Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Blueconnect

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 3:11 pm    Temat postu: Blueconnect Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do forumowiczów.
Czy ktoś używa może blueconnecta w Knurowie? Interesuje mnie ta oferta z dwóch powodów - zasięg i cena. Zasięg - niby w większości kraju jest EDGE, cena - 39 zł miesięcznie bezterminowo. Co prawda jest ograniczenie transferu ale to mi styknie do lapcia.

Nie pytam o iPlusa bo mam - na GPRS-ie nie da się nic zrobić, EDZIA nie będzie do 2008, a Orange'owy EDGE częstokroć jest gorszy od iPlusowego GPRS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczepię się trochę pod temat Smile
Pytanie: czy ma ktoś w Knurowie zasięg UMTS (3G)? Ja mieszkam na obrzeżach WPII, jestem w Orange i nie mam, na karcie z PLAY'a to samo..
Jeśli masz zasięg to napisz gdzie i w jakiej sieci Smile

EDIT:
Orange chyba coś poprawił - zasięg EDGE jest cały czas nawet wewnątrz budynków, a zasięg 3G też o dziwo się pojawił i to na prawie maksymalnym zasięgu, tyle że telefon trzeba przez okno wystawić RazzRazz Wczoraj nawet próbowałem surfować po necie z użyciem 3G i jest bardzo szybko, prawie jak na kompie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flow



Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 486

PostWysłany: Sob Lip 07, 2007 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie ja jestem w heji i nigdy w knurowie nie mialem 3G :\ zawsze 2,5G..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
Podczepię się trochę pod temat Smile
Pytanie: czy ma ktoś w Knurowie zasięg UMTS (3G)? Ja mieszkam na obrzeżach WPII, jestem w Orange i nie mam, na karcie z PLAY'a to samo..
Jeśli masz zasięg to napisz gdzie i w jakiej sieci Smile


Czasem są jaja z Orangem, bo będąc w sypialni np. obok komputera mam zasięg full, wystarczy, że podejdę do łóżka i traci mi się całkowicie... Na placu jak i w kuchni u rodziców (okna wychodzą na pola w kier. Bojkowa) na pierwszym piętrze co chwila zmienia się stacja nadawcza z Knurowa na Gliwice,ale przynajmniej jest zasięg jako taki.... o 3G mogę sobie najwyżej pomarzyć Occasion Cóż, asfalt mamy, a pola dookoła Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjdzie czas i na 3G. Póki co w Minusie w Knurowie tylko GPRS. A wszędzie dookoła EDGE. Poracha na maxa. A co gorsze BTS na kominie PEC-u nie dość że źle ustawiony to jeszcze bardzo niestabilnie działa.
Za to Gierałtowicki chyba przesterowany bo na autostradzie łapie aż pod granicę woj. opolskiego. Często zdarza się tak, że jadąc przez te kilkanaście km ani razu nie zmieni nazwy nadajnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MRUCZanka napisał:
co chwila zmienia się stacja nadawcza z Knurowa na Gliwice

Knurów mi się wyświetla najrzadziej; najczęściej Gliwice, Gierałtowice, Ornontowice Razz

Z edge w orange nie mam problemu, a 3G działa jak telefon przez okno wystawię Razz

BTW
Macie czasem tak, że jakość połączeń w Orange jest tak marna, że często nie można rozmówcy zrozumieć?


Ostatnio zmieniony przez karolzet dnia Pon Lip 09, 2007 12:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet gorzej,często są "martwe strefy" - miejsca, w których rozmowa się urywa i wyskakuje monit "abonent ma wyłączoną komórkę lub jest poza zasięgiem" Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cvaniaceq



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 127
Skąd: swiat i okolice

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie wiecie jak moze Skype dziala na GRPS z iPlus'a ?
_________________
LEPIEJ WIDOCZNY - WIDOCZNIE LEPSZY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm - cvaniaceq - ale ściemę walnąłeś? Chodzi Ci o słowo stukane czy mówionie?

Stukane jak w GG no problem ale mówione to tylko w porywach gdy Edzio działa z maxymalną prędkością. Po prostu 2,5G jeszcze jest za słabe w 21 wieku. Wychodzi na to, że tak jak kiedyś soft nie nadążał na hardwarem tak dziś z softem nie ma problemu ale sprzęt ledwo zipie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W edge teoretycznie transfery są do 236.8 kbit/s, ale wątpie czy w Knurowie jest aby połowa z tego Razz

BTW
Osobiście chętnie bym przeszedł na erę ze względu na jakość połączeń, ale z drugiej strony w nowym Orange Go jest tania taryfa malejąca, a ja mam dużo osób w orange...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka