Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tematy polityczne i światopoglądowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szpitalniak napisał:
Krok 1 ostrzezenie,2 ostrzezenie,3 ban


No tu już by Ciebie tutaj nie było i wielu innych Smile

Zdecydowanie działamy łagodniej (w zamyśle teoretycznym: pierwszy ban na tydzień, kolejny na dłużej, ostatni na zawsze, jak ktoś zrozumie i poprosi to odwieszamy), ale może masz rację, trzeba OSTRO i ZDECYDOWANIE. Tylko mi się liczniki ostrzeżeń zacinają. Jest na to sposób (była o tym mowa), modyfikacja wersji forum, nowa ma takie bajery jak publiczne przydzielanie ostrzeżeń (nie trzeba liczyć w głowie). Już widzę ten wysyp oburzeń, od tych co zobaczą naocznie "że zwiększył mu się licznik": "a ja za co"?


PS. Ostrzeżenia, bany to tylko system kar, najprostsza, techniczna sprawa, a najtrudniejsze to w tym wszystkich to te reguły do oceny. Papier czy plik jest cierpliwy, dopóki nie mamy do czynienia z materią ludzką - zawsze wtedy najbardziej obiektywna ze strony oceniającego staje się subiektywną dla ocenianego.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Lis 29, 2011 12:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety byłoby wtedy dużo pretensji. Jeszcze doszłoby "czemu tylko ja ? przecież on też pisał nie na temat" itp itd
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochany Adminie pewnie, że będą oburzenia bo przecież widać tutaj jednostronność... Jedni dostaną ostrzeżenia drudzy nie bo umiejętnie potrafią pisać tak aby innych krew zalewała omijając regulamin...

Piszesz o banie na tydzień a mnie usunąłeś od razu.... Temat gdzie napisałem litanię jakoś omijasz... najlepiej jak sprawa ucichnie...

Ja Cię rozumiem bo sam prowadzę forum i nie jest to prosta sprawa... Ale bądź sprawiedliwy i traktuj ludzi równo... Jak już kogoś wywalasz to mu o tym chociaż powiedz....
Nie będę polemizował czy powinienem lecieć czy nie bo to Twoje forum i Twoja sprawa...
Ale raczej wyrzuca się osoby które psują atmosferę na forum a nie te którym się to udziela... Taka praktyka chyba jest na każdym forum...

Też jestem za ostrzeżeniami. U mnie jest ich 6 i są widoczne... Jak komuś zależy na tym aby być na forum to uwierz mi, że dwa ostrzeżenia wystarczą, a jak komuś nie zależy to od razu załapie 6....

Z mojej strony tyle.
Liczę na to że dasz radę, bo to forum naprawdę jest fajne i fajni ludzie tutaj piszą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:
(w zamyśle teoretycznym: pierwszy ban na tydzień, kolejny na dłużej, ostatni na zawsze, jak ktoś zrozumie i poprosi to odwieszamy)

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu forumowicze podlegają dwóm rodzajom kar:

- ostrzeżenie – przy nieznacznym naruszeniu regulaminu;
- ban – za rażące naruszenie regulaminu lub za otrzymanie łącznie 3 ostrzeżeń.

2. Ostrzeżenia ściągane są automatycznie po 60 dniach, licząc od daty otrzymania ostrzeżenia. Ostrzeżenia ściągane są pojedynczo.

3. Długość bana jest zależna od tego, który to ban danego użytkownika. Czas trwania bana oblicza się ze wzoru: x * 21 dni, gdzie x to numer bana.

4. Po banie użytkownik "powraca" na forum z dwoma ostrzeżeniami (bez najstarszego wg daty otrzymania ostrzeżenia).

5. Decyzje grupy administracyjno-moderatorskiej są nieodwołalne.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze proponuję pkt. 6. Nie politykować na forum. Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka