Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plują nam w twarz a udajemy ze pada deszcz?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie dyskusja jest zbędna..
Mecz obejrzało ok 16 milionów kibiców ... Zadymę zrobiło ok 200 ludzi... Czyli nawet nie 1%... Można to nazwać incydentem bo był to incydent. Przy takich imprezach jak mistrzostwa świata w piłkę nożną czy mistrzostwa europy jest to NORMALNE... może inaczej... NIEUNIKNIONE!
W każdym innym kraju w którym są mistrzostwa są takie rozruchy...
Ja wcale nie mówię, że to było dobre... Ale po co to rozdmuchiwać skoro bez tych 200 osób 16 milionów Polaków bawiło się świetnie
Nasze media niestety szukają sensacji i robią szkodę naszemu narodowi.. Jest to smutne ale prawdziwe... Nie stają w jego obronie w wręcz przeciwnie...

I prawdą jest również, że Euro 2012 do tej pory wypada najlepej ze wszystkich Euro i MŚ jakie były pod względem bezpieczeństwa...
Więc po co ta dyskusja...
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takiej prestiżowej imprezie, bójki pomiedzy kibolami różnych krajów? Może mi przypomnisz, bo jakoś nie pamiętam. Ale jeśli twierdzisz, że na każdej tego typu imprezie mają miejsce to z pewnościa znasz wiele przykładów...powiedzmy z ostatnich 15 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki mały przykład 4 lata temu.
http://www.sport.pl/sport/1,89345,5320162,18_pilkarskich_chuliganow_zatrzymanych_w_Wiedniu.html

tutaj drugi
http://euro2008.interia.pl/kibice/news/bojka-kibicow-w-klagenfurcie,1124091,5095
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet ja akurat z Tobą dyskutował nie będę, nie chce znowu wylecieć z forum...

Wystarczy poszukać... Przecież Tobie super szukanie wychodzi.. co chwilę jakieś linki wklejasz z cytatami i faktami....

W Niemczech było jeszcze gorzej...
Znam z każdej takiej imprezy ponieważ oglądam z nich każdy mecz i żyje tą imprezą w tym czasie...
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrnet wiesz co?

Niech stracę, raz coś dla Ciebie zrobię...

Proszę bardzo linki niżej:

http://euro2008.interia.pl/kibice/news/zamieszki-po-meczu-austria-niemcy,1129682,5072

http://euro2008.interia.pl/druzyny/turcja/wiadomosci/news/21-zatrzymanych-po-meczu-niemcy-turcja/komentarze,1135682,1,16490527,3,2

http://www.sport.twojprzeglad.net/?p=19998

http://www.sportowefakty.pl/euro-2008/19314/zamieszki-po-meczu-turcja-chorwacja

Dla odmiany mistrzostwa Świata:

http://www.sport.pl/MS2010/1,97762,7978587,MS_2010__Johannesburg__Kilkanascie_osob_rannych_w.html

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/m/2010/zadyma-w-bangladeszu_sto2360772/story.shtml

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/m/2010/zamieszki-przerwaly-mecz_sto2352832/story.shtml



Wiem wiem, Ciebie i tak to nie przekona, więc siej dalej tu propagandę bo TYLKO u NAS tak jest... Wink

Dla mnie sprawa zamknięta, a dlaczego napisałem o tym w pierwszym moim poście w tym temacie...
Reszcie też radzę, aby nie dać się wciągnąć w tą dyskusje tak jak ja znowu ponieważ szkoda nerwów Smile

Dzisiaj lepiej wyłączcie te skrzynie i kibicujcie naszym! Wink
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
...
W każdym innym kraju w którym są mistrzostwa są takie rozruchy...


Przypominam, że w Polsce zatrzymano już 190 kibiców. Mówiąc o kazdym innym kraju nie miałeś na mysli chyba RPA i Bangladeszu. Bądźmy poważni. Do najdramatyczniejszego wydarzenia doszło w Mostarze, a więc nie w kraju organizującym rozgrywki, a konflikt wybuchł pomiedzy narodami ktore bardzo niedawno prowadziły ze sobą morderczą wojnę. To miałeś na mysli pisząc o "każdym kraju"? W wydarzeniu w Austrii , które jako jedyne można porównywać do tego co się stało w Polsce, zatrzymano 18 kibiców. Dziesięć razy mniej. Czy czegoś nie zauważyłem?

Ach i jeszcze drugi link Zonka - w tej rozróbie brali w udział Polacy. To chyba nie jest dobry przykład, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odwracaj kota ogonem, chciałeś przykłady zamieszek no to dostałeś na talerzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Przy takich imprezach jak mistrzostwa świata w piłkę nożną czy mistrzostwa europy jest to NORMALNE... może inaczej... NIEUNIKNIONE!


Moja prośba o przykłady dotyczyła takich, które można porównac z tym co zaszło w Polsce. Moim zdanie niepoważne jest porównywanie nas z RPA czy Bangladeszem. Uważacie inaczej? Podawanie przykładu rozruchów w których brali udział Polacy jest strzałem we własną stopę. Jedyny poważny przykład to wydarzenie w Austrii, a więc o znacznie mniejszej wadze. Więc nie odwracajcie kota ogonem, że to co sie stało w Polsce to norma i winni są dziennikarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczekanie do Polaków i krzyki "Polskie psy" też jest pewnie w duchu europejskiej tolerancji? Jak jechali do naszego kraju w bolszewickich czapkach i z radzieckimi flagami to odzew chyba nie był dla nikogo zaskoczeniem. Kilka dni wcześniej leją polskiego stewarda, kilka miesięcy wcześniej "witają" w podobny sposób polskich kibiców w Moskwie.

I nie dramatyzujcie już tak. Na mistrzostwach w Niemcach gorsze rozróby między Angolami i Niemcami były. Wtedy były tylko wzmianki w mediach, a teraz opisuje się to jako istny armagedon. 190 zatrzymanych, a rannych ilu? 10? Doprawdy koniec świata...

Jeśli dostał ktoś postronny to oczywiście przykra sprawa. Jednak niektórzy nie zdają sobie chyba sprawy, że Rosjanie też przyjechali właśnie po takie atrakcje. Wystarczy spojrzeć na zorganizowaną grupę Zenita St. Petersburg. Więc dostali czego chcieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
Więc dostali czego chcieli.
Wstyd!
Nie będzie ruskich to ich agresja skieruje się na innych, być może 30, 40 procentowych Polaków jak to już ktoś klasyfikował, potem będą ci 50 i 60 procentowi i dalej. W końcu może przyjść Twoja kolej i coś stanie się Tobie. Tak to działa. Dalej tłumaczcie wybryki kryminalne ideologią a skończycie jak w przykładzie powyżej. Jeśli kogoś podnieca adrenalina przy atakowaniu Bogu winnych ludzi to taki przypadek trzeba izolować. Jestem za tym by izolować groźnych ludzi od tych normalnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poluźnij trochę gumę w majtkach. Chodziło mi ni mniej ni więcej, że nie tylko Polacy dymili. A tak sprawę przedstawiają media. Prowokacje były obustronne. Z polskiej strony też sporo postronnych było zaczepianych, ale winni tylko Polacy.

Dla mnie totalną głupotą była zgoda na ten ich marsz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
Urbi napisał:
Więc dostali czego chcieli.
Wstyd!... W końcu może przyjść Twoja kolej i coś stanie się Tobie. .

Urbi naiwnie myśli, że on będzie zawsze po stronie tych co biją.
Urbi napisał:
Chodziło mi ni mniej ni więcej, że nie tylko Polacy dymili. A tak sprawę przedstawiają media

Nie zauważyłem. Bardzo dokładnie relacjonowano pobicie polskich porzadkowych przez Rosjan we Wrocławiu. Wyborcza pisała o rasistowskich zachowaniach rosyjskich kibiców podczas meczu Rosja - Czechy na stadionie we Wrocławiu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
despero



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 115

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od początku było wiadomo iż pod względem sportowym, mistrzostwa te przegramy. Ale w naszym przypadku nie sport jest tu najważniejszy, lecz po prostu świetna promocja naszego kraju jako wschodnioeuropejskiego tygrysa. Czy nam się to podoba czy nie, zważywszy na naszą narodową skłonność do narzekania, prawdą jest że jesteśmy ewenementem. Tak, powiedzmy sobie wprost, jesteśmy zupełnie innym krajem niż w czerwcu 1989 roku. Wbrew temu co się powszechnie mniema, perspektywy dla młodych osób są ogromne. Oczywiście, są też wiecznie niezadowolone grupy, są również grupy społecznie rzeczywiście pokrzywdzone wskutek transformacji. Nie jest winą Buzka, Millera, Belki, Kaczyńskiego czy Tuska że pewne grupy zawodowe nigdy nie osiągną przyzwoitych zarobków. Trudno więc dziwić się że zdolny student II roku informatyki zarabia niejednokrotnie już znacznie lepiej od hajera przodowego. I tak być powinno! Stawiajmy na młodość, innowacyjność i świeżość. Te mistrzostwa są właśnie doskonałą okazją do pokazania że nie jesteśmy już biednym ciemnogrodem, pełnym chłopo - robotników. Bardzo długo tak doskonałej reklamy mieć nie będziemy. Dlatego też nie psujmy tego sygnału który idzie w świat. Po incydencie we Wrocławiu, zachodnie media rospisywały się o idiotycznych wyczynach Rosjan. Po tym gdy nasi "wojownicy" przejęli pałeczkę oberwało się całej Polsce.

Ktoś porównał sytuację do mundialu w Niemczech. Problem polega na tym, iż Niemcy nie muszą już nikomu czegokolwiek udowadniać. Niemcy to świetnie zarabiająca, piękna Pani adwokat dla której facet zaczyna się powyżej 70 tys zł miesięcznie. Polska to zdolna, lecz młodziutka licealistka od której zależy czy skończy medycynę i za 20 lat osiągnie statut wspomnianej pani adwokat, czy skończy w Biedronce na kasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko pięknie ,ale:
despero napisał:
Trudno więc dziwić się że zdolny student II roku informatyki zarabia niejednokrotnie już znacznie lepiej od hajera przodowego.

nie wiesz jakie są obecnie realia na studiach a co więcej po studiach. Wystarczy pójść na ambitny wydział na uczelni państwowej i można pomarzyć o jakimkolwiek pracowaniu i studiowaniu. Nie mówię o zaocznych bo to jest maszynka do robienia kasy i pseudo magistrów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
despero



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 115

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 2:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za bzdury opowiadasz. Synek znajomego po automatyce i robotyce na start dostał na łapę 5 tysięcy, ba! sami go znaleźli bo chłopak 5 lat w książkach i przy komputerze przesiedział i miał świetną średnią. Z tego co wiem zdolny, młody programista ma jeszcze lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka