Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mało miejsc w złobkach i przedszkolach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Sob Cze 07, 2014 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TadeuszWielki wiem co i jak bo sama z nią załatwiałam przyjęcie dziecka do przedszkola. Dziecko innych znajomych dostało się do przedszkola... oboje rodziców pracują...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Welding



Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 43

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze dziecko jest ponad 8 godzin/5 dni w tygodniu w przedszkolu, zjada wszystkie posiłki i dla nas koszt przedszkola niepublicznego to niecałe 500 zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo dzieci 5-letnie powinny iść już do zerówki w szkole a nie blokować miejsca w przedszkolu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty myślisz ile jest miejsca w szkołach w zerówkach... rozbawiłeś mnie.... poza tym szkoła to nie przedszkole... inna opieka... posiłki itp.

Ja posłałam dziecko do zerówki szkolnej, ale nie każdemu może odpowiadać taka forma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Bo dzieci 5-letnie powinny iść już do zerówki w szkole a nie blokować miejsca w przedszkolu.
tak,moze od razu do pierwszej klasy,ehh
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tamtym roku byłem się pytać w żłobku jak wygląda u nich rekrutacja. Dowiedziałem się że miejsc w żłobku jest 24 a wniosków co roku ok 80/85. Zostałem poinformowany także że miasto planuje budowę/rozbudowę żłobka (znajomi 4 lata temu dostali tą samą informacje Very Happy )

Dziękuję prezydencie i nieporadni, wiem ważniejsze od dzieciaków są siłownie pod chmurką (bardziej medialne).
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co mają miejsca dziecko do zerówki w szkole muszą ci przyjąć.A jak byście nie wiedzieli dzieci 5-letnie mają obowiązkową zerówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicole



Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 39

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszytko pięknie wygląda tylko w mediach Dzieci 5 i 6 letnie są objęte obowiązkiem przedszkolnym i mają być przyjmowane w oddziałach szkolnych Zadna szkoła nie pracuje od 6.30 czy nawet 7.30 A rodzice do pracy isc muszą Punkty przedszkolne w szkołach czynne są do 13.00 a rodzice też jeszcze są w pracy Niby potem mogą iśc na świetlicę gdzie siedzą dzieci z całej szkoły Tych punktów w szkole nawet nie da porównać się do prawdziwego przedszkola Aj ak ktoś pracuje od godz. 6.00 tak jak np ja to ma pecha i kolejny cios od rządu Tuska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz w szkole na 8 godzin zajęcia też.A co zrobisz za rok jak pójdzie do pierwszej klasy?Jak zajęcia są najwcześniej od 8.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicole



Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 39

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie kto ma dzieci wie że rok to dużo czasu w przypadku dziecka - rok robi różnicę a już 2 lata gdyby dzieci mogły normalnie w wieku 7 lat iść do szkoły Niejeden 7 latek jest samodzielny ale 5 latek - nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xmonekx



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 93

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 13 wisi lista ponad 40 przyjętych i ponad 60 nieprzyjętych dzieci z rocznika 2011 i jest napisane chyba, że 18 pkt wystarczyło do kwalifikacji.. Z tego co piszecie to wystarczyło zdeklarować oboje rodziców jako pracujących i ponad 8 godzin..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Masz w szkole na 8 godzin zajęcia też.A co zrobisz za rok jak pójdzie do pierwszej klasy?Jak zajęcia są najwcześniej od 8.


Po pierwsze taka różnica jest że w szkole podstawowej do której uczęszcza moje dziecko świetlica jest czynna przed zajęciami i po zajęciach ale dla ucznia począwszy od klasy 1.

Po drugie rok to dla dziecka szmat czasu.

Po trzecie dziecko do klasy pierwszej może chodzić samo do szkoły, ba! Nawet prosi się rodziców żeby dziecka nie zaprowadzać bodajże po miesiącu.

Po czwarte dziecko zerówkowe ze szkoły trzeba zaprowadzać..

Moja córka chodziła do przedszkola od 6:30 taką miałam potrzebę niestety ze względu na pracę. Teraz sytuacja zawodowa się zmieniła i dziecko chodzi do zerówki szkolnej na 8.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziecko do pierwszej klasy same do szkoły?Przed drzwi szkoły a nie droga do szkoły.Namawiają żeby do samej szkoły z nimi nie wchodzić a nie że odprowadzać.Od kiedy się puszcza takie małe dziecko same do szkoły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

G... prawda Smile znam wielu pierwszaków które chodzą same do szkoły... a nie od drzwi do klasy. Może to jeszcze jest kwestia odległości zamieszkania dziecka od szkoły.

Co do poprzedniego postu to nie wiem tylko od której jest czynna świetlica... bo moje zerówkowe dziecko nie ma prawa tam i tak być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie odległość bo jak mieszka pod szkołą to co innego i nie pisz głupot że szkoła nakazuje sama iść do szkoły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka