Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Głosuj na nowy plac zabaw w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 64, 65, 66  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
marekdym napisał:
Ten plac Powstanie w znakomitej większości dzięki zawziętości pracowników UM i przy ogromnej Aprobacie Władz Miasta.

Kabaret


Ooooooooo witamy Secundo. Wave A już miałam nadzieję że szerokim łukiem ominiesz ten wątek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
wrona25



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 160

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bartie nie chodzi mi o gloryfikowanie urzędników w ostatnim czasie mosir Knurów mnie mocno wkurzył a MZGLiA rozgrzał mnie do czerwoności też mnie poraża ich niecheć ,niewiedza, niekopetencja nie wiem co dokładnie ale jeśli chodzi o ludzi z UM którzy bardzo mocno się zaangazowali w te głosowanie to gdy czytaja ze g... robią i ze są od tego by np. glosowac na plac zabaw i za to biorą kase to na pewno jest im bardzo przykro dlatego uwazam ze w tym watku i temacie nie ma co sie ich czepiać tylko dopingować by równie mocno sie postarali by wszelkie procedury były dopilnowane ale myśle że po takim wysiłku oni tego nie spaprają i jeszcze jedno ,prosze o troche wyczucia chwili po wygraniu placu na forum byla ogrona radosc ochy i achy i jeden czy dwa posty potrafia wszystko zepsuc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aneta Nowak



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 224

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GRATULUJĘ !

To była praca wszystkich, którzy się zaangażowali Smile

A teraz również, tak jak wcześniej wyraziłam chęć - głosuję na TOSZEK Smile

Ostatni miesiąc - możemy wiele zrobić Smile


pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy sam Toszek jest gotowy by walczyć ? Smile Myślę, że Pyskowice też pomogą Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
seba334



Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 80

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni Pomagali my też powinnismy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oczywiście już dzisiaj oddałem swoje głosy na Toszek, jednak jakby nie patrzeć to ponad 27 tys głosów straty do 25 miejsca. Potrzeba ogromnej mobilizacji, minimum to 2 tys na dzień jak nie więcej. Trzeba powiadomić jak najwięcej osób Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
marekdym napisał:
Ten plac Powstanie w znakomitej większości dzięki zawziętości pracowników UM i przy ogromnej Aprobacie Władz Miasta.

Kabaret


@Witja przyjacielu!!! - myślałem, że najpierw zapytasz co słychać, a potem dopiero starym zwyczajem zaczniesz marudzić Smile.
Mam jednak nadzieję, że w Szlachetnej paczce pomożesz Smile. Przydałby się w GW artykulik o rejonach "Knurów" LR - "Aneta Nowak" i "Szczygłowice, Pilchowice i Czerwionka Leszczyny" - LR "marekdym"- w końcu jesteście naszym partnerem ogólnopolskim

a dla wszystkich:
Ładne parę lat temu zacząłem robić i dawać, nie patrząc wstecz - czy się udało i opłaciło. Niektórzy mówili, że jestem naiwny, ale po drodze z przyjaciółmi (m.in. "secundo") zrobiliśmy parę fajnych rzeczy.
Czy się opłaciło? Może się dowiemy jeszcze w tym, ale już na pewno w przyszłym życiu Smile.
Patrzmy więc na 95% na siebie, a u innych dostrzegajmy raczej te dobre cechy. Będziemy zdrowsi

Gratuluję jeszcze raz wszystkim, którzy przyczynili się do zwycięstwa w trzeciej turze i od dzisiaj głosuję i promuję Toszek. To tak jakbyśmy podarowali tym dzieciom Plac zabaw na gwiazdkę (Witek to opisze). Dzisiaj spróbuję zrobić jakieś wstępne statystyki ile Toszek potrzebuje dziennie głosów i będziemy robić tą Mission Impossible

aha Aneta potrzebuje wolontariuszy rejon "Knurów"
i ja również z tym, że z okolic "Szczygłowic, Pilchowic i Czerwionki Leszczyn" - chyba, że chciałby mi pomóc ktoś z Knurowa
może by ktoś z Was w rozpędzie zahaczył Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo, czekamy Panie Marku na statystyki Smile trzeba wiedzieć ile głosów nam dziennie potrzeba by się udało Smile Thumbsup Wave
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to udało się!!!! Super:)
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klewan



Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 6

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 7:53 pm    Temat postu: prosba Odpowiedz z cytatem

Jeśli się zastanawiacie, gdzie oddać swoje głosy teraz to mam wielką prośbę! Jeśli to możliwe, to bardzo, bardzo prosiłbym o przekazanie głosów dla miejscowości Chełmża, miejsce 70.
Miejscowość nie jest duża, a lokalizacja placu jest poza centrum. Blisko są dwie małe szkoły, w tym jedna specjalna z dzieciakami wymagającymi specjalnej opieki.
Chcemy sami głosować, potrzebne byłby nam tylko hasła i loginy. Mam kilku chętnych do głosowania, ale nie jesteśmy w stanie weryfikować głosów.
Walczymy o ten plac od początku, ale bez pomocy z zewnątrz:) nie damy rady.
Mój mail klewan@onet.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to drodzy państwo - na Toszek. Ja już dziś zrobiłam swoje. Od 3-miesięcy głosowałam codziennie z kilkunastu kont -tylu znajomych namówiłam, ale musiałam to robić w ich imieniu. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i szkoda by było ten nasz zapał nagle wyhamować. Pomóżmy krajanom. Wiem z doświadczenia że "życie jest powracającą falą" - kto dobro daje - jest mu oddane z nawiązką. Wave Być może ktoś wejdzie na forum Toszan i zmobilizuje ich - sami knurowianie nie wygrają za nich. A na teraz maja 68 miejsce.
Pozdrawiam wszystkich - mam wrażenie jakbyśmy zostali dobrymi przyjaciółmi. Cieszę się niezmiernie że się nam udało. Thumbsup Miło było z Wami współpracować Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 8:22 pm    Temat postu: Re: prosba Odpowiedz z cytatem

klewan napisał:
Jeśli się zastanawiacie, gdzie oddać swoje głosy teraz to mam wielką prośbę! Jeśli to możliwe, to bardzo, bardzo prosiłbym o przekazanie głosów dla miejscowości Chełmża, miejsce 70.
Miejscowość nie jest duża, a lokalizacja placu jest poza centrum. Blisko są dwie małe szkoły, w tym jedna specjalna z dzieciakami wymagającymi specjalnej opieki.
Chcemy sami głosować, potrzebne byłby nam tylko hasła i loginy. Mam kilku chętnych do głosowania, ale nie jesteśmy w stanie weryfikować głosów.
Walczymy o ten plac od początku, ale bez pomocy z zewnątrz:) nie damy rady.
Mój mail klewan@onet.pl


Zdecydowanie Toszek! Musimy spełnić swoje zobowiązania wobec Pyskowic.
Mamy obiecany Bekomost i inne Mosty Smile
Życzymy miłej konkurencji dla nas już na szczęście zabawy hurrraaaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lady_McBeth



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 176
Skąd: stąd : )

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toszek ewidentnie olewa... a my narzekaliśmy na naszych mieszkańców Wink Trzeba będzie zorganizować im cały PR akcji Wink
Do tej pory oddałam na nich 266 głosów, już niewiele z puli zostało. Na razie nie ma nawet komu ich powierzyć... Inni Knurowianie też dzisiaj na nich głosowali, ich własnych głosów jest więc naprawdę niewiele..
To dopiero wyzwanie... ale nie poddamy się, co nie? Smile
_________________
Zostań człowiekiem! Małpom to się już udało :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szczurki2



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 16
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciesze się jak ch..o..a ,że mamy ten plac zabaw.
Moje dziecko maniak huśtawkowo, piaskownicowy.
No to jak trzeba wspomóc Toszek no to lecim. Głosy poszły.
_________________
Iwona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toszkowianie oddawali dziennie ok. 127 głosów, więc trzeba po prostu Walczyć za nich. Tym lepiej, że bierzemy taką miejscowość, bo to będzie prawdziwe wyzwanie, prawdziwy prezent i fajna pomoc sąsiedzka

Teraz warunki wstępne:
Mają dzisiaj 29595 głosów. Oddali (śmy) dzisiaj cztery razy więcej głosów niż wczoraj czyli 508

Niestety daje to Toszkowi na dz.31.10 miejsce ... 49 Sad

(dane nie obejmują jeszcze liczby głosów uczestników od 75-100, bo nie ma ich wczorajszych dokonań - może tam są jakieś Tuzy jak Purda z Klewek Smile

Jest więc ciężko.
na dzień dzisiejszy Toszek potrzebuje 1641 głosów/dz aby uzyskać 22miejsce, bo teraz przechodzą tylko 23.
MISSION IMPOSSIBLE!
Do Jutra Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 64, 65, 66  Następny
Strona 54 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka