Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Posty nie na temat

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 6:38 pm    Temat postu: Posty nie na temat Odpowiedz z cytatem

Wszystkie posty nie na temat są po prostu usuwane. Proste i logiczne. Ktoś może mówić, że cenzura itp., jednak gdy posty nie były usuwane to od razu były głosy "gdzie jest admin?". Ja osobiście nie mam czasu na podchody - post nie na temat = USUWAM. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości zapraszam na PW.

P.S. Jeśli ktoś chce pogadać na byle jaki temat, niech założy temat w dziale wolna dyskusja brzmiący np "o wszystkim i o niczym". Tam będziecie mogli sobie pisać o czym tylko chcecie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
raqoo



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 656
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 10:09 pm    Temat postu: Re: Posty nie na temat Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Wszystkie posty nie na temat są po prostu usuwane. Proste i logiczne. Ktoś może mówić, że cenzura itp., jednak gdy posty nie były usuwane to od razu były głosy "gdzie jest admin?". Ja osobiście nie mam czasu na podchody - post nie na temat = USUWAM. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości zapraszam na PW.

P.S. Jeśli ktoś chce pogadać na byle jaki temat, niech założy temat w dziale wolna dyskusja brzmiący np "o wszystkim i o niczym". Tam będziecie mogli sobie pisać o czym tylko chcecie.


Ja i myślę że chrobryjan też, napiszemy pod tym "Amen".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 1:57 am    Temat postu: Re: Posty nie na temat Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Wszystkie posty nie na temat są po prostu usuwane. Proste i logiczne. Ktoś może mówić, że cenzura itp.

Ale zawsze powinno się zaznaczać ocenzurowane miejsce i w miarę możliwości chociaż skrótowo podać podstawę/przyczynę usunięcia postu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 9:02 am    Temat postu: Re: Posty nie na temat Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
lukas2401 napisał:
Wszystkie posty nie na temat są po prostu usuwane. Proste i logiczne. Ktoś może mówić, że cenzura itp.

Ale zawsze powinno się zaznaczać ocenzurowane miejsce i w miarę możliwości chociaż skrótowo podać podstawę/przyczynę usunięcia postu.

W tej wersji PHPBB nie ma opcji komentarza usuniętych postów, do tego służy hack do phpbb lecz trzeba go dodać standard tego nie posiada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 9:54 am    Temat postu: Re: Posty nie na temat Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
lukas2401 napisał:
Wszystkie posty nie na temat są po prostu usuwane. Proste i logiczne. Ktoś może mówić, że cenzura itp.

Ale zawsze powinno się zaznaczać ocenzurowane miejsce i w miarę możliwości chociaż skrótowo podać podstawę/przyczynę usunięcia postu.



do czasu zmiany forum nie będzie to możliwe
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeBoucher



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 992
Skąd: macie takie fajne swetry?

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie możnaby, zamiast usuwać całego posta, usuwać tylko treść a w jej miejsce wpisywać powód usunięcia? Takie rozwiązanie byłoby według mnie korzystne również dla moderatorów, bo teraz niektórzy "winowajcy" płaczą na forum, że ktoś im kasuje wszystkie posty za niewinność.
_________________
http://www.oknafenix.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeBoucher napisał:
A nie możnaby, zamiast usuwać całego posta, usuwać tylko treść a w jej miejsce wpisywać powód usunięcia? Takie rozwiązanie byłoby według mnie korzystne również dla moderatorów, bo teraz niektórzy "winowajcy" płaczą na forum, że ktoś im kasuje wszystkie posty za niewinność.


To wyobraź sobie ile wczoraj byłoby z tym roboty. Takie "akcje" widzę są coraz częstsze. A nie każdy ma czas, żeby siedzieć 24h na forum Wink
Odnośnie tego, że to niby ta sama osoba to są to tylko podejrzenia niektórych osób niepoparte żadnymi faktami Smile
Szkoda, że w tej wersji forum nie ma przy każdym użytkowniku ilości ostrzeżeń. 3 ostrzeżenia = BAN.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
LeBoucher napisał:
A nie możnaby, zamiast usuwać całego posta, usuwać tylko treść a w jej miejsce wpisywać powód usunięcia? Takie rozwiązanie byłoby według mnie korzystne również dla moderatorów, bo teraz niektórzy "winowajcy" płaczą na forum, że ktoś im kasuje wszystkie posty za niewinność.


To wyobraź sobie ile wczoraj byłoby z tym roboty. Takie "akcje" widzę są coraz częstsze. A nie każdy ma czas, żeby siedzieć 24h na forum Wink
Odnośnie tego, że to niby ta sama osoba to są to tylko podejrzenia niektórych osób niepoparte żadnymi faktami Smile
Szkoda, że w tej wersji forum nie ma przy każdym użytkowniku ilości ostrzeżeń. 3 ostrzeżenia = BAN.



Nie tylko tego brakuje... ale przede wszystkim możliwości sprawdzenia usera pod kątem IP itp...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może niektórzy mają jakiś "siódmy zmysł" i ostatnio potrafią przewidzieć kiedy admina nie ma na forum. Wtedy ruszają do boju...

Prawdziwy troll zdarza się rzadko. Moderator robił co mógł, czyli usuwał posty. Męczył się do czasu, gdy można było zastosować ostateczne rozwiązanie*. Niestety, miał dużo pracy i to nie głównie przez ww. specyficznego osobnika świata wirtualnego, ale z uwagi na drugą "rabację", czyli uaktywnienie się identycznej grupy użytkowników jak ostatnio. Opcja zerowa może być tylko raz Speak to the hand

Tym razem "prośba" o odpoczynek jest masowa i proszę nie oczekiwać korespondencji wyjaśniającej. Jeżeli ktoś nie rozumie dlaczego, to już z nieodległego doświadczenia wiem, że nawet długie e-maile nie pomogą. Okres okołoświąteczny to czas do refleksji i spokoju.


PS. Zgodnie z tym co wielokrotnie pisałem, nie dyskutuję publicznie o konkretnych użytkownikach, ich zachowaniu, ocenie itp. Stąd tradycyjna dyskusja, która zeszła w tym temacie na "ad personam" nie mogła się ostać.


* Nadal są tacy, którzy oczekują natychmiastowej (wręcz automatycznej) "reakcji" nie rozumiejąc, że nikt normalny nie może być on-line 24h/dobę, nawet jak się prowadzi interaktywny serwis internetowy.



Przydatne motta (z serii: stare, znane a jakże - jak się okazuje - prawdziwe):
Kto ma miękkie serce ten musi mieć twardą....
Większym błędem, niż zrobienie czegoś źle, jest błąd zaniechania
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć
Nie dyskutuj z deb.ilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
Złodziej jak ucieka najczęściej woła "łapać złodzieja"
Na naprawę błędów nigdy nie jest za późno
Tam, gdzie brak argumentów, zostają emocje i inwektywy


+ bonus (antymotto "na Admina") z mojej ostatnio otrzymanej prywatnej korespondencji:
Są ludzie, których uprzejmość gorsza jest od bezczelności
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Sprawy Forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka