Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki film polecacie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Pią Lut 10, 2012 9:21 pm    Temat postu: Jaki film polecacie? Odpowiedz z cytatem

Polecam:
Sobowtór Diabła / The Devils Double



Produkcja......: Belgia,Holandia,
Gatunek........: Dramat,Thriller,Akcja,
Premiera.......: 2011-01-22 (Świat)
Reżyseria......: Lee Tamahori,
Scenariusz.....: Michael Thomas,
Ocena..........: 7,2/10 (1288 vote)
Obsada.........: Dominic Cooper, Ludivine Sagnier, Raad Rawi, Mem Ferda,
Khalid Laith, Pano Masti, Nasser Memarzia, Philip Quast,
Selva Rasalingam, Mark Mifsud,

OPIS:
Jest rok 1987, Bagdad to plac zabaw dla bogaczy, gdzie wszystko ma swoją cenę, gdzie zakorzeniona jest zdrada i korupcja. Gdy do pałacu Saddama zostaje wezwany porucznik Latif Yahia (Dominic Cooper) - dostaje on ultimatum: jeśli nie stanie się dublerem syna Hussaina - jego rodzina zginie. Rozpoczyna więc swą podróż jako jeden z najpotężniejszych i najbardziej znienawidzonych. Uczy się mówić, chodzić i wyglądać jak Uday Hussain. Doświadcza jego świata: szybkich samochodów, niekończącej się forsy, łatwych kobiet. Jednak przymusowa egzystencja nie trwa długo...


WIDZIAŁEŚ DOBRY FILM? NAPISZ TYTUŁ, KRÓTKI OPIS
PROSZĘ NIE KOMENTOWAĆ FILMÓW ADMINISTRACJE PROSZĘ O USUWANIE KOMENTARZY. TYLKO TYTUŁ I OPIS NIC WIĘCEJ!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lut 10, 2012 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

60 sekund

czas trwania: 1 godz. 57 min.
gatunek: Sensacyjny
premiera: 30 czerwca 2000 (Polska) 5 czerwca 2000 (Świat) (więcej...)
produkcja: USA
reżyseria: Dominic Sena
scenariusz: Scott Rosenberg

Memphis Raines (Nicolas Cage) był niegdyś profesjonalnym złodziejem samochodów. Porzucił ów niecny proceder wiele lat temu. Niestety, w jego ślady poszedł brat - Kip, narażając się mafii. Kip i Memphis wraz ze swoją grupą przyjaciół mają tydzień na dostarczenie 50 samochodów. Od tej pory rozpoczyna się wyścig z czasem. Przeciw sobie nasza grupa ma zabezpieczenia, mafię oraz policję i za sobą praktykę i doświadczenie.

Świetny film, widziałem go z 40 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renatka33



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 401
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lut 10, 2012 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam ostatnio na polskim 'Pokaż kotku co masz w środku",jest tak durnowato kiczowaty i przesadzony że można uśmiać się setnie a że to komedia to chyba o to właśnie twórcom chodziło.


Byłam również na"W ciemności"Agnieszki Holland-hm...mam trochę mieszane uczucia,w sumie film ciekawy ale nieco przydługi jak gdyby rozwleczony,najlepiej samemu obejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pią Lut 10, 2012 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Gran Torino (2008) z Clintem Eastwoodem.
http://www.filmweb.pl/film/Gran+Torino-2008-476580
Cytat:
Walt Kowalski, weteran wojny w Korei i zapiekły rasista z krwi i kości o stalowej woli, żyjący w świecie, który nieustannie ulega zmianom, zostaje zmuszony przez sąsiadów-imigrantów, którzy wraz ze swoją rodziną wprowadzili się po sąsiedzku, do trudnej konfrontacji z własnymi zadawnionymi uprzedzeniami. A wszystko zacznie się od klasycznego samochodu Kowalskiego - Gran Torino z 1972 roku.


Głównie z uwagi na genialne dialogi (riposty Clinta bezbłędne) i niepoprawność polityczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konri



Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 94

PostWysłany: Sob Lut 11, 2012 2:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może by zawęzić kręg poszukiwań.Filmów jest mnóstwo tych dobrych i kiczowatych..

Proponuje nowe najnowsze

ostatnio oglądałem moneyball całkiem niezły moja ocena to 8/10

http://www.filmweb.pl/film/Moneyball-2011-490838
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sob Lut 11, 2012 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowiek na krawędzi

czas trwania: 1 godz. 42 min.
gatunek: Kryminał, Thriller
premiera: 27 stycznia 2012 (Polska)
produkcja: USA

opis:
Jest wczesny poranek w samym sercu Nowego Jorku. W położonym na 21 piętrze oknie luksusowego hotelu pojawia się mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że zamierza popełnić samobójstwo. Gdy na miejscu zjawia się policja, mężczyzna oświadcza, że będzie rozmawiał tylko z wybraną negocjatorką. Tymczasem w położonym po sąsiedzku budynku Nowojorskiej Giełdy Diamentów niezauważona przez nikogo dwójka włamywaczy zmierza po bezcenny diament. Kim jest mężczyzna szykujący się do skoku? Czy łączy go coś z włamywaczami? Dlaczego kilku wysoko postawionych policjantów wpada w panikę po odkryciu tożsamości samobójcy? Wkrótce okaże się, że wszyscy łącznie ze zgromadzonymi na ulicy gapiami są częścią misternego planu. A kto pociąga za sznurki? Człowiek na krawędzi


Polski zwiastun:
http://www.youtube.com/watch?v=Jm8aCU1z8Wc


coś od siebie.
Biorę to na klatę (jak ostatnio mawiał Donio Tusk) i możecie mi zaufać i wybrać się do kina na seans !
film jest fantastyczny. Jestem bardzo negatywnie nastawiony co do ostatnio pojawiających sie filmów, ale ten jest całkiem inny, trzyma w napięciu !
moja nota 8/10


seans tego filmu:
Cinema City (Gliwice)
godziny: 15:00 i 21:30
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maniek



Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 89
Skąd: Laboratorium

PostWysłany: Sob Lut 11, 2012 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:
Człowiek na krawędzi

czas trwania: 1 godz. 42 min.
gatunek: Kryminał, Thriller
premiera: 27 stycznia 2012 (Polska)
produkcja: USA

opis:
Jest wczesny poranek w samym sercu Nowego Jorku. W położonym na 21 piętrze oknie luksusowego hotelu pojawia się mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że zamierza popełnić samobójstwo. Gdy na miejscu zjawia się policja, mężczyzna oświadcza, że będzie rozmawiał tylko z wybraną negocjatorką. Tymczasem w położonym po sąsiedzku budynku Nowojorskiej Giełdy Diamentów niezauważona przez nikogo dwójka włamywaczy zmierza po bezcenny diament. Kim jest mężczyzna szykujący się do skoku? Czy łączy go coś z włamywaczami? Dlaczego kilku wysoko postawionych policjantów wpada w panikę po odkryciu tożsamości samobójcy? Wkrótce okaże się, że wszyscy łącznie ze zgromadzonymi na ulicy gapiami są częścią misternego planu. A kto pociąga za sznurki? Człowiek na krawędzi


Polski zwiastun:
http://www.youtube.com/watch?v=Jm8aCU1z8Wc


coś od siebie.
Biorę to na klatę (jak ostatnio mawiał Donio Tusk) i możecie mi zaufać i wybrać się do kina na seans !
film jest fantastyczny. Jestem bardzo negatywnie nastawiony co do ostatnio pojawiających sie filmów, ale ten jest całkiem inny, trzyma w napięciu !
moja nota 8/10


seans tego filmu:
Cinema City (Gliwice)
godziny: 15:00 i 21:30



Byłem 2 tygodnie temu na tym filmie Smile Również polecam Smile Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafalski36



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 110

PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.filmweb.pl/Skazani.Na.Shawshank
_________________
Nie straszny nam porażki smak, nie straszna forma zła! Jesteśmy zawsze wszędzie tam, gdzie zabrzański Górnik gra! lo lo lo lo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bracia Klitschko / Klitschko




Produkcja......: Niemcy,
Gatunek........: Biograficzny,Dokumentalny,Sportowy,
Premiera.......: 2011-04 (Świat) 2011-09-08 (Polska)
Reżyseria......: Sebastian Dehnhardt,
Scenariusz.....: Sebastian Dehnhardt,
Ocena..........: 8,0/10 (2595 vote)
Obsada.........: Vitali Klitschko, Wladimir Klitschko, Lamon Brewster, Chris Byrd,

OPIS:
Prawdziwa historia dwóch najbardziej znanych braci w świecie boksu : Vitalija i Wladimira Klitschko. Poznaj ich dzieciństwo spędzone na Ukrainie, w okolicy skażonych terenów Czarnobyla, pierwsze sukcesy, porażki i ciężką drogę do kariery w czasach rozpadu Związku Radzieckiego. Szansą na międzynarodową karierę była dla braci przeprowadzka na Zachód, gdzie pod okiem pierwszych, profesjonalnych trenerów Wladimir trafił do czołowych zawodników warszawskiej Gwardii. Pasmo największych sukcesów rozpoczyna się w 1996 roku pierwszą zawodową walką Vitalija i debiutem Wladimira na Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie


WIDZIAŁEŚ DOBRY FILM? NAPISZ TYTUŁ, KRÓTKI OPIS
PROSZĘ NIE KOMENTOWAĆ FILMÓW ADMINISTRACJE PROSZĘ O USUWANIE KOMENTARZY. TYLKO TYTUŁ I OPIS NIC WIĘCEJ!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pon Lut 13, 2012 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem




Produkcja......: USA
Gatunek........: Dramat
Premiera.......: 14 kwietnia 2000 (Polska) 8 grudnia 1999 (Świat)
Reżyseria......: Paul Thomas Anderson
Scenariusz.....: Paul Thomas Anderson
Ocena..........: 7,5/10 (17.639 vote)
Obsada.........: Juliane Moore, Wiliam H. Macy, Tom Cruise, John C. Railly,
Philip Seymour Hoffman, Philip Baker Hall


Cytat:
Prywatnie mój No.1 .............................. ..............
.............................. .......No I dostałem wreszcie do ręki ten film . Włączyłem i się nie zmęczyłem (187min) a wręcz mile zaskoczyłem. Sugerując sie obsadą (T.Cruise) możnaby pomyśleć że to kolejny film z cyklu dramatów amerykańskich za którymi nie przepadam, a które tradycyjnie już traktują monotematycznie o członku rodziny chorym na raka albo inną chorobę i o jej wpływie na życie postaci i jej rodziny. Taki wątek i w tym filmie się pojawił ale jest on tutaj gdzieś na uboczu. To jest bowiem film o życiu a nie o śmierci. Po jego obejżeniu, gwarantowana kilkugodzinna autorefleksja nad swoimi poczynaniami, a to jest w moim odczuciu wyznacznik dobrego kawałka kina.
Rewelacja jak na mój gust.
Ściągać,pożyczać,kupować - oglądać

10/10

_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cvaniaceq



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 127
Skąd: swiat i okolice

PostWysłany: Wto Lut 14, 2012 5:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



... wlasnie ogladnolem, polecam
ps. bardzo dobra muzyka


opis, stopklatka.pl:

"Opowieść o Driverze, chłopaku, który za dnia pracuje jako kaskader a nocami wynajmuje się jako kierowca gangsterów. Żyje, balansując na cienkiej granicy między rozsądkiem a brawurą. Do dnia, gdy pozna Irene i straci dla niej głowę. Nowa dziewczyna, wyglądająca jak anioł, rozpęta wokół niego prawdziwe piekło. "


Premiery
kino (Światowa): 20 maja 2011
kino (Polska): 16 września 2011, ITI Cinema, kopii: 61
kino (USA): 16 września 2011, FilmDistrict, kopii: 2886
DVD (Polska, sprzedaż): 19 stycznia 2012, TiM Film Studio
Blu-ray (Polska, sprzedaż): 19 stycznia 2012, TiM Film Studio
_________________
LEPIEJ WIDOCZNY - WIDOCZNIE LEPSZY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AMBASADOR11



Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 74
Skąd: Knurów-Gliwice

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio bardzo sie podobał taki film

"UWIKŁANIE"

Premiera: 3 czerwca 2011 (kino), 13 października 2011 (dvd)


Ekranizacja bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego. Tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale również z powodu łączącego ich w przeszłości romansu. Prokurator Szacka, prowadząc najtrudniejsze w swojej karierze śledztwo, dotknie historii, o których od lat krążą legendy, ale nikt nie spodziewał się, że mogą okazać się prawdą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AMBASADOR11



Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 74
Skąd: Knurów-Gliwice

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film pt "Dla Niej Wszystko" trzyma w napięciu do konca

premiera: 19 listopada 2010 (Polska) 2010-11-19 9 listopada 2010 Swiat

John Brennan (Russell Crowe) uważa swoje życie za doskonałe, dopóki jego żona, Laura (Elizabeth Banks) nie zostaje aresztowana za makabryczne morderstwo, którego twierdzi, że nie popełniła.Trzy dni przed wyrokiem John stara się zapobiec rozpadowi rodziny - wychowuje syna i wykłada na college'u, jednocześnie zbierając dowody, by udowodnić niewinność swojej żony. Po odrzuceniu ostatniej apelacji za jedyną szansę mężczyzna uważa ucieczkę Laury z więzienia. Szuka pomocy u doświadczonego uciekiniera (Liam Neeson), wkraczając w niezwykle niebezpieczny świat i ryzykując wszystko dla ukochanej kobiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AMBASADOR11



Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 74
Skąd: Knurów-Gliwice

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie najlepsza komedia jaka widziałem to KAC VEGAS pierwsza czesc ale film pt. ZANIM ODEJDĄ WODY też niczego sobie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AMBASADOR11



Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 74
Skąd: Knurów-Gliwice

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ktos nie widział filmu pt. "TELEFON" to także polecam

gatunek: Thriller
premiera: 27 czerwca 2003 (Polska) 2003-06-27 10 września 2002 (Świat




Główny bohater filmu - Stu, jest aroganckim bajerantem, który dzięki umiejętności manipulowania ludźmi, całkiem nieźle radzi sobie w życiu. Choć jest żonaty, nie przepuści szansy poderwania słodkiej kelnereczki, która marzy o tym, aby zostać aktorką. Codziennie o tej samej porze dzwoni do dziewczyny z budki telefonicznej, aby nie dowiedziała się o tym wścibska żona. Po jednej z tych rozmów odruchowo odbiera dzwoniący telefon. Jego rozmówca zabrania mu opuszczania budki pod karą śmierci. Siłą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka