Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knurowskie zespoły (kapele)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 6:54 pm    Temat postu: Knurowskie zespoły (kapele) Odpowiedz z cytatem

Cześć ! Celem założenia tego tematu jest moja chęć dowiedzenia się ile i jakich zespołów jest tak maprawdę w naszym miasteczku. Raz po raz można znaleźć na forum jakieś wzmianki o naszych rodzimych muzykach ale chciałabym żeby ten temat jakoś pozwolił zebrać ich do kupy w jednym temacie.

PROŚBA DO KNUROWSKICH ZESPOŁÓW.
Umieszczajcie proszę tutaj informacje o waszych twórczych dokonaniach. Może macie jakieś własne materiały muzyczne (nagrania, filmiki, fotki itp.) dostępne w sieci. Podzielcie się nimi ze mną i z innymi.

Pozdrawiam Daria Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagrać o 14 - tej pod Gwarem lub na placu 700 - lecia oni mi się śni . Więc "knurowski" Orion Prophecy odpada .
Cudzysłów dlatego , że mieszkamy w tym mieście , mamy tu próby , ale na żadne imprezy knurowskie nie jesteśmy zapraszani......Ale jestem przyzwyczajony , już to przerabiałem z zespołem Condemned .
W sumie to jestem zadowolony , w innych miastach można zawsze liczyć na frekwencję , dobrą zabawę i brak zgryźliwych uwag "fachowców" na internetowych forach.
Pozdrawiam !! Igor i chłopaki z Orion Prophecy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Igorex chyba źle mnie zrozumiałeś. Nie założyłam tego tematu po to żeby organizować jakąś imprezę czy coś. Chciałam tylko żeby tutaj zespoły knurowskie umieszczały jakieś informacje o swojej działalności. Np. linki z jakimiś nagraniami, filmiki, fotki z koncertów itp. a ty odrazu naskakujesz. Mam nadzieję że ktoś kto ma jakieś materiały dotyczące swojej twórczości umieści je tutaj, bo może jest parę osób które chciały by posłuchać knurowskich kapel niekoniecznie na żywo. Smile (chociażby ja) Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wyderko



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 28

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja wpiszę moją kapelę :]

Bad Roosters :: www.badroosters.com

Próby mamy co prawda w Gierałtowicach, ale ja i pałker (którego przedstawiać nie muszę, hehe) jesteśmy z Knurowa. Po za tym reklamujemy się jako knurowski band. Smile

Pozdrawiam,
Dawid
_________________
| Wyderko.pl | Bad Roosters | IWK.org.pl | Blues.net.pl |
GG: 3953834
Tel: 660880141
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Igorex napisał:
Zagrać o 14 - tej pod Gwarem lub na placu 700 - lecia oni mi się śni . Więc "knurowski" Orion Prophecy odpada .
Cudzysłów dlatego , że mieszkamy w tym mieście , mamy tu próby , ale na żadne imprezy knurowskie nie jesteśmy zapraszani......Ale jestem przyzwyczajony , już to przerabiałem z zespołem Condemned .
W sumie to jestem zadowolony , w innych miastach można zawsze liczyć na frekwencję , dobrą zabawę i brak zgryźliwych uwag "fachowców" na internetowych forach.
Pozdrawiam !! Igor i chłopaki z Orion Prophecy.


Zamiast się naburmuszać dałbyś namiar na jakiś wasz "dorobek" Pewnie... można stawiać się okoniem przez cały czas tylko niewiem do końca czy o to chodzi. Wiem że coś tam nagrywaliście. Tak trudno podzielić się linkiem? Inne zepoły knurowskie (fakt że -niewytykając- nieco młodsze) jakoś mniej nerwowo reagują na jakiekolwiek pytania. ok ale nic na siłę. jak nie to nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam bardzo , ale link , który odsyła do odtwarzacza na którym można posłuchać sobie nasze dokonania umieściłem w każdym zaproszeniu na nasze występy : 2 x C K Wiatrak , Rybnik i Chorzów Smile

Dario nie chcę Ci dopierdzielać , ale chyba cierpisz na amnezję Think
komentowałaś , w którymś swoim poście zawartość......
www.orionprophecy.com

A treść mego wcześniejszego postu taka , a nie inna z tego powodu , że nawiązywała do ostatnich postów z forum o Zaduszkach.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok Ok ale chciałabym żeby kapele na bieżąco wrzucały tutaj swoją muzyczkę. Na tyle zepołów niewierzę żeby ktoś czegoś nie nagrał albo nie ma jakichś fotek z koncertów. Mam nadzieję że inni też powżucają co mają. Nawet jakieś materiały niekoniecznie z oficjalnych stron. . A to jakieś nowe kawałki wasze ? Super to brżmi. Czad jak się patrzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pajak



Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 87
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem po co taka lista, ale ok.

jesteśmy sleepwalkers i ciągle są przeze mnie jakieś przypały. dziwię się, że mnie jeszcze nie wyrzucili.
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=274206292

http://i156.photobucket.com/albums/t25/Franek_bmx/dsadasda.jpg?t=1194466595

pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DjRudy



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 45
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie dam:P.

Na dzień dzisiejszy posiadamy jedynie niereprezentatywny materiał, w trakcie tworzenia jest sensowna strona www. Jak powstanie to zamieszczę link.

A tymczasem zaprosić mogę na koncert do Gliwic 30 listopada. Aula MDK (nowa siedziba - ta blisko placu piastów), godzina 19.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daria W 2



Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 208

PostWysłany: Czw Lis 22, 2007 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DjRudy napisał:
a ja nie dam:P.

Na dzień dzisiejszy posiadamy jedynie niereprezentatywny materiał, w trakcie tworzenia jest sensowna strona www. Jak powstanie to zamieszczę link.

A tymczasem zaprosić mogę na koncert do Gliwic 30 listopada. Aula MDK (nowa siedziba - ta blisko placu piastów), godzina 19.


A co fajnego gracie? Może się wybiore Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrzemoHR



Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 71

PostWysłany: Czw Lis 22, 2007 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grają GENIALNIE musisz pojechać, naprawdę polecam!! najlepiej zapowiadający się zespół z HardRock'a Smile już mają swój pokaźny repertuar zwracając uwagę na fakt, że nie istnieją zbyt długo Smile naprawde - warto!! ja będę na ich koncercie napewno Smile na kazdym! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DjRudy



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 45
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemku, co potrzebujesz?Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DjRudy



Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 45
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeśli chodzi o repertuar, to można nas było posłuchać w Kinie i Sztukaterii jak do tej pory, więc Ci co byli to wiedzą. Ciężko pisze się o muzyce. Mnie osobiście odpowiada określenie: soft rock/prawie jazz. Acz słyszałem jak załatwiani byliśmy jednym krótkim: to taki popik jest:). Ale myślę że Przemo wie jak to zaklasyfikować, jak poprosisz to się pewnie wiedzą podzieli.
Tak by the way, to sam gra w 2 bardzo obiecujących składach, Rockującym wielkie nadzieje Letter to Heaven (potrafią dać czadu) oraz stonowanym, acz nad wyraz przyjemnym Del Arte. I też nie mam w planach opuszczania ich koncertówSmile.

Uf, słoiczek na wazelinkę już pełny:P.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak..............posłodziliście sobie równiutko Prayer Prayer

Z mojej strony : dalej , dalej poza pieprzony Knurów , daleko od festynów , Dnia Matek , imprez typu Festyn LWSM !!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kmob



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 20
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na http://centrum-kultury.pl jest wymienionych dosyć sporo knurowskich zespołów, jednak mam wrażenie, że nie wszystkie opisy są aktualne (pomijając fakt, że niektóre zespoły nawet nie postarały się, żeby na takiej stronie podany był chociaż kontakt do nich) Wink

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka