Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezydent RP
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Brednie Waść opowiadasz. Wiara w magiczne umiejętności superwyszkolonych kierowców i pozostałej ekipy PADa dziecinnie naiwna. Naoglądałeś się amerykańskich filmów sensacyjnych, albo jeszcze gorzej polskich, i baśnie bierzesz za rzeczywistość. Jeśli są tacy superwyszkoleni to dlaczego zwalają już winę na superwyszkolonych poprzedników? Teoria o potrzebie "skrócenia do minimum czasu przebycia drogi z punktu A do punktu B i tym samym zminimalizowania zagrożenie bezpieczeństwa głowy państwa" również prosto wyjęta z komiksu.
Oczywiście, że PAD ma wpływ na to jak jedzie kolumna jego obstawy. Ma na to wpływ w każdym momencie podróży i to on tworzy reguły jak to się odbywa. Gdyby wcześniej instruował ochronę, by nie zgrywali sie na Schwarceneggerów, to by tego nie robili.

Tu ciekawostka, która może cie lekko sprowadzi na ziemię



"Kierowca karetki usłyszał zarzut umyślnego naruszenia zasad ruchu drogowego. Wjechał on na skrzyżowanie na czerwonym świetle z prędkością 86 km/h. Pomimo tego, że karetka jechała z wezwaniem na sygnale dźwiękowym i świetlnym oraz jest pojazdem uprzywilejowanym to kierowca musi przestrzegać zasad ruchu drogowego"


http://www.elblag.net/artykuly/prokuratura-stawia-zarzuty-kierowca-karetki-winny-,23603.htm



Tyle ode mnie. Bardziej łopatologicznie nie da się tego wyjaśnić i nie mam zamiaru się więcej produkować.


Albo Waść resztki rozumu KODowska nomenklatura z czerepu wywiała albo Waść jesteś tak leniwy, że nie potrafisz lub nie chce się Waści zrozumieć o czym piszę.

To że teraz szefostwo BOR zwala winę na poprzednią ekipę to zagrywka czysto polityczna a polityki z Tobą nie ruszam bo i tak Cię nie przekonam. Wiesz swoje a ja swoje i niech tak zostanie.
Jakie mają umiejętności BORowiki i jaki jest ich proces szkolenia wiem bo siedzę w tej branży (mundurówka) od ponad 10 lat i spotkałem ludzi wielu formacji (w tym BOR), widziałem jak pracuję i jak są szkoleni.
Twoja wiedza na temat założeń organizacji ochrony osobistej i procedur w niej stosowanych jest z pewnością tak porażająco ogromna, że moje kilkunastoletnie doświadczenie jest niczym, więc nie będę już Waści sadził jak to nazwałeś teorii z filmów skoro wiesz lepiej...
Mam tylko nadzieję, że ktoś neutralny kto śledzi ten wątek zrozumie o czym piszę.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją wiedzą popisałeś się sugerując, że pojazd uprzywilejowany może robić co zechce na drodze. Twoje przekonanie o magicznych umiejętnościach służb ochrony, staż w mundurowych i avatar, pokazuje tylko Twoją dziecinną fascynację tymi służbami.

Co do magicznych umiejętności jakichkolwiek fachowców taka ciekawostka. Po kolizji PADa słyszałem dwie opinie "wybitnych" fachowców, byłych kierowców rajdowych. Obaj wychwalali niezwykłe umiejętności kierowcy PADa , z tym , że obaj mieli kardynalnie różne zdania na temat tego jak tenże postąpił by wyjść z trudnej sytuacji bezpiecznie. Jeden twierdził, że nie należało natychmiast hamować, a drugi, że to zalecenie jest przestarzałe i obecnie przyjmuje się, że hamować należy. Obaj uważali, że kierowca postąpił zgodnie z tym co oni zalecają. Super
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"


Ostatnio zmieniony przez unjay dnia Sob Mar 12, 2016 6:43 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Swoją wiedzą popisałeś się sugerując, że pojazd uprzywilejowany może robić co zechce na drodze. Twoje przekonanie o magicznych umiejętnościach służb ochrony, staż w mundurowych i avatar, pokazuje tylko Twoją dziecinną fascynację tymi służbami.


Właśnie udowodniłeś, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo nie chcesz zrozumieć.
Wskaż w którym miejscu napisałem, że pojazd uprzywilejowany może robić na drodze co zechce? Daj cytat bo nie przypominam sobie abym napisał takie coś.
O jakich magicznych umiejętnościach pisałem? Też sobie nie przypominam, możesz wskazać cytat?
Jeśli wydaje Ci się, że kilkanaście lat służby na tzw pierwszej linii, organizowania ochrony VIP i różnych zabezpieczeń to "dziecinna fascynacja", to tak masz rację.... Wydaje Ci się.
Unjay to jest mój zawód, to coś czemu poświęcam się bezgranicznie od kilkunastu lat, to też moja pasja, którą zaczynają dzielić ze mną moi synowie. Jedni wolą jeździć na ryby, inni pić alkohol inni siedzą przed kompem i grają a ja poświęcam się temu. Robię to nie z dziecinnej fascynacji, tylko po to aby cały czas podnosić swoje kwalifikacje, poznawać nowe trendy w branży, procedury, sprzęt i w ten sposób dążyć do perfekcji. To po prostu moje życie, którego Ty nigdy nie poznasz.
Genezy Avatara nie będę Ci tłumaczył niech Ci wystarczy fakt, że jest ze mną na tym forum od początku i był na poprzednim (knurow.com.pl) a powstał na długo przed rozpoczęciem służby.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...





Ostatnio zmieniony przez Xander_cage dnia Sob Mar 12, 2016 6:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straciłeś całą wiarygodność wypierając się, że cytowanie przez Ciebie KK nie miało na celu straszenie kogokolwiek, a ot tak sobie, przyszło Ci to do głowy.
Podobny numer próbujesz teraz wykręcić w sprawie cytowanego artykułu Kodeksu Drogowego.
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Straciłeś całą wiarygodność wypierając się, że cytowanie przez Ciebie KK nie miało na celu straszenie kogokolwiek, a ot tak sobie, przyszło Ci to do głowy.
Podobny numer próbujesz teraz wykręcić w sprawie cytowanego artykułu Kodeksu Drogowego.


Cóż jeśli wiesz lepiej ode mnie w jakim celu coś piszę i co mam na myśli to gratuluję daru. Powinieneś zostać wyniesiony na ołtarze bo to istny cud.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:

Właśnie udowodniłeś, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, albo nie chcesz zrozumieć.
Wskaż w którym miejscu napisałem, że pojazd uprzywilejowany może robić na drodze co zechce?


Xander_cage napisał:
pojazd jest uprzywilejowany, a kierujący nim jest "bezkarny" do momentu uczestnictwa w kolizji.


"Bezkarny" oznacza "może robić na drodze co zechce"]

Albo sam siebie nie rozumiesz, albo manipulujesz, co stwierdziłem niedawno pisząc o utracie Twojej wiarygodności.

Tak się zapętliłeś, że teraz nie masz możliwości wyjścia z tego z twarzą. Będziesz więc szedł w zaparte, albo zaczniesz obrażać. To może zakończmy tę farsę.
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że nie było żadnego uzasadnienia aby gnać 140 przy ograniczeniu do 70.

PAD jechał na kolejną imprezę. Nie było to żadne istotne spotkanie z punkty widzenia interesu Państwa.

I bronienie tego jest żenujące.
Bo pomimo, że wieźli głowę Państwa to jechali jak dupa.

Typowe zachowanie aroganckiej władzy. 'Ja mogę więcej'
Na szczęście fizyka nie uznaje wyższości władzy.
Co nie raz mieliśmy okazję zaobserwować.

Buahaha w końcu jak sam Duda powiedział. Że jest pierwszym sortem więc... no co my tu szaraki możemy pisać...
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:

"Bezkarny" oznacza "może robić na drodze co zechce"]

Albo sam siebie nie rozumiesz, albo manipulujesz, co stwierdziłem niedawno pisząc o utracie Twojej wiarygodności.

Tak się zapętliłeś, że teraz nie masz możliwości wyjścia z tego z twarzą. Będziesz więc szedł w zaparte, albo zaczniesz obrażać. To może zakończmy tę farsę.


Xander_cage napisał:
Zwłaszcza, że pojazd jest uprzywilejowany, a kierujący nim jest "bezkarny" do momentu uczestnictwa w kolizji. Wtedy "bezkarność i uprzywilejowanie" się kończy.

To jest dokładny cytat choć też wyrwany z kontekstu wypowiedzi.

"Bezkarny" znaczy, że w myśl cytowanego przeze mnie artykułu może nie stosować się do przepisów prawa ruchu drogowego a nie "może robić na drodze co zechce" (jak to brzmi na Twoją modłę). To subtelna różnica prawda?


Ja się kochany nie zapętliłem i wiem dokładnie o czym piszę. Ty natomiast strażniku demokracji, konstytucji i dóbr unijnych i moralnych wszelakich tak jesteś zaślepiony w swej zapalczywości, że nie przyjmujesz żadnych argumentów, nawet tych oczywistych, więc istotnie skończmy tą farsę.

Pozdrawiam
Xander

Ps. Obrażanie nie jest w moim stylu...
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czyli parę lat temu BOR jeździł w terenie zabudowanym 50km/h ?
Dopiero teraz tak szaleją ? Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:

To jest dokładny cytat choć też wyrwany z kontekstu wypowiedzi.

"Bezkarny" znaczy, że w myśl cytowanego przeze mnie artykułu może nie stosować się do przepisów prawa ruchu drogowego a nie "może robić na drodze co zechce" (jak to brzmi na Twoją modłę). To subtelna różnica prawda?.

Wytłumacz mi te różnice? Ja jej nie widzę? A ty kpisz, że jest oczywista? Ja to nazywam pójściem w zaparte. O czym innym możemy mówić jak nie o tym, że twierdziłeś, że kolumna prezydencka nie musiała stosować się do przepisów ruchu drogowego? Ja pokazałem Ci przykład gdzie orzeczenie sądowe stwierdzało, że pojazdy uprzywilejowane do przepisów muszą się stosować. Nie zauważyłem, byś choć napomknął, że to to prawda. Ty twierdziłeś, że są bezkarne.
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"


Ostatnio zmieniony przez unjay dnia Sob Mar 12, 2016 10:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
To czyli parę lat temu BOR jeździł w terenie zabudowanym 50km/h ?
Dopiero teraz tak szaleją ? Mr. Green

A kto tak twierdził? Skąd wyciągnąłeś takie wnioski? Zdradź te tajemnicę. Ale Komorowskiemu wypadek się nie zdarzył i nie został prezydentem, krytykując poprzednika za arogancję wobec obywateli sam udając niezłomnego anioła.
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś tym tak oburzony Smile Parę lat temu też Ci to tak przeszkadzało ? Czy dopiero teraz jak jest nowy prezydent ? Gdzie Twoje oburzenie sprzed paru lat ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
To czyli parę lat temu BOR jeździł w terenie zabudowanym 50km/h ?
Dopiero teraz tak szaleją ? Mr. Green



Ja osobiście nie wiedziałem, że BOR tak jeździ.

I nie interesuje mnie kogo wiozą. Jeżeli z BK też tak jeździli to tym bardziej mi przykro.

Wydaje mi się, że nawet karetki na sygnale tak nie szaleją jak oni.
Aż cud, że jeszcze nie było czołówki z jakimś tirem...
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 12:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Jesteś tym tak oburzony Smile Parę lat temu też Ci to tak przeszkadzało ? Czy dopiero teraz jak jest nowy prezydent ? Gdzie Twoje oburzenie sprzed paru lat ?

Nie opowiadaj, że za PBK wiedziałeś o takiej arogancji i to akceptowałeś jako normalną kolej rzeczy. Pisał ktoś o tym? A może prawicowe media tez uznawały, że prezydentowi wszystko wolno? No bo jesli nie akceptowałeś to "gdzie Twoje oburzenie sprzed paru lat ?" Nie byłbyś chyba aż tak dwulicowy by żądać ode mnie bym wskazał gdzie się oburzałem, sam nie potrafiąc wskazać gdzie robiłeś to Ty...Think ..... byłbyś. Wave
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 12 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka