Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kable do wzmacniacza, gdzie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 11:34 am    Temat postu: Kable do wzmacniacza, gdzie? Odpowiedz z cytatem

Witam
mam pytanie gdzie kupie zestaw kabli do wzmacniacza samochodowego w Knurowie w miarę tanie? Pozdrawiam Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Maver



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 380
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Gawrona można kupić takie zestawy...

Ale z własnego doświadczenia powiem Ci że lepiej na tym nie oszczędzać, bo tylko dostaniesz nerwicy a w końcu i tak kupisz lepsze kable...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazak8



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 202
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 27, 2012 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega ma rację Smile jak masz dobry sprzęt to naprawde nie ma co oszczędzać, bo jakby nie było jakoś kabli robi swoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Pon Lut 27, 2012 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wknurowie to jedynie koło biedronki na wojska (chyba własnie gawron) ale jakość ich kabli pozostawia wiele do życzenia.

W GCH na piętrze masz sklep audio (Panasonic kiedyś , nie wiem jak teraz)
W Gliwicach jeszcze obok GCH sklep z elektroniką, tam gdzie mają głośniki (na drodze jednokierunkowej)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietas napisał:
Wknurowie to jedynie koło biedronki na wojska (chyba własnie gawron) ale jakość ich kabli pozostawia wiele do życzenia.

W GCH na piętrze masz sklep audio (Panasonic kiedyś , nie wiem jak teraz)
W Gliwicach jeszcze obok GCH sklep z elektroniką, tam gdzie mają głośniki (na drodze jednokierunkowej)


Kupisz droższe powinny być lepsze
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gawron to największy zdzierca jakiego znam. W szczególności ten młody.

Jakież było moje zdziwienie jak w potrzebie byłem zeskanować u niego 1 str. Myślałem, że będzie "co łaska". Na to gość "2zl". Tyle samo policzył za ksero 1 strony. Poza tym młody wygląda jakby siedział tam za kare. Spytasz się go o radę, to odpowiada robiąc z Ciebie ***, jakim cudem możesz tego nie wiedzieć.

Dlatego ja ten "sklep" omijam szerokim łukiem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi z tym co łaska to lekko przesadziłeś Smile Było wejść i zapytać się ile kosztuje x usługa . A nie liczyć na akcje charytatywne.
Fajna instytucja by to była jakby za friko robiła "wszystko"

Może znasz takie miejsca komercyjne, gdzie za co łaska robią coś Smile
Mnie się wydaje , ze za co łaska robią tylko łaskę Wink WSZĘDZIE .

Poza tym , skoro tak po nich jedziesz, to rozumiem, że nawet kumplem od młodego Gawrona nie jesteś. Czyli nawet nie mógł tego podciągnąć pod przysługę koleżeńską. Smile A ty jeszcze zdziwiony jesteś Smile Smile masakra


Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
Gawron to największy zdzierca jakiego znam. W szczególności ten młody.

Jakież było moje zdziwienie jak w potrzebie byłem zeskanować u niego 1 str. Myślałem, że będzie "co łaska". Na to gość "2zl". Tyle samo policzył za ksero 1 strony. Poza tym młody wygląda jakby siedział tam za kare. Spytasz się go o radę, to odpowiada robiąc z Ciebie ***, jakim cudem możesz tego nie wiedzieć.

Dlatego ja ten "sklep" omijam szerokim łukiem!


Jaki młody ??

Marek Gawron to właściciel a reszta to pracownicy... Wiesz nikt nie każe Ci tam chodzić Very Happy
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś zobaczyłem, że na allegro sprzedają tusz do mojego modelu drukarki za 41 zł, poszedłem osobiście i się pytam czy za 40 zł do równego, zgadnijcie czy się zgodził Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zrozumiałeś intencji mojego postu. Nie jest to punkt ksero, ale takowe posiadają. Fakt- lepiej było spytać, ale skąd człowiek mógł przypuszczać, że zrobi najdroższe ksero w życiu? Nie jest to majątek, ale chodziło mi o pokazanie, że potrafią zedrzeć z wszystkiego (nie wiem może tylko ten młody pracownik?). To kwestia mentalności człowieka i nic poza tym. "Złotówa" w czystej postaci.

Cena nie była adekwatna do usługi nieprawdaż? Poza tym odnośnie skanu to koszt dla niego był praktycznie żaden. Nie chciałem tego za darmo (zbyt dosłownie wziąłeś te "co łaska"), ale koszt wg mnie to max 50gr (z grubą przesadą). I uprzedzam- doskonale wiem, że od tego nie zbiedniałem.

Poza tym Tvardy przecież napisałem, że tam nie chodzę. Czytaj uważnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:


Poza tym Tvardy przecież napisałem, że tam nie chodzę. Czytaj uważnie.


No i dobrze - czytam uważnie, chyba Ty nie zrozumiałeś co napisałem...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczęło się od pytanie o kable , przeszło na zdzierstwo za ksero. Zobaczcie teraz jak prosto jest pojechać komuś po dobrej wypracowanej przez kupę lat renomie i opinii i to przez co ?? przez to że ktoś był w potrzebie i w elektroniku chciał coś zeskanować i zrobić xero.

Jak znam życie to teraz młody u "Gawrona" ma czkawkę, powinien dostać dobry opindol od szefa , a jak ktoś kiedyś będzie w potrzebie to pomocy nie uzyska , bo 2 zł to zdzierstwo, jak się od swojej pracy oderwie , poświęci 15 minut swojego roboczego , nie związanego z działalnością zajęcia. ( 2 zł x 4 = 8 zł / godzinę ) to jeden aspekt, czyli żadne zdzierstwo tylko właśnie przysługa , a opinia zszargana na kilka miesięcy i dzięki Urbiemu Smile i nieprzemyślanemu postowi POMOC BEZCENNA i nauczka na całe życie.

poza tym, zdzierstwem byłaby sytuacja gdyby posiadali punkt xero , xerowali komercyjnie 50 gr a od Ciebie wzięli by 2 zł . Tu rozumiałbym żal i wylewanie tego publicznie.

Pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arek dobrze wiesz, że nie chodzi o te 2zł tylko o podejście do klienta. Jak mówię miałem już kilka takich sytuacji gdzie traktowano mnie tam z góry. Pytam o coś, odpowiedzi nie uzyskuję lub uzyskuję z komentarzem wskazującym, że jestem kretynem, bo tego nie wiem. Dziękuję bardzo za taką obsługę.

Poza tym gratuluję obrotności jak skanujesz 1 str 15min Smile

Są ludzie, którym to nie przeszkadza. Ja takim ludziom nie dam zarobić Smile Koniec offtopu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arc napisał:
Zaczęło się od pytanie o kable , przeszło na zdzierstwo za ksero. Zobaczcie teraz jak prosto jest pojechać komuś po dobrej wypracowanej przez kupę lat renomie i opinii i to przez co ?? przez to że ktoś był w potrzebie i w elektroniku chciał coś zeskanować i zrobić xero.

Jak znam życie to teraz młody u "Gawrona" ma czkawkę, powinien dostać dobry opindol od szefa , a jak ktoś kiedyś będzie w potrzebie to pomocy nie uzyska , bo 2 zł to zdzierstwo, jak się od swojej pracy oderwie , poświęci 15 minut swojego roboczego , nie związanego z działalnością zajęcia. ( 2 zł x 4 = 8 zł / godzinę ) to jeden aspekt, czyli żadne zdzierstwo tylko właśnie przysługa , a opinia zszargana na kilka miesięcy i dzięki Urbiemu Smile i nieprzemyślanemu postowi POMOC BEZCENNA i nauczka na całe życie.

poza tym, zdzierstwem byłaby sytuacja gdyby posiadali punkt xero , xerowali komercyjnie 50 gr a od Ciebie wzięli by 2 zł . Tu rozumiałbym żal i wylewanie tego publicznie.

Pozdr
Arc
arc,skad ci sie wzielo te 15 minut na jedno ksero,skan?szybciej by bylo ta jedna strone przepisac albo przemalowac hehe,a wracajac do tematu to jest jeszcze sklep radioelektronik na merkurach i sklep vektron na rogu szpitalnej i niepodleglosci(moze sie powtarzam)ale mysle ze tam tez mozna kupic taki kabel,pozdrawiam
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
icom735



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 212
Skąd: Knurów - moje miasto :)

PostWysłany: Pią Mar 02, 2012 6:10 pm    Temat postu: ?? Odpowiedz z cytatem

Fakt faktem,asortyment maja olbrzymi,ale ceny...hmm..dioda która na allegro w paczce 100sztuk wychodzi 40groszy a oni sztuke po 2.50...!
I z tą uprzejmością to tak jak kolega pisał parę postów wcześniej....
I tak miał szczęście że nie trafił na te starszą panią...która nie rozróżnia baterii 9v od paluszka...! Ale sklep jak na nasze miasto konkretny jeżeli chodzi o asortyment............a z kablami nie przesadzajcie wystarcza w miarę grube kabelki plus sterowanie....za jakieś 50zł i załatwione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka