Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co myślicie o EURO 2012 w Polsce?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kyzio napisał:
Ludzie czy Wy macie to już wrodzone, aby narzekać na kibiców i przepowiadać że zrobią wielką rozrubę ;/ tak się obawialiście wszyscy jak w Niemczech będą rozrabiać, a co ? zostali uznani najlepszymi kibicami na mundialu choć mieli tylko do dyspozycji 3 mecz... więc skończcie temat kibiców bo robi się on już mało strawny... kontynuujecie mit który od kilku lat jest nieaktualny !! W obliczu tak wielkiego rozwoju, takiej szansy polaczki oczywiście narzekają... Boże niech mentalność naszych rodaków się zmieni bo to już jest żenujące Sad(

Polscy PseudoKibice są przecież cool... Najlepsi na mundialu w Niemczech Mr. Green
Mowa nie tylko o naszych bandytach ale o niemieckich też i angielskich gdyż będą zapewne chcieli przyjechać Smile
10 sekund na google z frazą "pseudokibice mundial Niemcy"
Cytat:
Co najmniej kilkudziesięciu chuliganów z Wielkopolski szykuje się do wyjazdu na mundial do Niemiec. Zapowiadają mistrzostwo świata dla... siebie!

Cytat:
W niedzielę pseudokibice znad Wisły starli się z Niemcami. Wczoraj policja rozmawiała o bezpieczeństwie z PZPN. Boją się nas kibice angielscy, boją się także holenderscy – śpiewają polscy chuligani. Przed przyszłorocznym mundialem strach wzbudzają też u Niemców. Tak naprawdę powinniśmy się ich bać wszyscy – pisze Życie Warszawy.

Cytat:
Policja w Niemczech szykuje się na zadymy neonazistów podczas czerwcowego mundialu. Niemcy najbardziej się obawiają, że ich neonaziści wejdą w sojusz z pseudokibicami z Polski
[...]
Przedsmak tego, co może się stać podczas mistrzostw, Niemcy mieli w zeszły weekend. W Hamburgu po meczu między miejscowym klubem FC St. Pauli i Chemnitzer FC doszło do zadymy. Prowokowali goście. Kilka godzin przed meczem fani z Chemnitz usiłowali demolować tureckie sklepy, krzycząc "Sieg heil". Przepędziła ich policja i mieszkańcy.


Zatem nie zadawaj dziwnych pytań Very Happy bo nikt nie twierdzi, że tylko takich "kibiców" mamy a raczej postaraj się zrozumieć dlaczego inni z powodu ryzyka takich zamieszek maja takie czy inne zdanie o chuliganerii. Jak dorośniesz do rodziny i będziesz miał dzieci to będziesz innaczej myślał o bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich.
Czy to znaczy, że nie może normalny kibic pójść na mecz? odp.: NIE... - to tylko znaczy, że musi mieć świadomość istniejących zagrożeń.... i zastanowić się, czy akurat mecz dwóch najbardziej wrogo nastawionych do siebie drużyn to właściwe miejsce na spedzenie tam czasu z rodziną. A ile razy niewinny człowiek oberwał bo się znalazł akurat w niewłaściwym miejscu.
Tak więc zamiast oceniać to zastanów się jakie sa przyczyny takiego stanu rzeczy i przyjmij do wiadomości, że nie każdy lubi ryzyko gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo rodziny.
I nie pisz, że to jest żenujace bo to że EURO jest szansą na inwestycje/rozwój to już pisałem wcześniej, natomiast żenujace to co najwyżej mogłoby być ignoranctwo zagrożeń w postaci pseudokibiców oraz niezrozumienie troski normalnych kibiców o bezpieczeństwo swojej rodziny.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOM - ja kibicem jestem słabym ale wbrew obawom (podsycanym przez jak media nazwał Olek Kwach - pierwszą władzę) nie słyszałem o żadnych rozróbach, burdach, masakrach prowokowanych przez polskich kiboli. Oczywiście pewnie tu i tam "błysnęli" swoim zachowaniem amatorzy kilku 2 man down ale fakt jest taki, że polscy pseudokibice u Germanów się nie popisali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOM zauważ tylko, że artykuł jest przed mistrzostwami, a na mundialu każdy wie jak bylo - więc nie siej nie potrzebnej paniki.
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 9:40 am    Temat postu: Re: Co myślicie o EURO 2012 W Polsce? Odpowiedz z cytatem

piknik0700 napisał:
Ja nie będę patriotą-idiotą i powiem że Polska ta klape...:/


Think

dlaczego obrażasz patriotów ??


osobiście jestem sceptykiem, jednak mam nadzieję że wszystko pójdzie jak należy
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Arivoy
eh. jak grochem o ścianę...Mr. Green po prostu szkoda gadaćMr. Green Kto tu sieje panikę? Czytaj ze zrozumieniem. Pewnym usprawiedliwieniem dla Ciebie może tu być Twój młody wiek bo sądze, że przy takim braku zrozumienia dla tych co się obawiają wypoczynku rodzinnego na stadionie może być wyłącznie fakt, iż jesteś nastolatkiem. Pocieszające jest to, że większość dorasta do tego, że chce mieć rodzinę i wtedy jak mówą, o sobie to tak na prawdę mają na myśli swoją rodziną. Inaczej mówiąc, z takiego myślenia się wyrasta Smile.

Znam i takich "kibiców", którzy tych obawiających się o bezpieczeństwo rodziny na meczu nazywają tchórzami...komentować tego nie będę... bo świadectwo Ci "kibice" sami sobie już wystawili.

Ja tam kibicem w ogóle nie jestem, bo to, że czasem zdarzy mi się obejrzeć z musu jakiś mecz Polaków (bo akurat nie ma nic innego w telewizji) to nie powód aby nazywał siebie kibicem. Ale w pełni rozumiem tych co wolą z rodzinką spędzić czas gdzie indziej niż stresować się o bezpieczeństwo(albo raczej jego brak) na stadionie oraz przed i po meczu poza stadionem.

A w mistrzostwach widzę szansę dla Polski na rozwój i promocję turystyki. Jednak aby to wypaliło to policja musi wytresować sobie pseudokibiców aby na każde skinienie pałką taki delikwent przypomniał sobie o wygodach więziennych, pustym portfelu w wyniku kar i potwornym bólu zadanym przez oddział prewencji jak również fakt że ponowne aresztowanie to recydywa.

A swoja drogą czy to normalne aby na stadion, koncert itd. trzeba było przeszukiwać każdego na obecność pał, broni, noży i innych rzeczy? To ma być ta szeroko pojęta rozrywka i wypoczynek?

piknik0700 napisał:
Ja nie będę patriotą-idiotą ...

Czyżbyś należał do tego pokolenia, o którym pisałem w wątku poetyckim przy dyskusji na temat poezji Mickiewicza? Pasujesz do tego schematu ja ulał. Skoro patriotyzm dla Ciebie to idiotyzm to może poszukaj sobie nowej ojczyzny zamiast wyzywać tych co krajem są zainteresowani.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widac ze kibicem "w ogole" nie jestes. zyjesz jakimis chorymi stereotypami ktorymi karmi Cie TV. wyrzucasz komus ze jest nastolatkiem a sam wypowiadasz sie jak stary dziadek. STEREOTYPY! ze znasz pare osob to nic nie znaczy. najlepiej uogolnic ze wiekszosc taka jest...

to do Ciebie jak grochem o sciane. co z tego ze Polacy pokazali klase na mundialu. najlepiej wyszukac cos sprzed 2 lat ze gdzies kiedys ktos sie bil. czlowieku nie masz pojecia o tych sprawach. nie bywasz na meczach. zyjesz pewnie meczem Polska-Anglia z 93'. nie wiesz jaka swietna atmosfera panuje na stadionach. teraz to jest zabawa a czasy gdzie znajdywalo sie tasaki, palki itp juz minely. nie mowie ze definitywnie bo incydenty sie zdarzaja. ale demonizujesz ze polscy kibice to zwierzeta. niewiem jak takim ludziom przetlumaczyc... ale jak juz ktos sobie wmowi to nie przegadasz...

ale co tam ja przeciez mam tylko 21 lat i nie mam rodziny. ale odpowiadam Ci- POTRAFIE TRZEZWO OCENIC SYTUACJE Smile

ja Ci powiem ze to policje trzeba szkolic... zeby nie prowokowala... no i zeby potrafila mowic po angielsku bo to bedzie podstawa...

ja za to polecam lekture tego artykulu
http://wiadomosci.onet.pl/1521932,11,item.html

zobaczcie jakie gule maja Ruski i jakie argumenty wysowaja... TO MY BYLISMY OKUPANTEM UKRAINY Smile hahaha Smile raz ze bzdura a dwa ze to oni przez pol wieku okupowali pol Europy... ehhh nic tylko powystrzelac Smile ale oni zyja jeszcze czasami zimnej wojny i wielkiego Zwiazku Radzieckiego Smile.


Ostatnio zmieniony przez Urbi dnia Czw Kwi 19, 2007 1:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo URBI ! 100% poparcia!
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
widac ze kibicem "w ogole" nie jestes. zyjesz jakimis chorymi stereotypami ktorymi karmi Cie TV. wyrzucasz komus ze jest nastolatkiem a sam wypowiadasz sie jak stary dziadek. STEREOTYPY! ze znasz pare osob to nic nie znaczy. najlepiej uogolnic ze wiekszosc taka jest...
<ciach dalszy cytat bo za długi post będzie Smile >


Te daty poniżej to tak jakby z ostatniej chwili. Mr. Green więc gadanie że zagrożenia nie występują i wyśmiewanie kogoś bo obawia się o bliskich na meczu to tak jakby pluć komuś w twarz a ten będzie w zaparte mówił, że deszcz pada. Nie zamierzam w kolejnych postach licytować się na cytaty z wydarzeń tylko dlatego, że nie potrafisz zrozumieć tekstu który czytasz.
Cytat:
Pseudokibice znów rozrabiają
10.04.2007
Spalony wagon kolejowy i siedem osób w policyjnej izbie zatrzymań to rezultat chuligańskich wybryków związanych z sobotnim meczem pomiędzy Górnikiem Zabrze i Legią Warszawa.
Wobec trzech najagresywniejszych pseudokibiców sąd zastosował trzymiesięczny areszt.
Jeszcze przed rozpoczęciem meczu, około godziny 15.30, setka zabrzańskich pseudokibiców nie chciała wpuścić na stadion czterystuosobowej grupy warszawskich kibiców. Interweniowali policjanci. Fani Górnika obrzucili funkcjonariuszy kamieniami i butelkami, ci użyli armatki wodnej i pistoletów na gumowe kule.
Do kolejnych starć z policjantami doszło na terenie stadionu. Tym razem uczestniczyła w niej licząca kilkadziesiąt osób grupka kibiców Legii, których z powodu braku biletu nie wpuszczono na trybuny.
Najbardziej aktywnych uczestników obu bijatyk przewieziono do policyjnej izby zatrzymań. Trzem postawiono zarzut czynnej napaści na policjantów.


Cytat:
Ekstraklasa SA ukarała Wisłę Kraków
PAP /13.04.2007 18:17
Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Wisłę Kraków za niewłaściwe zachowanie kibiców na meczu z Lechem Poznań, który był rozegrany w minioną sobotę (0:0). Na meczu Orange Ekstraklasy Wisła - Górnik Łęczna sektor E będzie zamknięty dla fanów krakowskiej drużyny - poinformował rzecznik krakowskiego klubu Adrian Ochalik.[...]
W trakcie meczu Wisła - Lech w 9. minucie, z powodu niepokojów na trybunie gości, doszło do starć między służbami porządkowymi a przyjezdnymi pseudokibicami. Sędzia przerwał mecz na trzy minuty. Wkrótce po jego wznowieniu (w 13. minucie) doszło do awantur wywołanych przez pseudokibiców spod znaku "Białej Gwiazdy" (którzy między innymi niszczyli ogrodzenie wokół murawy). Spotkanie zostało wstrzymane na około 70 sekund, ale dzięki zdecydowanej akcji policji porządek został przywrócony, a mecz toczył się dalej.

Tak, żyje stereotypami z telewizji, którymi karmi mnie telewizja, dlatego mam stary 15 letni telewizor ze strychu od babci mojej żony bo tak często oglądam telewizję, że szkoda mi nawet 300zł na totalnie prosty odbiornik telewizyjny.
Czy ja gdzieś cokolwiek uogólniam. Wyglądasz na kolejnego, który ma problem z rozumieniem czytanego słowa.
Tak, policje trzeba szkolić bo te niegrzeczne i złe chłopaki z resortu zawsze prowokują a grzeczni chuligani nie mogą spokojnie wymordować się na wzajem bo im konfiskują non stop noże, pały i siekiery.
Nigdzie nie pisałem o zwierzętach tylko pseudokibicach i obawach normalny/prawdziwych kibiców, z uwzględnieniem zwłaszcza tych, którzy by chcieli w poczuciu bezpieczeństwa spokojnie za kratkami Very Happy obejrzeć mecz na boisku. Najwyraźniej macie również problem z rozumieniem obaw innych.
Tak, kibicem nie jestem, interesują mnie tylko rankingi/tabele... tj. efekty, ale to już nie związane z tematem.

UWAGA TO Jest IRONIA Very Happy
Acha... i wypowiadam się jak stary dziadek bo mam już te 31 lat i śpię w trumnie... i nawet ją już zamykam jak się kładę aby Wam młodym nastolatkom w razie kopnięcia w kalendarz nie stwarzać problemów z pochówkiem ... wystarczy podpalić...nawet nie trzeba dźwigać, wynosić i zakopywać... Very Happy

pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez TOM dnia Czw Kwi 19, 2007 2:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Ty raczej masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu a zarzucasz to innym... tak jak Tobie powiedzialem wyciagasz incydenty a tych w tym sezonie mozna policzyc na palcach. akurat orientuje sie nieco w temacie i nie slyszalem od jakiegos czasu aby jakas osoba postronna ucierpiala w wyniku jakichkolwiek zamieszek. co wiecej na stadionach jest bezpiecznie. wielokrotnie wchodzilem na mecze z dziewczyna, niepelnosprawnym kuzynem. myslisz ze narazilbym ktorakolwiek z tych osob na jakies niebezpieczenstwo? no ale to trzeba sie przejsc na mecz i zobaczyc jak na nim jest. moze bys podal jaki % tych "awantur" odnosi sie do liczby wszystkich spotkan rozegranych w tym sezonie. i podaj mi choc jeden przypadek z obecnych czasow gdzie z winy kibicow ucierpiala postronna osoba. CZEKAM!

jesli chcesz wiedziec to zachwalana przez wszystkich Europa takze ma z tym problem. w Londynie na meczu Chealsy tez kibice wylecieli na boisko ale oni na plycie boiska urzadzili sobie awanture. przy tym Polacy to grzeczne chloptasie. ale tam jakos nikt nie plakal ze juz nie bedzie chodzil na mecze. zrozum to w koncu! patrzysz na cala lige przez pryzmat paru incydentow. nigdzie Ci nie napisalem ze masz isc sie polozyc do trumny wiec skoncz z tymi tanimi tekstami. napisalem ze wypowiadasz sie jak stary dziadek stereotypami. mam 21 lat, studiuje 2 kierunki a mnie zarzucasz myslenie nastolatka? swoje juz w zyciu widzialem i mysle innymi kategoriami. dla mnie liczy sie widowisko, doping. takie standardy juz od kilku lat panuja w Polsce. ale tego media Ci nie pokaza. one pokaza Ci jedna awanture na 100 meczy rozegranych w ekstraklasie. nie pokaza Ci wspanialego dopingu ktory przeszywa cialo dreszczem. nie pokaza Ci wspanialej oprawy ULTRAS ktora zapiera dech w piersiach.

bo przeciez musieliby inaczej napisac o polskich kibicach... a polski kibic to PSEUDOKIBIC.

kibice juz nie leja sie na stadionach. tak pseudokibice jesli juz wszczynaja awantury to dzieje sie to na obzezach miast bez postronnych osob.

mowisz policja nie prowokuje? przyklad ostatniego meczu Górnika w Łodzi jednak mowi co innego. to samo mecze w Zabrzu gdzie kibice przyjezdni traktowani sa przez prewencje skandalicznie. prewencja z katowic prewencyjnie leje kazdego po plecach bo maja takie myslenie jak Ty. TAK TO SA BANDYCI!

pozatym kiedy slyszales ze ktos skonfiskowal jakis arsenal przed meczem? czlowieku zaczerpnij troche wiedzy bo teraz sam wykazujesz sie ignorancja. nienawidze jak ktos wypowiada sie na tematy na ktore nie ma zielonego pojecia! powiem Ci tak. w obecnej chwili bardziej obawialbym sie wlasnie tych pseudopolicjantow, bo to oni jada na mecz sie wyzyc a nie kibicow. chcesz przykladow? spokojnie moge Ci podac...

ZAMIAST SIE CIESZYC ZE MAMY EURO TO ZAWSZE ZNAJDZIE SIE JAKIS MALKONTENT KTORY ZNAJDZIE PROBLEM TAM GDZIE GO NIE MA! ot polska mentalnosc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
<ciach cały ten niedorzeczny i absurdalny post bo odpowiedzią są moje pierwsze posty w tym wątku


Człowieku pomyśl bo to nie boli. Wiesz co to psychika człowieka? Jeden po przykrych doświadczeniach/wydarzeniach idzie na mecz drugi się obawia. Tak jak osoba po wypadku samochodowym boi się auta, osoba która się topiła i ją odratowano boi się wody. Na to potrzeba czasu aby się zmienić. Więc, za przeproszeniem nie chrzań mi głupot i przestań się czepiać faktów-cytatów bo to są przyczyny, a zrozum obawy ludzi, tj. skutki...

Od licytacji są inne instytucje.

PS. Pisałem o pseudokibicach a nie polskich pseudokibicach, zaś jeżeli wspomniałem "naszych" to dlatego że to nasze podwórko będzie pępkiem świata przez jakiś czas.

Nie patrzę na ligę przez pryzmat incydentów bo w ogóle o lidze i piłce nożnej jako takiej nie pisałem. Ja staram się tylko zrozumieć gościa, który chętnie by poszedł na mecz z rodzinką ale obawia się wraz z żoną o bezpieczeństwo swoje i tejże rodzinki ale najwyraźniej ciężko to zrozumieć niektórym.

I jakbyś czytał uważnie to moje pozytywy o EURO w Polsce byś zauważył. I nie mów, że nie ma problemu bo gdyby tak było to pojęcia pseudokibica by nie było.

A policja? wiadomo, najlepiej jakby w ogóle jej nie było... dla kiboli zawsze policja to będzie aparat represji... a błędy każdy popełnia... a teraz już kończę bo to nie ma sensu ... ja tu o psychice a Ty o..... wszystkim tylko nie o tym....

Ad. trumna - to była ironia (dodam tam, zaraz na koniec uśmiech bo najwyraźniej za dużo rzeczy na serio bierzesz Smile

pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ipiteck



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 12

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta cala dyskusja chyba nie ma nic wspolnego z Knurowem , dlatego nie bierze w niej udzialu Admin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOM



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 149
Skąd: somewhere in time

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ipiteck napisał:
Ta cala dyskusja chyba nie ma nic wspolnego z Knurowem , dlatego nie bierze w niej udzialu Admin.


Fakt niezaprzeczalny ale znajduje się w dziale "Wolna dyskusja" co usprawiedliwia ją z braku powiązania z miastem. Smile

Cytat:
Wolna dyskusja
Tematy nie związne z Knurowem, lub które trudno zaklasyfikować do założonych kategorii.


pozdrawiam
Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi sie wydaje ze problem sie bieze z czegos inne teraz.. daje sobie obie rece uciac i co tylko jeszcze ze na stadiony o europejskim standardzie beda chodzily tlumy bo bedzie mozna poprostu sobie spokojnie usiasc, zjesc cos, nie bedzie ci lal deszcz na glowe. to jest problem. nie chrzan o psychice bo jakby bylo tak ze to na ostatnim meczu Gornika z Legia nie brakloby biletow.

pozatym zaczynasz wrzucac slowa ktorych nie powiedzialem. gdzie ja Ci napisalem zeby policji nie bylo w ogole. sa potrzebni tylko widzialem juz nie jeden ich wjazd w autobus i lanie ludzi ktorzy wracaja z zakupami wiec zastanow sie troszke bo mimo Twoich 31 lat jednak nie jestes wszechwiedzacy. o tym pojecie masz marne wiec radzilbym dystans i umiar.

pozatym. za najlepszych tj najgrozniejszych chuliganow uwaza sie kibicow Lecha Poznan. wiec skad paradoks ze chodzi tam 20 tys na mecze? tak tak wszyscy trzesa portkami...

problem to infrastruktura a chore wkrecanie sobie problemu pseudokibicow juz sie jednak przejadlo.. z takim tematem to 3 lata temu albo 5.

na psychike to i idzie sobie wkrecic ze mi cegla na glowe spadnie jak wyjde z domu wiec moze jednak nie bede wychodzil co? ehhh... a to niby mnie myslenie boli...

czyli najlepiej nie rozmawiac o przyczynach tylko o skutkach. w takim razie wg Ciebie dlaczego jest tak dobrze skoro jest tak zle? awantur juz nie ma od kilku sezonow. ludzie zaczynaja sie przekonywac, ze na stadionie mozna swietnie sie bawic.

podalem Ci wiele argumentow ale oczywiscie nie ma sensu... BRAWO. "ja wiem najlepiej a ty piszesz glupoty"

koncze bo to nie ma sensu... super ze Ty piszesz z sensem i oceniasz innych... brak mi slow.. jak brakuje argumentow to najlepiej zarzucic oponentowi glupote...

jak dla mnie EURO to same plusy. nie widze zadnego minusa... w koncu jest jakis bodziec zeby ruszyly inwestycje! wyremontowano kolej, drogi, wybudowano autostrady, lotniska, hotele, STADIONY!. dzieki Euro bedziemy naprawde w Europie. wiec jak zaczynam slyszec narzekania co poniektorych to mi sie noz w kieszeni otwiera.. powiem szczerze ze nie wierzylem zbytnio. Wlochow zgubila pycha bo mysleli ze organizacje maja w kieszeni. no ale lipa Smile. tak czy owak czy awansujemy czy nie jade za rok na przedsmak wrazen do Austrii ogladac futbol na najwyzszym poziomie. a moje marzenie to zagrac z Angolami w Wiedniu Smile ojjj to by sie dzialo....

a zdziwilo mnie ze premier nie przypisal tego sukcesu sobie tj PiSowi Smile naprawde jestem pod wrazeniem (szczerze bez ironii)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOM Ty chyba nigdy nie byłeś na meczu, a jeżeli już to oglądzasz skrót meczu w telewizji. Jeżeli nie wiesz co sie dzieje na stadionach i czerpiesz informacje z telewizji radia itp. to nie zabieraj głosu, bo za przeproszeniem w du... byles gó.... widziałes. Równie dobrze ja moge wypowiadac sie na temat górnictwa na Śląsku, a kompletnie nie znam się na tej dziedzinie.

Oczywiście wszyscy jesteśmy chuliganami, najlepiej pozamykać stadiony i tak dalej. To co wymieniłeś jeżeli chodzi o wybryki to jest pikuś porównując do lat 90 a przede wszystkim do wydarzeń ze Spodka w Katowicach.
Jeżeli jesteś jednym z tych, którzy chcą walczyć i w ramach resocjalizacji nauczać "pseudokibiców" to powodzenia Smile sama krytyka wiele nie zdziałasz.

Nie kieruj sie tylko jednym źródłem przekazu - telewizja czy radio Ci nie powie o niczym innym jak zadyma - jak kibice zbierają pieniądze na kibica to ani słowa. Dyskusja polega na tym, że sprawdza się informacje u wielu źródeł, a nie tylko w jednym jak Ty - media. Może niech Ci "pseudokibice" powiedzą Ci jak jest według nich?

Sąd żeby postawić wyrok wysł*** obie strony, więc zrób tak samo, a później zabierz głos, żebyś Ty nie był później sądzony.

Z kibicowskim pozdrowieniem
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zibo



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 434
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

btw taka stronke na innym forum znalazlem :

http://www.euro2012naslaskim.pl/ Smile
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka