Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Galeria Stara Cegielnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosiek napisał:
Faktycznie lipne to centrum
Chciałam kupić notka i skończyło się na tym że wylądowałam znów na Szpitalnej u Pana Marcina
Chcieli mi wepchać jakieś recovery i bez tego stracę gwarancje!!
Jedyne 89 zł !! I do tego pendive, ceny już nie pamiętam ale drogo był.
A słyszałam jak mocherowi wciskali podłączenie pralki pod tym samym pretekstem, jak Pani nie skorzysta to Pani nie będzie miała gwarancji
Uważajcie zanim i was ogolą do zera


Mnie to wygląda na jakąś antyreklamę bardziej niż rzeczywistą opinie. Mam w planach laptopa to rozejrzę się tam a jeśli będzie to zwykła ściema to już wszystko wiadomo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi Tobie o "neonet" na szpitalnej to oni wcale nie są tacy święci, na sprzęt czekałem ponad 2 tygodnie a miał być za 2 dni, co chwile inna ściema była a cena wcale nie niska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pendrive właśnie były tanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiek



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 6

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nikomu reklamy robić nie zamierzam robić, anty reklamy też, jedynie opisałam swoją sytuację . Robiłam już zakupy u Pana Marcina nie raz, ale nikomu nie każe tam iść, nie polecam też, nazwy sklepu nie użyłam, każdy może sprawdzić na swój sposób, moim zdaniem podchodzą do sprawy poważnie i konkretnie ale to moje zdanie, widać są i inne.
A w Neonet było jak pisze, a pendrive za chyba 69 to jest tanio?
Przestrzegłam, a co inni z tym zrobią nie moja sprawa
I w ogóle, napisałam pod wpływem innych wpisów, widać że mnie nie jedną chcieli ogolić
Zresztą, w d. mam tą galerie, niczym nie zabłysnęli a teraz to w ogóle źle mi się kojarzy, i dla mnie może jej nie być
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez byłam w galerii dzisiaj i powiem, że nic zachwycającego, oprócz pepco i kika, który tam otworzą to nie ma po co iść Smile
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crimson



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 477
Skąd: Knurów WP I

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może znajdę tutaj jakiegoś znawcę ale chciałbym opisać sytuację która mi się przydarzyła w dniu otwarcia.

Powiedzcie mi drodzy parafianie, chciałem zakupić tablet w promocyjnej cenie, zdecydowanie taniej niż u konkurencji, Pan doradca na sklepie zaproponował mi bym zdecydował się oddać tablet ich informatykowi, który sprawdzi go pod każdym względem a w szczególności wyświetlacz, bo gdyby było coś z nim nie tak to sklep nie przyjmie mi go na gwarancji. Mało tego nie miałem możliwości sprawdzenia go na sklepie bo albo robi to ich informatyk albo ja z nieotwartym sprzętem i zakupionym wychodzę natomiast cytuję "jeśli przyjdzie pan do nas i powie że po otwarciu w domu i włączeniu zobaczył pan np. wypalony piksel to niestety ale towar nie zostanie przez nas przyjęty do reklamacji"

ok pomyślałem skoro tak mówi to pewnie tak jest więc zdecydowałem się oddać ten tablet do sprawdzenia, trwało to jakies 2min max a kosztowało 20zł....

ja się pytam o co chodzi k....wa?!
mowa tu oczywiście o sklepie którego nazwa na tej pseudo galerii jest większa niż nazwa jej samej.......
_________________
"Gdybyśmy nie wygrali z Wyspami Owczymi, bylibyśmy baranami. " Jan Tomaszewski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie zaczynają, nie ma co. tylko patrzeć jak z hucznego otwarcia będzie huczna klapa.


ale, że niby jak... zapłaciłaś i wtedy padła propozycja "nie do odrzucenia" czy jeszcze przed zapłatą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crimson



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 477
Skąd: Knurów WP I

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rss20 napisał:



ale, że niby jak... zapłaciłaś i wtedy padła propozycja "nie do odrzucenia" czy jeszcze przed zapłatą?


doradca sklepowy powiedział że jak kupie i wyjdę a potem za jakiś czas przyjdę z powrotem i powiem że np wypalony piksel to nie obejmą mi tego gwarancją natomiast problem był taki że sam tego nie mogłem zobaczyć ponieważ nie uzyskałem pozwolenia na otwarcie tabletu w sklepie przed jego zakupem, jedyną osobą która mogła mi sprawdzić był ich "sklepowy informatyk" więc oddałem do sprawdzenia a kwota 20zł została doliczona do rachunku. nie minęły nawet 3 min a tablet był już sprawdzony. zapłaciłem wyszedłem.
_________________
"Gdybyśmy nie wygrali z Wyspami Owczymi, bylibyśmy baranami. " Jan Tomaszewski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, żeby to było zgodne z prawem. Może trzeba powiadomić odpowiednie instytucje, żeby dokonały kontroli ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crimson



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 477
Skąd: Knurów WP I

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekaw jestem może jest tu ktoś z podobnymi przypadkami?
_________________
"Gdybyśmy nie wygrali z Wyspami Owczymi, bylibyśmy baranami. " Jan Tomaszewski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rosomak



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 29

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rzeczy jaką miał rss20 to w takich sieciach standard
Musi Pani/Pan to i tamto bo jak nie to nie będzie gwarancji Wink
Pytanie to od czego jest gwarancja? se tego pixela zapalniczką wypalił czy jak? Zrobili Cie w jajo jak pewnie z dobra setke
Podłączenie kuchni 150 a normalnie niecała połowa tej kasy, ale musisz w sklepie to wykupić bo nie będzie gwarancji, BZDURA
To samo z podłączaniem pralek, recovery w notkach itd itp
Recovery , ubezpieczenia przy ratach to standard w takich sklepach
Nie dajcie się oszukiwać bo tanio jest tylko w reklamach i na pierwszej stronie gazetki a pracownicy do cen MUSZĄ doliczać jeszcze usługi,gwarancje i z tych usług i gwarancji mają plan miesięczny i będą was ***@ć ile wlezie żeby premia była
Znam to z autopsji, myślę że Knurów jest za małym miastem i się dość szybko rozejdzie o ich praktykach, dlatego ta galeria moim zdaniem już przegrała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimson napisał:

więc oddałem do sprawdzenia a kwota 20zł została doliczona do rachunku. nie minęły nawet 3 min a tablet był już sprawdzony. zapłaciłem wyszedłem.


... a widziałeś, jak on to sprawdzał albo ekran, że faktycznie nie ma wypalonych pixeli ? ?

A swoją drogą to chyba nie jest to zgodne z prawem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o prawo rękojmi i gwarancji to sprzedawca ma tu niewiele do gadania ponieważ to nie on je ustala - on ma się do nich stosować i tyle:

http://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/reklamacja/262671,Rekojmia-a-gwarancja-uprawnienia-konsumenta-przy-umowie-sprzedazy.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rfilo



Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 144
Skąd: Świńskie Miasteczko

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marro napisał:
Jeśli chodzi o prawo rękojmi i gwarancji to sprzedawca ma tu niewiele do gadania ponieważ to nie on je ustala - on ma się do nich stosować i tyle:

http://www.infor.pl/prawo/prawa-konsumenta/reklamacja/262671,Rekojmia-a-gwarancja-uprawnienia-konsumenta-przy-umowie-sprzedazy.html


Dokładnie tak jak pisze kolega powyżej.
Podejrzewam że za te 20zł to nawet nie otworzył tego tableta.

Niestety jeżeli ktoś nie zna swoich praw podczas zakupów to takie praktyki sa na pożądku dziennym. Dopiero jak powiesz sprzedawcy o swoich prawach to jest całkiem inna rozmowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crimson



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 477
Skąd: Knurów WP I

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
Crimson napisał:

więc oddałem do sprawdzenia a kwota 20zł została doliczona do rachunku. nie minęły nawet 3 min a tablet był już sprawdzony. zapłaciłem wyszedłem.


... a widziałeś, jak on to sprawdzał albo ekran, że faktycznie nie ma wypalonych pixeli ? ?

A swoją drogą to chyba nie jest to zgodne z prawem.



nie nie widziałem, wszedł na zaplecze z którego wyszedł po 2-3 minutach i mi go oddał. Teraz jestem świadom tego że prawdopodobnie dałem się naciągnąć, niestety brak czasu oraz nieznajomość swoich praw spowodowały że finał był takie a nie inny..
_________________
"Gdybyśmy nie wygrali z Wyspami Owczymi, bylibyśmy baranami. " Jan Tomaszewski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 14 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka