Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Plują nam w twarz a udajemy ze pada deszcz?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zagubiony Obywatel



Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 1:34 pm    Temat postu: Plują nam w twarz a udajemy ze pada deszcz? Odpowiedz z cytatem

http://narodowcy.net/oswiadczenie-prezesa-mw-w-sprawie-zamieszek-w-warszawie/2012/06/13/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow. Trzeba mieć (nie wiem jak to nazwać - tupet za mało a odwaga za dużo albo całkiem nie w ten deseń) żeby kryminalne czyny tłumaczyć ideologią oczywiście przy okazji atakując rząd. Skończcie łączyć politykę ze sportem !
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Quill



Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 119

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grupa kiboli swoim bezmózgim zachowaniem niszczy wysiłek, jaki włożyły tysiące osób, żeby Polska zaprezentowała się jako bezpieczne, ucywilizowane i nowoczesne państwo. Wmawiają, że to walka honor czy inne wartości, o których mają mocno wypaczone pojęcie. To jest TURNIEJ PIŁKARSKI a nie miejsce na ideologiczne wojenki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
despero



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 115

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sami sobie plujemy w twarz, pozwalając malutkiej grupce igrać z prawem. Otrzeźwiejesz "zagubiony obywatelu" gdy kiedyś takie małpy zrobią Ci krzywdę czy w najlepszym wypadku zabiorą telefon i gotówkę. Wkurzają mnie dziennikarze gadający o stadionowych zadymach, nadając tym wyczynom ideologiczne znaczenie. Bardziej niż ów sławetny dokument BBC o rasizmie zirytowała mnie reakcja strony polskiej. Przecież tam nie było żadnych montaży. Faktem jest że w kraju nad Wisłą każdy matoł może niemal bezkarnie zdemolować autobus wracając z meczu. Faktem jest ze byle gówniarz może bezkarnie opędzlować rasistowskimi wulgaryzmami nową elewacje wiaduktu czy mostu. Nawet karząc takie ścierwo więzieniem de facto pomagamy mu, gdyż po odsiadce w komfortowych warunkach ( z naszych podatków) taka kreatura zyskuje szacunek na „dzielnicy”. Może czas przestać pozwalać sobie pluć w twarz, zezwalając na pobicia, demolowanie mienia publicznego czy na finansowanie więziennych wczasów. Leżących odłogiem pól mamy pod dostatkiem. Ogrodzić kilka takowych drutem kolczastym, postawić na wieżyczkach uzbrojonych strażników. Niech śpią we własnoręcznie skleconych budach, niech żrą to co sobie zasadzą ale przede wszystkim niech codziennie harują uwiązani łańcuchami wykonując syzyfowe prace typu przenoszenie piasku z miejsca na miejsce czy wyrywanie chwastów gołymi łapami wokół torowisk. Dlaczego my, pracujący obywatele mamy finansować „karierę” kreaturą które już niejednokrotnie odebrały komuś z nas życie. A ofiarą może być każdy z nas. Wystarczy że wieczorem wysiadając z samochodu urazisz którąś z małp spojrzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parysada



Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 135
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo, to samo i ja myślę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo! Może nasi forumowi "prawdziwi Polacy" zabiorą głos w tej sprawie? Korwin Mikke twierdzi, że mężczyzna powinien umieć się bić i pozuje na ideologicznego przywódcę kiboli. Może jego zwolennicy staną w obronie jego opinii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/_najbardziej_nieudana_konferencja_prasowa/1360
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.
Podzielę się z Wami pewną rozmową jaką dziś odbyłem z kolegami z pracy. Jako, że pracuje w UK to miałem okazję obserwować jak bardzo wpływa na Nich tak zwany wizerunek Polski przedstawiany przez brytyjskie media, także sławetny program "Panorama" w BBC. O ile na początku czyli do zajść z Rosjanami byli oczarowani Polską i tym, że wcale nie jesteśmy takim biednym krajem hydraulików i furmanek (nieodzowny element w reportażach z Polski ) to po zajściach określono Polskę jako "dogshit" lub "shithole". Tak mocno owe wypadki nadszarpnęły naszym wizerunkiem w oczach obcokrajowców. Media zawsze będą szukały sensacji i z przysłowiowej igły będą robić widły. O tym powinny pamiętać wszyscy Ci, którzy mają czelność się publicznie wypowiadać za innych. Mam tu na myśli jednego radnego Warszawy - przedstawiciela pewnej partii oraz nieformalnego kapelana kibiców - księdza o dziwo.

P.S. Mam do Was pytanie, jak wam się wydaje - ile warty jest wizerunek Polski? I kto go psuje? Czy ten kto go psuje może się uważać za prawdziwego patriotę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eWSRy32AouY
Zachęcam do wysłuchania końcówki od 13:45 i będziemy mieli jasność komu zawdzięczamy taki wizerunek.
Nic tak nie niszczy wizerunku jak agresja. Dużo gorszy od furmanki na ulicy jest agresywny kibic, polityk homofob czy ksiądz antysemita.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas, mam nadzieję że nie zaczniesz nam stawiać Anglii za wzór. W Londynie niedługo zaczynają się Igrzyska Olimpijskie, a tymczasem niecały rok temu doszło do zamieszek na skalę w Polsce niespotykaną http://wyborcza.pl/1,75477,10077805,Zamieszki_w_Londynie.html
Przy czym nie bronię kretynów którzy przed meczem napadali na kibiców rosyjskich i zgadzam się że zaszkodzili wizerunkowi naszego kraju. Ale niech Anglicy najpierw zatroszczą się o swój "shithole".
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Anglia to ojczyzna kibolstwa, a po tym co się tam działo niedawno, powinni być ostatnimi, którzy oceniają polskie awantury. Trzeba również przyznać, że nasze media nie były dla nich tak bezlitosne i niesprawiedliwe jak oni wobec nas. Nawet wzór niezależnego i obiektywnego dziennikarstwa - BBC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łobuzy były i są wszędzie. Ja zastanawiam się nad rolą dziennikarzy w trakcie takich zamieszek. Przecież na relacjach z Warszawy widać więcej osób z kamerami i aparatami niż kibiców. Więc może to "publiczność" bardziej zachęca do rozróby niż jakieś tam zatargi między kibicami.
Żeby zobrazować o czym piszę taki przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=OEbc3LPN-XY&feature=related
Czy te osoby były by tak zuchwałe w stosunku do policji gdyby nie kamery wszechobecne.
I jeszcze jeden bohater:
http://www.youtube.com/watch?v=FxTgU_C-JE8&feature=related
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adalbert.



Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 141

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pośrednią odpowiedzialność za zamieszki ponoszą władze warszawy, które zgodziły się na prowokacyjny przemarsz kibiców rosyjskich przez warszawe oraz media, które zaogniały atmosfere przed meczem.

[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
Ja zastanawiam się nad rolą dziennikarzy w trakcie takich zamieszek. (...)
Czy te osoby były by tak zuchwałe w stosunku do policji gdyby nie kamery wszechobecne.



Jakieś propozycje rozwiązań? Prawny zakaz lub choć ograniczenie liczby dziennikarzy podczas takich wydarzeń? Dziennikarze filmują, to co ludzie chca oglądać. Zresztą sam z zainteresowaniem obejrzałem filmy i po raz setny upewniłem się, że jakiekolwiek pokojowe deklaracje prawicy są nic nie wartą hipokryzją. Ciekawy przykład prawdziwej twarzy wielu tzw. prawdziwych Polakow i katolików. To ci sami ludzie, ktorzy bronili krzyża, uczestniczyli w Marszu Niepodległości i zarzucają obecnemu rządowi politykę nienawiści, zdradę i współuczestnictwo w, jak to nazywają, "wymordowaniu polskiej elity intelektualnej w zamachu smoleńskim". Tak rozumieją wezwanie do miłowania wrogów i nadstawiania drugiego policzka. Czekam kiedy zaprotestują przeciwko krasnoludkom, które sikają im do mleka.

Adalbert. napisał:
Pośrednią odpowiedzialność za zamieszki ponoszą władze warszawy, które zgodziły się na prowokacyjny przemarsz kibiców rosyjskich przez warszawe oraz media, które zaogniały atmosfere przed meczem.

[/b]


Władze Warszawy podjęły decyzję, którą należało podjąć w każdym normalnym, cywilizowanym i demokratycznym kraju. Gdyby decyzja była inna, zwolennicy nazywania demokracji dópokracją (pisownia zamierzona) zapałaliby równie świętym oburzeniem.


I do autora wątku, który uwaza, że wszyscy pluja mu w twarz. Wyszłoby ci na zdrowie gdybyś od czasu do czasu jednak zajrzał do bardziej optymistycznie nastawionych mediów, a nie tylko dokarmiał swoja frustrację Gazetą Polska np. dzisiejsze tytuły:
Kiedy Trwam będzie silna jak TVN (miałem taki sen. Obudziłem się zlany zimnym potem)
„Polskie obozy śmierci” efekt uboczny niemieckiej polityki historycznej
Staruch pisze książkę w areszcie ( to à propos Euro 2012 - rośnie nowy wieszcz prawicy)
„Tylko naszymi wspólnymi siłami, panie generale” (Michnik do Kiszczaka) - brawo za kulturalne Michnik, a nie Szechter
Wysoki oficer CIA o Smoleńsku: Rosjanie działali jak mordercy - to się nazywa odpowiedzialnośc dziennikarska!

a w TVN24 polecam
http://www.tvn24.pl/euro-2012,61,m/zona-perquisa-zachwycona-polska,258619.html
http://www.tvn24.pl/euro-2012,61,m/ponad-80-proc-kibicow-chce-wrocic-do-polski,258627.html

Serce rośnie.
Wiem, wiem. Mam wyprany mózg. A co jesli to ja mam rację? Nie szkoda wam życia?


Ostatnio zmieniony przez horrrnet dnia Sob Cze 16, 2012 3:25 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sob Cze 16, 2012 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co na siłę dorabiać ideologię do chuligaństwa?
Szkoda, że dziennikarzy nie było przy aresztowaniu "bohaterów" z linkowanych filmików i materiał nie znalazł się na YouTube wtedy każdy oglądający mógł by się przekonać jak kończą "odważni w tłumie".
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka