Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Salony kosmetyczne i fryzjerskie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotruś



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 233
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 12:01 pm    Temat postu: Salony kosmetyczne i fryzjerskie Odpowiedz z cytatem

Witam co sadzicie o grocie solnej i salonie carinostyl,czy mozecie polecic ten salon czy jakies inne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
joannap124



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie polecam żadnego salonu fryzjerskiego w Knurowie. Super robią włosy w Gliwicach i męskie i damskie. Studio Jata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marysiaaa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 73

PostWysłany: Pią Paź 31, 2008 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Gliwice również, ale studio fryzjerskie Aspect. Rewelacja jak dla mnie, swietni fachowcy, którzy rewelacyjnie za każdym razem dobierają kolor i fryzurę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misiaczek



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 7
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 01, 2008 12:24 am    Temat postu: Re: Salony kosmetyczne i fryzjerskie Odpowiedz z cytatem

Uważam że w Carino styl jest bardzo drogo odwiedziłam ten salon rok temu i byłam niezadowolona z fryzury oraz z rachunku jaki na koniec musiałam zapłacić :( Teraz to mam sprawdzony salon i chodzę do niego i jestem zawsze zadowolona z fryzury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yakuza



Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 15
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CARINOSTYL bardzo polecam wcale nie mają tak drogo, normalne ceny jak na knurów w gliwicach jest bardzo drogo a o katowic to już niewspomne. Przede wszystkim mają tam świetne fryzjerki Asia i Karolina inne to nieznam. Asia strzyże moją żone a mnie Karolina świetnie jesteśmy bardzo zadowoleni. W knurowie to jest tylko jeden kompleks ala odnowy biologicznej :SPA: to jest włóaśnie carinostyl mają tam oprócz fryzjerstwa, grote solną, masaże, masaże kamieniami, kosmetyczke, paznokcie, solarium, kolczykowanie pępka języka itp. i świecidełka czyli biżuterie, cóż więcej dla kobiet potrzeba. Mają też strone internetową można wejść i poczytać www.carinostyl.pl
polecam i popzdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muniek



Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 3

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 8:05 pm    Temat postu: fryzjer Odpowiedz z cytatem

Cytat:
CARINOSTYL bardzo polecam wcale nie mają tak drogo, normalne ceny jak na knurów w gliwicach jest bardzo drogo a o katowic to już niewspomne. Przede wszystkim mają tam świetne fryzjerki Asia i Karolina inne to nieznam. Asia strzyże moją żone a mnie Karolina świetnie jesteśmy bardzo zadowoleni. W knurowie to jest tylko jeden kompleks ala odnowy biologicznej :SPA: to jest włóaśnie carinostyl mają tam oprócz fryzjerstwa, grote solną, masaże, masaże kamieniami, kosmetyczke, paznokcie, solarium, kolczykowanie pępka języka itp. i świecidełka czyli biżuterie, cóż więcej dla kobiet potrzeba. Mają też strone internetową można wejść i poczytać www.carinostyl.pl
polecam i popzdrawiam
zastanawialem sie dlaczego yakuza tak bardzo chwali i zna kazdy szczegol ich oferty. Hmm.. wiem nie trzeba byc super mozgiem zeby sie domyslic, ze swoja firme bedzie sie chwalic. Bo czy to dziwny zbieg okolicznosci, ze yakuza wychwala rowniez swoja druga działalnosc czyli okna Bartek? Dontknow sami sprawdzcie! Moze sie myle! ja nie słyszałem zbyt dobrych opini ani o salonie ani o właścicielach Shame on you
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotruś



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 233
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprawdziłem i cos ten yakuza kręci wszyscy jego zdaniem żli a bartek i carinostyl najlepszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Salony tragiczne, obsluga dramat niewiedza wielka, juz nie mowie o solariach gdzie malolaty wypalaja swoj celulitis do tego stopnia ze wygladaja jakby mialy juz conajmniej 50 na karku ........ Mr. Green
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam "studio visage " przy ulicy Kosmonautów w Knurowie .Pierwsze piętro Wink .Pani Dorota daje radę Wink .Tylko nie wystraszcie się wystroju , takiego wypasu nie ma nigdzie .
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paskud



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 163
Skąd: z nikąd

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Salonie Sońka jest też całkiem przyjemnie - www.salonsonka.pl Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
srebrny_motylek



Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 110
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paskud a Ty odwiedziłeś salon sońka? Smile czy tylko podziwiasz panie fryzjerki na zdjęciach? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paskud



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 163
Skąd: z nikąd

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

srebrny_motylek napisał:
paskud a Ty odwiedziłeś salon sońka? Smile czy tylko podziwiasz panie fryzjerki na zdjęciach? Very Happy


Byłem i widziałem - wszystko na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz pisalem w temacie o fryzjerach ze Carino to jakies "jaja"
Obcieli mnie tak ,ze dwa dni pozniej szedlem do innego fryzjera na poprawki (tam juz nie chcialem wracac).

Problemem mysle czesto jest ,ze kazdy kto ma "kase" kombinuje w ten sposob "otworze salon , zatrudnie dwie mlode dziewczyny i kasa bedzie leciec" no i zatrudnia dwie panny z niewielka praktyka , ktore ucza sie na klientach. Dziewczyny , ktore maja za soba lata praktyki i sa dobre w tym fachu wola sobie same zaklady otwierac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faia



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 138
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 20, 2010 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś testował "Julkę" - mam nadzieję, że nie pomyliłam nazwy, na WP!!?
_________________
http://www.scgama.pl/ - polecam kierowcom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O "carino" nie wiem, ale słyszałam wiele negatywów. A osobiście polecam Sońkę, mają ceny w miarę, a znają się na rzeczy i robią super.
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka