Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strefa ekonomiczna Gliwice - jak dojechać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szymek



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 53

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 8:41 pm    Temat postu: Strefa ekonomiczna Gliwice - jak dojechać? Odpowiedz z cytatem

Ponieważ sporo osób z Knurowa tam pracuję proszę o odpowiedż na moje pytanie. Oczywiście chodzi o dojazd autobusem KZK GOP.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
M0L



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 51

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Gliwice wiadomo jak dojechać Wink
Z Gliwic możesz tam dojechać autobusami linii: 57, 186, 280, 692 i 699 oraz 259. Tym ostatnim tylko do Zakładu Opla.
Autobusy te mają różne warianty trasy.

Z Knurowa jeździ też bezpłatny autobus na Strefę, obsługiwany przez PKS Gliwice. Zabiera pracowników do NGK Ceramics. Kierman raczej nie sprawdza, czy rzeczywiście jedziesz do tego zakładu, więc możesz chyba za darmochę dojechać sobie do konkurencji. Też mam w planach poszukać sobie tam pracy, ale z tego co widziałem ciężko mi by było się dostać do domu z drugiej zmiany (mieszkam poza Knurowem). A zarobki słyszałem, że dla początkującego oferują 1500 zł netto, choć wiem to tylko z plotek Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka