Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Concordia czy Olimp? A może jeden silny klub?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Łukaszu!

Odnośnie wypowiadania się za zarząd Olimpu, to źle zinterpretowałeś moją wypowiedź; jest to moje zdanie w moim imieniu wypowiedziane a nie w imieniu władz Olimpu. Mam jednak prawo tak sądzić gdyż znam pana prezesa Sarzałę nie od dziś i wiem z nie jednej rozmowy z nim że nie o to mu chodziło tworząc Olimp by był klubem satelickim.
Odnośnie kasy na płace zawodników Concordii, to jak dobrze wiesz jest to niezgodne z ustawą o sporcie kwalifikowanym. Jest za to możliwość powołania S.S.A. która przejęłaby drużynę Concordii, oczywiście seniorską i płaciłaby jako podmiot miejski płace zawodniką, oraz wzmacniała klub, płace byłyby wtedy nieporównywalnie większe niż obecnie.

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Łukasz Białek



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 24

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 9:53 pm    Temat postu: silny klub Odpowiedz z cytatem

A kto Ci powiedział, że kasa z Urzędu ma iść na płace dla zawodników?? :/ pokaż to w mojej wypowiedzi, a nie dokonuj nadinterpretacji moich słów Smile Bo to nie jest wiersz, aby należało go interpretować. Tak więc sugeruję czytać dokładnie, ze zrozumieniem, powoli słowo po słowie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to te słowa:
Concordii najbardziej potrzebne są pieniądze - gotówka, którą będzie można przeznaczyć na płace dla zawodników oraz na "większe transfery". Tak więc dofinansowanie, o którym wspomnialeś owszem jest istotne, ale nie na tym etapie, na którym jest Concordia.
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łukasz Białek



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 24

PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 7:33 am    Temat postu: silny klub Odpowiedz z cytatem

witaj
No właśnie napisałem, że Concordii najbardziej są potrzebne pieniądze na płace i transfery, ale gdzie tu jest napisane, że te pieniądze mają pochodzić z Urzędu Miasta :/ Dlatego prosze nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo niczego takiego nie napisałem, a fragment, który przytoczyłeś dobitnie o tym świadczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibic



Dołączył: 04 Paź 2006
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Łukasza Białka

Znajdz mi 1 zawodnika drużyny Olimpu który by nadawał się do zespołu Concordii ;d

Teraz napisze coś o zespole Olimpu.
Olimp nigdy nie dorówna Concordii jestem tego pewien. Co oni za sukces mają że awansowali do A-klasy;>? co to za sukces ? może dla nich to jest ogromny Very Happy ale wystarczy popatrzeć na ich wyniki z juniorami Concordii grają nie raz po 40 min a mimo to dostaja po 3-0, 4-0 i oczym my tu gadamy :>?? Poprostu są słabi i tyle.


Co do Concordii to powiem tyle wyrzucic cały zarząd i dać młodych nowych ludzi którzy maja jakieś ambicje !! a nie starych wyjadaczy którzy siedzą w tym klubie tyle lat i tylko pogarszaja coraz bardziej jego stan. Ktoś tu napisal że Jurek Dudek nie pomaga Concordii ?? to widać że wiele wie co się w klubie dzieje! :/ gdyby nie jurek to chyba już by nasi piłkarze nie mieli w czym grać i czym kopać Jurek co chwile przesyła buty, rękawice, stroje, dresy, piłki czy ostatnio torby dla 3 drużyn jak sie nie myle. Nie przesyła pieniędzy ale wiadomo czym to jest spowodowane. kiedyś przysyłał i co się z nimi działo?? napewno nie były wydawane na to co powinny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Białek



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 24

PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 5:57 pm    Temat postu: silny klub Odpowiedz z cytatem

witam
Nie czuje sie kompetentny, aby oceniać umiejętności zawodników Olimpu, gdyż nie jestem trenerem i byłoby to niestosowne. Jednakże pragnę przypomnieć, że wymiana nie odbywałaby się jedynie w 1 strone, dzięki czemu zawodnicy, którzy nie mieściliby się w drużynie Concordii, mogliby podnosić swoje umiejętności, grając na wypożyczeniu w zespole Olimpu. Przecież nie można doprowadzić do sytuacji sprzed bodajże 2 lat, kiedy to zawodnicy występujący w "emce" kończąc wiek juniora, nie łapiąc się do pierwszej drużyny, musieli bądź to szukać nowego klubu, lądując m.in. w zespole Wilczej, czy też Gierałtowic, bądź to już w tym wieku kończyć swoją przygodę z piłką. Szczerze powiem, że jest to niepoważne. Podzielam pogląd, że pomoc ze strony Dudka jest rzeczywiście nieoceniona, a głosy o tym, jakoby nie pomagał Concordii są co najmniej śmieszne. Natomiast, co do sprawy Zarządy, to pozwole sobie nie wypowiedzieć się w tym temacie. Proszę jednak o komentarze odnośnie pomysłu, nawiązania współpracy obu zespołu. W tej kwestii odnosząc się do słów Maćka Kandziora, sugerują, aby poczytał o tym, na jakiej zasadzie działają takie kluby oraz przyjąć do wiadomości, że "klub satelicki" jest to nazwa w żaden sposób, nie ujmująca działaczą Olimpu, bo przecież na tej samej zasadzie działałby zespół Concordii. Tak więc komentarze, jakoby była to decyzja krzywdząca jeden z zespołów, jest niepoważna. Dla przykładu, współprace taką nawiązały m.in. zespoły Manchesteru United oraz jeśli dobrze pamiętam reprezentant ligi belgijskiej - Germinal Antwerpen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Białek



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 24

PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Maćka
To że znasz prezesa Olimpu nie daje Ci prawa jak to ująłeś, aby wypowiadać się w jego imieniu. My osobiście również się znamy, a mimo tego, nie znasz mojego stanowiska w wielu sprawach. Poza tym intencje z jakimi tworzyło się tak klub piłkarski jak i inne podmioty, to jedno, a możliwość ustosunkowania się do propozycji jaka się wytworzyła w danym czasie, to drugie. Tak więc stwierdzenie, że trener Olimpu się nie zgodzi, bo go znasz, jest nie ma miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Łukaszu!

Pokaż mi w moim tekście gdzie pisałem o trenerze Miszcie?! Brick wall

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łukasz Białek



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 24

PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 8:55 pm    Temat postu: silny klub Odpowiedz z cytatem

witam
jest to mój błąd, do którego się przyznaję, jednakże z rozmowy jaka się toczy, nietrudno chyba się domyślić, że chodzi o prezesa klubu. Raz jeszcze przepraszam, za mój błąd. Lecz nadal nie wiem, dlaczego wypowiadasz się w imieniu prezesa, bo znajomość kogoś nie jest wystarczającym argumentem, a z tego co wiem rzecznika prasowego klub nie posiada. Tak więc oczekiwałbym odpowiedzi, kogoś związanego z klubem, a nie osoby postronnej, która "po prostu" zna prezesa. Takich ludzi jest mnóstwo i gdyby każde na tej podstawie wypowiadał się w imieniu prezesa, byłoby to niepoważne !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Łukaszu!

Ja nigdy nie wypowiadałem się za kogoś, również za prezesa Sarzałę. Radzę uważnie przeczytać moją wypowiedź, gdyż ja podkreśliłem w niej tylko że mam takie zdanie, do którego mam zresztą prawo, a jako argument podałem znajomość pana prezesa popartą wielokrotnymi rozmowami osobistymi na temat knurowskiego sportu. Jednak mimowszystko podkreślam raz jeszcze że jest to moje zdanie a nie pana prezesa ani klubu, jest to moja suwerenna wypowiedź na temat moich poglądów, na podstawie znajomości z panem Sarzałą uważam że jego zdanie jest podobne, lecz nie twierdzę że na pewno i nie wyrażam zdania w niczyim imieniu poza własnym!

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łukasz Białek



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 24

PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Kończąc ten wątek, znajomość kogoś nie jest żadnym argumentem.
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Łukaszu!

Mi nie chodziło o znajomość w sensie ogólnym, choć takowa również jest, lecz w sensie poglądowym.

Pozdrawiam serdecznie:

MACIEJ KANDZIOR
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Łukasz Białek



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 24

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Ok niech Ci będzie, w sensie ogólnym zgadzam się z Tobą, ale jak zauważasz, w sensie poglądowym nadal się trochę różnimy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OKI:)

Pozdrawiam serdecznie
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kyzio



Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 1:25 pm    Temat postu: Sport w Knurowie... Odpowiedz z cytatem

W mojej opini pomysły moich przedmóców są dobre, aczkolwiek czy niektóre są realne? Drogi Maćku z racji tego, że Ciebie dobrze znam nie będę pisał niczego złego na Twój temat, aczkolwiek co poniektóre rzeczy są z mniejszej lub większej strony dla mnie niejasne. Uzasadnij, mi mając w świadomość możliwości finansowe Naszego miasta, w jaki sposób chcesz w dobrej kondycji utrzymać dwa kluby, kluby które mają grać w dobrych ligach. A do tego jeszcze mocny zespół, który to proponujesz utworzyć. Jeśli opierając się na talentach piłarskich, których nie brakuje w Knurowie, którzy by mieli tworzyć Te kluby to jest ich z całą przykrością za mało. Natomiast, żeby sprowadzić do Tych drużyn zawodników z innych klubów jak wiesz są potrzebne pieniądze. A skąd brać te pieniądze, kiedy obiekty sportowe Knurowa są w opłakanym stanie, kiedy szerzy się bandytyzm, czyli potrzebna byłaby ochrona owych wyremontowanych obiektów (?) - powiedz mi uprzejmie skąd w takim mieście jak Knurów brać na to wszystko pieniądze?

A co do Jurka Dudka, prosze go w to wszystko nie mieszać, ponieważ On póki co jest tylko byłym zawodnikiem Concordii, a pomaganie Concordii czy Olimpowi wynika z jego troski o dobro obu klubów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka