Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czujnik wałka rozrządu - kupno/naprawa - gdzie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jojo



Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 81

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 7:35 pm    Temat postu: Czujnik wałka rozrządu - kupno/naprawa - gdzie? Odpowiedz z cytatem

Witam
Szukam porady. Otóż padł mi czujnik wałka rozrządu w Hyundai getz. Mechanik nie jest w stanie mi go ściągnąć więc zacząłem szukać sam. W serwisie powiedziano mi że koszt to ponad 500 zł. Szczęka mi opadła jak to usłyszałem. Na Allegro do wielu marek to koszt w granicach 100 zł. Znalazłem zamiennik za ok 250 zł, ale i tak wydaje mi się strasznie drogo. Czy orientujecie się czy takie coś daje się naprawić ? Kto ewentualnie tym się zajmuje? Słyszałem o Karpińskim na Wolności, że bawi się elektroniką samochodową, ale tylko słyszałem. Wchodzi jeszcze w grę używany, ale też nie wiem gdzie w pobliżu są "dobre" szroty.
Może mi ktoś coś podpowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawić raczej nie..

Zamienniki takich rzeczy też odradzam, zaraz padnie...


A nie ma jakiegoś forum na którym mógłbyś popytać ludzi siedzących w danej marce?

Szrotów w okolicy nie brakuje, ale części do getza to może być problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka