Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezydent RP
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolzet

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 9:09 pm    Temat postu: Prezydent RP Odpowiedz z cytatem

Co s?dzicie o sposobie bycia naszego prezydenta? Czy taka osoba jest w stanie godnie reprezentowac nasz kraj na arenie mi?dzynarodowej? Moim zdaniem robi z nas tylko po?miewisko. Ostatnio by?em 'zniesmaczony' jak zacz?? po chamsku rechotac, gdy Tusk mówi? po angielsku do pani Rice. http://pl.youtube.com/watch?v=IQh1bdH5vrY Fakt, Tusk móg? troch? popracowac nad akcentem, ale przynajmniej powiedzia? co? do go?cia w jego ojczystym j?zyku, a nie tak jak Prezyd?t nie do?c, ?e si? spó?ni? to si? zachowac nie potrafi? i wyskoczy? ze swoim g?upkowatym u?mieszkiem. Mam wra?enie , ?e Palikot ma racje z tym, ?e Kaczy?ski jest chory, no bo czy to jest zachowanie godne najwy?szego urz?dnika w pa?stwie, a na dodatek doktora habilitowanego (nie wiem czy nie nawet profesora)? Wol? pijanego Kwa?niewskiego ni? trze?wego Kaczy?skiego. To nie mój prezydent, tyle w temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
LeBoucher

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

?eby nie wchodzi? w szczegó?y: "ko?, jaki jest, ka?dy widzi".
Na szcz??cie zosta?o jeszcze tylko 853 dni do ko?ca kadencji Mr. Green
Dovin

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wed?ug mnie oni tam wszyscy s? ?a?o?ni Mr. Green Czekacie na tego Tuska na fotelu prezydenckim. I co on wam da ? B?dzie tak samo jak teraz, a to, czy kto? jest wysoki, ?adny, czy brzydki, nie powinno mie? najmniejszego znaczenia. Wa?ne jest to co robi. A w przypadku Kaczy?skiego i Tuska by?o by to samo - czyli wielkie nic Dontknow

Tak wszyscy czekali na PO w rz?dzie. I jak? Jest lepiej ? Komu? lepiej si? ?yje ? Ja nie odczu?am zmian. Wszyscy psy na PiSie wieszali, a za panowania PO wcale nie jest lepiej.

W Polsce nie ma odpowiednich polityków do kierowania pa?stwem. Ka?dy dba tylko o w?asn? dup? i nikogo nie obchodzi los innych.
Powrót do góry
karolzet

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na platformie te? si? zawiod?em, ale mimo wszystko lepsze to ni? pis. Dlatego na ?adne wybory nie id?, chyba ?e na prezydenckie ?eby pomóc w usuni?ciu Kwaczy?skiego, bo to jest pora?ka na ca?ej linii.
Powrót do góry
Dovin

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na PO to ka?dy si? zawiód?.
Ja tam od pocz?tku wiedzia?am, ze ich g?ównym celem jest pozbycie si? PiS'u, a nie polepszenie sytuacji w pa?stwie. Czcze gadanie.
By? sens tak? nagonk? wtedy na ten PiS robi? ? Media, ludzie ? Ca?y kraj ich nienawidzi?. I za co ? Nic nie zdzia?ali tak samo jak PO, ale o dziwo na platform? nikt nagonki nie robi. Ciekawe dlaczego ?
Szkoda s?ów. Dopóki nie powstanie jaka? powa?na partia, nie zwi?zana w ?aden sposób z obecnymi to nie b?dzie lepiej. Co z tego jak si? nazwy zmieniaj?, jak politycy i koncepcje wci?? te same ?
Powrót do góry
karolzet

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jaka? Unia Polityki Realnej z Korwinem na czele, maj? jakie? sensowne punkty w swoim programie, ale nie które podobno ca?kiem 'niebezpieczne' dla kraju, nie wiem dok?adnie nie zag??biam si? w to. Tak czy siak nie maj? szans w wyborach, bo media ich nie dopuszczaj? do g?osu.
BTW
Ciekawe jakby wygl?da?a Polska, jakby królem zosta? Palikot Mr. Green . Bez ?adnych sejmów, rz?dów itp. Mam wra?enie, ?e on chce dobrze, ale biurokracja mu przeszkadza.
Powrót do góry
LeBoucher

PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dovin napisał:

Tak wszyscy czekali na PO w rz?dzie. I jak? Jest lepiej ? Komu? lepiej si? ?yje ? Ja nie odczu?am zmian. Wszyscy psy na PiSie wieszali, a za panowania PO wcale nie jest lepiej.

Przepraszam bardzo, czy Ty uwa?asz, ?e po tym jak jakakolwiek partia dorwie si? do w?adzy Polska stanie si? z dnia na dzie? krain? mlekiem i miodem p?ynac??
PiS po prostu psu? pa?stwo, obsadzaj?c kolejne stanowiska swoimi marionetkami (najjaskrawszy przyk?ad to obecny szef NBP). Z tego powodu nale?a?o PiS odsun?? od w?adzy, ale tak naprawd? to nie dlatego przegra? wybory. Wybory przegra? przez podlizywanie si? Rydzykowi i przez to ?e Jarek w swoich przemówieniach opowiada? takie idiotyzmy, ?e a? ?al by?o s?uchac. Zreszt? po wyborach opowiada jeszcze wi?ksze bzdury, dzi?ki czemu ju? nigdy w swoim ?yciu nie posmakuje w?adzy. I tym optymistycznym akcentem zako?cz? Smile
Dovin

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przepraszam bardzo, czy Ty uwa?asz, ?e po tym jak jakakolwiek partia dorwie si? do w?adzy Polska stanie si? z dnia na dzie? krain? mlekiem i miodem p?ynac??

Ja Ci gwarantuje, ze oni przez ca?? kadencj? NIC nie zrobi?. Jestem ciekawa tylko min tych co tak bardzo liczyli na Irlandi? w Polsce i si? zawiod? Mr. Green
Po?yjemy zobaczymy
Powrót do góry
secundo

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lech Kaczy?ski jest przyzwoitym prezydentem. Ma swoje idea?y i wizj? tego, co dla kraju dobre. Nie dba o poklask i pusty piar, nie bawi si? w geszefty jak Kwa?niewski z Joland?. Cierpliwie znosi upokorzenia ze strony PO (spó?ni? si?, poniewa? wiceszef kancelarii specjalnie prowadzi? go na trzecie pi?tro pieszo schodami boczn? klatk? zamiast u?y? windy cho? wiadomo, ?e Kaczy?ski przeszed? kiedy? zawa?). A rechot, który s?ycha? na filmie z youtube linkowanym przez karolzet jest sztucznie doklejony. Kaczy?ski rozgl?da? si? z u?miechem po sali, bo zgodnie z protoko?em mia? przemawia? jako pierwszy ale rudy clown wepcha? si? przed g?ow? pa?stwa. Nie wiem, jak po Gruzji mo?na mie? jeszcze w?tpliwo?ci, kto z dwóch panów reprezentuje racj? stanu, honor, zdecydowanie i który z nich po prostu... ma jaja.
Zaadresowanie zaproszenia dla Prezydenta RP za pomoc? "Pan Lech Kaczy?ski", jak dla osoby prywatnej, by?o kolejnym szczytem chamstwa ze strony przyg?upów z PO.
Powrót do góry
LeBoucher

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dovin napisał:

Ja Ci gwarantuje, ze oni przez ca?? kadencj? NIC nie zrobi?.

Po pierwsze nie gwarantuj niczego co nie od Ciebie zale?y, bo mo?esz si? w efekcie postawi? w bardzo g?upiej sytuacji Smile
Po drugie rz?d nie jest od tego ?eby robi? ludziom dobrze, rz?d ma da? ludziom wolno?? i mo?liwo?ci wykorzystania tej wolno?ci, aby ludzie sami o siebie mogli zadba?. Dlatego bardzo chcia?bym ?eby dzia?anie komisji Palikota przynios?o jakie? konkretne efekty. Je?li si? uda - b?d? zadowolony.
Dovin napisał:
Jestem ciekawa tylko min tych co tak bardzo liczyli na Irlandi? w Polsce i si? zawiod? Mr. Green

A byli tacy? No to ju? b?d? wiedzie? ?e nie mo?na ufa? w ka?de slowo polityków. Zw?aszcza przed wyborami.
karolzet

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo:
Sk?d wiesz, ?e ?miech jest doklejony? Ty to doklei?e?? Z tym, ?e prezydent ma swoje warto?ci si? zgodz?, ale uwa?am, ?e powinien byc osob? reprezentatywn?, a nie ?e tak powiem 'ciamajd?'. Gdyby w Polsce funkcja prezydenta mia?a wi?ksze uprawnienia to jego sposób bycia by mi wisia?, ale w naszym wydaniu to ma byc wizytówka Polski.
Tak, fikanie Rosji by?o bardzo honorowym i sensownym podej?ciem, dobrze ?e sko?czy?o si? tak a nie inaczej. A mo?e jeszcze si? nie sko?czy?o? Chyba pan prezydent nie zada? sobie pytania czy nas stac na takie wychodzenie przed szereg i popieranie Gruzji. Poza tym w tym konflikcie s? ró?ne wersje kto zacz?? - ruscy czy gruzini.

secundo napisał:
szczytem chamstwa ze strony przyg?upów z PO.

otó? to, nie ma to jak szczyt chamstwa
BTW czy ja jestem z PO Dontknow
Powrót do góry
secundo

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, bo widzia?em oryginaln? relacj? i takiego rechotu tam nie by?o. W sprawie napa?ci Rosji na Gruzj? nie b?d? zaczyna? dyskusji z argumentem, ?e powinni?my ze strachu przed kacapami siedzie? cicho i udawa?, ?e wszystko jest ok.
Je?eli celem polskiej polityki wschodniej jest to, ?eby nie denerwowa? Rosjan i ?eby oni nas lubili za wszelk? cen?, to nale?y ju? dzi? zlikwidowa? polsk? pa?stwowo?? i odda? si? Moskwie w zarz?d, bo tylko wtedy zagwarantujemy sobie pe?ne od nich bezpiecze?stwo i satysfakcj? Kremla. Najwidoczniej - po wypowiedziach - wielu w Platformie i SLD o tym marzy.
Poza tym nie s?ysza?em ?eby kto? oprócz SLD i PO w Polsce a polityków rosyjskich w Rosji krytykowa? Kaczy?skiego za przemówienie w Tibilisi (podobnie jak nikt oprócz ruskich nie strofowa? Carla Bildta za porównanie Putina do Hitlera, zreszt? zupe?nie trafne).
Jak chcesz prze?y? powtórk? z niedalekiej historii, to s?uchaj moskiewskich pacho?ków, a co mam na my?li mo?esz sprawdzi? sobie nied?ugo, bo 17. wrze?nia.
W sprawie, kto zacz?? konflikt o Oseti? P?d, mam pogl?d tak prosty i jasny, jak prosty i jasny jest przebieg gruzi?skich granic pa?stwowych uznany przez wszystkie pa?stwa ?wiata, tak?e przez Rosj?. Problem polega na tym, ?e Rosja u?y?a w praktyce doktryny Bre?niewa, która mówi?a, ?e granice pa?stw satelickich nie maj? znaczenia, gdy zagro?one s? interesy Moskwy. Oraz starej doktryny imperialnej, która g?osi, ?e granice imperium s? tam, gdzie stan??a stopa jego ?o?nierza. Obie doktryny s? ?miertelnym zagro?eniem dla wspó?czesnego porz?dku ?wiatowego.
Powrót do góry
karolzet

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczy?ski powinien wiedziec, ?e w razie konfliktu zbrojnego z Rosj? nie mamy ?adnych szans, no chyba ?e my?li ?e nasz wielki sojusznik zza oceanu nas uratuje. Czy nie móg? jako priorytet uznac bezpiecze?stwa Polski? Kto wie jak nasze podskakiwanie si? zako?czy. Pot??niejsze pa?stwa 'a? tak' si? nie kwapi?y do reakcji na dzia?ania Rosji, bo dobrze wiedz? do czego ci psychopaci s? zdolni, a my jak zwykle musimy si? unosic honorem... Kaczy?ski jest rusofobem. Ciekawe czy jakby konflikt rozgrywa? si? pomi?dy Gruzj?, a np. ich innym s?siadem Azerbejd?anem te? by si? tak oburzy? i tam pojecha?.
Bezpiecze?stwo energetyczne te? go ma?o obchodzi, bo przecie? gaz bierze z gazowni a benzyn? z dystrybutora.
Powrót do góry
Baron

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczy?ski to ma?y Putin dla ubogich, któremu Bush pozwoli? poczu? si? "mocarzem".
W którym miejscu te s?owa s? ostre? Przeczyta?em ca?? wypowied? i nic poza md?? gadk? i t?pym spojrzeniem nie zauwa?y?em. Ostry to jest nas d?ygit Kaczy?ski. Zapotrzebowanie na partyzantk?, nieustanne zapotrzebowanie na partyzantk?. ?adnych regu?, procedur, analiz, pospolite ruszenie, pe?na spontaniczno?? i ?ywio?owo??. Cienia dojrza?o?ci, krzty pow?ci?gliwo?ci, pryszczato??, szalej?cy testosteron, tubalne megafony i owacje na stoj?co, spektakl uliczny. Z gustami si? nie dyskutuje jak mawiali Rzymianie, natomiast z bezgu?ciem i owszem.

Odwaga? Patrz? na rozanielonych, wyst?pem partyzanta, Polaków, na szcz??cie nie wi?cej ni? w po?owie liczebno?ci rozanielonych, i zastanawiam si? czym jest w ich mniemaniu odwaga. Wygl?da mi to bardzo ?le, odwaga dla nie wi?cej ni? po?owy Polaków jest synonimem brawury, która z kolei jest zbudowana z g?upoty i braku wyobra?ni. Cz?owiek sapiens, potrafi porusza? si? mi?dzy niuansami, potrafi odró?ni? cienkie granice mi?dzy pozornie podobnymi zjawiskami. Umie wskaza? pi?kno i odró?ni? od ?adnego, umie pokaza? dobro i odró?ni? od pozorów, potrafi dostrzec z?o i oddzieli? od konieczno?ci.

Odwaga? W ?yciu, nawet nie brawura. Có? to za odwaga, panie Kaczy?ski, wyj?? do t?umu i powiedzie? to, czego t?um oczekuje? Wej?cie do klatki Cracovii, po to, ?eby wyzwa? Wis??, nie jest odwag?, jest koniunkturalnym populizmem w najgorszym wydaniu. Pójd?my dalej za tym prostym przyk?adem, aby pokaza? panu Kaczy?skiemu proste definicje pozornie zbie?nych zjawisk. Brawur? by?oby wej?cie do klatki Cracovii i od?piewanie hymnu Wis?y. Odwag? - wej?cie z szalikiem Wis?y i ofert? kulturalnego dopingu, co rzecz jasna musia?by si? sko?czy? ?miechem i drwin?. Przek?adaj?c ten prosty przyk?ad na "szar??" Kaczy?skiego, sprawy maj? si? tak.

To co zrobi? Kaczy?ski by?o g?upot?, czystej wody g?upot? i tchórzliwym koniunkturalizmem. Powiedzia? t?umowi, to na co t?um oczekiwa?, s?owem kicz dla mas, tchórzostwo, efekciarstwo, ?atwizna. Gdyby Kaczy?ski chcia? zas?u?y? na "miano" brawurowego, powinien pojecha? na Kreml i tam prosto w oczy Putino-Miedwiediewa wykrzycze?, co krzycza? do Gruzinów. W ?adnym wypadku nie by?oby to m?dre, gdy? jak wiadomo, g?upota jest sk?adow? brawury, ale po takim zachowaniu trudno zarzuci? tchórzostwo, jakim si? Kaczy?ski wykaza? w Tbilisi. I w ko?cu odwaga, co? kompletnie poza zasi?giem tego pana, poniewa? odwaga wymaga roztropno?ci, refleksji i analizy okoliczno?ci.

Odwa?ny dyplomata, z ambicjami mi?dzynarodowymi, powinien po drodze do Gruzji wst?pi? do Rosji i proponowa? pokój, proponowa? rozmowy. Dopiero po tym wyj?? do gruzi?skiego rozgrzanego t?umu i powiedzie? rzecz nast?puj?c?. Kochani przyjaciele z Gruzji, jeste?my tu po to, aby ?aden z Was nie op?akiwa? ju? swoich bliskich, aby ka?dy z Was poczu? si? bezpiecznie w swoim kraju. Jeste?my tu po to, aby agresji przeciwstawi? rozs?dek, aby wojn? zast?pi? pokojem. Nie dajcie si? prowokowa? sile i agresji, pos?ugiwanie si? broni? Waszych przeciwników nie mo?e Wam przynie?? zwyci?stwa, zwyci?stwo przyniesie Wam konsekwentne dzia?anie pokazuj?ce ?wiatu Wasze problemy i Wasz? dobr? wol?, aby problemy w tej cz??ci ?wiata rozwi?za? jak na Europ? w XXI wieku przysta?o.

Flaki z olejem, po takiej dr?twej mowie, mo?e jeden Gruzin pacn??by o d?onie, ale tak w?a?nie wygl?da odwaga. Odwaga jest nudna i ma?o efektowna, odwaga nie ma szans ze spektakularn? brawur? i widowiskowym tchórzostwem. Nie wiem czy pan Kaczy?ski poj?? i opanowa? proste definicje, wiem natomiast, ?e zrobi? rzecz znacznie gorsz? ni? tchórzliwe fajerwerki dla rozemocjonowanego t?umu. Pan Kaczy?ski przyszed? na mecz Wis?y z ca?? polsk? rodzin?, starcy, dzieci, kobiety, m?odzie? i zacz?? robi? g?upie miny w stron? klatki Cracovii, zacz?? rzuca? wulgarnymi przy?piewkami i prowokowa? musku?ami, na kszta?t pi?ty komara. Pan Kaczy?ski jest "odwa?ny" w takich akcjach, bo po pierwsze ma wroga z daleka od siebie, po drugie opancerzon? limuzyn?, po trzecie w rodzinie tylko jedn? córk? i brata, niezdolnych do odbycia zasadniczej s?u?by wojskowej.

Pan Kaczy?ski pojecha? sobie do Gruzji i razem z panami Bielanem i Kami?skim odstawili show dla regionalnej TV z Torunia. To show w ?aden sposób nie pomog?o Gruzinom i zaszkodzi?o Polakom. Patriotyzm nie polega na tym, ?e nara?a si? w?asny naród, aby popisywa? si? przed innym narodem, patriotyzm to przede wszystkim troska o w?asny kraj. Na w?asny rachunek pan Kaczy?ski z doradcami mo?e si? popisywa? tchórzostwem do woli, problem w detalu. Detalem jeste?my my, zdolni do s?u?by wojskowej i kompletnie nieprzygotowani, aby umiera? za g?upot? i tchórzostwo panów Kaczy?skiego, Bielana i Kami?skiego. ?eby by?o jeszcze bardziej niesprawiedliwie: widzowie, dla których wystawiono ten kicz uliczny, z regu?y maj? po 70 lat i na lini? frontu si? nie udadz?, a ci co maj? po lat 20 rzuc? kilka patriotycznych hase?, potem po?kn? ?y?k? lub wstrzykn? w nog? past? do butów i tyle ich Ojczyzna w potrzebie b?dzie widzia?a.

Chcia?bym z ca?? moc? podkre?li?, ?e ja z rodzin? nie wybieram si? na wojn? za g?upot? prezydenta PiS. Jestem tchórzem, mog? by? Niemcem, czy czerwon? ?wini?, prosz? mnie tak zaklasyfikowa? przy najbli?szym naborze rezerwistów. Natomiast gor?co polecam doborowe jednostki pierwszego uderzenia, 150 komandosów z klubu PiS, gotowych umrze? w m?czarniach za g?upot? i tchórzostwo swojego prezydenta, oraz rezerwy patriotyczne 30% elektoratu maryjno-endeckiego. Pragn? równie? o?wiadczy?, ?e mnie nie interesuj? polskie sadomasochistyczne ci?goty powsta?cze, mnie niezmiernie interesuj? ceny gazu, ropy i eksport polskiego mi?sa do Rosji. Dok?adnie tak, mam w "d", moralne zwyci?stwa polskich partyzantów, znam je, moi rodacy od wieków maj? po?atane gacie tymi triumfami. Interesuje mnie mi?so, ropa, gaz, biznes z Rosj? i p?ac? za towar Bogiem, Honorem, Ojczyzn?, tego w Polsce nie brakuje, na ka?dym bazarze pakuj? kontenerami.

W s?owie ko?cowym pragn? nadmieni?, ?e groteskowo?? zachowa? Kaczy?skiego i jego wiernych, to nic innego jak powielanie rosyjskiej retoryki. Kaczy?ski prezentuje si? jak Putin dla ubogich, przedstawia Polsk? jako odizolowany kraj z ambicjami mocarstwowymi. Niemcy Nie, Unia Nie, Rosja Nie, tylko Polska jako jedyny sprawiedliwy w rejonie, wyrywny do opieki nad maluczkimi. Polska od morza do morza, której ?wiat nie dotyczy i nie podskoczy imperialnej Polsce Niemiec, nikim jest Ruski, poniewa? wielka Polska jest ponad wszystkim. Zabawno?? powielania retoryki i izolacjonizmu rosyjskiego polega na tym, ?e wszystkie te okr?g?e zdania wypowiada polski karze?, nie rosyjski wielkolud, przestraszony karze? dodaj?cy sobie wielkomocarstwowej otuchy zbieraniem na stopa przywódców pa?stewek. Symbolicznej ?mieszno?ci dodaje fakt, ?e przywódca mocarstwa polecia? 30-letnim radzieckim samolotem.

Ma?y Putin poczu? si? jak mocarz, poniewa? Bush pozwoli? mu pozbiera? do Tupolewa kilku przera?onych rusk? agresj? i polecie? na wiec. Wi?kszo?? pa?stw zwi?zanych nieco lu?niej z Rosj? i mniej przed Rosj? truchlej?cych, kompletnie ola?o machanie szabelk?. Nie by?o w Gruzji: W?grów, Czechów, Rumunów, Bu?garów, S?owaków, Finów. Te kraje pozby?y si? ju? ruskiego kompleksu i strachu przed nied?wiedziem. Buduj? swoj? pozycj? w Europie i nie zmierzaj? umiera? za fanaberie gruzi?skiego wata?ki, który dla wewn?trznej popularno?ci rzuci? si? z motyk? na s?o?ce. Ma?e narody maj? swoje miejsce i powa?anie w ?wiecie, je?li znajd? dla siebie w?a?ciwe miejsce i b?d? konsekwentnie tego miejsca broni?. Kaczy?ski ma aspiracje rosyjskie i potencja? alba?ski, to musi budzi? ?miech i politowanie. Gdyby tylko Putin by? tak zakompleksiony jak ma?y Putin i bra? s?owa ma?ego na powa?nie, ju? mieliby?my w Bia?ymstoku czerwon? armi?. Putin s?uchaj?c pomruków Kaczy?skiego musia? mie? niez?y ubaw i pewno??, ?e ten cz?owiek jest ?miertelnie przera?ony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Krzychu_Bravura

PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Karolzet-kolego zepsó?e? mi ca?y dzie? tym pytaniem!!!
Prezydent Kaczor to najgorszy burak jaki kiedy kolwiek rz?dzi? naszym krajem to cz?ek chory z nienawi?ci leczy swoje kompleksy w?adz? je?li jest ?le wszyscy s? sk?óceni wszystko dooko?a sie rozpie***ala wtedy u tego malego przykurcza pr??y si? pier?!!!Ca?y ?wiat si? ?mieje z nas (dzi?ki waszemu Prezydentowi)Bo to nie mój Prezydent..Widzia? kto? kiedy? Prezydenta jakiegokolwiek kraju który wyciera sobie g?be Patryiotyzmem a nie potrafi ?piewa? swojego hymnu pa?stwowego!!!! Violent Violent Violent którego Prezydenta nazwano kartoflem Wa??se,Kwacha nie!Cz?owiek ten nie potrafi z?o?y? prawid?owo-stylistycznie zdania po naszemu, mlacka mówi nie wyra?nie,a co najwa?niejsze nie przejmóje si? wogóle swoim narodem dla niego wa?ne jest tylko procentowe poparcie jego zafajdanej partyjki a dowodem tego jest wyjazd do Gruzji(nie potrzebny)ale trzeba przecie? podnie?c popularno?? swojej partii.
Suma sumarum-Polska biedna ale katolicka i cofaj?ca sie w rozwoju dzieki takim ludziom jak kaczory,gosiewskie.zero ziobra itd.itd.
Je?li tacy ludzie przejeli by w?adze w polsce to Rydzyk,Jankowski i ca?a ta czarna mafia ?adzili by wspólnie z PiS wszedzie dooko?a wisia?y by krzy?e co druga ulica zwa?a by si? JPII w szko?ach stare dewoty(mohery) uczy?y by dzieci ?e przynios?y je bociany.
Chcecie aby ta wizja sie spe?ni?a Wasza sprawa....
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

Skocz do: