Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WOŚP 2011
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację Igorex, moja pomyłka, nie zmienia to jednak faktu, że słyszałem różne koncerty realizowane przez Daniela i wiem, że facet ma pojęcie o tej robocie (i to nie małe).
Co do garów na WOŚP'ie to wydaje mi się, że problem nie leży po stronie Daniela, ja bym stawiał na właściwości sali i złośliwość rzeczy martwych.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
NKS



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 207
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze jak kazdy wie o akustyce auli to po co robic tam imprezy ktore wyjda z zalozenia lipnie?!
_________________
|| www.myspace.com/nksknw ||
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
mazak8



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 202
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZECHO, Brak słów co do Ciebie, zrobimy tak jak Ci dam taki sprzęt i nagłośnisz samodzielnie taki koncert, dam sobie reke uciąc że nawet byś tego sprzętu nie podłączył bo nie masz o tym pojęcia! a żeby obsłużyć konsole i inne peryferia to byś był cały zielony! ciekaw bym był co byś wtedy zrobil, Xander_cage ma racje takie obiekty się bardzo ciężko do nagłośnienia, trzeba wiedzieć jak porostawiać kolumny i nie tylko, dźwięk w takich obiektach wszędzie się odbija od każdej ściany, i wtedy się robi jedno wielkie larmo. A Pana Akustyka bardzo dobrze znam osobiście, i wiem co on potrafi robić ze sprzętem! nie raz nie dwa z nim nagłaśniałem imprezy, i wiem że jest bardzo dobry w tym co robi! i ma pojęcie o akustyce, Ja też nagłaśniam różne imprezy i wiem jak to jest, mnie osobiście nie było na wośpie, i nie mam pojęcia jak było to wszystko słychać, ale wiem że nasz Akustyk się bardzo dobrze spisał! Dla Daniela nie ma rzeczy nie możliwych do nagłośnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NKS



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 207
Skąd: Knurow

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wszystko spoko, tez mialem okazje wspolpracowac z Danielem i fakt ze nie jego wina ze takie pomieszczenie, bo on tam mial byc i zrobic tyle co sie dalo, wycisnac maksimum mozliwosci pomieszczenia. ale... kto odpowiedzialny jest za wybor miejsca? z gory wiedzac ze sie nie nadaje?
_________________
|| www.myspace.com/nksknw ||
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
podinspektor policji



Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 57

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="mazak8"]CZECHO, Brak słów co do Ciebie, zrobimy tak jak Ci dam taki sprzęt i nagłośnisz samodzielnie taki koncert, dam sobie reke uciąc że nawet byś tego sprzętu nie podłączył bo nie masz o tym pojęcia! a żeby obsłużyć konsole i inne peryferia to byś był cały zielony! ciekaw bym był co byś wtedy zrobil, Xander_cage ma racje takie obiekty się bardzo ciężko do nagłośnienia, trzeba wiedzieć jak porostawiać kolumny i nie tylko, dźwięk w takich obiektach wszędzie się odbija od każdej ściany, i wtedy się robi jedno wielkie larmo. A Pana Akustyka bardzo dobrze znam osobiście, i wiem co on potrafi robić ze sprzętem! nie raz nie dwa z nim nagłaśniałem imprezy, i wiem że jest bardzo dobry w tym co robi! i ma pojęcie o akustyce, Ja też nagłaśniam różne imprezy i wiem jak to jest, mnie osobiście nie było na wośpie, i nie mam pojęcia jak było to wszystko słychać, ale wiem że nasz Akustyk się bardzo dobrze spisał! Dla Daniela nie ma rzeczy nie możliwych do nagłośnienia.[/quote]

A można zapytać czy ten "akustyk" ukończył jakąś uczelnie lub kursy w tym kierunku?

A kolega wyżej ma rację. Organizujemy wydarzenie z muzyką to bierzmy pod uwagę specyfikę akustyczną pomieszczenia/sali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CZECHO



Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 194

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podinspektor policji napisał:
mazak8 napisał:
CZECHO, Brak słów co do Ciebie, zrobimy tak jak Ci dam taki sprzęt i nagłośnisz samodzielnie taki koncert, dam sobie reke uciąc że nawet byś tego sprzętu nie podłączył bo nie masz o tym pojęcia! a żeby obsłużyć konsole i inne peryferia to byś był cały zielony! ciekaw bym był co byś wtedy zrobil, Xander_cage ma racje takie obiekty się bardzo ciężko do nagłośnienia, trzeba wiedzieć jak porostawiać kolumny i nie tylko, dźwięk w takich obiektach wszędzie się odbija od każdej ściany, i wtedy się robi jedno wielkie larmo. A Pana Akustyka bardzo dobrze znam osobiście, i wiem co on potrafi robić ze sprzętem! nie raz nie dwa z nim nagłaśniałem imprezy, i wiem że jest bardzo dobry w tym co robi! i ma pojęcie o akustyce, Ja też nagłaśniam różne imprezy i wiem jak to jest, mnie osobiście nie było na wośpie, i nie mam pojęcia jak było to wszystko słychać, ale wiem że nasz Akustyk się bardzo dobrze spisał! Dla Daniela nie ma rzeczy nie możliwych do nagłośnienia.


A można zapytać czy ten "akustyk" ukończył jakąś uczelnie lub kursy w tym kierunku?

A kolega wyżej ma rację. Organizujemy wydarzenie z muzyką to bierzmy pod uwagę specyfikę akustyczną pomieszczenia/sali.


Jeśli chodzi o nagłosnienie to można powiedzieć że doświadczenie posiadam . Daniela również znam ale osobiście nie brałbym się za coś co jest nierealne do wykonania . Miejsce do bani , nagłośnienie do bani ,kto był i nie chce bronić znajomka ma podobne zdanie . Przestery przy Whisper -dramat , gitary nie słyszalne , zresztą rozmawiałem z kilkoma osobami na ten temat podczas koncertu które również grają muzykę w tym mieście i miały podobne zdanie nie pierwszy raz jeśli chodzi o nasze centrum qltury.
Twierdzę że było słabo jak na rangę imprezy .Zaznaczę że to jest moje prywatne zdanie .
Tak czy tak za nagłośnienie odpowiada organizator i osobiście mi się nie podobało .Tyle w temacie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karaluch



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 493
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdyby bylo wiecej osob, dzwiek zupelni inaczej by sie zachowywal ... wiec wg mnie kazda sala bez widowni jest trudna do naglosnienia Wink

(jedyne co by sie przydalo, to takie kotary na okna... kiedys cos takiego widzialem... nawet gralem i wtedy bylo zaje..fajnie ;P )

Akustyk jest dobry, gdyby mial mozliwosc pracy na lepszym sprzecie... i tyle w tym temacie... troszke odbiegamy od tematu ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 11, 2011 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WOŚP to już trochę tzw. zmęczenie materiału. Ludzie chcą płacić, więc robią to, ale juz nie koniecznie szukając puszek i idąc na koncerty, szczególnie że teraz to ludzie są wybredni i chcą oglądać i słuchać gwiazd. Byle zespoliki nie zachęcają (oczywiście bez urazy dla naszych kapel - bo moja uwaga ma charakter ogólny). Również miejsce, czyli szkoła to także nie zachęcający klimat do odwiedzin. Mimo wszystko najbardziej kojarzy się z WOŚP koncert plenerowy.

Szacun dla wszystkich wolontariuszy i zespołów, że po prostu im się CHCIAŁO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
podinspektor policji



Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 57

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom Kultury w Szczyłowicach nie stoi od roku.
Szkoda że pan Kosowski nie pomyślał o skorzystaniu z profesjonalnych reżyserów dźwięku i nie dostosował sali do wydarzeń muzycznych.

Jest tylu młodych akustyków kończących studia. Dlaczego nie pomyślano o profesjonaliście na stanie, który słyszy i zna się na robocie?

'Akustyk' w centrum kultury w Knurowie nie pracuje od wczoraj. Dlaczego p. Kosowski nie zainwestował w chłopaka i nie wysłał go na studia. No ale jak można myśleć o takich sprawach skoro jest się niekompetentnym. W pracowników trzeba inwestować.
No chyba że akustyk ma problemy ze słuchem muzycznym i nie przyjęli go.

Jeżeli chodzi o sprzęt to znów P. Kosowski dał ciała.
Można napisać projekt finansujący zakup urządzeń technicznych na potrzeby kulturalne. To nic nowego. Ciekawe czy jest pracownik, który na kilometry w CK "drukuje" projekty o dofinansowanie?

No ale po jaką cholerę w Knurowie coś zmieniać.
Proponuje uchwałą rady miasta dożywotnio ustanowić panującego na Ramzesa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jordan



Dołączył: 27 Paź 2007
Posty: 58
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to kilka linków do posłuchania:
http://www.youtube.com/watch?v=_4q90i4ZCCk
http://www.youtube.com/watch?v=P003lSsl3Jo&feature=related
Nagrane zwykla kamera na balkonie, nie rasowane itp. Czy uwazacie, ze zle brzmi ? (jak na oczywiscie specyfike tego miejsca). Malkontentom powiem, ze bylem na koncercie Dream Theater w Hali Wisly w Krakowie (okolo 2000 r) i to byl dramat... I nie naglasnial tego Daniel na naszych biednych Mackach Smile
A co do sugestii o plenerach to raz gralem orkiestre w Bytomskich Dolomitach przy -15 na dworze i wiecej sie na to nie pisze. Pomyslcie tez, ze trzeba to jakos zagrac, sprzet to musi wytrzymac itp.

Pozdrawiam !
Adam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
podinspektor policji



Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 57

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi panie.
Jeżeli pan uważa że na podstawie tego filmiku z youtub można ocenić jakość nagłośnienia to gratuluje samopoczucia.

Malkontentom? Czyli wszystko jest ok?
Knurów to na prawdę nie wieś. Zasługuje na więcej.
_________________
Jacy wyborcy taka władza.
Idźcie w świat i otwierajcie ludziom oczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jordan



Dołączył: 27 Paź 2007
Posty: 58
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podinspektor policji napisał:
Drogi panie.
Jeżeli pan uważa że na podstawie tego filmiku z youtub można ocenić jakość nagłośnienia to gratuluje samopoczucia.


Na pewno jest to bardziej obiektywne niz subiektywna ocena "podinspektora policji" Smile

podinspektor policji napisał:
Malkontentom? Czyli wszystko jest ok?
Knurów to na prawdę nie wieś. Zasługuje na więcej.


I tu sie zgadzam, Knurow to nie wies, nie wszystko jest o.k. A jesli zasluguje na wiecej to zapraszamy do pracy (spolecznie oczywiscie) Smile

Pozdrawiam !
Adam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mazak8



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 202
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się nasze Centrum Kultury ma kiepski sprzętSad nie ma co sie oszukiwać, na tym sprzęcie co mamy nie da się dużo zrobićSad i tutaj najlepszy realizator dużo by nie zdziałał! I żeby zatrudnic akustyka po szkole muzycznej, i mialby ukończone kursy na miksery cyfrowe np. midas pro6 to taki akustyk za taka kase co zarabia Daniel to on się tego nie podejmie! Dobrzy ralizatorzy zarabiają dużo kasy!!! pracowałem w profesjonalnej firmie nagłośnieniowej i nagłaśniałem po całej polsce i wiem ile realizator zarabiał! zwykły pracownik techniczny też mało nie zarabia, co do naszego Akustyka to on bardzo wiele daje z siebie zeby zagrało to jakoś! i nie wiem czy Daniel ma coś skończone w tym kierunku, ale wiem że nie jednego by zagioł co ma skończoną szkole! a po drugie wiem jakie ma podejście Daniel do CK Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazak8 ma świętą rację do Daniela, wiedza i umiejętności praktyczne jakie Daniel posiada były zdobywane przez lata pracy, jestem pewien, że nie jednemu "akustykowi" po szkole mógłby z powodzeniem stawić czoła.
Co do zawodowców, o których pisze podinspektor, podczas koncertu grupy SPOCKS BEARD w naszym kinie nagłośnienie organizowała forma RAGTIME.
Sprzęt był naprawdę wypasiony jak na tak małą salę. Zespół przywiózł swojego zawodowego akustyka, który miając do dyspozycji w pełni cyfrową konsolę (SPIRIT V6) i konkretne paczki tak koncertowo spier.... nagłośnienie, że dopiero odsłuchanie najnowszej płyty kapeli na sprzęcie w domu dało mi pełne spektrum możliwości zespołu (kto był na koncercie ten wie o czym piszę). Jak więc widać drogi podinspektorze policji tzw gnioty są udziałem nawet zawodowców.

Teraz napiszę kilka słów do osób, które tak psioczą na CK, dyrektora Kosowskiego, organizację itp.

Zamiast wiecznie marudzić i wytykać błędy może w przyszłym roku to WY będziecie kierowali sztabem i to Wy dobierzecie miejsce, czas, repertuar na finał (jubileuszowy XX) , zorganizujecie gastronomię, zabezpieczenie imprezy itd.... Jestem pewien, że dyrektor Kosowski chętnie pójdzie na współpracę z wami i odda w Wasze ręce kierowanie sztabem XX finału WOŚP. Ja ze swojej strony również deklaruję pełną współpracę. Jeśli macie na tyle odwagi proszę o kontakt i podanie na PW swoich danych kontaktowych a ja ze swojej strony obiecuję, że pomogę Wam przedstawić Wasze koncepcje realizacji koncertu WOŚP w CK.

Propozycja chyba uczciwa, więc jak będzie?

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
tadeuszek06



Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 14

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander Cage masz racje.Popieram to co piszesz. Applause Applause
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka