Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nachalny człowiek
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anushka



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 62
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 7:47 pm    Temat postu: Nachalny człowiek Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu chodzi od mieszkania do mieszkania po osiedlu 1000 lecia mężczyzna, który przedstawia zaświadczenie że opuścił więzienie i chce pieniądze albo coś do jedzenia. Człowiek jest tak nachalny że jak słyszy np grający telewizor a mieszkaniec nie otworzy mu drzwi to potrafi w nie kopnąć i zwyzywać od najgorszych. U mnie już był drugi raz na w ciągu tyg. Człowiek już nawet we własnym domu nie może czuć się bezpiecznie, tyle świrów po świecie chodzi.
_________________
Z kobietami jest tak, że słyszysz śpiew syren, a wyskakuje rekin Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Andy P.



Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 17

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam, że znam gościa i co jakiś czas słyszę, że pojawia się to w Rybniku, to w Zabrzu i w okolicach. Ostatnio ok rok temu widziałem go w Rybniku. Widać bardziej opłaca mu się chodzić po ludziach niż pracować. Póki ludzie będą dawać to będzie korzystał.
Zdrowy jest, ręce i nogi ma niech idzie do pracy ew MOPS po pomoc. Polecam porozmawiać z nim chwile i zapytać dlaczego nie pracuje skoro zdrowy albo zaproponować mu jakąś prace np. umycie klatki. Gwarantuje, że więcej się nie pojawi. W razie agresji 112 lub 997
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebcio



Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 88

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta na pewno te numery pomogą............. Ja sąsiad się awanturował i się o 12 zadzwoniło to do 5 rano nikogo nie było a awantura trwała na klatce podobno zawinęli go dopiero o 8 rano niestety nie mam pewności bo już pracy byłem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nz9kxw



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 19, 2013 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się , miałem przyjemność spotkać się z nim w niedzielę . Taki chudy ledwo żywy, ale za to bardzo agresywny! Do mnie pukał koło południa, wyjrzałem przez judasza i rozpoznałem go, bo był już kiedyś u nas. Słyszał, że jesteśmy w domu bo uspakajałem psa który bardzo nie lubi obcych na klatce schodowej , a on zbiegł na dół zadzwonił na domofon ( nie wiem kto mu ponownie otwarł ) i ponownie wrócił do góry ( 4 piętro ) powiedzieć mi z krzykiem - dlaczego mu nie otworzyłem ! Z trudem utrzymałem psa ( sznaucer średni ) , jego wizyta skończyłaby się tragicznie.( oczywiście dla niego ) Myślę , że dał nam spokój tylko z powodu psa. Ten człowiek pojawia się notorycznie bynajmniej u nas raz na dwa lata z tą samą opowiastką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem o kogo Wam chodzi. Gnój wystraszył moją żonę do tego stopnia, że jak do mnie zadzwoniła to z Auchan na rybnickiej do domu dojechałem w jakies 1,5 min (nie liczę ile przepisów złamałem) ale drapnąłem gościa w klatce obok jak darł ryja na sąsiadkę (policja go zawinęła w bloku moich teściów jak ktoś nerwowy zadzwonił po nich).
Szczerze to z niecierpliwością czekam aż znowu się u mnie pod drzwiami pojawi i będzie miał masakrycznego pecha jak będę w domu.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
malinka



Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 98
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strach wyjść na ulicę,ale z tego co czytam okazuje się,że we własnym domu też niebezpiecznie. Czy ktoś orientuje się czy ten osobnik grasuje tylko po osiedlu? Czy chodzi także po starym Knurowie?
Może by tak zbiorowe zgłoszenie na tego typka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po starym Knurowie raczej nie bo po co? Za małe skupisko bloków, za dużo trza by chodzić no i tu jest kolonija więc agresją by tu nic nie zwojował Mr. Green
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymekszymek



Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 35

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie - na WPII był jakieś 2 tygodnie temu - zamknąłem mu od razu drzwi nie dając skończyć zdania i nie protestował..
Ale wtedy chyba dopiero zaczynał swoją karierę..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś trzy dni temu , laził po mieszkaniach kolo tip topu , kolega szykowal się do pracy , otworzył mu drzwi posluchał i zamknał je , za chwile grad obelg i kopanie po drzwiach , ech to było prawdziwe MMA, nawet lepsze niż MMA , koleś spadał jak piłka z 4 pietra na parter:) ale też ludzie są winni , mają domofony , lokatorzy mają klucz , jezeli ktoś odwiedza to się przedstawi , a nie jak u nas , ktoś tarabani i ryczy otwierać i ludzie otwierają , potem są takie szopki , czy nasikane w budynku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anusia99



Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 127
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 12:37 pm    Temat postu: nachalny czlowiek Odpowiedz z cytatem

Wczoraj czytałam o nim na forum a dzisiaj pojawił się u mnie w blokach kolo kebabu..on chyba stosuje ta sama metode zapukal nikt mu nie otworzyl a moze slyszal ze jestem w domu bo zbiegł na dół dzwonił mi na domofon po czym wrócił sie pod drzwi i dalej pukal i wyzywał...dobrze ze obeszlo sie bez kopania w drzwi bo jestem sama w domu z malym dzieckiem,,,to straszne że nawet człowiek u siebie w domu nie może czuć sie bezpiecznie...

A co do wejścia do klatki to niewiem ja mieszkam u góry musiał mu ktoś z dołu otworzyc domofon ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyraźniej ludzie są nie reformowalni i nie wiedzą do czego służy domofon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobrze policzyłem to 7 osób tutaj napisało o tym, że miało styczność z tym kolesiem... I teksty typu aż strach we WŁASNYM DOMU CZUĆ SIĘ BEZPIECZNYM...
A czy ktoś z was poinformował POLICJĘ??? Czy tylko marudzicie???

Aaaa nie przepraszam... Kolega Sebcio napisał, że to nic nie da... heh Więc żyjcie dalej w strachu Evil or Very Mad
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kto odpowie jak dojdzie do sytuacji jak we Wlodowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anusia99



Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 127
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 3:32 pm    Temat postu: nachalny czlowiek Odpowiedz z cytatem

Zanim policja przyjedzie to on sie z tąd ulotni i powiedzą gdzie go maja teraz szukac Dontknow i tyle z tego bedzie..Złapac go i potrzymac aż przyjada to jakies rozwiazanie ale znajac nachalność tego typka tylko go pouczą a on dalej będzie chodził...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam spokojnie. Sąsiad wyleczył z odwiedzin nawet typka z jajkami nie wspomne o reklamiarzach .Omijają nas z daleka tylko listonosz dostał "odpust" Mr. Green

Co do bezmyslnego otwierania domofonu wciskajac knefel bez zapytania "kto tam" to macie racje .
Typki potrafia wejsc bez pukania do mieszkania i wyczyscic cały przedpokój z fantów .Tak zrobili sasiadowi wiec jak czytacie powyżej , sprawy wziął w swoje ręce Wink
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka