Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kierowca bez wyobraźni grasujący po naszych ulicach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Nie porównujcie pirata z Warszawy do gnojka z Knurowa. Różnica jest taka że ten z Warszawy ma pewnie niemałe znajomości.
Oraz umiejętności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
sloslowik



Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 72

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
Nie porównujcie pirata z Warszawy do gnojka z Knurowa. Różnica jest taka że ten z Warszawy ma pewnie niemałe znajomości.


Ale za to we łbie mają to samo czyli NIC
_________________
------------------------------------
www.wirtualnuknurow.pl
www.miastoknurow.pl
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal528



Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 22, 2014 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym złożyć Świąteczne życzenia i podziękowanie osobie ,za zdarcie lakieru na tylnym zderzaku w granatowym BMW na parkingu pod Netto (Już kolejny raz). Gratuluję odwagi cywilnej, i odjechania jakby nigdy nic się nie stało. Rozumiem że każdy się spieszy itp; ale jak już się stało to zostaw
namiar na siebie a nie uciekaj jak p...... Takim dezerterom to powini prawko zabierać i porządny wpier... spuścić.
Jak by ktoś coś widział będę wdzięczny za wszelkie informację. Pozdrawiam forumowiczów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 22, 2014 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź czy w sklepie nie ma monitoringu jak jest palanta namierzysz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
michal528



Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 22, 2014 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie ma bo już kiedyś pytałem. Zainwestuje chyba w wewnętrzne kamery do auta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQT



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 68

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacja dla kierowcy czarnego Audi A6 C5 rejestracja SGL. Mam nadzieję *** że trafisz na pojazd większych gabarytów i będą cię zbierać łopatą z asfaltu. Po twoim buraczanym stylu jazdy i spychaniu innych kierowców wiem, że nastąpi to już niedługo. Mam na twoje nieszczęście nagranie z wideorejestratora i myślę że pewni panowie będą zaciekawieni nim.

Do innych wiadomość: Uważajcie na te audi. Każdemu może się zdarzyć błąd na drodze ale zawsze może "przeprosić", natomiast ten burak latał po autostradzie A1 między samochodami narażając innych. Audi jest o tyle charakterystyczne bo burak poddał je "tuningowi" i nie trudno je namierzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NOMAD



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 80
Skąd: KNURÓW

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim dacie go na asfalt pamiętajcie że ten drugi też może mieć kamery i tedy wy będziecie na celowniku a nie on
powodzenia życzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQT



Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 68

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś mówi o dawaniu na asfalt ? Być może przez swój idiotyzm kierowca ciężarówki nie zdąży wyhamować i jego sraudi zmieni się w kupkę złomu.
Druga opcja, nagranie trafi na policję i może odrobinę odczuje swoje zachowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NOMAD



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 80
Skąd: KNURÓW

PostWysłany: Sob Cze 18, 2016 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SQT napisał:
A czy ktoś mówi o dawaniu na asfalt ? Być może przez swój idiotyzm kierowca ciężarówki nie zdąży wyhamować i jego sraudi zmieni się w kupkę złomu.
Druga opcja, nagranie trafi na policję i może odrobinę odczuje swoje zachowanie.


Nie pisałem do ciebie tylko ogólnie, zanim się coś zrobi to najpierw trzeba pomyśleć o konsekwencjach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 26, 2016 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post przeniesiony

Plumowski napisał:
4WK4 - Serdeczne pozdrowienia świąteczne dla "kierowcy"

_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rafał Knapik



Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 8
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 05, 2017 3:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety takich piratów drogowych nie brakuje ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie pozdrowić kierowcę Fiata Stilo Kombi (kolor czarny), który dziś około 12:55 swoim brawurowym przejazdem przez zafajdaną błotem kałużę zmienił moje dopieszczone autko (na czyszczenie którego poświęciłem cały dzień) w jeżdżący syf.
Mam nadzieję drogi kierowco, że to przeczytasz.
Przyjmij do wiadomości że jeśli Cię spotkam (numer rejestracyjny zdążyłem zapisać) sprawię, że Twoje czyste ubranko wciągnie zawartość wszystkich kałuż w promieniu 30 m od ciebie. Może to nauczy cię kultury jazdy.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
mrs



Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 63

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam ale musze to napisac - nie poplacz sie ze ktos Ci samochod zbrudzil Brick wall
Jestem ciekaw czy sie zastanowiles i przeczytales to co napisales... czy to jego wina ze byla dziura na drodze(pzypuszczam) i zapewne przez przypadek w nia wjechal. Jak w ogole mozna na taki temat pisac posta na forum? Podsumowujac - trudno, poswiecisz drugi dzien na dopieszczenie swojego autka. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam zamiaru płakać nad usyfionym autem - ja umyję autko a jak gościa spotkam on wypierze sobie ubranko (ja obietnic dotrzymuję).
Cały problem polegana tym że gość pociskał swoja rakietą koło 80km/h w strefie zamieszkania gdzie obowiązuje 20 km/h. Zdarzenie miało miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły. Tam akurat dziury żadnej nie ma. Dalej nie czaisz o co mi chodzi? Pomyśl co by było gdyby tamtędy akurat przechodzili uczniowie.
Powiem więcej takich rajdowców jest całkiem sporo a kilka filmików z kamery już poleciało do WRD KMP Gliwice i zapewniam, że będzie więcej.
Z głupotą trzeba walczyć. Jeśli ktoś czuje się niespełnionym kierowcą rajdowym to niech świruje na torze a nie w strefie zamieszkania.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to zła kałuża była... Roflguy
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka