Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Biuro podróży. Z którego warto skorzystać?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fureya

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 3:52 pm    Temat postu: Biuro podróży. Z którego warto skorzystać? Odpowiedz z cytatem

Pewnie wiele z was korzystało z biura podróży wybierając się na wymarzony urlop. Ja chciałam zapytać, które biuro polecacie? Chodzi mi o ciekawe oferty, promocje. A przede wszystkim o biuro, które nie "zrobi w konia".
Korzystając z tematu... Co polecacie? Gdzie się wybrać? Grecja, Cypr? A może Teneryfa? Gdzie byliście, jakie wrażenia i co omijać z daleka?
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
RYBKACORP

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam poczekać do 1 marca. Wtedy otworzy się nowe biuro na Witosa 31. Wiem to od brata który w tamtej okolicy pracuje. Pewnie jakieś promocje będą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moniam

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 9:10 pm    Temat postu: Re: Biuro podróży. Z którego warto skorzystać? Odpowiedz z cytatem

Fureya napisał:
Pewnie wiele z was korzystało z biura podróży wybierając się na wymarzony urlop. Ja chciałam zapytać, które biuro polecacie? Chodzi mi o ciekawe oferty, promocje. A przede wszystkim o biuro, które nie "zrobi w konia".
Korzystając z tematu... Co polecacie? Gdzie się wybrać? Grecja, Cypr? A może Teneryfa? Gdzie byliście, jakie wrażenia i co omijać z daleka?

Sprawdzone biura - Tripolis (1-go Maja), Tak-tix (Łokietka,centr.merkury)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniam

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RYBKACORP napisał:
Polecam poczekać do 1 marca. Wtedy otworzy się nowe biuro na Witosa 31. Wiem to od brata który w tamtej okolicy pracuje. Pewnie jakieś promocje będą.

Potwierdzam,obok Małej Toscani na wojska mają otworzyc biuro podrozy
Powrót do góry
Wilq

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam biuro na Targowej Smile
Powrót do góry
Rethfing

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam biuro podróży w Gliwicach, w którym pracuje moja mama - pełen profesjonalizm gwarantowany. Info na privie Smile
Powrót do góry
cichy

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 1:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z opowiadań ludzi którzy kawał świata zwiedzili polecam Chorwację i to pewnie nie jedna osoba potwierdzi żadne Włochy, Francja czy też Hiszpania oklepane badziewia Ja polecam Chorwację
Powrót do góry
CZECHO

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem od kilku miesięcy działa biuro na Planecie tam gdzie była cyfra . Wiem ze do każdej rezerwacji dają parking gratis lub transfer bo znajomi lecą w marcu do Turcji .
I obsługa bardzo miła.
Powrót do góry
katya

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam . Moja mama korzystała z biura na Planecie nazywa się chyba holiday heaven i z tego co wiem mają wszystkich organizatorów Polskich i Niemieckich w ofercie . Podobno obsługa profesjonalna i miła .
Nawet dodają jakieś gadżety klientom .
Parking faktycznie dostali ale nie wiem czy za darmochę .
Powrót do góry
Monique

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez polecam biuro Holiday Heven które mieści się w Planecie. Pani - która mi udzielała informacji o wycieczkach przemiła, sprawdziła mi wszystkie oferty o jakie pytałam,wszystko profesjonalnie i z uśmiechem na twarzy. Nie polecam natomiast biura podróży które mieści się na Merkurach. Pan opryskliwy, gdy poprosiłam o katalogi zrobił wielkie oczy ze zdumienia i stwierdził że teraz można sobie wszystko znaleść i zobaczyć w necie. Wiem że można,tylko Pan chyba nie zdaje sobie sprawy że i każde wczasy mogę sobie zarezerwować przez internet. A wtedy prowizja dla biura pośredniczącego poszła w choleręSad
katya

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:
Z opowiadań ludzi którzy kawał świata zwiedzili polecam Chorwację i to pewnie nie jedna osoba potwierdzi żadne Włochy, Francja czy też Hiszpania oklepane badziewia Ja polecam Chorwację

Jeśli chodzi o wyjazd z dziećmi to polecam mimo ostatnich problemów Egipt i Tunezję ,typowo leżenie bykiem i odpoczynek .
Wizualnie pewnie Chorwa , Czarnogóra ale jak dla mnie podróż samochodem czy autokarem odpada. Poczekam na moment gry wejdą do Unii i nie będzie problemów z lataniem .

W tym roku planuję Turcję bo są niezłe promocje więc czekam na okazję i lecę ... .
Powrót do góry
TadeuszWielki

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chorwacja fajna, ale dla ludzi bez małych dzieci. Mało atrakcji dla nich. No i drogo, więc albo bierzesz pół spiżarki ze sobą i gotujesz na miejscu - albo płacisz - ale za kwotę końcową można sobie zafundować lepsze miejsce na świecie.

Polecam Bułgarię. Dla odważnych - samochód, kwatery prywatne na miejscu ( tak ja w Polsce wywioszonych mnóstwo infor. na domach, ale o połowę tańsze ), żarcie w knajpach - max. 2/3 ceny w knajpie nad Bałtykiem. Dla mniej odważnych samolot, hotel z basenami i full wypas - oferty w ubiegłych latach były tańsze niż w Chorwacji. Trochę egzotyki, trochę postkomunizmu Smile ogólnie słońce, woda, zabawa i dosyć tanie atrakcje typu wynajęcie łodzi czy skutera.

Ja ofertę znalazłem na necie w SKY-CLUB, a formalności załatwiałem u przedstawiciela - w biurze Reise Hit na Targowej. Cena taka jak na necie. W maju były promocje na wybrane hotele - lecieliśmy w sierpniu.
Powrót do góry
walt

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Czarnogórę. Kraj o rozmiarach 150 na 200 km i wszystko w pigułce. Piękne morze, szczególnie godna polecenia Boka Kotorska, czyli fiord na Adriatyku, kanion rzeki Tary, a dla miłośników górskich wędrówek miejscowość Żabljak w górach Durmitor. Ja byłem tam z rodzinką i wszyscy byli zachwyceni. Ceny niższe niż Chorwacji, a walutą jest euro.
Fureya

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim. Przejdę się jeszcze na planetę Smile
Chorwacja... Bardziej myślimy z narzeczonym o Wyspach Kanaryjskich, lub Grecji. O Tunezji też myśleliśmy. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.
przyrodnik

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 12:52 pm    Temat postu: Polecam. Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto brać imprezy u organizatora bo biura w Knurowie to tylko pośrednicy zgarniający swoja prowizje ,O ile moge polecic to Triada [gdy idzie o Grecje to Zakyntos ] ceny normalne jedzenie w standartach Europejskich sam sprawdziłem .A biuro w Gliwicach [kiedyś to była ul.M.Strzody ]ta sama impreza w tym samym czasie w Tik Taku była o 350 zł droższa no wiadomo prowizja.W Turcji Mar Maris jest super .No ijest tam polska obsługa.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: