Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry stomatolog
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawel.ryb



Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 7

PostWysłany: Czw Maj 30, 2013 2:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze przeżywałem katusze jak miałem iść do stomatologa, do momentu w którym poszedłem do państwa Chmielewskich. Zupełnie inny świat. Kompletny luzik, bardzo przyjazna atmosfera, indywidualne podejście. Bardzo solidna robota, jestem bardzo zadowolony.

Ja po każdej wizycie płaciłem 100zł w tym znieczulenie, z tym że moje uzębienie wymagało wielu wizyt Razz (niestety - skutek mojej na szczęście już dawnej fobii do dentystów Razz po prostu unikałem wizyt jak ognia to i zęby się popsuły)

Gorąco polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
kasia777



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 154

PostWysłany: Czw Maj 30, 2013 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawel.ryb napisał:
Ja zawsze przeżywałem katusze jak miałem iść do stomatologa, do momentu w którym poszedłem do państwa Chmielewskich. Zupełnie inny świat. Kompletny luzik, bardzo przyjazna atmosfera, indywidualne podejście. Bardzo solidna robota, jestem bardzo zadowolony.

Ja po każdej wizycie płaciłem 100zł w tym znieczulenie, z tym że moje uzębienie wymagało wielu wizyt Razz (niestety - skutek mojej na szczęście już dawnej fobii do dentystów Razz po prostu unikałem wizyt jak ognia to i zęby się popsuły)

Gorąco polecam Smile
A chodziłeś do Pani Chmielewskiej czy Pana Chmielewskiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawel.ryb



Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 7

PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Pani Agnieszki Chmielewskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dino



Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 96
Skąd: Knurów 1000-lecia

PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś orientuje się w cenach u Państwa Chmielewskich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
baginek



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 29

PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 10:25 pm    Temat postu: Stomatolog Odpowiedz z cytatem

dino napisał:
Czy ktoś orientuje się w cenach u Państwa Chmielewskich?


Chodzimy z żoną do Państwa Chmielewskich już dłuższy okres. Ceny?? Porównywalne do wszystkich stomatologów ale zadowolenie 100%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotruś



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 233
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny za wypełnienie max 150 zł , polecam miła i fachowa obsługa czysto i co najważniejsze jeżeli jest sie umówionym na dana godzinę tak sie zostanie przyjętym ,nie trzeba siedziec i czekać nie wiadomo ile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinas



Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 119

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

również polecam Państwa Chmielewskich nie ma tam nadętej atmosfery typu szybko zrobić kasę zebrać i do widzenia. Są bardzo mili pożartują wytłumaczą długo szukałam dentysty i w końcu znalazłam Smile Polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiamala



Dołączył: 10 Paź 2013
Posty: 3

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 8:06 pm    Temat postu: dobra dentystka Odpowiedz z cytatem

Polecam bardzo fajna, dość nowa dentystka p. Celina Misztela. Kulturalna, kompetentna. Bardzo delikatna dla dzieci i bojących się dorosłych jak ja. Przyjmuje codziennie w centrum Planeta. Polecam, nawet z Gliwic jeżdżę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cytrynka27



Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 34
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecam dr Gorka gabinet "Dentes" Gliwice ul. Derakacza 15 Smile Jest świetna leczy się u niej moja rodzina i znajomi Smile Wszyscy zadowoleni Smile Miła, fachowa opieka medyczna Smile Pani doktor sympatyczna i opanowana Smile Złego słowa o niej nie słyszałam i nie dam sobie powiedzieć, więc polecam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pattiw2



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 83

PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanie odnośnie leczenia zębów pod narkozą? Podobno można to zrobić podczas jednej wizyty? Może ktoś korzystał z takiego zabiegu i może coś polecić? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arczi



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 167
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam pytanie odnośnie przychodni Bo-Dent. Ostatnio jak byłem była tam młodziutka (być może świeżo po studiach) pani stomatolog. Nazwiska niestety nie znam. Macie z nią już jakieś (najlepiej miłe) wspomnienia? Jeszcze się jej nie poddałem i wolałbym znać wcześniej inne opinie. Wydaje się sympatyczna i taka filigranowa - więc może krzywdy nie będzie chciała wyrządzić Very Happy. Ta pani teraz przyjmuje zamiast Karola Babińskiego. Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiamala



Dołączył: 10 Paź 2013
Posty: 3

PostWysłany: Nie Paź 20, 2013 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po kolejnej wizycie jeszcze raz całym sercem polecam p. Celinę Misztela! Całe życie szukałam takiej dentystki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raffaello



Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 22, 2013 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jeźdzę do Knurowa do Pani Celiny Przybyła-Misztela. Kidyś przyjmowała bliżej mojego miejsca zamiszkania, ale nawet teraz wolę pojechać do niej, bo jestem pewny, że wszystko będzie dobrze i profesjonalnie załatwione, polecam tę Panią!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rfilo



Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 144
Skąd: Świńskie Miasteczko

PostWysłany: Sob Lis 02, 2013 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korzystał ktoś ze stomatologów z Total-Med na Piłsudczyków?
Jest tam jakiś stomatolog godny polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trancer



Dołączył: 30 Kwi 2010
Posty: 59

PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Celina Misztela - Stomatolog Ekstraklasa ,że tak powiem ! w środe kolejna wizyta ( nic nie boli , a szczegolnie ceny ! )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka