodni, ale właśnie Pani powiedziała ze mają już tyle pacjentów że siedzą do oporu i wprawdzie mogę przyjść, ale pewnie wyjdę znowu z czymś innym i oczywiście przez telefon dała Nam rady Wink.
A to że przychodzimy na daną godzinę i czekamy jeszcze kolejną lub półtora to tak za każdym razem. No i nie wiem czy mnie się tak wydaje czy to jest notoryczne że bardzo dużo leków i bardzo drogich Pani dr przepisuje?
Ostatnio w ciągu tygodnia zostawiłam w aptece prawie 200 zł, a to tylko katar i kaszel był Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga119



Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 105

PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też polecam dr Korus,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pepsi



Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 11

PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mogłabym prosić na namiary do Pani dr Korus?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzma



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 293
Skąd: Knurów/Gierałtowice

PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr Korus przyjmuje w pon i środy chore dzieci od 16.00 do 18.00, a w czwartki zdrowe w tych samych godzinach. Nr tel 322357210.
Najlepiej dzwonić po 14.00 wtedy odbiera telefony i można się umówić, ale nigdy Nam nie odmówiła wizyty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksilaqui



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 168

PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jest może normalne? Człowiek musi z dzieckiem do Gliwic, Czerwionki czy gdzieś jeszcze indziej jechać, bo w Knurowie strach z dzieckiem do konowała iść?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka