Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dni Knurowa 2011
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dj_emas



Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 34

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem wgl. czemu Twoje zdziwienie, wszyscy wiemy jaka była sytuacja z sanitariami, zdecydowanie za mało było postawionych popularnych toi toi , więc jak myślisz , gdzie ludzie mieli się załatwiać, a kolejki już nie powiem jakie były .. i wątpie, że wytrzymałbyś w ponad 40 min. kolejce . A poza tym podaj mi jakikolwiek koncert, gdzie ludzie grzecznie załatwiają się w wytyczonych miejscach ? Szczerze, jeszcze takiego nie widziałem . Więc ja również pozostawię to bez komentarza, a z reggae to akurat wiem jak to bywa doskonale, nie raz widziałem taki koncert.. szkoda reputacji miasta .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak powiem, że ludzie chodzący na imprezy techno, elektro itd biorą blety, fety i inne gówna? Konformizm nie jest dobry, ja nie palę, słucham reggae i jakoś żyję Smile
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ilumir



Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 80

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggae dance napisał:
A jak powiem, że ludzie chodzący na imprezy techno, elektro itd biorą blety, fety i inne gówna?


No dokładnie tak jest.

Zresztą co za różnica czy naćpani ludzie czy pijani jak świnie. I to i to odbija się niekorzystnie na "reputacji miasta".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazak8



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 202
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycju5s mam wrażenie że Ty nigdy nie byłeś na Dniach Knurowa, wiesz jaki jest klimat muzyczny co roku? , Dla UM reggae nie jest czymś obciachowym, Kombii wiadomo to nie to samo co kiedyś ale każdy lubi posłuchać starych dobrych kawałków i tych nowych, każdy z nas zna Kombii i myślę że więcej ludzi wybierze się na Kombii niż na jakiś zespół reggae, piszesz też że brakuje coś dla młodych, a Danzel to jak myślisz co to jest za zespół? bo mi się wydaje że to taki zespół uniwersalny, dla młodych i nie co starszych nie mam na myśli dziadków i może byłeś przed barierkami jak tłum młodzieży się bawiło, same dzieci, każdy był zadowolony! i ja również, podobał mi się koncert! i powiem Ci Patrycju5s że u nas takich właśnie zespołów brakuje! typy Danzel, Basshunter itp. przy tym ludzie się bawią i będą się bawić, uwierz mi gdyby było reggae i disco polo to mogę się z Tobą założyć że disco polo wygra i ludzie się będą tak bawić że tu nie ma nic już do dodania, a reggae też przyjdzie garstka ludzi i też będą się bawić, i wiadomo że ludzie starsi bardziej by chcieli posłuchać disco niż reggae, ja osobiście nic do tego gatunku muzycznego nie mam bo lubię posłuchać, reggae może być na Gwarku tam to okey, ale nie Dni Knurowa, i pisze po raz kolejny jeżeli komuś się coś nie podoba to Centrum Kultury jest otwarte na wszelkie propozycje, byle jaką pomoc, można przyjść pogadać itd, my na prawdę nie gryziemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrycju5z napisał:
bez komentarza z tymi jointami i reggae...
Widzialem mase ludzi załatwiającch swoje potrzeby na choinkach i innych drzewkach wokół kościoła. Nie wiem co jest gorsze...


Gorsze jest : " Nasikać sobie w spodnie " Smile
a swoją drogą to ładna musiała być imprezka skoro na drzewka powłazili Wink

pozdr
Arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dj_emas



Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 34

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggae dance - spoko uważasz, że wszyscy biorą fety i tee sprawy ? Sory, ale w tym momencie obrażasz ludzi, którzy tego nie robią, a przychodzą na koncerty dlatego, żeby posłuchać, z zamiłowania i nie tylko, doskonalić swoje umiejętności, przypatrzeć sie. Tak samo ja moge powiedzeć, że wszyscy jarają na reaggae , chociaż tego nie powiedziałem. I wali mnie Twoje sceptyczne podejście do tego tematu. Każdy Ci to powie, że reggae nie ma szans, aby się pojawiło na Dniach Knurowa, pomyliłeś adresy koleś. A negować to możesz siebie, a nie innych, bo nie każdy jest taki, za jakiego Ty go uważasz. I wcale nie powiedziałem że to ma być koncert techno typu Love Parade - Niemcy - to wlasnie tam najcześciej widac nacpanych typow, a nie w Polsce na Eventach Klubowych bo tak to sie u Nas nazywa. I nie wygrasz z ludzmi, bo i tak wszyscy beda sie bawic raczej przy disco polo, pop , dance niz przy reggae. To tyle z mojej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie krytykuję działań CK - dobrze że cokolwiek robi Smile Kultura jest istotnym czynnikiem życia w mieście. Możliwe że CK powinno organizować więcej koncertów w ciągu roku. Wówczas nie było by narzekania na to jaki zespół zagrał podczas urodzin miasta więcej niż miasta.
A może to jest tak, że ludzie się bawią przy czymkolwiek bo spragnieni są tego typu wydarzeń. Wiadomo, że nie wszystkie zespoły sprawdzają się na urodzinach miast i nie wszystkie gatunki muzyczne. Reggae faktycznie jest specyficznym gatunkiem muzyki, ale nie da się generalizować, w stylu ze na koncertach rastamanów dominują blanty czy inne substancje rozładowujące napięcie... Smile
Przyznaję rację, że trudno wybrać odpowiedni repertuar i zawsze będzie tak że mogło byc lepiej. Ale nie popadajcie w skrajności. To, że ktoś krytykuje CK czy innych organizatorów nie jest spowodowane jakąś zawiścią czy negatywnymi emocjami. Spokojnie. Krytyka służy poprawie jakości itp... wyluzujcie.
_________________
http://www.brzezinski.art.pl - Projektowanie graficzne. Tworzenie stron www, grafik, reklam, animacji i fotografii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reggae dance



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 502
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dj_emas napisał:
już widzę tłumy zjaranych ludzi jointami. Reggae bezsensu.


Nie mówiłeś? Polecam 2 razy przeczytać to co się napisało. I więcej rozumienia tekstu pisanego...ja tylko podałem przykład uogólniania, co nie znaczy w cale, że tak o tym myślę, a to że nie ma szans u nas w mieście na posłuchanie reggae na dniach Knurowa to wiem doskonale, dlatego nie wylewam łez na forum, tylko mówię, że fajnie by było...ale nie nalegam i nie krzyczę, że CK jest do dupy bo nikogo nie zaprosi.

Dla przykładu

http://www.youtube.com/watch?v=WFrTk3v4O0o

http://www.youtube.com/watch?v=dXSKIlgy2eQ

Co prawda nie można porównywać festiwalu do festynu, ale nie widzę ścioranych marychą ludzi tylko dobrze bawiących się ludzi...ale ludzie lubią wyrabiać opinie na podstawie jednostkowych sytuacji.

Tak jak wspominałem, nie liczę na to, że coś takiego w naszej mieścinie będzie miało kiedykolwiek miejsce...bo nie będzie mieć Smile, ale czy nie można pomarzyć?
_________________
"Dont gain the world and loose your soul
wisdom is better than silver and gold"


Bob Marley
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamalaja



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 76

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perfect,Kombii....powiedzmy, że Lady Pank w przyszłym roku....same dinozaury...po co?? bo mają przyciągać i starszych i młodych??Może powinien być podział Dni Knurowa..jeden dzień dla starszych drugi dla młodych Dontknow Co do Dni Knurowa osobiście na Kombii nie byłam bo ich nie trawie....na Danzela poszłam z czystej ciekawości i zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.

Eventy sama zaliczyłam,ale raczej o jakimś DJu można u nas pomarzyć. (i ludzi na tabletach się tez widziało)....więc dla mnie czy to event czy reggae zy inny rodzaj muzy...wszędzie można spotkać na każdej imprezie kogoś na "haju"

Najlepiej jakby był zespół ,który gra wszystko i dla starszych i młodych i na dodatek wszystkie rodzaje muzyki Mr. Green ale niestety nie ma takiego i ciężko dogodzić wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludziska przestancie ciagle narzekac!a to kombi zle a moze lady pank a to dziura w drodze a moze plac zabaw zamiast fontany i jeszcze te nieszczesne dzwony itd itd troszke wiecej zadowolenia z zycia wszystkich ludzi nie da sie zadowolic,ja uwazam ze CK stanelo na wysokosci zadania i nie wazne czy to kombi czy danzel niektore miasta nawet tego nie maja
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arczi



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 167
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie też dorzucę swoje "trzy grosze" na temat tegorocznych Dni. Otuż lubiłem i lubię zespół Kombi (nie mylić z Kombii). Będąc na koncercie tych drugich liczyłem, że chociaż trochę się pobawię przy starszych kawałkach. Niestety jak słyszałem ten wykon przez Kombii to chciałem wrócić do domu i posłuchać kompaktu. Niestety nieudolnie zagrane covery starych kawałków (widać jak brak im Pana Łosowskiego - założyciela prawdziwego Kombi - którego się okrutnie pozbyli) i nudne nowe (takie bardzo rmf-owskie - może ze dwa lub trzy, przy których możnaby było ewentualnie się pokiwać).
Jeśli chodzi o Danzela to miałem takie przeświadczenie, że będzie grał z playbacku i taki płytki dance. Jednak, kiedy zagrał to mi szczęka opadła. To był normalnie koncert rockowy. Widać, że facet szanuje publikę - zrobił bardzo długi bis. Bardzo mi się podobał koncert Danzela również za ten bis, gdzie mógł zagrać "Pump it up" i sobie pójść. Podsumowując - Kombii musiałoby się przeprosić z Panem Łosowskim i przekształcić w Kombi, a Danzel naprawdę "dał ognia". Pozdrawiam wszystkich co byli na Dniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazak8



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 202
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzę że każdemu się podobał Danzel Smile trzeba przyznać zrobił duże wrażenie Thumbsup i tego typu zespołów u nas brakuje Sad ale w przyszłym roku postaramy się też o taki gatunek muzyczny Thumbsup i myślę że Dni Knurowa będzie szło w tym kierunku Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facet zagrał z kopem , po rockowemu ! I dlatego była dobra zabawa....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
przemek123



Dołączył: 11 Kwi 2011
Posty: 35

PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w przyszlym roku chetnie bym przyszedl na koncert lady panku, boys'ow, Feel (nie kazdy ich lubi, ale bylo by duzo ludzi), Łzy, Video
a z zagranicy to Pitbull (marzenie), Basshunter, Taio Cruz, Katy Perry

Gdyby był ktoś z wyżej wymienionych byloby super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Wto Lip 05, 2011 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli tak już marzymy to ja sobie myślę o braciach Golcach Dancing
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka