Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Całe miasto w komputerze"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> O stronie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooooo, w dzisiejszym wydaniu "DZ" niespodzianka. Pan Marek kolejny raz w gazecie. Wreszcie został poruszony problem braku reakcji odpowiednich władz na naszą dyskusję.

Niezłe zdjęcie z uruchomioną stroną na monitorze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy sławnego Admina Very Happy Dancing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Mamy sławnego Admina Very Happy Dancing


A kto to czyta? Mr. Green

A może jednak...

http://www.wirtualnyknurow.pl/ostronie.htm
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaktus



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 131

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja znalazłem ten artykuł bezpośrednio na stronie Dziennika Zachodniego: http://gliwice.naszemiasto.pl/wydarzenia/641236.html

Zgadzam się z banankiem, że najważniejszy fragment tekstu brzmi:

"Forum rzeczywiście się rozkręciło, ale wiadomo, że zawsze mogłoby być lepiej, a na pewno ciekawiej i sensowniej dla dyskusji, gdyby nie milczenie osób kompetentnych, czyli urzędników i przedstawicieli instytucji samorządowych, którzy są odpowiedzialni za wiele spraw poruszanych przez forumowiczów. I jak tu tworzyć prawdziwe społeczeństwo obywatelskie i informacyjne, jeżeli władza nie chce się przyłączyć?"

Nasz Pan Prezdent jest stałym czytelnikiem DZ i jak sam wypowiedział się: "Z uwagą czytam wszystkie publikacje, zwłaszcza te dotyczące naszego miasta. Ważne są dla mnie wszystkie artykuły, także te krytycznie oceniające pracę samnorządu".

Biorąc pod uwagę powyższe słowa to trzeba mieć nadzieję, że coś się zmieni. Poczekamy, zobaczymy... (jeżeli już to raczej po wyborach, bo teraz się boją dyskutować, aby ich nie przygwoźniła krytyka).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NKS



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 207
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam, ze "nasza wladza" czyta te wszystkie posty ale nie odpisuje na forum, poniewaz zaraz by bylo multum pretensji itd. nie dziwie sie...
_________________
|| www.myspace.com/nksknw ||
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2363
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NKS napisał:
Ja uwazam, ze "nasza wladza" czyta te wszystkie posty ale nie odpisuje na forum, poniewaz zaraz by bylo multum pretensji itd. nie dziwie sie...



ja akurat stawiałbym na co innego...

bardziej niechęć i brak odpowiednich umiejętności...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, polemizować nie muszą D'oh!. Ale jak jest konkretne pytanie, to można konkretnie odpowiedzieć. W każdym razie, żadnym wytłumaczeniem nie jest obawa krytyki. Jak ktoś jest pewny swego i "nie ma nic na sumieniu" to z podniesioną głową odpowie. Czy my wymagamy przenoszenia głazów w kamieniołomach? Violent Od czego są rzecznicy prasowi, czy po prostu ktoś kto odpowiada za kontakt z mediami czy mieszkańcami? Kilka zdań napisać nie mogą? Nieraz wystarczy nawet suchy komunikat, ale jest już jakiś kontakt urząd-mieszkańcy (przykład powiatu gliwickiego).

Najbardziej denerwująca jest kompletna zasłona na oczach - udają, że my nie istniejemy. A może nie udają, bo nikt tu nie zagląda gdyż po prostu nie potrafią obsługiwać, lub nie mają potrzeby - nie interesuje ich to? Dontknow

Gdybym był prezydentem lub nawet nie - zwykłym urzędnikiem, który pracuje z powołania (jest zaangażowany w sprawy miasta), nie mógłbym niektórych postów z forum zignorować, gdybym wiedział, że dyskutant mówi bzdury, nie mógłbym obojętnie milczeć - musiałbym zareagować, bo nie dawałoby mi to spokoju. Niesamowite, żeby tylu pracowników UM i innych instytucji samorządowych było tak głuchych i podobnie nie czuło. D'oh! Może jest jakieś wewnętrzne zarządzenie, że nikt oficjalnie nie może zabrać głosu na tym "nielicencjonowanym" medium, które nie jest pod ich kontrolą.

Miasto szczyci się tytułem "Przejrzysta gminia". I ja jako mieszkaniec też cieszę, bo naprawdę widać bardzo duże zmiany w obsłudze (na lepsze), ale miasto powinno również być PRZYJAZNE, OTWARTE i NOWOCZESNE Violent

W każdym razie na pewno nawet mała reakcja na forum wymaga wysiłku. A jeżeli nikt z całego urzędu nie jest w stanie wklepać do BIP-u informacji, które powinny się pojawić już kilka miesięcy temu (obowiązek wynikający z przepisów), a nadal ich nie ma, to o czym my mówimy??? Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo celnie, bananek. A istota sprawy jest taka, że tu nie chodzi o ich (władzy) dobrą wolę - uprzejmość, kulturę, nowoczesność, otwartość itd. tylko o psi obowiązek, bo oni - za to permanentne lekceważenie nas i np. nieuzupełnianie BIP - biorą permanentnie całkiem realne pieniądze. I to jest właśnie oburzające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2363
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
np. nieuzupełnianie BIP - biorą permanentnie całkiem realne pieniądze. I to jest właśnie oburzające.



akurat jeśli chodzi o tą sprawę to bym polemizował...
nikt nie dostaje dodatkowej kasy za uzupełnianie BIP... nie wiem skąd te informacje...

natomiast faktem pozostaje, że niewiele obchodzi jakieś tam forum samą górę... i wątpie czy tu wogóle zaglądają...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvardy napisał:
akurat jeśli chodzi o tą sprawę to bym polemizował...
nikt nie dostaje dodatkowej kasy za uzupełnianie BIP... nie wiem skąd te informacje...


Nie wydaje mi się ze zbierają kokosy za wypełnianie BIPu. Natomiast wiem że wypełnianie BIPu należy do czyjegoś obowiązku i powinien być na bierząco aktualizowany.

Nie ma sesnu stawiania BIPu na serwerze skoro nikt o niego nie dba.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Beautiful_Picture



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 20
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze bardzo gratuluje Panu Markowi...jest to nie lada wyczyn zrobić stronę która będzie miała sens i stanie się portalem miasta. Jeszcze raz gratuluje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2363
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
tvardy napisał:
akurat jeśli chodzi o tą sprawę to bym polemizował...
nikt nie dostaje dodatkowej kasy za uzupełnianie BIP... nie wiem skąd te informacje...


Nie wydaje mi się ze zbierają kokosy za wypełnianie BIPu. Natomiast wiem że wypełnianie BIPu należy do czyjegoś obowiązku i powinien być na bierząco aktualizowany.


nie ma za to żadnych dodatkowych gratyfikacji - na 100%
ale jeśli chodzi o obowiązek... to co innego...
patrycju5z napisał:

Nie ma sesnu stawiania BIPu na serwerze skoro nikt o niego nie dba.


ano dokładnie... strona BIP nie stoi na serwerze w UMie
a na serwerach w centrum HOGA
a to ze względu na wymagania jakie są stawiane przez ustawę o BIP
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> O stronie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka