Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Posty nie na temat

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 6:38 pm    Temat postu: Posty nie na temat Odpowiedz z cytatem

Wszystkie posty nie na temat s? po prostu usuwane. Proste i logiczne. Kto? mo?e mówi?, ?e cenzura itp., jednak gdy posty nie by?y usuwane to od razu by?y g?osy "gdzie jest admin?". Ja osobi?cie nie mam czasu na podchody - post nie na temat = USUWAM. Je?li kto? ma jakiekolwiek w?tpliwo?ci zapraszam na PW.

P.S. Je?li kto? chce pogada? na byle jaki temat, niech za?o?y temat w dziale wolna dyskusja brzmi?cy np "o wszystkim i o niczym". Tam b?dziecie mogli sobie pisa? o czym tylko chcecie.

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
raqoo

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 10:09 pm    Temat postu: Re: Posty nie na temat Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Wszystkie posty nie na temat s? po prostu usuwane. Proste i logiczne. Kto? mo?e mówi?, ?e cenzura itp., jednak gdy posty nie by?y usuwane to od razu by?y g?osy "gdzie jest admin?". Ja osobi?cie nie mam czasu na podchody - post nie na temat = USUWAM. Je?li kto? ma jakiekolwiek w?tpliwo?ci zapraszam na PW.

P.S. Je?li kto? chce pogada? na byle jaki temat, niech za?o?y temat w dziale wolna dyskusja brzmi?cy np "o wszystkim i o niczym". Tam b?dziecie mogli sobie pisa? o czym tylko chcecie.

Ja i my?l? ?e chrobryjan te?, napiszemy pod tym "Amen".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 1:57 am    Temat postu: Re: Posty nie na temat Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Wszystkie posty nie na temat s? po prostu usuwane. Proste i logiczne. Kto? mo?e mówi?, ?e cenzura itp.

Ale zawsze powinno si? zaznacza? ocenzurowane miejsce i w miar? mo?liwo?ci chocia? skrótowo poda? podstaw?/przyczyn? usuni?cia postu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 9:02 am    Temat postu: Re: Posty nie na temat Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
lukas2401 napisał:
Wszystkie posty nie na temat s? po prostu usuwane. Proste i logiczne. Kto? mo?e mówi?, ?e cenzura itp.

Ale zawsze powinno si? zaznacza? ocenzurowane miejsce i w miar? mo?liwo?ci chocia? skrótowo poda? podstaw?/przyczyn? usuni?cia postu.

W tej wersji PHPBB nie ma opcji komentarza usuni?tych postów, do tego s?u?y hack do phpbb lecz trzeba go doda? standard tego nie posiada
Powrót do góry
tvardy
Moderator

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 9:54 am    Temat postu: Re: Posty nie na temat Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
lukas2401 napisał:

do czasu zmiany forum nie b?dzie to mo?liwe

Powrót do góry
LeBoucher

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie mo?naby, zamiast usuwa? ca?ego posta, usuwa? tylko tre?? a w jej miejsce wpisywa? powód usuni?cia? Takie rozwi?zanie by?oby wed?ug mnie korzystne równie? dla moderatorów, bo teraz niektórzy "winowajcy" p?acz? na forum, ?e kto? im kasuje wszystkie posty za niewinno??.
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeBoucher napisał:
A nie mo?naby, zamiast usuwa? ca?ego posta, usuwa? tylko tre?? a w jej miejsce wpisywa? powód usuni?cia? Takie rozwi?zanie by?oby wed?ug mnie korzystne równie? dla moderatorów, bo teraz niektórzy "winowajcy" p?acz? na forum, ?e kto? im kasuje wszystkie posty za niewinno??.

To wyobra? sobie ile wczoraj by?oby z tym roboty. Takie "akcje" widz? s? coraz cz?stsze. A nie ka?dy ma czas, ?eby siedzie? 24h na forum Wink
Odno?nie tego, ?e to niby ta sama osoba to s? to tylko podejrzenia niektórych osób niepoparte ?adnymi faktami Smile
Szkoda, ?e w tej wersji forum nie ma przy ka?dym u?ytkowniku ilo?ci ostrze?e?. 3 ostrze?enia = BAN.
Moderator

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
LeBoucher napisał:

To wyobra? sobie ile wczoraj by?oby z tym roboty. Takie "akcje" widz? s? coraz cz?stsze. A nie ka?dy ma czas, ?eby siedzie? 24h na forum Wink
Odno?nie tego, ?e to niby ta sama osoba to s? to tylko podejrzenia niektórych osób niepoparte ?adnymi faktami Smile
Szkoda, ?e w tej wersji forum nie ma przy ka?dym u?ytkowniku ilo?ci ostrze?e?. 3 ostrze?enia = BAN.

Nie tylko tego brakuje... ale przede wszystkim mo?liwo?ci sprawdzenia usera pod k?tem IP itp...

Powrót do góry
Admin
Administrator

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By? mo?e niektórzy maj? jaki? "siódmy zmys?" i ostatnio potrafi? przewidzie? kiedy admina nie ma na forum. Wtedy ruszaj? do boju...

Prawdziwy troll zdarza si? rzadko. Moderator robi? co móg?, czyli usuwa? posty. M?czy? si? do czasu, gdy mo?na by?o zastosowa? ostateczne rozwi?zanie*. Niestety, mia? du?o pracy i to nie g?ównie przez ww. specyficznego osobnika ?wiata wirtualnego, ale z uwagi na drug? "rabacj?", czyli uaktywnienie si? identycznej grupy u?ytkowników jak ostatnio. Opcja zerowa mo?e by? tylko raz Speak to the hand

Tym razem "pro?ba" o odpoczynek jest masowa i prosz? nie oczekiwa? korespondencji wyja?niaj?cej. Je?eli kto? nie rozumie dlaczego, to ju? z nieodleg?ego do?wiadczenia wiem, ?e nawet d?ugie e-maile nie pomog?. Okres oko?o?wi?teczny to czas do refleksji i spokoju.

PS. Zgodnie z tym co wielokrotnie pisa?em, nie dyskutuj? publicznie o konkretnych u?ytkownikach, ich zachowaniu, ocenie itp. St?d tradycyjna dyskusja, która zesz?a w tym temacie na "ad personam" nie mog?a si? osta?.

* Nadal s? tacy, którzy oczekuj? natychmiastowej (wr?cz automatycznej) "reakcji" nie rozumiej?c, ?e nikt normalny nie mo?e by? on-line 24h/dob?, nawet jak si? prowadzi interaktywny serwis internetowy.

Przydatne motta (z serii: stare, znane a jak?e - jak si? okazuje - prawdziwe):
Kto ma mi?kkie serce ten musi mie? tward?....
Wi?kszym b??dem, ni? zrobienie czego? ?le, jest b??d zaniechania
Lepiej z m?drym zgubi? ni? z g?upim znale??
Nie dyskutuj z deb.ilem: najpierw sprowadzi ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem
Z?odziej jak ucieka najcz??ciej wo?a "?apa? z?odzieja"
Na napraw? b??dów nigdy nie jest za pó?no
Tam, gdzie brak argumentów, zostaj? emocje i inwektywy

+ bonus (antymotto "na Admina") z mojej ostatnio otrzymanej prywatnej korespondencji:
S? ludzie, których uprzejmo?? gorsza jest od bezczelno?ci
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: