Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przykra wiadomość :/
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zgred



Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 128

PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 9:22 pm    Temat postu: Przykra wiadomość :/ Odpowiedz z cytatem

Chcę powiadomić forumowiczów, że mój pierwszy post dot. bezdomych niestety został zmieniony z niewiadomych powodów w treści i tytule:/

Niestety kilkaktornie próbowałem się dowiedzieć od A co było powodem tej zmiany, jednakże zostałem wykopany na śmietnik - własnie jak bezdomi...


I teraz należałoby chylić nisko głowę pokrzywdzonym bezdomym...
Rozumiem co teraz czuja jak zostają kopani przez władzę .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
paskud



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 163
Skąd: z nikąd

PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie pierwsze to zagranie A... a tym bardziej brak podpisu czy przynajmniej adnotacji....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem te tematy Wink
Ale skąd wiesz że to A, a nie M się dopisał ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To forum coraz bardziej mi się nie podoba!!!!!!!
Giną posty zostają zmieniane a admin twierdzi że nic o tym nie wie kolego daj sobie spokój z prowadzeniem rzetelnego forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forum jest dawno zhackowane a dojscie do servera ma wiecej osob nie tylko moderator i admin ! Super
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Krzychu_Bravura



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 733
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawien dawna twierdze ze admin jest stronniczy!!!(mozna moje wczesniejsze posty poczytac)admin usuwa posty z ktorymi sie osobiscie nie zgadza!a przecierz to jest forum wiec kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie!!!
_________________
Alle Luja i Do Przodu.
Należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ja jako moderator moge wam powiedziec? Z wiarygodnych zrodel wiem ze trwają intensywne prace nad zmianą paru elementów forum i nie tylko. Prawdopodobnie przez to posty giną w przestrzeni serwerowej. Skypt forum nie jest aktualny. Ma duzo błędów (miedzy innymi przez to staramy sie je naprawiac od strony skryptow). Zdarza mi sie ze post ktory napisze nie pojawia sie na forum. Nie robie z tego sensacji. Dlatego proszę o wyrozumiałość, a nie odrazu wyjeżdzać z tym ze administrator badz moderatorzy są stroniczy. Administrator i moderatorzy, zwykle nie uczestniczą w buzliwych dyskusjach miedzy uzytkownikami, wlasnie dlatego aby nie byc posadzanym o stronicość.

Staramy sie, aby prace remontowe nie wpływały na funkcjonowanie forum.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Z wiarygodnych zrodel wiem ze trwają intensywne prace nad zmianą paru elementów forum i nie tylko. Prawdopodobnie przez to posty giną w przestrzeni serwerowej.


Może by tak zmiany w skrypcie wykonywać na kopi, jeżeli nawet wgrywacie hacki do phpbb to nie mają one wpływu na znikające posty, ja postawiłem już setki phpbb i posty od tego nie giną
A jeżeli już robicie zmiany to przenieście się na phpbb by Przemo na pewno o wiele lepiej sie prezentuje nie wspominając już o hackach które udogadniają prace użytkownikom jak i administracji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za sugestie. Napewno sie przydadzą.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejny mój post usunięty bez podania przyczyny ocknijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie piszczcie że to z przyczyn technicznych Brick wall To celowe usuwanie moich postów, przynajmniej chciał bym poznać powód usunięcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 1:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:
kolejny mój post usunięty bez podania przyczyny ocknijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie piszczcie że to z przyczyn technicznych Brick wall To celowe usuwanie moich postów, przynajmniej chciał bym poznać powód usunięcia.


Ostatni raz odpowiadam na zarzuty, które wynikają z działań OCZYWISTYCH, o których wspomina regulamin.

Usunięta została niepotrzebna dyskusja w ogłoszeniu, w tym był tam i Twój post. Ot i cała wielka sprawa podkreślona ponad sześćdziesięciowa wykrzyknikami.

PS. Nie ma przymusu - masz prawo wyboru i nie zgadzać się z tymi regulaminami. Jeżeli jedank piszesz na tym Forum mam prawo domniemywać, że jednak jest odwrotnie.

PS2. Nie wracaj do historycznego zarzutu, o którym pisaliśmy w osobnym temacie, który na Twoje własne życzenie został już zamknięty. Szanuj swoją własną decyzję.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:
Cytat:
Z wiarygodnych zrodel wiem ze trwają intensywne prace nad zmianą paru elementów forum i nie tylko. Prawdopodobnie przez to posty giną w przestrzeni serwerowej.


Może by tak zmiany w skrypcie wykonywać na kopi, jeżeli nawet wgrywacie hacki do phpbb to nie mają one wpływu na znikające posty, ja postawiłem już setki phpbb i posty od tego nie giną
A jeżeli już robicie zmiany to przenieście się na phpbb by Przemo na pewno o wiele lepiej sie prezentuje nie wspominając już o hackach które udogadniają prace użytkownikom jak i administracji


Tym razem ja odniosę się do tego - bo sam to wywaliłem

cyt.:
4. Komentowanie zamieszczanych ogłoszeń jest niedopuszczalne. Wszystkie uwagi, dyskusje i zapytania powinny odbywać się bezpośrednio z ogłoszeniodawcą.

całość http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=2859
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w porządku poprzednie trzy posty były w innych działach jak ogłoszenia i były na temat i nie łamały regulaminu też zostały usunięte
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Gru 12, 2008 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:
w porządku poprzednie trzy posty były w innych działach jak ogłoszenia i były na temat i nie łamały regulaminu też zostały usunięte


co do tamtych nie wnikam... nie moja ręka je usunęła...

ja tylko napisałem nt. moich działań
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra wiadomosc miedzy innymi dla admina !!!!!!!


Autor nie odpowiada za opinie pod tekstem.

Po trzech latach śledztw i procesów Sąd Rejonowy w Słupsku uznał, że właściciele portali oraz blogerzy nie muszą odpowiadać za treść umieszczanych na nich wpisów.[u]
[/u]

Gratulacje ........... Thumbsup Thumbsup Thumbsup
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka