Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy bank na Merkurach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirek1962



Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 43

PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tych banków, kredytów i srytów wszyscy (no niektórzy) obudzą się z ręką w nocniku. Zobaczcie Zwycięstwa w Gliwicach 1000000 banków. Widać jest zapotrzebowanie na ludzką głupotę. Violent Bierzcie i płaćcie Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie. Sąsiad sobie kupił nowe LCD w mediamarkcie to ja też kupie, no ale na 20 rat 0% bo mnie nie stać za gotówkę. Ludzie żyją ponad stan i kiedyś to się na nich zemści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anula



Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 39

PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolzet napisał:
No dokładnie. Sąsiad sobie kupił nowe LCD w mediamarkcie to ja też kupie, no ale na 20 rat 0% bo mnie nie stać za gotówkę. Ludzie żyją ponad stan i kiedyś to się na nich zemści.





Już się mści. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qunene



Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 92

PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noce i Dnie, z tyłu chyba fryzjer (właścicielem lokalu nie jest spółdzielnia tylko gościa co miał tam knajpe na rogu).Kto bywał ten wie hehe 2 man down Biznes jest biznes Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy czlowiek to materialista i kazdy chce miec jak najwiecej niewazne ile to kosztuje wazne ze sasiad zazdrosci a banki sie ciesza w europie zachodniej filiale bankow likwiduje sie na kazdym kroku bo sa nierentowne wszystkie sprawy zalatwia sie online, ludzi zastapila maszyna, osobiscie bylem ostatnio w banku w 1996 roku i to jest dobre Thumbsup
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
epcio



Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 143
Skąd: KNUROW

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 10:27 pm    Temat postu: banki Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałem to wykupił je własciciel cegielni i to na 99 lat w dzierzawe i to on bedzie ustalał ceny wynajmu tych wszystkich pomieszczeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moni



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 3:02 pm    Temat postu: Re: Banki Odpowiedz z cytatem

epcio napisał:
Z tego co wiem bez powodów przyniosły panie wypowiedzenie najmu lokali i teraz wszyscy bedą musieli sie wynies łacznie z drogerią przy wejsciu do spółdzielni .Widać nowe jest hasło ,,Pewne są banki śmierć i podatki''.Przydało by sie wykopać całą tą spółdzielnie na księżyc cały czas te same ,,twarze'' przy korycie


Ale piepszysz glupoty, przeciez to nie pracownice decyduja komu dac wypowiedzenie lokalu, one tylko wykonuja swoja robote a karty rozdaje rada nadzorcza z Bogusiem. Zastanow sie czlowieczku co mowisz, bo to ze ktos pracuje od kilkunastu lat w jednym zakladzie pracy to chyba nic zlego ....

Drogeria pod spoldzielnia zostala zlikwidowana bo wlascicielka sama tak zdecydowala od kiedy Wanda przeszla na emeryture. A w zwiazku ze zwolnieniem lokalu PKO sie powieksza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka