Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklepy muzyczne (z płytami) w Gliwicach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TylerDurden



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 1:28 pm    Temat postu: Sklepy muzyczne (z płytami) w Gliwicach Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie do zorientowanych. Czy w Gliwicach przetrwały jeszcze jakieś sklepy z muzyką na CD czy vinylach? I nie chodzi mi tutaj o działy muzyczne w Empik-u czy Traffic w GCH tylko o te tradycyjne. Kiedyś obok rynku był Elvis ale on już przeszedł do historii tak jak wiele innych. Może jednak jeszcze coś istnieje w tym mieście? Dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
moron



Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 141
Skąd: produkt miastopodobny

PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 2:47 pm    Temat postu: Re: Sklepy muzyczne (z płytami) w Gliwicach Odpowiedz z cytatem

TylerDurden napisał:
Mam takie pytanie do zorientowanych. Czy w Gliwicach przetrwały jeszcze jakieś sklepy z muzyką na CD czy vinylach? I nie chodzi mi tutaj o działy muzyczne w Empik-u czy Traffic w GCH tylko o te tradycyjne. Kiedyś obok rynku był Elvis ale on już przeszedł do historii tak jak wiele innych. Może jednak jeszcze coś istnieje w tym mieście? Dzięki.

Zdaje się że w okolicach Rynku jest jeszcze jeden sklep muzyczny, wygooglałem adres - Grodowa 6. No i Salon Wydawniczy "Czas", na Zwycięstwa 1.
Pozdrawiam.
_________________
I didn't expect the Spanish Inquisition.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzieziu



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 87

PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep blisko V LO. Chyba nazywa się FON - tak jak ten z instrumentami. Jest on na Grodowej wg. googli za sklepem spożywczym "Mieszko". Ta sama ulica co restauracja Secesja o ile to coś pomoże Wink Z Górnych Wałów w prawo jak na rynek i za Mieszkiem w lewo. To jest ten sklep, który wygooglowałeś chyba.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka