Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak KZK GOP utrudnia życie swoim pasażerom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chyba czegoś tutaj nie rozumiem Dontknow

Wczoraj, tj. 21 stycznia, czekałam na autobus linii 710 na Górnych Wałów w Gliwicach, o godz. 19.o9; oczywiście autobus nie przyjechał (jakby mogło być inaczej), rozumiem, zima, chociaż w ciągu czasu kiedy tam stałam widziałam chyba 2 odśnieżarki i jedną piaskarkę, więc chyba nie było tak źle. Ale wracając do tematu, ów autobus nie przyjechał, ale wszystkie inne jeździły o czasie, wręcz co do minuty Brick wall W końcu przyjechał 194 ok. 19.33 spóźniony raptem 3-4 minuty; PKS na Rybnik tez jechał, darmowy do Areny również. Wszystkie w stronę Sikornika i Trynku; 59 także. Co się dzieje ja się pytam, bo to nie pierwszy raz, kiedy ta linia, albo spóźnia się nawet 20 min. (Latem było to bardzo często na ul. 26 Stycznia!! Kurs o 13:40), albo wcale nie przyjeżdża... o_O Brick wall Listości Prayer A bilety oczywiście drożeją z każdym rokiem, a nawet co kilka miesięcy! Dontknow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to samo mogę powiedzieć o 194... W poniedziałek 21 grudnia autobus o 15.18 (remiza)nie przyjechał, a drogi wcale nie były takie tragiczne, mało tego, inne autobusy przyjechał punktualnie... W ogóle 194 gdyby choć raz przyjechał na czas to byłoby święto... Zawsze gdy wracam do domu z Remizy to muszę czekać co najmniej 10 minut.
Zaraz powiecie, że korki w Gliwicach... No tak rozumiem, ale nie non stop.
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lovee



Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 204
Skąd: KnW(Redyna Rulez):P

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak samo 710 godzina 5:22 rano przystanek szkoła powinien jechać nie przyjechał bo kobieta która szła z krywałdu pieszo to powiedziala że kierowca wyprosił pasażerów z autobusu i powiedział że dalej nie pojedzie bo za ślisko i poczeka na odwilż litości... i za co tu im płacić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie sceny są na porzadku dziennym ,linia 47 , kierowca nie raczy poczekać kilka sekund , tylko zamyka drzwi przed nosem i odjeżdża , nie racząc spojrzeć w lusterko jak mu ktoś macha aby otworzył drzwi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To reagujcie ludzie, nie tylko żalcie sie na forum. Ostatnio dzięki reakcji pasażerów została ukrócona "kariera" kierowcy linii 236. Od września ubiegłego roku szanowny pan Kierowca wyzywał pasażerów epitetami wprost z rynsztoka, zamykał drzwi przed nosem, bądź bawił się w kotka i myszkę, jak ktoś chciał wsiąsć otwierajac i zamykając na przemian raz jedne raz drugie drzwi. Linia stoi chwile na fochu w oczekiwaniu na godzinę odjazdu, pan więc jak było zimno trzymał pasażerów przy otwartych drzwiach, a jak było ciepło drzwi zamykał, do tego dochodzi jeszcze gaszenie światła a co za tym idzie kasowników przed przysłowiowym nosem kasującego. A epitety tak wybredne, że wstyd powtarzać: "ruszcie dupska" "odp....się ode mnie" itp. Na grzeczne zwracanie uwagi lub prośbe o uruchomienie kasownika leciała wiązanka...a na drugi dzień kolejna przy wchodzeniu do autobusu wiążąca się z rozkazem (!?) pokazania biletu. Do tego ulubione hasło: "możecie mi naskakać"Jak długo dojeżdżam taki człowiek przytrafił mi sie pierwszy raz......
Doszło do tego, że rano jak wychodziłam na autobus, miałam mdłości i podwyższone ciśnienie - nie ja jedna zreszta. Jest nas więcej dojeżdżających co dziennie do pracy ta linia...
W końcu miarka sie przebrała: skarga pisemna, kilka telefonów i pan został wydelegowany do jazdy w dzielnicy jakiegos miasta, gdzie na ewentualną zaczepkę może usłyszeć lepsząSmile
I tyle....i tak za długo czekaliśmy, trzeba było interweniowac szybciej a nie tolerować chamstwo i samowolę.
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj napisałam do KZK Gop, zobaczymy co z tego będzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hdmi



Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 15

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zauważyłem że coraz częściej kobuchy sprawdzają bilety! Evil or Very Mad wkurza mnie to jak któryś się znajdzie bez biletu, i nie pokaże dokumentów kobuchowi to od razu zatrzymują busa na pierwszym przystanku i wzywają policje, dla mnie to jest chore! dostaniesz 120zł + 300zł za wezwanie policji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest chore,powino byc 1200+3000 a nie cwaniakowanie!jeden z drugim mysli ze jak nie pokaze dokumentow to sprawa sie rozmyje
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A że niby skąd kobuch ma znać twoje dane jak nie okażesz mu dokumentu ? Zmusić Cię nie może dlatego robią to na co prawo pozwala - wzywają policję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trou87



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 167

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jutro zmiana rozkładu na 636, niestety złą wiadomością jest to, że będą tam jeździć minibusy, sam rozkład też trochę kiepski...Cóż powoli rozpoczyna się marszrutkowizacja GOP-u...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hdmi napisał:
Ja zauważyłem że coraz częściej kobuchy sprawdzają bilety! Evil or Very Mad wkurza mnie to jak któryś się znajdzie bez biletu, i nie pokaże dokumentów kobuchowi to od razu zatrzymują busa na pierwszym przystanku i wzywają policje, dla mnie to jest chore! dostaniesz 120zł + 300zł za wezwanie policji.


To chyba dobrze, że sprawdzają bilety ...
dlaczego ja płacąc za bilet mam płaci jeszcze za tych co nie płacą ??
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam w najbliższym czasie darmowych przejażdżek, ponieważ jest prowadzona jakaś masowa akcja kontroli biletów. Wczoraj i dzisiaj jechałem 4 razy autobusem i 3 razy była kontrola. Chodzi ekipa dwóch panów i pani, ubrani w niebieskie koszule. Po przystankach rozwozi ich srebrny Opel Vivaro na katowickich numerach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo kolejna podwyżka

http://gliwice.gazeta.pl/gazetagliwice/1,95519,14902596,Nowa_taryfa_KZK_GOP__Co_zrobic__by_jezdzic_taniej_.html#TRLokGliwTxt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Quill



Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 119

PostWysłany: Sro Sie 06, 2014 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od początku maja na przystanku Wojska Polskiego działa biletomat. Bardzo często jeżdżę autobusami, tak więc z nieskrywanym podziwem obserwuję działalność tego cudu techniki. Oto co zdążyłem w ciągu trzech miesięcy zauważyć:
1. Urządzenie notorycznie zawiesza się. Dwa - trzy razy w tygodniu to norma.
2. Często brak możliwości zapłacenia gotówką.
3. Kilkakrotnie byłem świadkiem sytuacji, w której automat "nie czytał" kart płatniczych.
4. Kiedy pada deszcz, w komorze do której wpadają wydrukowane bilety i reszta, stoi woda. W rezultacie wyciąga się przemoczone bilety, a takie niełatwo jest skasować w autobusie.
5. KZK GOP dba o budżet swoich pasażerów. Pewnego razu wybrałem bilet i wrzuciłem monetę jednozłotową. Jakież było moje zdziwienie, gdy automat po sekundzie wypluł na dole 'dwójkę'. W portfelu miałem jeszcze dwie 'jedynki', dwukrotnie powtórzyłem więc manewr i dwukrotnie otrzymałem dwuzłotówki Smile Automat nadal wyświetlał jednak taką kwotę do zapłaty jak na początku. Poklikałem trochę na monitorze i... automat zwrócił mi wrzucone złotówki.
Jeśli wdrażany z mozołem system ŚKUP ma działać tak jak biletomat, to radzę wszystkim pasażerom przygotować się na podróże pełne wrażeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knight_in_fire



Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 146
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sie 07, 2014 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wam się podoba linia nr 195?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka