Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cyfra+, N czy Cyfrowy Polsat?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
keczu78



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 425
Skąd: Knurow-Mieszka I

PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam N-tv polecam co jakiś czas dochodzą nowe programy w HD bez dopłaty Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
renatka33



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 401
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 14, 2011 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również mamy N,mąż maniak sportu jest zadowolony(wcześniej mieliśmy Cyfrę i była taka sobie),ja również znajdę zawsze coś dla siebie i dla dzieci też jest w czym wybierać.Sporo moich znajomych ma N i jeszcze nie słyszałam by ktoś narzekał na ofertę programową a ciągle dokładają nam coś nowego również w HD.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

renatka33 napisał:
My również mamy N,mąż maniak sportu jest zadowolony(wcześniej mieliśmy Cyfrę i była taka sobie),ja również znajdę zawsze coś dla siebie i dla dzieci też jest w czym wybierać.Sporo moich znajomych ma N i jeszcze nie słyszałam by ktoś narzekał na ofertę programową a ciągle dokładają nam coś nowego również w HD.

No zależy też jakiego sportu, bo jak piłka nożna to z przejścia z C+ do N nie może być zadowolony - nie ma takiej możliwości.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CZECHO



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 194

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

keczu78 napisał:
Mam N-tv polecam co jakiś czas dochodzą nowe programy w HD bez dopłaty Thumbsup


Bez przesady . C+ ma 32 kanały w hd i niestety bije wszystkich na głowę z ofertą . N i tak już przechodzi we władanie canal + .
Jeśli chodzi o sport tyo nie wiem kto może być zadowolony z N bo tam ani piłki ani boksu ,więc z czego mąż jest zadowolony nie rozumiem ??
Ja mam C+ po przejściach z Polsatem i N zostaje przy nim jak narazie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
glazio



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 156

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZECHO napisał:

Ja mam C+ po przejściach z Polsatem i N zostaje przy nim jak narazie .

Można wiedzieć jakie przejścia z Polsatem?
Bo chyba oferta Polsatu najbardziej mnie interesuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal111



Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 71

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZECHO napisał:
keczu78 napisał:
Mam N-tv polecam co jakiś czas dochodzą nowe programy w HD bez dopłaty Thumbsup


Bez przesady . C+ ma 32 kanały w hd i niestety bije wszystkich na głowę z ofertą . N i tak już przechodzi we władanie canal + .
Jeśli chodzi o sport tyo nie wiem kto może być zadowolony z N bo tam ani piłki ani boksu ,więc z czego mąż jest zadowolony nie rozumiem ??
Ja mam C+ po przejściach z Polsatem i N zostaje przy nim jak narazie .

Tylko ile musisz płacić jak chcesz mieć te wszystkie HD w Cyfrze?
I jeżeli uważasz że polska kopana jest dużo lepsza od Ligi Mistrzów z N to ręce opadają.
Pewnie uważasz że skoro mamy takich dobrych piłkarzy to Euro 2012 wygramy na 200 %
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renatka33



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 401
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż ogląda różne sporty piłkę nożną również i ona najbardziej wśród sportu go interesuje,nie zagłębiam się czy to Liga Mistrzów czy inne ustrojstwo ale wiem, że ma wybór w kanałach sportowych i jest zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal111 napisał:

I jeżeli uważasz że polska kopana jest dużo lepsza od Ligi Mistrzów z N to ręce opadają.

Jeżeli uważasz że lepiej oglądać Ligę Mistrzów przez kilka miesięcy w roku niż co tydzień przez 3/4 roku oglądać ligę polską, angielską, hiszpańską, francuską, włoską oraz niemiecką to mi witki opadły.

renatka33 napisał:
Mój mąż ogląda różne sporty piłkę nożną również i ona najbardziej wśród sportu go interesuje,nie zagłębiam się czy to Liga Mistrzów czy inne ustrojstwo ale wiem, że ma wybór w kanałach sportowych i jest zadowolony.

Pierwsza utrata szansy Smile pogadaj z nim szczerze Smile
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal111 napisał:

Tylko ile musisz płacić jak chcesz mieć te wszystkie HD w Cyfrze?
I jeżeli uważasz że polska kopana jest dużo lepsza od Ligi Mistrzów z N to ręce opadają.
Pewnie uważasz że skoro mamy takich dobrych piłkarzy to Euro 2012 wygramy na 200 %


Mecze najlepszych lig świata (kolega wymienił je wcześniej) możesz oglądać od 17 w piatek do 21 w poniedziałek (z małymi przerwami). Polska liga może i nie jest najlepsza, ale jest nasza. Ale tego nie zrozumie gość, który z popcornem ogląda LM.

Poza tym skąd te przekonanie o marnym poziomie? Przecież nie masz Cyfry to skąd możesz to wiedzieć? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lobo



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 98

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

N JEST SPONSOREM LEGII Shame on you .
CYFRA 24 MIESIĄCE -NAJWIĘCEJ KANAŁÓW HD TELEWIZOR 27" 3D 137ZŁ MC
POLSAT 36 M-CY CHYBA 118ZŁ MC . 6-MCY ZA DARMO . DUŻO SPORTU PLUS AKTYWACJA 98 ZŁ. DEKODER CHYBA NA CZAS UMOWY
N 12 M-CY LIGA MISTRZÓW - TV 32 " ALE Z TELEWIZOREM CHYBA NA 36MCY

CO KTO CHCE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal111



Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 71

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
rafal111 napisał:

Tylko ile musisz płacić jak chcesz mieć te wszystkie HD w Cyfrze?
I jeżeli uważasz że polska kopana jest dużo lepsza od Ligi Mistrzów z N to ręce opadają.
Pewnie uważasz że skoro mamy takich dobrych piłkarzy to Euro 2012 wygramy na 200 %


Mecze najlepszych lig świata (kolega wymienił je wcześniej) możesz oglądać od 17 w piatek do 21 w poniedziałek (z małymi przerwami). Polska liga może i nie jest najlepsza, ale jest nasza. Ale tego nie zrozumie gość, który z popcornem ogląda LM.

Poza tym skąd te przekonanie o marnym poziomie? Przecież nie masz Cyfry to skąd możesz to wiedzieć? Very Happy


Miałem Cyfrę ale z niej zrezygnowałem.
Cena jest nieadekwatna do tego co oferuję.
A co do naszej kopanej...
Może Ty się cieszysz kiedy nasi znowu przegrywają ważny mecz, ja niestety nie ...
I skoro jest tak pięknie i wspaniale to przypomnij mi ile sprzedało się biletów na ostatni mecz Polska-Węgry ?
I dlaczego kibice śpiewają " Jeb... PZPN?
Przecież tak wspaniale grają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś nie wierzę jednak, że miałeś Cyfrę skoro nawet nie wiesz jakie ligi puszczają Smile

Nie wziąłeś jednego ważnego faktu pod uwagę. Że jest sporo osób, które futbol zna nie tylko z ekranu TV. Są ludzie, którzy regularnie od kilku(nastu/dziesieciu) lat chodzą na stadion dopingować ukochaną drużynę. Poziom może i jest słaby, ale z roku na rok się podnosi. Co raz więcej ludzi przychodzi na nowe stadiony, inne się budują co przekłada się na większą kasę. Wolę co tydzień oglądać ligę, a na LM zawsze można przejść się do pubu lub znajomych Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafal111



Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 71

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam Ci pokazać umowę?
Zamiast meczu wolę obejrzeć dobry film.
A co do tego że podnosi się poziom naszej piłki przekonamy się już niedługo na Euro 2012.
Chociaż ja czarno to widzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rafal111 napisał:
Mam Ci pokazać umowę?
Zamiast meczu wolę obejrzeć dobry film.

Nie trzeba, ale radziłbym się zdecydować co wolisz mecz czy film.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podnosi poziom polskiej LIGI, a to nie to samo co polska PIŁKA.

Reprezentacja to jednak inna para kaloszy. Polską ligę oglądam zdecydowanie dłużej od Ciebie i mogę stwierdzić czy jest lepiej czy jednak nie.

W reprezentacji sporo zależy od selekcjonera, a mamy obecnie takiego, który wszystkich musi wypróbować.

Co do sportu na Cyfrze to oczywiście dla miłośników mma co tydzień można oglądać UFC na Orange Sport.

Jeśli zaś chodzi o opłaty, to jest drożej niż było. Ale to dlatego, że poprzednia umowę podpisywałem na 10 urodziny Cyfry. Wtedy za pełny pakiet bez Cinemax'ów i z HBO na 3 miesiace, płaciłem 69zl. To wszystko z multiroomem i najmem dekodera hd z dyskiem.

Teraz płacę 110zl ale nawet chwili nie zastanawiałem się czy przedłużać umowę Smile

"Niektórzy mawiają, że futbol to sprawa życia i śmierci... A to jest coś znacznie poważniejszego." Smile

A tak nawiasem- koronnym argumentem dla mnie jest poziom dziennikarstwa jaki prezentują spece z Canal+. Są naprawdę rewelacyjni. Bardzo polecam magazyn ligowy Liga+ Extra. Porównując go z marnym Cafe Futbol Polsatu ten drugi zostaje po prostu zmiażdzony. Zapraszanie ciągle wczorajszego Kowalczyka, który plecie brednie już dawno przestało mnie bawić.

Canal+ ma eksperta od każdej ligi. Polecam np. komentarze Leszka Orłowskiego nt. Primera Division, albo Marcina Rosłonia w lidze polskiej/angielskiej. Goście rzucają takimi ciekawostkami, że głowa mała.

Szpakowski, Borek jednak im do pięt nie dorastają. Wiem bo mam porównanie wszystkich panów na bieżąco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka