Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kierowca bez wyobraźni grasujący po naszych ulicach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2017 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
Bo to zła kałuża była... Roflguy


Tiaaa a łyżka na to NIEMOŻLIW Super
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawiązując do tematu ... to chyba nie jedyny taki... Brick wall Brick wall Brick wall

Przydałoby się może żeby panowie mundurowi co jakiś czas udali się na patrol w okolice Krywałdu... a szczególnie Michalskiego w okolicach szkoły.

Dzisiaj po raz któryś z kolei ok 5:50 przejechał tam klient Fiatem Palio Weekend z prędkości ok 100 km/h, ale to tylko jedno z przewinień...

Ograniczenie prędkości
Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych
i jeszcze na łuku drogi...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
pytam_sie napisał:
Bo to zła kałuża była... Roflguy


Tiaaa a łyżka na to NIEMOŻLIW Super


Możliwe...
Ale niestety chyba u nas jest coraz gorzej z kulturą jazdy.

Praktycznie nie ma tygodnia abym nie spotkał (na SGL-ach ) kogoś kto jedzie jednokierunkową pod prąd.

Też chyba ustawię telefon w tryb filmowania Smile
Bo o ile rozumiem - jak ktoś źle wjedzie i cofa powoli... ale cwaniaków co lecą ile bozia dał pod prąd to był nagrywał...
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosty temat.
Rejestrator jazdy i tyle. Jeśli trafisz kretyna zawsze możesz podesłać nagranie do WRD i po temacie. Ja się zastanawiam nad tym co zrobić z klientelą boisk przy Ułanów. Gnojki bujają się trupami Audi i Golfem zgrywając rajdowców. Niestety nigdy ich nie potrafię przydybać na rejestratorze a kwitnąć w aucie całe popołudnie też mi się nie uśmiecha.
Generalnie to mam ochotę wyciągnąć jednego z drugim z blaszaka i ręcznie przekazać wiedzę o przepisach ruchu drogowego i kulturze jazdy.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
SQT



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 68

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Nie mam zamiaru płakać nad usyfionym autem - ja umyję autko a jak gościa spotkam on wypierze sobie ubranko (ja obietnic dotrzymuję).


Jeśli dojdzie do jakiś rękoczynów to on owszem wypierze sobie ubranko ale ty będziesz miał poważne kłopoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Carbon



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 460
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie nie pozdrawiam kierowcy czarnego Audi A6 C5 na rejestracjach SGL.
Ciemne szyby, naklejki ABT dodające mocy i włączone halogeny, które oślepiaja a ten mysli, że jest gangsterem Brick wall
Ale ja nie o tym, jakiś czas temu jadąc ulicą 1-go maja musiałem dosłownie uciekać na pobocze bo pajac zaczął wyprzedzać i trochę przecenił swoje możliwości.
Z nie tylko moich obserwacji wynika, że spychanie innych użytkowników drogi, jazda na czołowe i cwaniakowanie to dla Ciebie codzienność.
Wiedz buraku, że od niedawna mam kamerkę i tylko na Ciebie poluje Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQT



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 68

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Carbon, wiem o czym mówisz. Swego czasu próbował zepchnąć mnie na barierki na zjeździe z autostrady A1 bo na chama musiał wyprzedzać i brakowało mu pasa do zjazdu. Nagranie trafiło na policję i jak więcej będzie zgłoszeń to na pewno uwalą gnoja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Prosty temat.
Rejestrator jazdy i tyle. Jeśli trafisz kretyna zawsze możesz podesłać nagranie do WRD i po temacie. Ja się zastanawiam nad tym co zrobić z klientelą boisk przy Ułanów. Gnojki bujają się trupami Audi i Golfem zgrywając rajdowców. Niestety nigdy ich nie potrafię przydybać na rejestratorze a kwitnąć w aucie całe popołudnie też mi się nie uśmiecha.
Generalnie to mam ochotę wyciągnąć jednego z drugim z blaszaka i ręcznie przekazać wiedzę o przepisach ruchu drogowego i kulturze jazdy.

Pozdrawiam
Xander


Wiesz... osobiście zastanawiam się nad jakimś rejestratorem. Tylko kombinuję jak go zabudować i podłączyć Smile
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 09, 2017 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bez rejestratora nie wyruszam z domu Wink Jeśli chcesz coś dobrego niewielkim kosztem to polecam G1WH albo coś droższego np Viofo A119
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SQT napisał:
@Carbon, wiem o czym mówisz. Swego czasu próbował zepchnąć mnie na barierki na zjeździe z autostrady A1 bo na chama musiał wyprzedzać i brakowało mu pasa do zjazdu. Nagranie trafiło na policję i jak więcej będzie zgłoszeń to na pewno uwalą gnoja.


szkoda, że musi być więcej zgłoszeń aby policja się takim piratem zajęła
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQT



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 68

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@MefKM, być możę się zajęli, nie wiem. Po prostu nie raz ociągają się ale jak będzie więcej zgłoszeń to może ich to zmobilizuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka