Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cyfra+, N czy Cyfrowy Polsat?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julkaaa



Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 27

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 11:06 pm    Temat postu: Cyfra+, N czy Cyfrowy Polsat? Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam to :

PO PROSTU KRÓTKA PIŁKA. PRZECIEŻ TO ENKA NARZUCA WAM NOWE PRAWA I DYKTUJE NOWE WARUNKI NIEZGODNE Z WCZEŚNIEJSZĄ UMOWĄ

Andrzej W………………………….. Konin, dn. 04. 04.2013
62-510 Konin
Ul. Eneya 78
Tel. kom. 662…

Do:

ITI Neovision Sp. z o.o.

Ul. Josepha
Conrada 37
31-357 Kraków


Ze względu na nowe warunki odbioru sygnału cyfrowego, które Wasza Firma mi zaproponowała i zerwanie
ze mną wcześniejszej umowy, rezygnuję z Waszych usług .

Oferta platformy nc+, nie spełnia moich oczekiwań w najmniejszym nawet stopniu, zatem niniejszym listem wyrażam swoją dezaprobatę.

Pod wyżej wymienionym numerem telefonicznym, oczekuję wiadomości na temat zwrotu Waszego dekodera satelitarnego.

Nr dekodera cyfrowego…
Numer karty dekodującej…

Andrzej W..........
(można dodać - w związku z wyłączeniem kanału Wojna i Pokój, a inni z powody wyłączenia n-premium}
_________________
Julkaaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tulipanek napisał:
dowiedziałam się w momencie otrzymania nowego rachunku i było za późno żeby coś zrobić)

Rodzice nie dostali żadnego pisma (na razie), z racji wieku nie korzystają z internetu więc o całej "zawierusze" nie mają pojęcia. Wielce prawdopodobne że od następnego miesiąca będą mieć większy rachunek, a będą płacić starą wysokość rachunku (zgodnie z warunkami umowy zawartej pomiędzy rodzicami a C+). Z czasem debet będzie się powiększał i nastąpi "wyłączenie" sygnału do momentu uregulowania zaległości. W związku z tym że rachunki będą opłacane zgodnie z warunkami umowy, a ona nie będzie realizowana będę zmuszony zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa na podstawie artykułu 286 k.k.

Ja już złożyłem wypowiedzenie w marcu (koniec umowy) dziś będę w salonie nC+ i będę chciał potwierdzenia "zaksięgowania" wypowiedzenia. Następnie złoże reklamację za kwiecień w sprawie ceny abonamentu gdyż dostaje towar nie zgodny z umową.

Oni nas traktują jak gówno, pora się odwdzięczyć.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frolikos



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 151
Skąd: z zaświatów

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już dawno traktują wszystkich jak gówno od 94' począwszy od KANAŁ+ Wizja TV, Polszmat na N-ce Pence kończąc. A teraz po fuzji CN+ to francuzi abonentów do cna ***ą Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amonbast



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 267

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie można zdać tuner z n-ki?
_________________
czas to zegar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Absolwent



Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 26
Skąd: WPII

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lucjanszolajski napisał:
tulipanek napisał:
dowiedziałam się w momencie otrzymania nowego rachunku i było za późno żeby coś zrobić)

Rodzice nie dostali żadnego pisma (na razie), z racji wieku nie korzystają z internetu więc o całej "zawierusze" nie mają pojęcia. Wielce prawdopodobne że od następnego miesiąca będą mieć większy rachunek, a będą płacić starą wysokość rachunku (zgodnie z warunkami umowy zawartej pomiędzy rodzicami a C+). Z czasem debet będzie się powiększał i nastąpi "wyłączenie" sygnału do momentu uregulowania zaległości. W związku z tym że rachunki będą opłacane zgodnie z warunkami umowy, a ona nie będzie realizowana będę zmuszony zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa na podstawie artykułu 286 k.k.

Ja już złożyłem wypowiedzenie w marcu (koniec umowy) dziś będę w salonie nC+ i będę chciał potwierdzenia "zaksięgowania" wypowiedzenia. Następnie złoże reklamację za kwiecień w sprawie ceny abonamentu gdyż dostaje towar nie zgodny z umową.

Oni nas traktują jak gówno, pora się odwdzięczyć.


Przy wysyłaniu wypowiedzenia umowy zawsze warto wysłać list z potwierdzeniem doręczenia bo usługodawcy mają wielki dar w gubieniu różnych listów, zwłaszcza tych niekorzystnych dla nich i łatwo mogą się wymigać w sposób taki, że to poczta polska lub inna firma nie doręczyła do nich listu i w związku z tym oni żadnego wypowiedzenia nie dostali, a jak wyślesz z potwierdzeniem to po paru dniach do skrzynki dostajesz kwitek z potwierdzeniem, że otrzymali wypowiedzenie, ja już raz tak miałem, że c+ długo mówiła, że wypowiedzenie nie doszło do nich i jestem dalej ich abonentem, a jak im pokazałem potwierdzenie doręczenia to nagle sobie przypomnieli, że jednak takie pismo dostali, sytuacja z 2011 r.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolwent napisał:
lucjanszolajski napisał:
tulipanek napisał:
dowiedziałam się w momencie otrzymania nowego rachunku i było za późno żeby coś zrobić)

Rodzice nie dostali żadnego pisma (na razie), z racji wieku nie korzystają z internetu więc o całej "zawierusze" nie mają pojęcia. Wielce prawdopodobne że od następnego miesiąca będą mieć większy rachunek, a będą płacić starą wysokość rachunku (zgodnie z warunkami umowy zawartej pomiędzy rodzicami a C+). Z czasem debet będzie się powiększał i nastąpi "wyłączenie" sygnału do momentu uregulowania zaległości. W związku z tym że rachunki będą opłacane zgodnie z warunkami umowy, a ona nie będzie realizowana będę zmuszony zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa na podstawie artykułu 286 k.k.

Ja już złożyłem wypowiedzenie w marcu (koniec umowy) dziś będę w salonie nC+ i będę chciał potwierdzenia "zaksięgowania" wypowiedzenia. Następnie złoże reklamację za kwiecień w sprawie ceny abonamentu gdyż dostaje towar nie zgodny z umową.

Oni nas traktują jak gówno, pora się odwdzięczyć.


Przy wysyłaniu wypowiedzenia umowy zawsze warto wysłać list z potwierdzeniem doręczenia bo usługodawcy mają wielki dar w gubieniu różnych listów, zwłaszcza tych niekorzystnych dla nich i łatwo mogą się wymigać w sposób taki, że to poczta polska lub inna firma nie doręczyła do nich listu i w związku z tym oni żadnego wypowiedzenia nie dostali, a jak wyślesz z potwierdzeniem to po paru dniach do skrzynki dostajesz kwitek z potwierdzeniem, że otrzymali wypowiedzenie, ja już raz tak miałem, że c+ długo mówiła, że wypowiedzenie nie doszło do nich i jestem dalej ich abonentem, a jak im pokazałem potwierdzenie doręczenia to nagle sobie przypomnieli, że jednak takie pismo dostali, sytuacja z 2011 r.


Bez PO też się można dowiedzieć, czy list został odebrany.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ffranc



Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 11:43 am    Temat postu: nc+ Odpowiedz z cytatem

Tunery z -n, czy -c+, można zdać w Gliwicach na Daszyńskiego z Kościuszki za szpitalem na światłach w prawo i jakieś 200m po lewej stronie jest salon ANTENY GLIWICE. ALE TUNER ODDASZ DOPIERO JAK W SYTEMIE BĘDĄ MIEĆ NOTE O ROZWIĄZANIU UMOWY. Wypowiedzenie umowy z C+ trzeba wysłać poleconym nikt nie przyjmuje w punkcie obsługi klienta nawet stare punkty CYFRA+ nie przyjmują wypowiedzenia C+, ale co dziwne -eNKE można odmówić. Drugi punkt jest w FORUM w Gliwicach o innych nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 11:46 am    Temat postu: Re: nc+ Odpowiedz z cytatem

ffranc napisał:
Tunery z -n, czy -c+, można zdać w Gliwicach na Daszyńskiego z Kościuszki za szpitalem na światłach w prawo i jakieś 200m po lewej stronie jest salon ANTENY GLIWICE. ALE TUNER ODDASZ DOPIERO JAK W SYTEMIE BĘDĄ MIEĆ NOTE O ROZWIĄZANIU UMOWY. Wypowiedzenie umowy z C+ trzeba wysłać poleconym nikt nie przyjmuje w punkcie obsługi klienta nawet stare punkty CYFRA+ nie przyjmują wypowiedzenia C+, ale co dziwne -eNKE można odmówić. Drugi punkt jest w FORUM w Gliwicach o innych nie wiem.


W Forum można składać rezygnacje.
http://wypowiedzenia.antyncplus.pl/#nclisthandler
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ffranc



Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 1:29 pm    Temat postu: nc+ Odpowiedz z cytatem

Ja byłem w środę i jako abonent C+ /po 40-stu min. stania/ dostałem adres na który mam wysłać rezygnację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 1:39 pm    Temat postu: Re: nc+ Odpowiedz z cytatem

ffranc napisał:
Ja byłem w środę i jako abonent C+ /po 40-stu min. stania/ dostałem adres na który mam wysłać rezygnację.


Bez stania mam adres Wink
http://wypowiedzenia.antyncplus.pl/#nclisthandler
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malybrat



Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 50

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypowiedzenie z N
Knurów K.Wielkiego 20
info od konsultanta po rozmowie o przedłużeniu...
w tym tygodniu pójdę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzejszop



Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 12

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam stronę

https://www.facebook.com/antyncplus


pozdr.andrzej
_________________
Andrzej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś podobnego też:
http://ncplus-forum.pl/viewtopic.php?f=11&t=570
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=J1usFIEk2I4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ess



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 16

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malybrat napisał:
wypowiedzenie z N
Knurów K.Wielkiego 20
info od konsultanta po rozmowie o przedłużeniu...
w tym tygodniu pójdę


i jak z tym wypowiedzeniem ??

Można bez problemu złożyć na Kazimierza ? (salon Play?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka