Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Myjnie ręczne w okolicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak na ręcznych...
ale nie dawno byłem przetestować ciśnieniówkę na Dworcowej...
i powiem szczerze, że oprócz tego że jest więcej programów niż na Smarcie w Gliwicach to poza tym jest kicha...

Nie wiem czy jest niższe ciśnienie, czy środek myjący jest słabszy, ale auto po myciu niewiele lepiej wyglądało niż przed. Jak myłem w Gliwicach to jednak było widać konkretną różnicę.
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
marysiaru



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 139
Skąd: Knurów WP

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
Nie wiem jak na ręcznych...
ale nie dawno byłem przetestować ciśnieniówkę na Dworcowej...
i powiem szczerze, że oprócz tego że jest więcej programów niż na Smarcie w Gliwicach to poza tym jest kicha...

Nie wiem czy jest niższe ciśnienie, czy środek myjący jest słabszy, ale auto po myciu niewiele lepiej wyglądało niż przed. Jak myłem w Gliwicach to jednak było widać konkretną różnicę.

Z wodą pod bardzo wysokim ciśnieniem to uważaj.Kilka lat temu mój sąsiad mył swojego starego Forda wodą pod bardzo wysokim ciśnieniem i wszystkie poszpachlowania i poretuszowania mu wymyło i musiał z wielkim mozołem od nowa nakładać make-up. Wave Wave Wave
_________________
maga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem dzisiaj wypróbowac myjnię na dworcowej i nie polecam. Nie pomogła ani zwykła woda ani aktywna piana - brud i tak zostaje. Zdałoby to egzamin gdyby wziąc ze sobą jeszcze wiadro i gąbkę, a tą myjkę potraktowac jako narzędzie do spłukiwania...
Brud tylko się rozmazał, auto wyglądało jakby słoń z ich reklamy na nie nasmarkał i musiałem jechac na myjnie za Biedronką - 17zł za mycie z woskowaniem, bez wycierania do sucha. Auto porządnie umyte, ale następnym razem i tak myję sam lub jadę przetestowac którąś z gliwickich myjni Thumbsup .Dworcowej nie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lopez



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 167

PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok a gdzie można umyć podwozie samochodu???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Byłem dzisiaj wypróbowac myjnię na dworcowej i nie polecam. Nie pomogła ani zwykła woda ani aktywna piana - brud i tak zostaje. Zdałoby to egzamin gdyby wziąc ze sobą jeszcze wiadro i gąbkę, a tą myjkę potraktowac jako narzędzie do spłukiwania...
Brud tylko się rozmazał, auto wyglądało jakby słoń z ich reklamy na nie nasmarkał i musiałem jechac na myjnie za Biedronką - 17zł za mycie z woskowaniem, bez wycierania do sucha. Auto porządnie umyte, ale następnym razem i tak myję sam lub jadę przetestowac którąś z gliwickich myjni Thumbsup .Dworcowej nie polecam.


Chyba nie myślałeś drogi kolego że ciśnieniem i aktywną pianą załatwisz wszystko Smile no chyba że na gliwickiej jakiejś myjni Smile Od lat używam Karchera i myję pod ciśnieniem i niestety , uwierz mi bez gąbki się nie obejdzie, nawet jak miałbyś 100x większe ciśnienie wody Smile
Jeżeli wierzyłeś w to to pomyłka, poza tym zobacz w jaki sposób myją Ci na myjniach ręcznych samochód.

Pozdr
Arc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marysiaru napisał:
tvardy napisał:
Nie wiem jak na ręcznych...
ale nie dawno byłem przetestować ciśnieniówkę na Dworcowej...
i powiem szczerze, że oprócz tego że jest więcej programów niż na Smarcie w Gliwicach to poza tym jest kicha...

Nie wiem czy jest niższe ciśnienie, czy środek myjący jest słabszy, ale auto po myciu niewiele lepiej wyglądało niż przed. Jak myłem w Gliwicach to jednak było widać konkretną różnicę.

Z wodą pod bardzo wysokim ciśnieniem to uważaj.Kilka lat temu mój sąsiad mył swojego starego Forda wodą pod bardzo wysokim ciśnieniem i wszystkie poszpachlowania i poretuszowania mu wymyło i musiał z wielkim mozołem od nowa nakładać make-up. Wave Wave Wave



Nie jest źle... chociaż wiem, że pewnie na aucie trochę szpachli jest, ale nie używam ciśnieniówki notorycznie... czasami tylko w zimie, żeby zmyć największy brud.
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:


Chyba nie myślałeś drogi kolego że ciśnieniem i aktywną pianą załatwisz wszystko Smile no chyba że na gliwickiej jakiejś myjni Smile Od lat używam Karchera i myję pod ciśnieniem i niestety , uwierz mi bez gąbki się nie obejdzie, nawet jak miałbyś 100x większe ciśnienie wody Smile
Jeżeli wierzyłeś w to to pomyłka, poza tym zobacz w jaki sposób myją Ci na myjniach ręcznych samochód.

Pozdr
Arc

No właśnie drogi kolego tak myślałem Smile . Poza tym zawołałem pracownika stacji i nic nie mówił, że zapomniałem wziąc ze sobą gąbki Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jay_21



Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 22

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
Nie wiem jak na ręcznych...
ale nie dawno byłem przetestować ciśnieniówkę na Dworcowej...


Ta myjnia jest na Dworcowej w Gliwicach czy w Knurowie? Jeśli w knurowie to w którym dokładnie miejscu, bo niekojarze, żeby tam gdzieś myjnia była. Musze przejechac sie i przetestować, bo Smart raczej lichy jest...

Aha i to jest myjka samoobługowa? Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andziunia



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 126
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym umyć skuter na myjni na dworcowej, orientuje się ktoś ile kosztuje tam mycie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DEMON



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 270
Skąd: z piekła

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1zł = 1min (albo 55 sek ) Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skłaniałbym się jednak do myjni ręcznej w której ktoś przynajmniej z małym Smile doświadczeniem umyje samochód. A że wygodny jestem to po zimie warto zajrzeć na takową, gdzie i środeczek wypucują i plastiki namaszczą. Jak na razie bardzo zadowolony jestem z usług myjni na Granicznej i będę ją z pewnością polecał znajomym.
A i auto można zostawić i za kilka godzin odebrać, więc w kolejce nie trzeba czekać, tylko transporcik trzeba załatwić.
Kółka wymieniają również , wyważają, ciśnienie sprawdzają , ogólnie superowo.
Obsługa miła , nie jakieś tam buce i pogadać się da.
Więc naprawdę polecam .

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jimi



Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 612
Skąd: Knurów - Mieszka I

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
Skłaniałbym się jednak do myjni ręcznej w której ktoś przynajmniej z małym Smile doświadczeniem umyje samochód. A że wygodny jestem to po zimie warto zajrzeć na takową, gdzie i środeczek wypucują i plastiki namaszczą. Jak na razie bardzo zadowolony jestem z usług myjni na Granicznej i będę ją z pewnością polecał znajomym.
A i auto można zostawić i za kilka godzin odebrać, więc w kolejce nie trzeba czekać, tylko transporcik trzeba załatwić.
Kółka wymieniają również , wyważają, ciśnienie sprawdzają , ogólnie superowo.
Obsługa miła , nie jakieś tam buce i pogadać się da.
Więc naprawdę polecam .

Pozdr
Arc

a jaka cena ?
_________________
You say Bruno Mars, I say Guns'n Roses
You say Hannah Montana, I say nirvana
You say Owl City, I say Bon Jovi
You say Taylor Swift, I say AC/DC
You say Justin Bieber, I say Fuck You
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ownejdz



Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 73

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
karolzet napisał:
Byłem dzisiaj wypróbowac myjnię na dworcowej i nie polecam. Nie pomogła ani zwykła woda ani aktywna piana - brud i tak zostaje. Zdałoby to egzamin gdyby wziąc ze sobą jeszcze wiadro i gąbkę, a tą myjkę potraktowac jako narzędzie do spłukiwania...
Brud tylko się rozmazał, auto wyglądało jakby słoń z ich reklamy na nie nasmarkał i musiałem jechac na myjnie za Biedronką - 17zł za mycie z woskowaniem, bez wycierania do sucha. Auto porządnie umyte, ale następnym razem i tak myję sam lub jadę przetestowac którąś z gliwickich myjni Thumbsup .Dworcowej nie polecam.


Chyba nie myślałeś drogi kolego że ciśnieniem i aktywną pianą załatwisz wszystko Smile no chyba że na gliwickiej jakiejś myjni Smile Od lat używam Karchera i myję pod ciśnieniem i niestety , uwierz mi bez gąbki się nie obejdzie, nawet jak miałbyś 100x większe ciśnienie wody Smile
Jeżeli wierzyłeś w to to pomyłka, poza tym zobacz w jaki sposób myją Ci na myjniach ręcznych samochód.

Pozdr
Arc


Drogi kolego mieszkam aktualnie w Kielcach, wcześniej Szczygłowice (ale nadal tu bywam), myje tam auto od 2 lat na myjniach ciśnieniowych (fiat seicento), za 5zł zrobie cały program i auto jest jak po myciu ręcznym i prawie suche (ostatnia opcja osuszanie - praktycznie samo powietrze). Tak więc sie da tylko myjnia musi byc "dobra". Myłem samochód na Dworcowej i to naprawde porażka, musiałbym wrzucić z 15zł żeby umyć a to i tak nie to samo. Dla przykładu jeszcze, VW Passata myje w cenie 8zł żeby nie było że tanio bo małe auto Smile Oczywiście szyby trzeba sobie samemu umyć bo będą widoczne małe smugi, ale trzeba sie przyglądać żeby to zobaczyć, jak dla mnie te myjnie są świetne ale musi być naprawde dobra!

Jimi napisał:
arc napisał:
Skłaniałbym się jednak do myjni ręcznej w której ktoś przynajmniej z małym Smile doświadczeniem umyje samochód. A że wygodny jestem to po zimie warto zajrzeć na takową, gdzie i środeczek wypucują i plastiki namaszczą. Jak na razie bardzo zadowolony jestem z usług myjni na Granicznej i będę ją z pewnością polecał znajomym.
A i auto można zostawić i za kilka godzin odebrać, więc w kolejce nie trzeba czekać, tylko transporcik trzeba załatwić.
Kółka wymieniają również , wyważają, ciśnienie sprawdzają , ogólnie superowo.
Obsługa miła , nie jakieś tam buce i pogadać się da.
Więc naprawdę polecam .

Pozdr
Arc

a jaka cena ?


10zł najtańszy program, za 20zł już będzie cudo Smile Nie wiem jak teraz ale dawniej był karnet (gdzieś nawet mam ^ ^) i 10 mycie GRATIS! ;]

Jedyny mankament to samochody policji/straży miejskiej są myte poza kolejnością... pech sprawił że na 7 moich wizyt (nie wiem jak teraz) dwa razy trafiłem na zlot w/w samochodów tak więc stojąc 4 w kolejce nagle stałem sie 7? Porażka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Czw Paź 28, 2010 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystał ktoś już z nowej myjni ręcznej na BP? Proszę o jakieś wrażenie i porównanie z myjnią z Dworcowej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
animalx



Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 185
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carol1 napisał:
Na ulicy Wolności można chyba umyć w auto błysku, mają podgrzewany garaż wiec auto wyschnie bez kłopotu, a jakość super.


To że auto jest suche, to nie zasługa podgrzewanego garażu, tylko oczywiście wycierania do sucha Smile
Powiem tak: Auto-Błysk (Wolności) może i jest drogi, ale to według mnie najlepsza myjnia w Knurowie. Za 20 zł mam umyte auto z zewnątrz, nawoskowane, wytarte do sucha poza tym wszystkie szpary między drzwiami i progi są wycierane, wycieraczki także mam czyściutkie. Najbardziej podoba mi się jednak zabezpieczanie opon - autko wygląda jakby wyjechało z salonu.
Muszę powiedzieć, że korzystełem już z wszystkich usług tej myjni (np. mycie silnika, komlet (mycie+ odkurzanie+ szyby + plastiki), pranie tapicerki i zawsze byłem zadowolony.
Zrobiłem tu chłiopakom małą reklamę, ale należy im się.

A za Biedronką już nigdy samochodu nie umyję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka