Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plują nam w twarz a udajemy ze pada deszcz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Czw Cze 21, 2012 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokaż ten raport. Chętnie poczytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 22, 2012 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.pracuj.pl/zarobki-wynagrodzenia-raporty-placowe-ile-zarabiali-polacy-w-2010-roku.htm#top

http://www.pracuj.pl/zarobki-wynagrodzenia-raporty-placowe-zarobki-polakow-2009.htm#top

http://www.pracuj.pl/zarobki-wynagrodzenia-raporty-placowe-programisci-2010.htm#top
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pią Cze 22, 2012 5:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
Jonas nie udawaj głupiego. Też wyłapałeś z całego posta jedynie ostatnie zdanie. Stąd liczba mnoga nie jest przypadkowa.
Nie udaję głupiego, guma w majtkach mnie nie ciśnie ani myślenie nie przysparza mi bólu, na szczęście (przytaczam z innych Twoich wypowiedzi w tym wątku). Zakończ proszę pisanie do mnie (a może nie tylko do mnie) w tym prowokatorsko - gówniarskim stylu. Zważ przy tym, że grzecznie o to proszę. Będzie milej w dyskusji nie tylko dla nas obu.

Urbi napisał:
Ktoś się dziwi skąd średnia krajowa 4000?

Ktoś gdzieś mądrze podał jak odnosić się do danych statystycznych:
"Jeśli mój sąsiad codziennie bije swoją żonę, ja zaś nie biję jej nigdy, to w świetle statystyki obaj bijemy je co drugi dzień."
Autor: George Bernard Shaw

Tutaj tak samo. Do jednego wora wrzucani są wszyscy łącznie z dyrektorami zarabiającymi krocie. Lepszym wyznacznikiem niż średnia jest mediana. Z tego co pamiętam wynosi ok 2500 brutto.
Wiem jak działa statystyka i wiem jak trudno jest opisać rzeczywistość. Stąd moje zdziwienie nie tyle średnią krajową co rozwarstwieniem społecznym bo przecież mimo, że to średnia brutto to niewielu Polaków tyle zarabia. Dziwię się jak setki tysięcy tzw "oburzonych".

Co do tematu to dodam, że Wrocławianie są bardzo zadowoleni z wizyty Rosjan. Chwalą ich za hojność i nie targowanie się - to handlarzy opinia. W ogóle te Euro 2012 tak krytykowane przez niektóre środowiska przyniosły wiele dobrego jeśli chodzi o międzynarodowy image Polski. Może zmienią się po tym statystyki a może i cała rzeczywistość na lepsze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pią Cze 22, 2012 5:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak możesz zauważyć również jestem daleki od krytykowania mistrzostw. Nie było zapowiadanej w mediach katastrofy, wolontariusze potrafili się jakoś dogadać po angielsku, a i A2 udało się dociągnąć do końca. Stąd też moja reakcja ostra na bzdury wypisywane w mediach, że "ostrzegali przecież". Nic wielkiego się tak na prawdę nie stało, a na siłę zrobiono z tego sensację.

Inna sprawa, że mamy niestety temat zastępczy na kolejne miesiące- rozliczenie Smudy, słabych wyników drużyny, wybranie następcy... Dziennikarze sami sztucznie pompowali balon, który pękł w meczu z Czechami z wielkim hukiem.

Podsumowując- to był niesamowity tydzień. Wielka szkoda, że tylko tydzień...

Co do offtopu o zarobkach znalazłem coś takiego:
http://www.stat.gov.pl/gus/5840_7257_PLK_HTML.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 22, 2012 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:


Co do tematu to dodam, że Wrocławianie są bardzo zadowoleni z wizyty Rosjan. Chwalą ich za hojność i nie targowanie się - to handlarzy opinia. W ogóle te Euro 2012 tak krytykowane przez niektóre środowiska przyniosły wiele dobrego jeśli chodzi o międzynarodowy image Polski. Może zmienią się po tym statystyki a może i cała rzeczywistość na lepsze...


Przyniosło bardzo dużo dobrego dla Polski Smile Przede wszystkim zmieni się nasz wizerunek i w końcu niektórzy się dowiedzą że "Polska to Polska" a nie że "Polska to gdzieś w Rosji"

Zresztą kibice innych krajów już nam pomagają - Angole.
Byliśmy bardzo mocno krytykowani w ich mediach i przez ich byłych piłkarzy (Campbell)

http://euro2012.dziennik.pl/strefa-kibica/artykuly/395037,euro-2012-angielscy-kibice-w-doniecku-z-trumna-i-przeslaniem-dla-sola-campbella.html

Teraz już zagranicznym mediom trudniej będzie ośmieszyć nasz kraj bo ludzie już ( przynajmniej część) swoje wiedzą....
Szkoda tylko, że w obronie naszej ojczyzny udział biorą obcokrajowcy a nie nasze media które to jeszcze dobiją nas jak mogą...
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka