Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak KZK GOP utrudnia życie swoim pasażerom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niutek85



Dołączył: 13 Paź 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny wpłynęło pismo, które mówi o tym, że marszałek województwa śląskiego wypowiada porozumienie na linię autobusową numer 194 z dniem 1 stycznia 2015 roku – taką informację przekazał burmistrz Wiesław Janiszewski na ostatniej sesji Rady Miejskiej.
http://www.irg.pl/ukryte/11-czerwionka-leszczyny/2944-autobusy-194-i195-nie-dla-czerwionki-leszczyn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacja na temat autobusów do Czerwionki jest z kwietnia zeszłego roku, z tego co czytałem problem chyba rozwiązano i kursy odbywają się dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KZK już całkiem przestaje dbać o klienta/pasażera...

120 do Katowic zawsze jeździł w dni przedłużające weekend jak w normalny czarny dzień...

Ale już chyba tak nie będzie, jakież było moje zdziwienie dzisiaj gdy się okazało, że 120 jeździ jak w soboty... Gdybym nie miał możliwości pojechania autem to musiałbym wziąć urlop...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poniedziałek stałam na przystanku na fochu, rano godzina 6.00 z groszami. Nie jechał 636 i 236, który zawsze kursował normalnie. Z tego, co czytałam wieczorem na fb, m.in na portalu Dziennika Zachodniego ogólnie ludzie mieli problemy z dojazdem do pracy, bo KZK GOP w tym roku postanowił dać swoim pracownikom wolne. Wkurza dezinformacja, bo w przypadku mojego busa informacja na tablicy brzmi "kursuje jak w soboty" a on w soboty nie jeździ. Na stronie widnieje info "kursy w okresie Święta Zmarłych" a widziałam go w południe, gdy nie ma nigdzie takiego kursu o takiej dziwnej godzinie. Wściekłość, bezsilność bo nic nie zrobisz:( Podobno kierowcy też chcą miec wolne długie weekendy, przepraszam bardzo ja też....
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż... fajnie że chcą mieć wolne, każdy chce.

Nie mniej praca jest pracą. Z KZK dostałem informację, że ze względu na małe nasilenie ruchu pasażerów istnieje brak opłacalności - czyli zbędne koszty.

Tylko ciekawe jak to się ma do poniesionych przeze mnie kosztów. Przymusowa jazda autem do pracy...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KZK - Komunikacyjny Związek Komunalny czyli powinien przede wszystkim służyć lokalnym społecznością tym bardziej, że jest w dużej mierze dotowany przez gminy. W poniedziałek autobusy były bardziej zapchane niż w inne dni - podobnie zresztą jest w weekendy kiedy do Gliwic co godzinę jeździ krótki autobus najczęściej... Ale u nas spółki komunalne - wodociągi, kzk, są chyba jednak przede wszystkim do trzepania kasy a nie do zaspokajania potrzeb lokalnej społeczności...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marro napisał:
KZK - Komunikacyjny Związek Komunalny czyli powinien przede wszystkim służyć lokalnym społecznością tym bardziej, że jest w dużej mierze dotowany przez gminy. W poniedziałek autobusy były bardziej zapchane niż w inne dni - podobnie zresztą jest w weekendy kiedy do Gliwic co godzinę jeździ krótki autobus najczęściej... Ale u nas spółki komunalne - wodociągi, kzk, są chyba jednak przede wszystkim do trzepania kasy a nie do zaspokajania potrzeb lokalnej społeczności...


Nie było dziwne, że były zapchane jeżeli jeździły jak w soboty... mój do Katowic w ogóle nie jechał ...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu KZK i PKM pokazują tylną część ciała pasażerom...

Opóźnienie porannego 120 o 6 min... super zła zmiana
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avalanch



Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 183
Skąd: Knurów oczywiście :)

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
Znowu KZK i PKM pokazują tylną część ciała pasażerom...

Opóźnienie porannego 120 o 6 min... super zła zmiana

Ale raczej kzk nie ma wpływu na to co się dzieje na drogach Wink to też trzeba brać pod uwagę, a 6 min to też nie jest jakoś strasznie dużo, kiedyś czekałem 15 czy nawet 20 minut Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

avalanch napisał:
tvardy napisał:
Znowu KZK i PKM pokazują tylną część ciała pasażerom...

Opóźnienie porannego 120 o 6 min... super zła zmiana

Ale raczej kzk nie ma wpływu na to co się dzieje na drogach Wink to też trzeba brać pod uwagę, a 6 min to też nie jest jakoś strasznie dużo, kiedyś czekałem 15 czy nawet 20 minut Wink


Może trochę źle napisałem ... kurs został przesunięty o 6 min. do tego chodzi jeszcze ślamazarna jazda to w Katowicach jest już >10 min
Przyjeżdża się wtedy w najgorszym momencie - maks porannych korków
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak udało się coś wywalczyć Smile

KZK GOP zmieniło rozkład jazdy 120... o 9 min wcześniej wyjeżdża rano ze Szczygłowic - ale to jeszcze zależy jaki kierowca... bo niestety niektórzy chyba nie czytają swojego rozkładu jazdy albo mają źle ustawione zegarki.
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka