Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lech Wa??sa - opluwanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.facebook.com/kukizpawel/posts/1037630419638011?fref=nf

Cytat:
Internauci na privach pytaj? mnie dlaczego milcz? w "sprawie Bolka". A co tu mówi??
To, ?e Wa??sa "bolkowa?" jest dla mnie oczywiste od co najmniej 15 lat. Wcze?niej przekonany by?em, ?e jest to posta? krystalicznie czysta, robotnicza-ch?opska, skarb jak wielokilogramowy samorodek z?ota dla g?odnej Rodziny. Niepokalany symbol zwyci?stwa nad znienawidzon? komun?.
Gdyby w 1989 -90 roku wyspowiada? si?, publicznie powiedzia? "gra?em ze skurwysynami tak, by nie pop?yn??a krew" , gdyby zaraz po tej spowiedzi optowa? za dekomunizacj?, gdyby sprzeciwi? si? tej bandyckiej "grubej kresce", która bandziorom bolszewickim da?a nie tylko mo?liwo?? unikni?cia kary za zdrad? Pa?stwa ale na dodatek pozwoli?a im si? uw?aszczy? na Polsce i jej Obywatelach... Gdyby wtedy powiedzia? " tak, by?em Bolkiem bo Polska potrzebowa?a Kordiano-Konrada, bo tylko taka mog?a by? wówczas rewolucja...Bo nie mieli?my karabinów... Bo tylko teoretycznie byli?my Pa?stwem... I dlatego udawa?em, ?e jestem jednym z nich, udawa?em bolszewickiego kapusia..."
Gdyby WTEDY tak powiedzia? to dzi? w?asn? piersi? bym go chroni?. Powa?nie.
Ma?o tego - gdyby 25 lat temu przyzna?, ?e si? przeliczy? w swoich kalkulacjach, ?e byli silniejsi od niego, ?e si? przestraszy?- wci?? by?by dla mnie bohaterem.
Ale z niewiadomych powodów Wa??sa tej spowiedzi nie dokona?.
Je?li to tylko zwyk?y ludzki strach przed niezrozumieniem przez Naród homo sovieticusów - pó? biedy. Bo Naród do dzi? jest odurniony i ?yje w przekonaniu, ?e Polska od 1989 to kraj demokratyczny.
Gorzej, je?li to by? strach o siebie samego. O swoje ego. O to, ?e jednak gryzie sumienie, ?e zdaje sobie spraw?, i? tak naprawd? to w ogromnej mierze dzi?ki niemu do dzi? w?a?cicielami Pa?stwa s? zdrajcy, potomkowie ho?oty kolaboruj?cej z Sowietami.
Nie wypowiada?em si? na temat "Bolka" równie? i z innej przyczyny. Obawiam si?, ?e w ci?gu najbli?szego czasu nie b?dziemy mówi? o deficycie bud?etowym, o niepe?nosprawnych, 500plus, emeryturach, gospodarce.... B?dzie temat "Bolek" podobnie jak za rz?dów PO aborcja, zwi?zki partnerskie i marihuana. Zast?pcze tematy, które jeszcze bardziej maj? ot?pi? Lud otumaniony przekonaniem, i? ?yje w demokratycznym, wolnym kraju.
A w prawdziwie demokratycznym, wolnym kraju Ludu Drogi, Obywatele o winach b?d? niewinno?ci Bolków-nie-Bolków dowiaduj? si? z chwil? wydania wyroku przez S?dy. Prawdziwie niezawis?e. A nie z prasy. Amen.

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
unjay

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kukiz? Pleeeeese!
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Merytorycznie Mr. Green Twoi guru s? lepsi Mr. Green

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-walesa-i-sprawa-tw-bolka-ipn-w-warszawie-udostepnil-teczki/nlbhk9

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401
Moderator

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanis?aw Michalkiewicz Wink
https://www.youtube.com/watch?v=6o5oW23W1ek

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Stanis?aw Michalkiewicz Wink

Telewizja Kurskiego znowu szokuje. Antysemita, który pisa? o "chwilowo nieczynnym obozie w O?wi?cimiu" w TVP Info

Stanis?aw Michalkiewicz to bohater prawicy. Teraz b?d? go ogl?da? i s?ucha? nie tylko odbiorcy niszowych mediów korwinistów i reszty skrajnej prawicy, ale te? odbiorcy TVP. I to pomimo, ?e zas?yn?? on takimi skandalicznymi opiniami, jak twierdzenie o "chwilowo nieczynnym obozie w O?wi?cimiu".

http://natemat.pl/172277,pisal-o-chwilowo-nieczynnym-obozie-w-oswiecimiu-dzisiaj-tvp-info-zaprasza-go-do-programu
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to s? konkretne argumenty Mr. Green
"A bo kiedy? powiedzia?" Mr. Green

Rozmowa w stylu:
- Ale mamy dzisiaj ?adn? pogod?
- To niewa?ne ! Nie wiesz, ?e tydzie? temu pada? deszcz ? Prayer

Powiedz nam wielki unjay, jak mamy my?le? ? zastanawiam si? po co ja czytam te wszystkie artyku?y.

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opinie antysemitów jak Micha?kiewicz mnie nie interesuj?. Tak? mam zasad?. Mówienie, ?e ot tak kiedy? sobie co? powiedzia?, to oszukiwanie siebie lub mnie.

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/ludwik-dorn-w-kropce-nad-i,621610.html

Zdrad? mi dlaczego uwa?asz, ?e ja wmuszam Ci jak masz my?le?, a Ty nie wmuszasz mi jak ja mam my?le?. Kompletnie nie rozumiem tego toku argumentacji.
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antysemita, jak fajnie u?ywa? takich s?ów Wink
Ciesz? si?, ?e Ci? takie opinie nie interesuj?. Nast?pnym razem przynajmniej ju? nie b?dziesz musia? komentowa? Wave

W którym miejscu napisa?em, ?e niby mi cokolwiek wmuszasz ?
To by?o ironicznie pytanie Wink

Cytat:
Panie Cenckiewicz PRZEPRASZAM PANA i dzi?kuj? ?e opublikowane zosta?y te materia?y .

Ja za?ama?em si? wtedy kiedy dowiedzia?em si? ?e zniszczone zosta?y oko?o 72 tomy z mojej dzia?alno?ci ,i ?e zniszczono 14 tomów przygotowanych na moje s?dzenie a pozostawiono tylko niewiele .Wiedzia?em ?e podrabiali ale wiedzia?em ?e udowodni? w tych warunkach b?dzie trudno , a wr?cz nie mo?liwe .Pope?nili jednak b??dy , które z opublikowaniem b?d? wychodzi? .Nie mam dzi? pretensji do Pana wr?cz przepraszam bo w prowadzili Pana w b??d w?a?nie nad produkcj? któr? wykonali w któr? trudno nie uwierzy? .Jak b?dzie mia? Pan czas to zapraszam na pogadanie .Dzi?kuj? te? Panu Friszke który naprowadzi? mnie na ich b??dy powiedzia? na przyk?ad ?e nie przypuszcza? i? tych spotkani by?o tak wiele .No i w?a?nie by?o bardzo niewiele a Oni by bra? pieni?dze wykazywali ?e si? spotykaj? . . ?ycz? owoców w tej skomplikowanej Pana pracy L.Wa??sa

http://www.wykop.pl/wpis/16680755/lechwalesa-panie-cenckiewicz-przepraszam-pana-i-dz/

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Antysemita, jak fajnie u?ywa? takich s?ów Wink

?miesza mnie takie teksty. Naprawd? s?dzisz, ?e w Polsce nie ma antysemitów? Jesli sa to jak ich nazywa??

http://natemat.pl/40557,zydzi-szykuja-kolejny-rozbior-polski-i-przez-nich-czeka-nas-wkrotce-wojna-wyklad-z-antysemityzmu-w-kosciele
unjay

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:

W którym miejscu napisa?em, ?e niby mi cokolwiek wmuszasz ?
To by?o ironicznie pytanie Wink

lukas2401 napisał:

Powiedz nam wielki unjay, jak mamy my?le? ?

Trudno by takie pytanie nie by?o ironiczne. Ironia sprawi?a, ?e pytanie nie oznacza?o wymuszania? Ironia to podkre?la?a. Nie rozumiesz tego czy udajesz?
unjay

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wa??sa religijny jest. Mo?e tym fragmentem Listu ?w. Paw?a do Rzymian si? kierowa? Smile

List ?w. Paw?a do Rzymian

Pos?usze?stwo w?adzom

13 B?d?cie pos?uszni w?adzom sprawuj?cym rz?dy. Ka?da w?adza pochodzi bowiem od Boga. Ci, którym podlegacie, równie? zostali wi?c powo?ani przez Niego. 2 Kto przeciwstawia si? w?adzy, burzy porz?dek ustanowiony przez Boga i sam ?ci?ga na siebie kar?. 3 Ludzie sprawuj?cy w?adz? nie s? postrachem dla tych, którzy post?puj? dobrze, ale dla czyni?cych z?o. Nie chcesz ?y? w strachu przed w?adz?? Czy? dobrze, a otrzymasz od niej pochwa??! 4 Bóg ustanowi? rz?dz?cych dla twojego dobra. Ale je?li ?amiesz prawo, masz si? czego ba?! W?adza potrafi bowiem przywo?a? przest?pców do porz?dku. B?d?c na us?ugach Boga, wymierza kar? tym, którzy post?puj? ?le. 5 Dlatego nale?y si? jej podporz?dkowa? – nie tylko z powodu mo?liwej kary, ale ze wzgl?du na w?asne sumienie.
pytam_sie

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:

Walter a poca?uj mnie w d....
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wykop.pl/link/3031955/kolejna-manipulacja-ziemca-w-wiadomosciach-22-02-2016-od-5-59/

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:

O ironii s?ysza?e??
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: