Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co bym zmienił/a w Knurowie gdybym mógł/a?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:03 pm    Temat postu: Co bym zmienił/a w Knurowie gdybym mógł/a? Odpowiedz z cytatem

proponuję zabawę; można marzyć, gdybać i całkiem realnie przewidywać. Może uda się stworzyć małe wirtualne miasto marzeń Smile inspirowane rzecz jasna Knurowem.

Ja bym zmienił jesienne wieczorki są troszkę jednak za szare w naszym miasteczku, przydałyby się jakieś cykliczne imprezki by zbyt często w te wieczory nie tęsknić za latem.

pozdrawiam
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się w Knurowie podoba i bym prawie nic nie zmieniał Smile No może pare rzeczy.
- fajnie by było jakby powstała jakas mała strefa ekonomiczna, gdzie byłoby dużo dobrze płatnych miejsc pracy Thumbsup
- bezprzewodowy internet 12 Mbit/s (na osobę) w calym mieście za free Mr. Green Mr. Green Mr. Green
- calkowita renowacja wszystkich zaniedbanych i brudnych budynków (kamienice, czarne od brudu bloki na redynie i kozielka itp.)
Nie będe pisal o łataniu dziur w drogach, bo tego się nie da załatać nawet w marzeniach Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas i Karolzet dobre pomysły Smile
Mi by sie przydała jeszcze jakaś hala sportowa z lodowiskiem Smile
I baseny otwarte mogliby szybciej wyremontować Smile zrobić z nimi coś fajnego Smile żeby nie bylo trzeba jeździć do innych miast Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Repus



Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 21

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc tak:
- wybudował bym jakiś ładny stadionik z dachem itp... wg. jakiegoś oryginalnego projektu.
- zasypał bym ta ochydną wodę na szczygłowicach tymi hałdami i jakoś zagospodarował teren
- powiększył jezdnie oraz rozbudował system ścieżek rowerowych
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gemis



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 274
Skąd: Knurów ul.Łokietka

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darmowy dostęp do sieci poprzez WIFI np na merkurach, w parku koło gwarka i na tym nowym placu zabaw na merkurach WinkWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-hala sportowa i do tego knurowski team w koszykowke i siatkowke do ligi wprowadzic Wink
- rynek jakis prawdziwy Wink
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@karolzet, gemis - temat netu za free był poruszany przez Admina i jakoś wtedy został zbagatelizowany.

Co do strefy - niby jest a inwestorów ni ma.

Renowacja Kolonii jest ujęta w Strategii Rozwoju więc jest brane pod uwagę. Pytanie - kiedy.

Co bym zmienił? Asfalt między byłą MSP-8 a ul. Ułanów. Dawno, dawno temu była to mało istotna droga na końcu świata, którą dowożono materiały budowlane na budowę os. Słowika. Teraz kiedy to jest główna droga w mieście mogliby ją wyrównać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 82

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 6:36 pm    Temat postu: co bym zmienił?... Odpowiedz z cytatem

...Co bym zmienił?...
Zmienił bym:
1. Statut Miasta w zakresie diett dla radnych (tzn. dieta radnego powinna wynosić 1zł.na miesiąc, a nie jak dotychczas ok. 1800zł) co dałoby wpływ do kasy miasta w wysokości: 21radnychx1800złx12miesięcyx4lata=1.814.400zł.;
2. ....
3. ....
4. ....
........
n. ....
Pozdrowionka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wilq



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 381
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze sobie myślałem jak byłem mały, że fajnie by było, jakby do Knw jeździły tramwaje Dancing Szkoda, że to nierealne już teraz Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_McBeth



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 176
Skąd: stąd : )

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Repus napisał:
- zasypał bym ta ochydną wodę na szczygłowicach tymi hałdami i jakoś zagospodarował teren


E tam... to jest piękne i takie nasze... Super
Kiedyś mój znajomy ze stolycy jak to zobaczył jadąc autem - przystanął i z rodzwiawioną buzią rzekł: Mordor... normalnie Mordor Mr. Green
_________________
Zostań człowiekiem! Małpom to się już udało :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darmowy dostęp do sieci poprzez WIFI w niektórych miejscach miasta to naprawdę niezły pomysł. Mógłby nieźle promować nasze miasteczko.
Wasze posty w tym temacie dowodzą, że naprawdę kochacie Knurów i chcecie go zmienić na lepsze – duuuuży pozytywny potencjał panie Adminie – prawda?
Ja dorzucę od siebie jeszcze jedno marzenie wcale nie takie nierealne choć kto wie.
Chciałbym pewnego razu wchodząc na forum przeczytać taki oto mniej więcej tekst:

Witam, jestem radnym wybranym z (x) okręgu, chciałbym jeszcze raz tą drogą podziękować za oddane głosy i korzystając z okazji chciałbym zapytać jak mogę państwu pomóc.
albo;
Witam jestem radnym (imię nazwisko) wybranym z okręgu (x) uważnie przeczytałem uwagi dotyczące (tutaj do wyboru: sezon grzewczy, bezdomni na śmietnikach, brak schodów lub podjazdów tu a tu, dziur w drogach czy wyprzedaży gruntów po zaniżonych cenach) i zapewniam, że w pani/pana imieniu przedstawię sprawę na najbliższym posiedzeniu mojej komisji lub/i sesji rady miejskiej.

Byłoby to dowodem, że są ludzie u władzy w naszym mieście dokładnie wiedzący czym jest demokracja. I na pewno lepiej i weselej by nam się żyło.
Pozdrawiam
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Żorach na rynku jest Hot Spot i jakoś specjalnie to tego miasta nie wypromowało. Nie słyszałem o turystyce internetowej.
Nie zmienia to faktu, że fajnie byłoby mieć w Knurowie neta za free.

Szanowna Przedmówczyni, oczekuję raczej takiego oświadczenia: Ja Radny X.Y. nie jestem w stanie zapoznać się z opiniami mieszkańców miasta prezentowanymi na forum gdyż głodowa dieta nie pozwala mi na zakup komputera i opłacanie abonamentu za internet. Oświadczam jednocześnie, że niezwłocznie po zaopatrzeniu mnie przez UM w laptopa z modemem oraz opłaceniu abonamentu a przede wszystkim po ukończeniu kursu komputerowego zapoznam się z poruszanymi tutaj tematami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim,to ja wolę wersję Jonasa Smile

W sumie moje wcześniejsz epostulaty co do zmian zostały już spełnione, zzatem mało co chcialabym zmieniac w naszym miasteczku... No może autobusy,ale to już chyba sprawa KZKGOP, nie?

I nie wycinałabym tylu drzew niepotrzebnie ;|


Dobre z tym Mordorem Thumbsup Może warto rozleklamowa tak nasz region? Jakieś zloty fanów Władcy... co wy na to? Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lady_McBeth



Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 176
Skąd: stąd : )

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MRUCZanka napisał:
Dobre z tym Mordorem Thumbsup Może warto rozleklamowa tak nasz region? Jakieś zloty fanów Władcy... co wy na to? Super


Władcy.. ? Tego z Ogana 5? Cool
_________________
Zostań człowiekiem! Małpom to się już udało :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Władcy.. ? Tego z Ogana 5?


No chyba... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka