Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Remont ul. Koziełka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ksilaqui



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 168

PostWysłany: Sob Wrz 27, 2014 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, ze jest asfalt. Jakby były "kocie łby" które w niektórych miejscach sie pod poprzednim asfaltem pokazały, to by sie dobrze nie jeździło, chałas tez byłby większy niz przy asfalcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz na bramie zobaczyłem kartkę informacyjną że w dniach 02.10-11.10 droga będzie całkowicie nieprzejezdna, 9 dni masakra.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:
Teraz na bramie zobaczyłem kartkę informacyjną że w dniach 02.10-11.10 droga będzie całkowicie nieprzejezdna, 9 dni masakra.


Gwarantuje Ci, że można to zrobić krócej. Ale wiązało by się to z całkowitym brakiem dojazdu do posesji w tym czasie. Więc długość czasu tych prac wynika bezpośrednio z potrzeby zapewnienia wygody mieszkańcom.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba wykorytować całą ulicę, dać wszystkie warstwy podbudowy, więc to trochę czasu zajmuje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
lucjanszolajski napisał:
Teraz na bramie zobaczyłem kartkę informacyjną że w dniach 02.10-11.10 droga będzie całkowicie nieprzejezdna*, 9 dni masakra.


Gwarantuje Ci, że można to zrobić krócej. Ale wiązało by się to z całkowitym brakiem dojazdu do posesji w tym czasie. Więc długość czasu tych prac wynika bezpośrednio z potrzeby zapewnienia wygody mieszkańcom.

Alu, przeczytaj dokładnie. Nie będę miał dojazdu do posesji przez 9 dni, wiem że prace muszą być ale moim zdaniem te 9 dni to trochę długo.

* - całkowicie nieprzejezdna = brak dojazdu do posesji
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski poproś budowlańców by ci most zrobili masakra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chopper5 napisał:
lucjanszolajski poproś budowlańców by ci most zrobili masakra.

Ha ha ha.
Nie napisałem że nie maja robić tylko że 9 dni to moim zdaniem bardzo długo. Pomyśl sam przez półtorej tygodnia nosisz dziecko (roczne) a na spacer też wózek musisz przenieść. Zakupy też same nie dolecą. Smieci będą jeszcze 3 tygodnie bo "zapracowany" Komart w terminie nie odbierze a później nie ma czasu. Żona dojeżdża do pracy więc rano z dzieckiem też musi go prznieść ja często w pracy także jeżdże więc też muszę dokuśtykać Smile jak ktoś będzie chciał iść do przychodni brackiej Dworcowa/Koziełka to tez będzie musiał poszukać parkingu przez najbliższe 9 dni. Zresztą przychodnia na św. Barbarą rówież będzie "odcięta". Wydaje mi się że owe roboty można zrobić szybciej ! Takie moje zdanie możesz mieć inne. Pomyśl gdybyś nie umiał sprzed swojego domu/bloku wyjechać przez 9 dni, wydaje mi się że też byś się zastanawiał czy owych robót nie idzie zrobić szybciej.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quba



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 115

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie będzie tak jak na poprzednim fragmencie Koziełka - w ciągu dnia będą walczyć a wieczorami będzie można jeździć. Ale napisać muszą, żebyś sobie gdzieś auto zostawił na wszelki wypadek. Nie rób jeszcze tragedii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

quba napisał:
Pewnie będzie tak jak na poprzednim fragmencie Koziełka - w ciągu dnia będą walczyć a wieczorami będzie można jeździć. Ale napisać muszą, żebyś sobie gdzieś auto zostawił na wszelki wypadek. Nie rób jeszcze tragedii.

Ja chyba mam jakiegoś pecha na "starym" mieszkaniu (druga część koziełka) nie mogłem dojechać przez tydzień. Może panowie się postarają i będzie krócej a ten termin to na zasadzie "dupochronu". I powtarzam moim zdaniem odcinek 250m robić 9 dni to trochę długo.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@lucjanszolajski Trochę cierpliwości i będziesz miał okazje się przekonać o czym pisałam, bo albo nie chcesz zrozumieć albo nie ogarniasz moich postów.(albo jesteś wieczna maruda)

ps ludzie na MIESZKA I też nie mają dojazdu pod blok i nie widzę na forum lamentów w stylu gdzie mam zaparkować i jak mam daleko bo ktoś chce wyremontować kawałek drogi.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
@lucjanszolajski Trochę cierpliwości i będziesz miał okazje się przekonać o czym pisałam, bo albo nie chcesz zrozumieć albo nie ogarniasz moich postów.(albo jesteś wieczna maruda)

A Tobie życzę czytania z zrozumieniem ja pisze że nie będę mógł dojechać do domu 9 dni a Ty że gdybym nie mógł dojechać to byłoby krócej a 9 dni jest dlatego żeby było dla nas wygodnie i można było dojechać. Ale jeśli dyskutujesz to wypadałoby czytać posty "drugiej strony" Very Happy
ala napisał:

ps ludzie na MIESZKA I też nie mają dojazdu pod blok i nie widzę na forum lamentów w stylu gdzie mam zaparkować i jak mam daleko bo ktoś chce wyremontować kawałek drogi.

Nie jestem pewien ale chyba mogą dojechać równoległą ulica (od strony Fińskich).
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:

ala napisał:

ps ludzie na MIESZKA I też nie mają dojazdu pod blok i nie widzę na forum lamentów w stylu gdzie mam zaparkować i jak mam daleko bo ktoś chce wyremontować kawałek drogi.

Nie jestem pewien ale chyba mogą dojechać równoległą ulica (od strony Fińskich).
Dojazd jest owszem ale z parkowaniem kiepsko, wczoraj o godzinie 21:30 nie było miejsca nigdzie (miejsca postojowe jak i calusieńki chodnik zajęty), po 15 min udało mi się zaparkować i to nie do końca zgodnie z przepisami ale ciiiii Mr. Green Niestety jak jest generalny remont to trzeba przecierpieć. Popatrzcie na to z drugiej strony, teraz będą problemy ale jak zrobią to będzie elegancko Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@lucjanszolajski czytam posty na które odpisuje.

Nie będę wchodzić z tobą w dalszą polemikę na temat różnic sformułowań "brak przejezdności" i "brak dojazdu". Po prostu uważam, że będzie tak jak napisał quba i tego Ci życzę.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
A miasto chciało stare zdjęcia ulicy jak było dawniej żeby przywrócić dawny blask ulicy a tu normalny asfalt,normalna kostka na chodniku,normalne lampy.Po co ta gadka była to zwykły remont ulicy.



18


Na tym zdjęciu widać jakąś próbę nawiązania do owego historycznego klimatu - trochę szlachetnego materiału czyli drobna kostka granitowa. Taki akcencik i na krótkim fragmencie chodzika. Zobaczymy czy w innym miejscu się jeszcze pojawi.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TadeuszWielki



Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 159

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:
chopper5 napisał:
lucjanszolajski poproś budowlańców by ci most zrobili masakra.

Ha ha ha.
Nie napisałem że nie maja robić tylko że 9 dni to moim zdaniem bardzo długo. Pomyśl sam przez półtorej tygodnia nosisz dziecko (roczne) a na spacer też wózek musisz przenieść. Zakupy też same nie dolecą. Smieci będą jeszcze 3 tygodnie bo "zapracowany" Komart w terminie nie odbierze a później nie ma czasu. Żona dojeżdża do pracy więc rano z dzieckiem też musi go prznieść ja często w pracy także jeżdże więc też muszę dokuśtykać Smile jak ktoś będzie chciał iść do przychodni brackiej Dworcowa/Koziełka to tez będzie musiał poszukać parkingu przez najbliższe 9 dni. Zresztą przychodnia na św. Barbarą rówież będzie "odcięta". Wydaje mi się że owe roboty można zrobić szybciej ! Takie moje zdanie możesz mieć inne. Pomyśl gdybyś nie umiał sprzed swojego domu/bloku wyjechać przez 9 dni, wydaje mi się że też byś się zastanawiał czy owych robót nie idzie zrobić szybciej.


Lucjan - według mnie potrwa to dłużej.......
bo ludzie wciąż tam wjeżdżają, cisną się, kopara cofa się by przepuścić, robotnicy przerywają pracę, bo młotek jakiś wjechał....


powinni całkiem wjazd zagrodzić, ale tego nie robią - może ze względu na dojazd do zol-u?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka