Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Power Play
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NoLimit



Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 12:20 am    Temat postu: Power Play Odpowiedz z cytatem

W temacie znajdziemy wszystkei informacie na temat nadchodzących imprez w knurowskim Power Play, Video-relacje z imprezy i nie tylko

Ostatnio zmieniony przez NoLimit dnia Pon Paź 17, 2011 3:19 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
NoLimit



Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 12:23 am    Temat postu: 18.02.2011 Pierwszy festiwal HARDSTYLE Odpowiedz z cytatem

No Limit, MuzikTv

przedstawiają
http://www.fotka.pl/imprezy/132821,No_Limit_I_LOVE_HARD
I LOVEHARDSTYLE
pierwszy FESTIWAL HARDSTYLE w Knurowie
18.03.2011

CLUB POWER PLAY
ul Kapelanów Wojskowych 2
Knurów


za konsolą czołówka POLSKIEJ SCENY HARDSTYLE :

ENIGMATO / Blutonium Rec.(www.enigmato.pl)
Enigmato aka Tornadozzer – to pseudonimy jednego z najlepszych polskich DJs i producentów muzyki hardstyle. Jego kariera zaczęła się, gdy znana postać muzyki klubowej, Flashrider, ogłosił, że Eni wygrał konkurs na remix jego utworu „Sex In The Club”. Pomógł mu także w wydaniu pierwszego vinyla „Enigmato – Harddstuff EP”. Enigmato zaczął grywać w wielu znanych polskich klubach, między innymi: Wyższy Wymiar, Piramida, Energy 2000, Bravo, Eden. W międzyczasie kilka polskich grup tworzących muzykę wydało swoje single wraz z remixami Enigmato. Pod koniec roku 2005 Eni wydał dwa vinyle za granicą: “Enigmato meets Weichei – EP” oraz “Explozzer vs DJ Two-S – Hardstyle Chick”. Na początku 2006 roku zaczął tworzyć muzykę jako Tornadozzer dla Blutonium Records, jednej z najlepszych hardstyle’owych wytwórni, gdzie, jak do tej pory zostały wydane 4 jego własne czarne krążki: „Tornadozzer – Soundfuck / Hey Bitch”, „Tornadozzer – Devastator / Regeneration”, „Tornadozzer – Addicted To Hardstyle / Work Your Body” oraz „Tornadozzer – Big Bad Fucker / My Style”, a także jeden vinyl z remixem Tornadozzer’a „Warmduscher – Stow It – Remixes”. Enigmato wydał również płytę w ETX Records (label Max B Grant’a) – „Enigmato – The Collection”. Enigmato tworzy muzykę hardstyle w swoim oryginalnym, mocnym stylu. W 2009 roku zagrał na dużych hardstyle'owych eventach "Toxicator" oraz "Toxicator - Open Air", a także na scenie hardstyle imprezy "Tunnel Electrocity". Obecnie stale grywa z największymi światowymi gwiazdami muzyki HS na cyklicznych imprezach tematycznych w klubach "Mega", "Energy 2000", "Discoplex A4", "Wyższy Wymiar" oraz wielu innych.


DRIVER / Elusive Agency.(www.dj-driver.com)
Dj Driver aka. Blasted Stylez / ELUSIVE AGENCY - Prywatnie Rafał Kujawski DJ i Producent pochodzący z Gliwic, zamieszkaly w Chorzowie. Swoją przygodę z muzykowaniem rozpoczoł w 1997 r. Pierwsza rezydentura w klubie Bravo w Gliwicach stała się bazą dla szybkiego rozwoju kariery tego czołowego reprezentanta polskiej sceny hardstyle. Driver uchodzi za prekursora tejże sceny. Trudno zliczyć mniejsze i większe imprezy z jego udziałem, gdyż regularnie grywa na najważniejszych hardstyle'owych eventach w naszym kraju (m.in. Brainstorm, Sond Of Electrocity, Toxicator, Euforia Festival, Masters Of Hardstyle, Kings Of Hardstyle i wielu innych). Ma na swoim koncie również występy poza granicami naszego kraju, mianowicie w Holandii event zorganizowany przez agencje Q-Dance(InQoming @ Rotterdam w 2006r.) i Austrii (Kluby Massiv - Hardbase Night oraz Dorian Gray – Shock Walle @ Wiedeń). Dj Driver grający z vinyli, jest znany ze świetnej techniki i oryginalnego doboru materiału, poza graniem zajmuje się również produkcją w ramach projektu Blasted Stylez którego jest zalożycielem. Lista gwiazd z którymi miał już okazję grać jest coraz dłuższa i obejmuje takie nazwiska jak:
Pila, Scientist, Trilok, Thilo, Chiren, Busy, A-Lusion, Blutonium Boy, Lady Dana, Max BGrant, Super Marko May, Pavo, The Prophet, Punk Buster, Tatanka, Headhunterz, D-Block & S-Te-Fan, DeePack, Showtek, Vortex, Ruthless, Luna, Activator, Dj Isaac, Technoboy, Hardstyle Mafia, Dutch Master...

The Prototypes.
http://www.myspace.com/549919170
http://www.facebook.com/pages/The-Prototypes-CiachO-Losiu/130851643642043

Thriex.
http://www.facebook.com/Damian.Konsek.Dj.Thriex
http://www.myspace.com/thriex
Racid
http://www.myspace.com/racidproductions

Alyaz
http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001993321602

Nad całością czuwa i rejestruje ekipaMUZIK TV(foto, video relacja)

Do tego :
PIROTECHNIKA
VIZUALIZACJE
NAGRODY PIENIEŻNE


Ostatnio zmieniony przez NoLimit dnia Pon Mar 07, 2011 12:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NoLimit



Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 12:25 am    Temat postu: Maksymalne ZAKOŃCZENIE KARNAWAŁU Odpowiedz z cytatem

Witamy.

11 MARCA2011
odbędzie się najgorętsza na śląsku impreza NO LIMIT- ZAKOŃCZENIE KARNAWAŁU !
Wstęp od rocznika 1995.!
http://img263.imageshack.us/img263/3397/hubert22.jpg
Mamy Dla Was Coś Czego jeszcze nie było.!!

Imprezę Poprowadzą:

DJ Hubertuse
(rezydent klubu Energy 2000 oraz członek formacji Disco Superstars)

Oraz rezydenci imprezNO LIMIT

-Tressor
-Markess
-d-Mark
-Tiger

Komputerowo rozlosujemy
10 Darmowych wejściówek
dla użytkowników portalu

Fotka.pl
Zapisanych na naszej Imprezie.!Smile

Z całą pewnością będzie to najlepsza impreza dla licealistów w historii klubu.

Jeśli dobrze się bawić to na maxa !!
W klubie spotkać będzie można ekipę w strojach moro wraz z markerami (pistoletami) paintballowymi
które do rozdania będą miały wejściówki na paintball
http://paintball-zabrze.pl/
http://kraina-adrenaliny.pl/


Dodatkowo jak zawsze do wygrania...
-Gotówka
-gry na pc`a
-karnety na solarium
-zaproszenia na PIZZE
-wejściówki na kolejne imprezy NO LIMIT

A to dopiero przedsmak tego co będzie dalej.!Smile

Specjalnie dla WAS niebawem będzie otwarty nowy VideoPortal

www.impreza24.com/www.muziktv.pl
Na którym znajdziecie :
Zdjęcia oraz Video z Imprezy
Info Na Temat Imprez
Wszystko dotyczące

NO LIMIT.!

Zapraszamy Gorąco
Załoga@NO LIMIT TEAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasiaszw



Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 18

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 10:23 am    Temat postu: impreza? Odpowiedz z cytatem

dajcie spokój ostatnio byłem i dramat,to była impreza z grubym benkiem, a dj, leciał z gotowego zgranego seta az do 1 w nocy... co oni normalnie bgrac nie umia?? zero pozdrowien, zero numerów na życzenie...a o 1 w nocy zaczał próbowac cos tam sklejac.....pod wzgledem muzycznym, to wielki dramat, a muzyka? co za hity? dobre do jakies remizy techno dudnienie...mało imprezowe granie..nie wiecie co jest teraz na topie??szkoda gadac... i kupa małolatów z browarami w rece...istne pijanstwo?ciekawe czy rodzice wiedza co sie tam wyprawia?szkoda gadac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazak8



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 202
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z opinią powyżej, to jest totalna masakra co tam się dzieje! laski, kolesie po 14, 15 lat z piwem w ręku! to jest jakieś nie porozumienie! po każdej takiej imprezie powinna stać policja, albo straż i łapać tych nieletnich! imprezy w tym lokalu są do DUPY! i to jest moja opina! Dj-eje to nie mam pojęcia z kąd są wzięci, z muzyka to ujdzie, ale nagłośnienie jest katastrofą totalną! biorą się za coś o czym wogole nie maja pojęcia! byłem na tej imprezie pizza, jeden Dj co tam grał to ja nie wiem co on chciał stworzyć! jedna strona nie gra, albo gra ciszej! i tak się bawią, raz głośniej raz ciszej, nawet do porządku dźwięku nie mogą ustawić! robią sprzęganie, wiem że akustyka na tej sali jest bardzo zła, i te nagłośnienie nie daje rady i jak można ustawić stroboskop żeby dawał po oczach, jak ja to wszystko widzę to ciśnienie mi się dźwiga, było by lepiej gdyby było lepsze nagłośnienie i mocniejsze i gdzie indziej po ustawiane kolumny, wogóle nie umieją wykorzystać maksymalnie tego klubu, kogo by nie zaprosili to i tak bedzie kiła na maxa! i Ci bramkarze od siedmiu boleści, zero kultury mają! w innych klubach jest to nie do pomyślenia, Cały ten power to, totalne dno!!! i to jest moja opinia na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crimson



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 477
Skąd: Knurów WP I

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Nie rozumiem waszych zarzutów. Mówicie o 14-15 latkach, ochronie że zero kultury, DJe, stroboskopy.. kompletnie was nie rozumie..!!

chyba nie macie pojęcia o organizacji tychże imprez,

1. 14-15 latkowie?
Na bramce sprawdzane są legitymacje, wpuszczamy tylko od rocznika 95 gdyż w końcu są to imprezy skierowane do młodzieży,
2. Ochrona zero kultury?
Wybacz ale jeśli jest sala dla niepalących a przyjdzie ktoś z papierosem to kto zapłaci kare? On czy klub? klub.. więc tacy od razu wylatują z klubu.
3. DJe? zero dedykacji? nut na prośbę?
za przeproszeniem gó*no prawda...
niejednokrotnie prosiłem DJa o dedykację i zawsze słyszałem to parę minut później.

po za tym, jeśli ktoś ma jakieś "ale" to niech pisze pw
_________________
"Gdybyśmy nie wygrali z Wyspami Owczymi, bylibyśmy baranami. " Jan Tomaszewski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiaszw



Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 18

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 6:45 pm    Temat postu: ?? Odpowiedz z cytatem

ale po co na pw? niech rodzice sie tam przejdą zobaczyc co ich córki robia w nocy.....i wszystko...... bawialnia dla dzieci z alkoholem i bóg wie czym jeszcze.... i do drugiej kategorii.. te ubikacje... blee...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiaszw



Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 18

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crimson nie broń bo dobrze wiesz jak tam jest, chyba ze masz 17 lat. to moze ci sie tam podobac, nie powiem, bo nigdzie indziej nie wejdziesz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
icom735



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 212
Skąd: Knurów - moje miasto :)

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

power play to dno, wystarczy popatrzec kto tam chodzi... ci bez samochodów... i alkoholicy...pozdro... Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
icom735



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 212
Skąd: Knurów - moje miasto :)

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto pamieta czasy ,,alcatras,, w pilchowicach???to tam jest tak samo tyle ze to było 15 lat temu....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sabina



Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 490
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście mam mieszane uczucia do tego klubu. Pierwszy raz się spotkałam z czymś takim że za dedykację trzeba płacić. Z powodu jednej straciłam 15zł na własnym panieńskim-dno. To nie pierwsza dyska na której byłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazak8



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 202
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crimson, tak, sprawdzają??? Ty chyba nie wiesz co mówisz, gnojki z gimnazjum maja 14,15 lat!! i wchodzą normalnie legalnie! znam takich z widzenia dwóch co maja po 14 lat! i są na sali i piją piwo! jak takie coś widzę to mam ochotę go wziąść i wyprowadzić go na zewnątrz i zadzwonić na straż miejska! 14, 15 , 16 lat co oni robią na takiej dyskotece??? Rodzice się wogóle nie interesują, jeśli chodzi o tą boską ochronę to po prostu brak słów! jak mogą się tak zachowywać wobec nas, i tu nie chodzi o papierosy, odzywają się do ciebie po chamsku! pytasz się coś normalnie to tak Ci odpowie że ręce odpadają! jeśli chodzi o DJe to nie chodzi mi o dedykacje, teraz na tej pizzy to ja nie wiem co oni chcieli stworzyć, coraz to gorzej, bawią się tym nagłośnieniem jak małe dzieci!! taka organizacja jest totalnie zerem, zero wysiłku, niech trochę pomyślą jak chcą coś działać, i wiem ja takie coś się organizuje bo nie takie imprezy organizowałem, to co jest w powerze to dla mnie jest to w jednym palcu! muszą się jeszcze duuużo nauczyć, niech zorganizują np. Igry to wtedy pogadamy. Nie chce tutaj nikogo obrażać ale ja myślę tak, że cała ta załoga NO LIMIT jest cienka, to jest moje zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ilumir



Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 80

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ochrona to jest tragedia tam i pełno małolatów, ale chyba taki target tego klubu.

Jak ktoś chce dobrej zabawy to leci do Katowic. Spiż i Pomarańcza witają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
icom735



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 212
Skąd: Knurów - moje miasto :)

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

???najlepsze były te 3 gostki w tych przebraniach hahahaha.........co to miało byc??? karnawał w rio??miały byc efekty pirotechniczne..i bóg wie co jeszcze,, a była wiejska impreza w stodole.......juz te dancingi sa lepsze, tzw, biesiadyyy....niz taki wiejski chłam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mazak8



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 202
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilumir zgadzam się z Tobą Mr. Green spiż i pomarańcza to jest to Thumbsup i te gostki przebrani za pajaców co to ma być?, tragedia, a pokazy pirotechniczne były Mr. Green takie pokazy że szok! nigdy w życiu takich pokazów na oczy nie widziałem, tylko się ośmieszają, i zgadzam się że te biesiady są już o wiele lepsze Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka