Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LiD
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JurgenKlinsman



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 362

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 10:27 am    Temat postu: LiD Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie czy zamierzacie głosować na tą partie a jak tak to dlaczego!!!
Bo ostatnio pan były prezydent robi wielkie show nowej partii
Mr. Green
_________________
M-jak mordo ty moja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choć moje poglądy są bliżej lewa niż prawa to chyba oddam nieważny głos Smile
Olek nie popisał się, jak się jedzie do Ukrainy albo Rosji to trzeba potrenować troszkę w domu picie... a jak sie nie umie pić to lepiej tego nie robić...
podobno dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, a jednak Olek wszedł Smile
Choć trzeba przyznać, że Olek po pijaku zna dwa języki obce, a obecny prezydent ma problem z polskim i to na trzeźwo Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olka zostawcie w spokoju - swój chłop Smile Przyznał się chociaż Wink
A pamiętajcie Sarkoziego (przepraszam za błąd, nie wiem jak się pisze jego nazwisko) ? hehe
Jakby Leszek miałby taką historię, to zapewne tłumaczyłby się tekstami w stylu "zatrułem się kawiorem" Smile

Moje pierwsze wybory w historii i zagłosuję na LiD Smile Są partią z centrum (a nie lewicową jak co niektórzy uważają) i zawsze będę im wierny Wink
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LiD czy DiL jak kto woli Very Happy podpadł mi kiedy cały czas uparcie sprzeciwiali się ustawie mieszkaniowej - więc raczej na nich nie zagłosuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to Olo jest swój chłop! Przynajmniej się nie czai z tym, że poprawiał stosunki międzynarodowe z ziomkami na wschodzie.
To, że sie urżnął to mnie wali przynajmniej kiedy trzeba było potrafiła się wysłowić normalnie i nie bełkotał od rzeczy.

Odniśnie LiD....
Niechciane przez nikogo, zakompleksione i szukające żłoba biedactwa z Olejniczakiem na czele usiłują pod nowym kubraczkiem dorwać się do stołków. Nic nowego....

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Właściwie to Olo jest swój chłop!

Faktycznie bardzo swojski. W Polsce mamy dość wysoki odsetek alkoholików i Olo dobrze się wpasowuje. Występ w Kijowie nie był zbyt udany, trzeba przyznać, że w Nowym Jorku swojski Olo odstawił lepsze jaja. Owinąć się flagą i włazić do limuzyny przez bagażnik, to w końcu byle pijaczek nie potrafi! Na grobach w Katyniu też zrobił Olo niezłe jajca, szkoda że się nie dopił, bo może by wywinął orła na wieniec, no i byłoby śmiechu co nie miara. A tak to nudno trochę wyszło. Ale nic straconego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DaDo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 75

PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako młody Polak czuję wstyd, że prezydentem mojego kraju był taki człowiek. Sytuacje, które przytoczył Secundo, to po prostu czysta zgroza i hańba dla nas wszystkich. Zamiast odwracać wszystko w żart trzeba takie sytuacje piętnować, dlatego Xander - nie rozumiem Cię.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yo! Gotti



Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 971

PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jako młody Polak czuję wstyd że prezydentem mojego kraju jest brat Kaczyńskiego czyli Kaczyński.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem dumny, że mieliśmy takiego prezydenta. Może i lubi w kanał dać w nieodpowiednim czasie, ale potrafi też powiedzieć "przepraszam". Poza tym jest człowiekiem reprezentacyjnym, znającym języki i potrafiącym się wysłowić (w przeciwieństwie do Kaczyńskiego, który bełkocze czy Lesia W. ,który potrzebował tłumacza).
Dlaczego secundo nie wspomnisz dobrych rzeczy które Kwaśniewski zrobił, dlaczego Dado nie wspomnisz powodów do dumy jakie nam dał??

Spytacie jakie nam dał powody do dumy?
Ot może między innymi taki, że jest jedynym prezydentem przyznającym się otwarcie do ateizmu, którego świętej pamięci papież Jan Paweł II zaprosił do papamobilu (nie zaprosił nawet Wałęsy, który walczył o wolność Kościoła w Polsce). Nie będę wymieniał dalej bo pewnie i tak zaraz mnie zasypiecie negatywami Kwacha.
Nie chcę nic mówić, ale zdaje mi się, że pranie czaszki jakie zaoferowały Kaczory dopadło Was na dobre i nie prędko Wam klapki z oczu zlecą.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage

Ps. Wolę jako premiera reprezentacyjnego Kwacha lubiącego czasem "przygazować" niż cierpiącego na megalomanię, narcyzm i syndrom Walenroda bufona Kaczyńskiego.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
DaDo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 75

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, potrafi się wysłowić, ale tylko wtedy gdy jest trzeźwy. Zresztą dzisiejsza debata pokazała kto ma argumenty, a kto stosuje retorykę działającą przez jakieś 15 minut.

Cechy, które wymieniłeś, nie czynią z tego człowieka supermana.

Powodem do dumy jest jego ateizm czy to, że się przejechał kilka metrów w papamobile?

Czy naprawdę nie zrozumiałeś tego gestu śp. JP2? Zastanów się nad tym.

Aha - Ty chyba nie wiesz kto to był (i co zrobił) Konrad Wallenrod, bo podałeś zły przykład Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 3:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Kwaśniewski jest reprezentacyjny, to ja chyba nie rozumiem, co to słowo znaczy! Już pomijam, czy polityk w ogóle musi być reprezentacyjny (traktowanie polityki jakby to była operetka, parada gwiazd, telenowela? To mi uwłacza jako wyborcy. Ja chcę, żeby mój przedstawiciel dobrze się prezentował przez to, jak działa, co mówi i czy skutecznie broni moich interesów a nie ja wygląda, czy się odchudził, wylakierował zęby i założył błękitne soczewki kontaktowe). Ale samo posługiwanie się tą operetkową kategorią jest charakterystyczne dla socjaldemokratów i dla lewicy, bo dla nich polityka jest udawaniem, fasadą, właśnie taką telenowelą dla ludu.
Nawet jeśli przyjmiemy tę konkurencję na poważnie, to Kwaśniewski wypada źle, bo jest oszustem i występuje publicznie pijany. To jest jego wizerunek faktyczny a gdy próbuje go pokryć pomadą sztucznej opalenizny, nieszczerych uśmiechów i okrągłych frazesów, wywołuje zażenowanie zamiast podziwu. Jest to typ wyleniałego amanta z prowincjonalnego teatru. Taka to jego zetesempowska reprezentatywność. Czemu po roku skończyły się wykłady w USA, czemu olano go w ONZ, czemu jego najlepszy przyjaciel potraktował go protekcjonalnie w Moskwie, do której Kwaśniewski pojechał jak sługus Putina na obchody zwycięstwa Ruskich nad faszyzmem? W Gazecie Wyborczej wmawiano nam, że cieszy się wielką estymą męża stanu na światowych salonach a prawda okazała się taka, że nikt postkomunistycznego aparatczyka nie traktuje poważnie. Kabotyn, kuglarz, domokrążca. Nawet Oleksy i Miller podsumowują Kwaśniewskiego jako dorobkiewicza lubującego się w wyłudzonych złotych zegarkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/1000538,1,1,sondy.html

Zobaczcie sobie wyniki sondażu, który jasno mówi kto wygrał według narodu

Ale tak w ogóle, to Kwach chociaż ma klasę i przyznał, że nie wszystko za jego rządów wyszło jak trzeba. A Kaczyński? Normalnie kraj mlekiem i miodem płynący... tylko atakował, że jakieś pacyfikacje (a kto wysłał oddział prewencji na pielęgniarki), że układ... Kaczyński vel. oczywista oczywistość powinien 3 razy się zastanowić zanim coś powie. Robi z naszego kraju niby "silną Polskę", ale zarazem Polskę *** i kretynów - bo tak o nas się mówi zagranicą...

Najbardziej i tak rozwala mnie straszny kompleks Kaczyńskiego do komuny... skoro była taka zła, i sama hołota wtedy żyła, to niech odda swoje dyplomy, bo w koło tylko ludzi obraża, albo to ludzi, którzy sobie jako-tako radzili za komuny, albo tych, którzy wyjechali do Anglii, czy Irlandii.

http://zasadyobowiazuja.pl/ zajrzyjcie sobie na tą stronę, jest tam jeden ważny cytat, o który wczoraj zapytał Kwach. Nie usłyszeliśmy konkretnej odpowiedzi.

Na koniec zasadnicze pytanie... skoro tak ludzie krytykują Kwacha, to dlaczego gdyby były wybory to Kwach wygrywa w cugach z braćmi Kaczyńskimi ?
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro dyskusja zjechała z LiDu na debatę to wtrącę swoje 3 grosze.
Debata nie zachwyciła. Zresztą co to za debata kiedy nie rozmawia się o programach , ciągle wspomina się przeszłość a nie dąży do poprawy przyszłości? Ciągle tylko przechwałki i wytykanie konkurentowi błędów. BTW, najgorsze wrażenie na mnie wywarła red. Olejnik, którą zawsze uważałem za przereklamowaną. Wczoraj poległa całkowicie.

Brakowało przede wszystkim konkretów gospodarczych. Nie interesuje mnie czy Kwach ma teczkę w Moskwie czy nie. Ani czy Kaczor wie, co kombinuje Macierewicz.
Mnie interesuje kiedy będą gotowe autostrady, kiedy za roczną pensję kupię nowe auto średniej klasy, kiedy raz w roku bez wyrzeczeń będzie mnie stać na wczasy itp, itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NKS



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 207
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapraszam do akcji... http://www.youtube.com/watch?v=Kdfmyjkl23c
_________________
|| www.myspace.com/nksknw ||
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NKS napisał:
zapraszam do akcji... http://www.youtube.com/watch?v=Kdfmyjkl23c

Te bazgroły zobaczy tylko komisja z lokalu w którym oddasz głos. No chyba że Ty albo ktoś z komisji zrobi zdjęcie i wrzuci do internetu (po poprzednich wyborach chodziło zdjęcie karty z głosem oddanym na Wielkiego Cthulu Very Happy)
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka