Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Propozycja nowego dzia?u/folderu na forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raqoo

PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 11:30 am    Temat postu: Propozycja nowego dzia?u/folderu na forum Odpowiedz z cytatem

Witam

Na pocz?tek krótki wst?p. Ostatnio mia?em do?? ciekaw? rozmow? na temat zakupów ciuchów na sezon zimowy dla syna. Znajoma poinformowa?a mnie o bardzo ciekawych ofertach.

Chwil? pó?niej wpad?em na nast?puj?cy pomys?. Mo?e by tak za?o?y? temat przyklejony, dzia?/folder na forum z ciekawymi ofertami pod wzgl?dem cenowym i jako?ciowym. Prosz? o wypowiedzi. Dzia? móg?by si? nazywa? promocje. Nie mam na my?li kopiowania ofert z gazetek, lecz je?eli wpadliby?my na jaki? produkt w ciekawej cenie, mogliby?my si? podzieli? na forum t? informacj?.

Oczywiste jest, ?e sam pomys? wp?ynie pozytywnie na pozycje forum.

Ja mog? zacz?? tak? ofert?:

Real w 3 stawach:

Bajki na DVD Disneya w cenie 19,90. Mi?dzy innymi takie tytu?u: Wall-e. Ja kupi?em "101 Dalmaty?czyków". Moim zdaniem cena bardzo ciekawa a bajek Disneya to nie musz? reklamowa?.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
raqoo

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm dziwne, ?e niema odzewu czy?by osoby przegl?daj?ce forum korzysta?y wy??cznie z zakupów on-line Smile.

Na pewno s? w?ród nas ?owcy okazyjnych zakupów, zapraszam do ujawnienia si?.

Ewentualnie skrytykujcie Smile, byle konstruktywnie.
Powrót do góry
EwelinaKnw

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomys? dobry Very Happy Mnie tam si? podoba.

Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Móg?bym stworzy? taki temat w dziale wolna dyskusja i go przyklei? Smile chyba Admin nie mia?by nic przeciwko Wink

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja te? jestem za. Pomys? jest bardzo dobry Thumbsup
Mo?na taki temat za?o?y? w Poradniku
Powrót do góry
tvardy
Moderator

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Móg?bym stworzy? taki temat w dziale wolna dyskusja i go przyklei? Smile chyba Admin nie mia?by nic przeciwko Wink

Sam podwieszony w?tek to troch? kicha... ci??ko b?dzie nad nim panowa?. Mo?e lepiej zrobi? w HydeParku dodatkowy dzia?... ale trzeba by go te? pilnowa?, ?eby nie by?o zb?dnych dyskusji...

Powrót do góry
raqoo

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pisze Tvardy mo?e przemy?le? jego pomys?. Poniewa? przyklejony w?tek jest ci??ko przegl?da?. Ja mam takie odczucia przynajmniej po w?tku rowerowym. Przeszukiwanie wg du?ej ilo?ci wpisów jest te? ma?o interesuj?ca. W dodatku mo?na by usuwa? wpisy gdy okazja przestanie by? okazj?.

Oczywi?cie dzi?kuj? za dobr? wole i przycholno?? lukas2401, wazelina dla moda musi by? Smile.

Pozdrawiam
Powrót do góry
patrycju5z

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Srednio w kazdym dniu w dziale ogloszenia pojawia sie 5 ogloszen z kosmetykami od konsultantek pewnych firm kosmetycznych. W jaki sposob temat z promocjami bedzie chroniony przed takimi atakami ? :p pytanie do kolegow modów
tvardy
Moderator

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
Srednio w kazdym dniu w dziale ogloszenia pojawia sie 5 ogloszen z kosmetykami od konsultantek pewnych firm kosmetycznych. W jaki sposob temat z promocjami bedzie chroniony przed takimi atakami ? :p pytanie do kolegow modów

Je?eli jasno to nie zostanie powiedziane jako zabronione to maj? prawo. Chyba, ?e zostanie zabronione i moderatorzy b?d? mogli wysy?a? na ban-anowe wakacje... wtedy b?dzie troch? ?atwiej i skuteczniej

Powrót do góry
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chcia?em by? taki dobry i ju? stworzy?em taki temat w dziale Wolna Dyskusja Wink zreszt? jakby co to b?dzie go mo?na usun??. Stworzenie nowego dzia?u to raczej pro?ba do Admina Smile ja osobi?cie zakaza?bym umieszczania ofert typu Avon, Oriflame itp
Co do przegl?dania wpisów to w?tpi?, ?eby a? tak du?o ludzi wpisywa?o ciekawe oferty. Poza tym je?li towar jest w promocji to najwy?ej 2 tygodnie, a nie pó? roku, wi?c ja nie widz? w tym a? tak du?ego problemu, ale to nie ja decyduj? przecie? Razz

Ostatnio zmieniony przez lukas2401 dnia Wto Lis 17, 2009 1:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
raqoo

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardziej chodzi?o o promocje w stylu okazyjnych cen, jako?ci produktu. Og?oszenia gazetkowe s? ogólno-dost?pne w moim przekonaniu wi?c powtarzanie takich informacji mija si? z celem.

Je?eli by?a potrzebna pomoc w moderce nad tym tematem s?u?? swoj? osob?.

Tak dla przyk?adu podana okazja nabycia filmów dvd disneya dotyczy konkretnego Real'a i to jest moim zdaniem okazja cenowa, która powinna si? znale?? w nowo tworzonym dziale.

Update:

Czy Admin si? wypowie?
Powrót do góry
Admin
Administrator

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:

lukas2401 napisał:
A ja chcia?em by? taki dobry i ju? stworzy?em taki temat w dziale Wolna Dyskusja Wink zreszt? jakby co to b?dzie go mo?na usun??. Stworzenie nowego dzia?u to raczej pro?ba do Admina Smile ja osobi?cie zakaza?bym umieszczania ofert typu Avon, Oriflame itp
Co do przegl?dania wpisów to w?tpi?, ?eby a? tak du?o ludzi wpisywa?o ciekawe oferty. Poza tym je?li towar jest w promocji to najwy?ej 2 tygodnie, a nie pó? roku, wi?c ja nie widz? w tym a? tak du?ego problemu, ale to nie ja decyduj? przecie? Razz

Szczerze mówi?c to mi ten pomys? "nie le?y" i to tylko z jednego prozaicznego powodu, o którym napisa? Patrycju5z. A nie chce mi si? pisa? regulaminów, których i tak wi?kszo?? nie czyta. Obawiam si?, ?e temat stanie si? furtk? do zamieszczania wszelakich ofert/reklam, które z za?o?enia nie s? dozwolone w Og?oszeniach. Ale ?eby nie by?o, ?e marudz? to na razie (na prób?) zostawmy ten w?tek, który za?o?y? lukas2401 i zobaczmy jak si? b?dzie rozwija?. Przepinam jednak go do Poradnika.

A tak przy okazji, uwaga dot. dzia?u Poradnik - ma on dotyczy? tematów zwi?zanych z Knurowem i okolic?, wi?c porady typu: jak wypra? kanap? czy jaki kupi? kabel do TV to si? nadaje do dzia?u Wolna dyskusja, bo nie ma to nic wspólnego z miastem.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
1964

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle tak samo jak Admin
Powrót do góry
remik19

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i powsta? folder "Promocje" Smile
Powrót do góry
raqoo

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi?kuj?.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: