Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lech Wałęsa - opluwanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Wiarygodność esbeka, który werbował Wałęsę w 1970 roku, raczej trudno ocenić, skoro żaden sąd do dziś nawet nie dopuścił go do zeznań a MSW zdążyło "uśmiercić" w procesie lustracyjnym w 2000r. Dla równowagi nie uważam jednak, by wiarygodność tajniacka (TW Bolka) górowała nad esbecką.

Ciekawy sposób argumentacji. Dopóki ktoś nie został skazany nie masz prawa nazywać go esbekiem.
Wiesz może ty jesteś esbekiem? Gdybyś przypadkiem zaprzeczał to jesteś mało wiarygodny, bo przecież jesteś esbekiem.To tez dla równowagi.

secundo napisał:

Dowodów na agenturalność Wałęsy jest kilkanaście, w tym z zeznań wielu świadków (wśród nich 2 esbeków, reszta to opozycjoniści). Ostatni ujawniony w połowie zeszłego roku dowód "czeski" Sąd Okręgowy w Gdańsku uznał właśnie za przesłankę wystarczającą do wznowienia procesu Wyszkowskiego z Wałęsą ws. płatnej agenturalności tego drugiego w latach 1970-76 (wznowienie prawomocnie zakończonych postępowań, których wyroki w dodatku wykonano, należy do absolutnych wyjątków w historii polskiego sądownictwa, nie licząc kasacji i rewizji nadzwyczajnych orzeczeń stalinowskich, które unieważniano hurtem).
http://www.traditia.fora.pl/historia,41/czy-lech-walesa-wspolpracowal-z-sb-troche-nowszej-historii,4700-15.html

Dowód czeski. Rozmowa generała SB winnego śmierci ks. Popiełuszki z czeskimi ubekami. Gratuluję. w "Protokoły mędrców Syjonu" też pewnie wierzysz.

A tu wypowiedź wiceszefowej IPN

"Stronę Wałęsy wzięła wiceszefowa IPN Maria Dmochowska. W liście do byłego prezydenta zdecydowanie odcina się od książki kolegów i przeprasza za wydanie jej pod szyldem Instytutu. - Jest to książka o tym, co w latach dziewięćdziesiątych nie podobało się autorom w życiu politycznym, a także o "Bolku", cokolwiek by to słowo miało w nomenklaturze SB znaczyć – napisała. Według niej "trzeba postrzegać świat, ludzi i historię z tzw. żabiej perspektywy lub 'Oczami Bezpieki', by zrozumieć z tego wszystkiego (biografii Wałęsy, red.) tyle, ile autorzy książki". "
Nie wiem jak było i ty nie wiesz. Z pewnością wiceszefowa IPN ma więcej do powiedzenia w tej sprawie niż ty czy ja.Uczciwie jest domniemywać niewinności.
Tak szczerze to mam to z lekka w nosie. Nawet jeśli Wałęsa brał jakieś pieniądze i był zarejestrowany. To, że opozycjoniści tak sądzą nic nie znaczy. Słyszałem ludzi wierzących w totalne idiotyzmy i byli o tym święcie przekonani. Jeśli dowiodą, że kogoś naprawdę skrzywdził to uznam go winnym. Do ludzi, którzy łamali innym życie za sam wpis TW nie mam zupełnie zaufania.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci nie każę wierzyć, że Wałęsa był TW Bolkiem. To wyłącznie Twój problem, jak oceniasz dostępne fakty. Jest np. wielu ludzi w Rosji, którzy do dzisiaj nie wierzą, że Stalin był zbrodniarzem, że oficerów z łapanki 1939 rozstrzelało w 1940 NKWD a nie hitlerowcy a w Polsce wielu wierzy, że Bierut nie był sowieckim agentem tylko polskim patriotą. Ba, na świecie wielu nie podziela poglądu, że kula ziemska jest kulą. I wszyscy jakoś musimy z tym żyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Ja Ci nie każę wierzyć, że Wałęsa był TW Bolkiem. To wyłącznie Twój problem, jak oceniasz dostępne fakty. Jest np. wielu ludzi w Rosji, którzy do dzisiaj nie wierzą, że Stalin był zbrodniarzem, że oficerów z łapanki 1939 rozstrzelało w 1940 NKWD a nie hitlerowcy a w Polsce wielu wierzy, że Bierut nie był sowieckim agentem tylko polskim patriotą. Ba, na świecie wielu nie podziela poglądu, że kula ziemska jest kulą. I wszyscy jakoś musimy z tym żyć.


Dokładnie przyjacielu!

Martwi mnie jak ktoś nie słucha niezależnych mediów,sędziów i innych wysokich rangą urzędników.Musimy się tutaj zgodzić, że leming na zawsze pozostanie lemingiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka że był słabym prezydentem i doprowadził do wyprzedaży polski i guzik z tego mamy teraz a ponoć za komuny wszystko było ludu tylko. Stare komuchy moją teraz mega majątki(ciekawe czemu Think ) a dla ludu nic nie pozostało i z wielkiego uwłaszczenia o którym dzisiaj już się nie mówi pozostała lipa
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JurgenKlinsman wypowiedziałeś się kiedyś pozytywnie w jakimś temacie? Jak na razie to wszystko dla Ciebie jest złe, brzydkie itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Ja Ci nie każę wierzyć, że Wałęsa był TW Bolkiem. To wyłącznie Twój problem, jak oceniasz dostępne fakty. Jest np. wielu ludzi w Rosji, którzy do dzisiaj nie wierzą, że Stalin był zbrodniarzem, że oficerów z łapanki 1939 rozstrzelało w 1940 NKWD a nie hitlerowcy a w Polsce wielu wierzy, że Bierut nie był sowieckim agentem tylko polskim patriotą. Ba, na świecie wielu nie podziela poglądu, że kula ziemska jest kulą. I wszyscy jakoś musimy z tym żyć.

Trudno o lepszy przykład manipulacji niż to co tu zrobiłeś. Nadaje się do podręcznika erystyki. Co komentarz to manipulacja. Zrobię wiec to samo co poprzednio by pokazać manipulatorską absurdalność twojej argumentacji.

Twierdzę, że twój najlepszy kumpel jest agentem CIA. Twój problem, jak oceniasz dostępne fakty. Jest np. wielu ludzi w Rosji, którzy do dzisiaj nie wierzą, że Stalin był zbrodniarzem, że oficerów z łapanki 1939 rozstrzelało w 1940 NKWD a nie hitlerowcy a w Polsce wielu wierzy, że Bierut nie był sowieckim agentem tylko polskim patriotą. Ba, na świecie wielu nie podziela poglądu, że kula ziemska jest kulą. I wszyscy jakoś musimy z tym żyć.


Czym się różni ta argumentacja od twojej? Ano niczym. To czy ludzie w Rosji nie wierzą w to, że Stalin był zbrodniarzem czy, że Ziemia jest okrągła nie ma nic wspólnego z winą lub brakiem winy Wałęsy. Poprzez użycie tych przykładów próbujesz uwiarygodnić swoją tezę, a zdyskredytować moją. I wszystko po to by kogoś opluć czy obrzucić błotem. Niesmaczne.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PabloKNW napisał:


Dokładnie przyjacielu!

Martwi mnie jak ktoś nie słucha niezależnych mediów,sędziów i innych wysokich rangą urzędników.Musimy się tutaj zgodzić, że leming na zawsze pozostanie lemingiem.

Myślisz, że wiceszefowa IPN nie słucha "niezależnych mediów"? Chyba niezależnych od zdrowego rozsądku i obiektywności.
Wiem, wiem... znam tę definicje niezależności. Niezależne są te media, które maja twoje zdanie, prawda?


JurgenKlinsman napisał:
Prawda jest taka że był słabym prezydentem i doprowadził do wyprzedaży polski i guzik z tego mamy teraz a ponoć za komuny wszystko było ludu tylko. Stare komuchy moją teraz mega majątki(ciekawe czemu Think ) a dla ludu nic nie pozostało i z wielkiego uwłaszczenia o którym dzisiaj już się nie mówi pozostała lipa

to czy był dobrym czy złym prezydentem nie rozstrzyga w żadnym razie czy był agentem Bolkiem.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:

to czy był dobrym czy złym prezydentem nie rozstrzyga w żadnym razie czy był agentem Bolkiem.


A nie wiesz dlaczego został prezydentem hheh pomyśl tzw. elektryk (ponoć po jakimś kursie) z łamaną polszczyzną itd.....itd.....
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JurgenKlinsman napisał:
horrrnet napisał:

to czy był dobrym czy złym prezydentem nie rozstrzyga w żadnym razie czy był agentem Bolkiem.


A nie wiesz dlaczego został prezydentem hheh pomyśl tzw. elektryk (ponoć po jakimś kursie) z łamaną polszczyzną itd.....itd.....

Bo został wybrany w demokratycznych wyborach? Glosowałeś na Tymińskiego dzięki wysokiej świadomości ukształtowanej na niezależnych mediach? Nie za bardzo mi wyglądasz na zwolennika Mazowieckiego.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JurgenKlinsman napisał:
horrrnet napisał:

to czy był dobrym czy złym prezydentem nie rozstrzyga w żadnym razie czy był agentem Bolkiem.


A nie wiesz dlaczego został prezydentem hheh pomyśl tzw. elektryk (ponoć po jakimś kursie) z łamaną polszczyzną itd.....itd.....


Żeby prezydentem Polski nie został fałszywy Kanadyjczyk z żoną Chilijką nie mówiącą w języku wyborców swojego męża. Gdyby wówczas kilka milionów Polaków nie dostało "małpiego rozumu" głosując w pierwszej turze wyborów na Tymińskiego, Wałęsa nie zostałby prezydentem. Historia potoczyłaby się całkiem inaczej. Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było na kogo głosować. Wałęsa - agent, Tymiński - obcy, Mazowiecki - wszystko sprzedać, Moczulski - wszystkich rozliczyć, Cimoszewicz - komuch, Bartoszcze - nepotyzm, rączka rączkę...

Każdy scenariusz był zły. I do dzisiaj rządzi ta sama sitwa, która nie ma pomysłu na Polskę.

Tusk wymyśla co raz to daty przyjęcia euro chociaż dobrze wie, że i tak nie dotrzyma terminu. A nuż uda mu się wygrać po raz trzeci wybory, znowu naobiecuje w swoim stylu - nic tylko socjotechnika, PiaR, przemilczanie porażek, tematy zastępcze. A potem się Polska lokalna uczy - vide Ogana.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Nie było na kogo głosować.

Gdyby wszyscy myśleli tak jak ty wygrałby Tymiński. Byłbyś z siebie dumny?
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie ma na kogo głosować to wrzucam do urny nieważny głos. Spełaniam przez to swój obywatelski obowiązek, jednocześnie pokazując swoją dezaprobatę wobec kandydatów.

Tak też było w wyborach pierwszego obywatela ZWnM. Skreśliłem obu. Dlatego jestem z siebie dumny.

Bo za rządzenie powinni brać się fachowcy a nie pożal się bosz politykierzy.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Jak nie ma na kogo głosować to wrzucam do urny nieważny głos. Spełaniam przez to swój obywatelski obowiązek, jednocześnie pokazując swoją dezaprobatę wobec kandydatów.

Tak też było w wyborach pierwszego obywatela ZWnM. Skreśliłem obu. Dlatego jestem z siebie dumny.

Bo za rządzenie powinni brać się fachowcy a nie pożal się bosz politykierzy.

A jaki związek ma wrzucanie nieważnych głosów do urny z tym, czy będą nami rządzili fachowcy? Kto zresztą określa stopień fachowości kandydata? Krystyna Pawłowicz jest takim fachowcem? A może Ziobro, czy też Balcerowicz? Wrzucanie nieważnego głosu przypomina zachowanie dziecka, które na złość mamie chce sobie uszy odmrozić.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
Wrzucanie nieważnego głosu przypomina zachowanie dziecka, które na złość mamie chce sobie uszy odmrozić.

I tutaj się z horrrnetem zgodzę, że wrzucenie do urny np. trotylu miałoby większy wpływ na wynik wyborów. Zważywszy jednak na rodzaj oferty we współczesnych wyborach nie ma większego znaczenia, jaki głos się wrzuca do urny, bo wyniki i tak będą takie, by establishment mógł je zaakceptować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka