Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lech Wałęsa - opluwanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
horrrnet napisał:
Wrzucanie nieważnego głosu przypomina zachowanie dziecka, które na złość mamie chce sobie uszy odmrozić.

I tutaj się z horrrnetem zgodzę, że wrzucenie do urny np. trotylu miałoby większy wpływ na wynik wyborów. Zważywszy jednak na rodzaj oferty we współczesnych wyborach nie ma większego znaczenia, jaki głos się wrzuca do urny, bo wyniki i tak będą takie, by establishment mógł je zaakceptować.

Sugerujesz, że głosowanie na Wałęsę nie miało wpływu na to, że prezydentem nie został Tymiński, czy też, że to wszystko jedno czy prezydentem zostałby Tymiński, Wałęsa czy Mazowiecki?
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
Sugerujesz, że głosowanie na Wałęsę nie miało wpływu na to, że prezydentem nie został Tymiński, czy też, że to wszystko jedno czy prezydentem zostałby Tymiński, Wałęsa czy Mazowiecki?

Wyraźniej się nie da. Tymiński nie pojawił się z kapelusza, prawdopodobnie wystawili go spłoszeni Ruscy z KGB-FSB. Nasi w równym popłochu skompromitowali go "za bicie żony". Wałęsa był wybitnym "człowiekiem honoru", miał jak zawsze pacyfikować wybuchy robotniczego niezadowolenia. Mazowiecki realizowałby identyczny plan z drugiej strony. Komuna miała się uwłaszczyć, sądy zagwarantować nietykalność aktorom poprzedniego reżimu, Niemcy zjednoczyć a Ruscy wycofać armię z okupowanej Europy ale zachować poczucie wpływu na służby kontrolujące gospodarkę i politykę z wyłączeniem armii i zbrojeniówki, po którą zgłosił się klub atlantycki. Wybór między każdym z tych trzech kandydatów był jak między dżumą a cholerą. Cała polska polityka po 1989 roku daje tylko taki wybór z dwoma małymi epizodami reformatorskimi, który zdławiono po w noc i w niecałe dwa lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
horrrnet napisał:
Sugerujesz, że głosowanie na Wałęsę nie miało wpływu na to, że prezydentem nie został Tymiński, czy też, że to wszystko jedno czy prezydentem zostałby Tymiński, Wałęsa czy Mazowiecki?

Wyraźniej się nie da.

No proszę, jakie to wszystko jasne i nieskomplikowane. Po co nam jakieś niuanse, polityczne subtelności i inne tam takie intelektualne bzdety. Historia prosta jak budowa cepa. Brakuje tylko polskiego hitlerka, który pomachałby szabelką i rozgonił to całe towarzystwo - Ruskich wykopał, komunistów wywieszał, Zachód nauczył moralności, a nas patriotyzmu i prawdziwej wiary. I poprowadził Naród ku jutrzence wolności. Na niego należałoby głosować, a Polska dziś rosłaby w siłę, a ludziom żyło się dostatniej. Hej!
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
Brakuje tylko polskiego hitlerka

Każdy wyciąga takie wnioski, na jakie go stać. Moim zdaniem brakuje pluralizmu, czyli polityki zamiast postpolityki. Pierwsza zakłada, że znaczące interesy obywateli są reprezentowane i maja realną szansę realizacji przez powyborcze konfiguracje władzy. Druga jest antydemokratycznym spektaklem reklamowym. Żeby osiągnąć w polityce prostactwo na poziomie reklamy, trzeba się latami mocno starać. I nie da się bez służb (niejawnych procesów sterowania opinią i informacją) oraz zmasowanej manipulacji mózgami odbiorców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
secundo napisał:
Ja Ci nie każę wierzyć, że Wałęsa był TW Bolkiem. To wyłącznie Twój problem, jak oceniasz dostępne fakty. Jest np. wielu ludzi w Rosji, którzy do dzisiaj nie wierzą, że Stalin był zbrodniarzem, że oficerów z łapanki 1939 rozstrzelało w 1940 NKWD a nie hitlerowcy a w Polsce wielu wierzy, że Bierut nie był sowieckim agentem tylko polskim patriotą. Ba, na świecie wielu nie podziela poglądu, że kula ziemska jest kulą. I wszyscy jakoś musimy z tym żyć.

Trudno o lepszy przykład manipulacji niż to co tu zrobiłeś. Nadaje się do podręcznika erystyki. Co komentarz to manipulacja.



secundo napisał:
Druga jest antydemokratycznym spektaklem reklamowym. Żeby osiągnąć w polityce prostactwo na poziomie reklamy, trzeba się latami mocno starać. I nie da się bez służb (niejawnych procesów sterowania opinią i informacją) oraz zmasowanej manipulacji mózgami odbiorców.


Tobie przeszkadza "zmasowana manipulacja mózgami odbiorców"? Mnie manipulować to źle, ja manipulować to dobrze!
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
Mnie manipulować to źle, ja manipulować to dobrze!

Jesteś w błędzie. Twój przykład (z oskarżeniem kolegi) był oczywiście niewiarygodny, bo został wymyślony ad hoc natomiast moje porównanie z niewiarą w zbrodnie Stalina i kulistość Ziemi dotyczył udokumentowanych faktów. Współpraca Wałęsy z SB jest takim faktem. Dlatego bezpodstawnie zarzucasz mi manipulowanie. W istocie sam się go dopuszczasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
horrrnet napisał:
Mnie manipulować to źle, ja manipulować to dobrze!

Jesteś w błędzie. Twój przykład (z oskarżeniem kolegi) był oczywiście niewiarygodny, bo został wymyślony ad hoc natomiast moje porównanie z niewiarą w zbrodnie Stalina i kulistość Ziemi dotyczył udokumentowanych faktów. Współpraca Wałęsy z SB jest takim faktem. Dlatego bezpodstawnie zarzucasz mi manipulowanie. W istocie sam się go dopuszczasz.

Aż trudno mi uwierzyć, by człowiek o twojej wiedzy i ineligencji nie dostrzegał oczywistych znamion manipulacji w twoim komentarzu. To szkolny przykład.Rozmawiamy o dowodach oszustw Wałęsy. Przypomnę, że nawet za czasów rządów Pisu ich nie udowodniono a wiceszefowa IPN, osoba bardzo dobrze poinformowana również się odcięła od tych oskażeń. Porównywanie siły tych dowodów z dowodami na kulistość Ziemi jest ewidentną manipulacją.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 03, 2013 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może najpierw je poznaj a potem porozmawiamy. Możesz napisać jeszcze pięć razy pod rząd, że Lech Wałęsa nie był konfidentem Bolkiem w latach 1970-1976 (z niejasnymi konsekwencjami dla późniejszych lat jego działalności). Ale to nie zmieni przeszłości. Ani oceny mojej i wielu ludzi w tej kwestii.
Dla odmiany możemy porozmawiać o opluwaniu kolejnego w przyczynowym katalogu "ofiar" Adama Michnika. Moim zdaniem również jak najsłuszniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 03, 2013 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Może najpierw je poznaj a potem porozmawiamy. Możesz napisać jeszcze pięć razy pod rząd, że Lech Wałęsa nie był konfidentem Bolkiem w latach 1970-1976 (z niejasnymi konsekwencjami dla późniejszych lat jego działalności). Ale to nie zmieni przeszłości. Ani oceny mojej i wielu ludzi w tej kwestii.
Dla odmiany możemy porozmawiać o opluwaniu kolejnego w przyczynowym katalogu "ofiar" Adama Michnika. Moim zdaniem również jak najsłuszniej.

Ja nawet nie napisałem, że nie był Bolkiem. Trzymam się zasady domniemania niewinności. Nie kojarzę, by ktoś powoływał się na zasadę domniemania płaskości Ziemi. Tak z ciekawości, jak sobie tłumaczysz postawę wiceszefowej IPN? Przekupiono ją? Zastraszono? Czy jest naiwna lub głupia?
Do Michnika mam dużo więcej zaufania i szacunku, i chętnie przeczytam jakie stawiasz mu zarzuty. Zapodawaj!
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Nie Mar 03, 2013 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na lolka raczej nie wygląda Mr. Green
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 03, 2013 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
Do Michnika mam dużo więcej zaufania i szacunku, i chętnie przeczytam jakie stawiasz mu zarzuty. Zapodawaj!

Są powszechniej znane niż w przypadku Wałęsy. Ale o jednym mówi się od niedawna: stworzenie obozu pracy, w którym niewolnicy do tego stopnia mieli dość jego i kolegów zarządców hipokryzji, że musieli zacząć konspirować przeciwko "rozumnym z etosu", by przeżyć do pierwszego. To jest chichot historii, prawda? Podziemie przeciwko podziemiu, które stało się establishmentem. Takie proste, jak zamiana miejsc. Ale nie ta "Nieoczekiwana", tylko bardzo zimno zaplanowana i przeprowadzana latami.
www.solidarnosc-agora.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 03, 2013 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
horrrnet napisał:
Do Michnika mam dużo więcej zaufania i szacunku, i chętnie przeczytam jakie stawiasz mu zarzuty. Zapodawaj!

Są powszechniej znane niż w przypadku Wałęsy. Ale o jednym mówi się od niedawna: stworzenie obozu pracy, w którym niewolnicy do tego stopnia mieli dość jego i kolegów zarządców hipokryzji, że musieli zacząć konspirować przeciwko "rozumnym z etosu", by przeżyć do pierwszego. To jest chichot historii, prawda? Podziemie przeciwko podziemiu, które stało się establishmentem. Takie proste, jak zamiana miejsc. Ale nie ta "Nieoczekiwana", tylko bardzo zimno zaplanowana i przeprowadzana latami.
www.solidarnosc-agora.pl

Wałęsie zarzucasz kablowanie na kolegów i wielkie szkody jakie im wyrzadził, które sprawiają że jest równie lub mniej wiarygony niz UBecy i jednym tchem wymieniasz ploty o hipokryzji Michnika, doprawione mocnym słowem "niewolnicy"? Sorrry ale znów pachnie manipulacją? Robi sie coraz śmieszniej. Konkrety proszę. Co to za forum?
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 03, 2013 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
i jednym tchem wymieniasz ploty o hipokryzji Michnika, doprawione mocnym słowem "niewolnicy"? Sorrry ale znów pachnie manipulacją? Robi sie coraz śmieszniej. Konkrety proszę. Co to za forum?

Nie stać mnie jeszcze na proces z mecenasami giełdowej spółki aukcyjnej Agora. Ale widzę, że niepokój jakby narasta? Nie można plotkować o czymś, co się zna z autopsji. Tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 03, 2013 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
horrrnet napisał:
i jednym tchem wymieniasz ploty o hipokryzji Michnika, doprawione mocnym słowem "niewolnicy"? Sorrry ale znów pachnie manipulacją? Robi sie coraz śmieszniej. Konkrety proszę. Co to za forum?

Nie stać mnie jeszcze na proces z mecenasami giełdowej spółki aukcyjnej Agora. Ale widzę, że niepokój jakby narasta? Nie można plotkować o czymś, co się zna z autopsji. Tyle.

Już to słyszałem od Kaczyńskiego - "Wiem ale nie mogę powiedzieć." Ale opluć nie zaszkodzi.Śmiech na sali. Po co w ogóle o tym wspominasz? Liczysz, że ci uwierzę na słowo honoru? Znasz to z autopsji? Siedziałeś z Michnikiem? Jeśli te dowody sa tak silne jak te na kulistość Ziemi to czego sie obawiasz? Zresztą przypuszczenie, że Michnik będzie się z tobą procesował to mitomania. Przeceniasz się.
No to może jakieś starsze przykłady? Czy też masz obawy?
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 03, 2013 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gówno wiesz i niech tak zostanie. A starsze dobrze znasz:
- "ludzie honoru" Kiszczak i Jaruzelski i sławetne "*** się od Generała!"
- biby z Urbanem
- udawane "śledztwo" w sprawie GTW po aferze Rywina
- opór przeciw lustracji
- krytyka prób osądzania zbrodniarzy sądowych
- manipulowanie wynikami wyborów przez ogłaszanie fałszywych wyników tzw. badań opinii publicznej (16 proc. różnicy do realu, w przeddzień głosowania, w ciszy wyborczej).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka